Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#706   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:09

αίτησης φορητότητας σε vodafone :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#707   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:11

αίτησης φορητότητας σε vodafone :P

Οταν ειχα κανει αιτηση να κλεισω τη συνδεση απο βοντα πριν 2 χρονια με πηραν τηλ. και μου λενε το λογο που το κανω και αφου τους απαντησα μου λενε ααα οκ γεια σας.. Σιγουρα θα το κανουν στην κοσμοτε, θα με παρουν τηλ.; Η θα βρεθω με βονταφον χωρις να το θελω;

#708   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:13

Μην αγχωνεσαι, αύριο πρωί πρωί θα σε καλέσουν. Και σε εμένα το ίδιο συνέβη.



ακριβώς. και εγώ σαββατο πρωί τη έκανα σε κατάστημα και με πήραν τηλ τη δευτέρα το πρωί-μεσημέρι


Για πείτε σας έδιναν,τι ζητήσατε και τελικά τι πήρατε!
Είμαι στο unlimited 45 μου δίνουν 64€ επιδότηση και θέλω να το κάνω 24μηνο,τι να ζητήσω;

#709   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:15

Εγω που ειμαι κοσμοτε. Τι να κανω για να μου ανεβασουν την επιδοτηση;

Να σου πω τι θα τους πεις: Θα παρεις τηλ και θα πεις οτι η vodafone (και οχι wind) μου δινει 600Ε και θελω να κανω φορητοτητα πρωτα απο ολα σας πειρα για να σας ρωτησω μηπως μου κανετε καμια αλλη προσφορα και δευτερον θελω να μου πειτε αν εχουμε ανοιχτους λογαριασμους να τους ΤΕΛΕΙΟΣΟΥΜΕ. (εδω θα σου απαντησει θα πει τα δικα της/του και κατα πασα πιθανοτητα θα σου πουν θα επικοινονισουμε μαζι σας) Οταν σου παρουν θα σου πουν γυρω στο 400αρι αλλα εσεις θα του πεις ευχαριστω αλλα δεν γινετε θελω να παρω ενα κινητο το οποιο κοστιζει τοσο και το θελω για την δουλεια μου, και η COSMOTE αλλαξε την προσφορα δινει iPhone 4s Και 20% εκπτωση στον λογαριασμο..! (θα σου πει θα σας παρουμε εμεις) αν δεν σε απρουν σε δυο μερες τηλ τους περνεις λες τα στοιχεια σου και τους λες με γραψατε στα α@#$%# σας αλλα τελειωσε εδω η συνεργασια μας. (θα σε βαλουν αναμονη και μετα θα σου πουν οτι θα σου δωσουν iPhone 4s Και η 200Ε ή 20% εκπτωση)


Αλλιως δεν κανεις τιποτα μετα καθεσε εκει που εισαι

Τελευταία επεξεργασία από: fasman, 13/11/2011 - 19:16


#710   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:31

καλα αν του πουν ενα 400αρι δε νομιζω να τον χαλαει :P

#711   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:37

ναι αλλα ποσες γραμμες εχει.? εγω αυτο του το ειπα για 2-3ς γραμμες

#712   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:37

ξέρουν τον ανταγωνισμό ρε παιδιά. αν τους πει 600 ευρώ απλά θα του πουν εντάξει γεια σας
ξέρουν ότι ΔΕ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΑ.
ας είμαστε λογικοί συζητούσαμε το θέμα σε ένα άλκλο φόρουμ οπότε σου παραθέτω τη εκεί εμπειρία μου από αυτό το "παιχνίδι" επιδοτήσεων

Έτσι ακριβώς. Είχα 2 κινητά πάγια και τα δυο μαζι στα 60 ευρω. Και ακόμα ένα στο προγράμμα χώρις πάγιο. Ήμουν βοντα και μου λένε με λογαριασμούς 75 ευρω το μήνα ότι έχω 73 ευρω και με την επανεξέταση 98 ευρω επιδότηση. Πάω στη wind για τις ίδιες παροχές με 50 ευρω το μήνα έδινε επιδότηση 270. Κάνω αίτηση φορητοτητας. Σε δυο μέρες με παίρνει τηλ η βοντα. Με ρωτάει γιατι φεύγω κλπ της λέω ότι είναι φθηνότερη η wind και μου δίνει 300 ευρω επιδότηση. Μου λέει η κοπέλα εμείς σας δίνουμε 370 και 15% έκπτωση στον έναν αριθμο και 45 στο άλλο να φτάσουμε στα ίδια. Λέω οκ. Πάω στη istorm να πάρω το Κινητο και μου είδε κλειδώσει 12μηνα προγράμματα με πολυ χαμηλότερη επιδότηση. Άρα όχι συσκευή. Νευριαζω παίρνω τηλ τους λέω αν απόψε δε έχω Κινητο υπαιτιότητα σας Δευτέρα πρωι έχω πάρει και τις 3 γραμμές. Μετα απο λίγο με παίρνουν τηλ ότι το διόρθωσαν και τελικό πόσο επιδότησης ήταν 436 ευρω τελικά. Απο 98 αδιαπραγματευτα που μου έλεγαν στην αρχή.
Στο μεταξύ με πήρε και η wind για
Καλύτερη προσφορά αλλα είχα δη ανανεώσει.

Οπότε παιδια κυνηγηστε το χαμένος δε βγαίνει κανείς. Κ πέραν αυτού μέχρι να υπογράψουμε χαρτιά και να πάρουμε κάρτα σιμ δε ισχύει καμια φορητοτητα ;-)


kosnic και γω στο 45unlimited είμαι οπότε εδώ είσαι

Τελευταία επεξεργασία από: sevarton, 13/11/2011 - 19:40


#713   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:41

ξέρουν τον ανταγωνισμό ρε παιδιά. αν τους πει 600 ευρώ απλά θα του πουν εντάξει γεια σας
ξέρουν ότι ΔΕ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΑ.
ας είμαστε λογικοί συζητούσαμε το θέμα σε ένα άλκλο φόρουμ οπότε σου παραθέτω τη εκεί εμπειρία μου από αυτό το "παιχνίδι" επιδοτήσεων

Έτσι ακριβώς. Είχα 2 κινητά πάγια και τα δυο μαζι στα 60 ευρω. Και ακόμα ένα στο προγράμμα χώρις πάγιο. Ήμουν βοντα και μου λένε με λογαριασμούς 75 ευρω το μήνα ότι έχω 73 ευρω και με την επανεξέταση 98 ευρω επιδότηση. Πάω στη wind για τις ίδιες παροχές με 50 ευρω το μήνα έδινε επιδότηση 270. Κάνω αίτηση φορητοτητας. Σε δυο μέρες με παίρνει τηλ η βοντα. Με ρωτάει γιατι φεύγω κλπ της λέω ότι είναι φθηνότερη η wind και μου δίνει 300 ευρω επιδότηση. Μου λέει η κοπέλα εμείς σας δίνουμε 370 και 15% έκπτωση στον έναν αριθμο και 45 στο άλλο να φτάσουμε στα ίδια. Λέω οκ. Πάω στη istorm να πάρω το Κινητο και μου είδε κλειδώσει 12μηνα προγράμματα με πολυ χαμηλότερη επιδότηση. Άρα όχι συσκευή. Νευριαζω παίρνω τηλ τους λέω αν απόψε δε έχω Κινητο υπαιτιότητα σας Δευτέρα πρωι έχω πάρει και τις 3 γραμμές. Μετα απο λίγο με παίρνουν τηλ ότι το διόρθωσαν και τελικό πόσο επιδότησης ήταν 436 ευρω τελικά. Απο 98 αδιαπραγματευτα που μου έλεγαν στην αρχή.
Στο μεταξύ με πήρε και η wind για
Καλύτερη προσφορά αλλα είχα δη ανανεώσει.

Οπότε παιδια κυνηγηστε το χαμένος δε βγαίνει κανείς. Κ πέραν αυτού μέχρι να υπογράψουμε χαρτιά και να πάρουμε κάρτα σιμ δε ισχύει καμια φορητοτητα ;-)


φιλε περυσι ειχαμε 4 γραμμες μας δωσαν 900Ε και φετος (3) με αυτα που του ειπα δωσανε 600Ε και εκπτωση αλλα οτι θελει κανει εγω του ειπα αν θελει..!

#714   spyrosb

spyrosb

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:43

Να προσθέσω εδώ ότι για ανανεώσεις η κοσμοτε δίνει επιπλέον εκατό ευρώ εάν εκδόσεις και εξοφλείς τους λογαριασμούς σου με την πιστωτική κάρτα της (ήταν 50€ αλλά μέχρι τέλος Νοεμβρίου το κάνανε 100€)!

#715   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:44

΄χουν πέσει πολύ οι επιδοτήσεις.
κοντά στα ίδια είμαστε γιατί εγώ έχω 2 άρα με 3 κάπου εκεί θα έβγαινε.
δε είπα ότι είναι λάθος αυτό που λες,αλλά δε μπορεί να πάρει πχ με 2 γραμμές και να τους πει θέλω τόσα αλλιώς γεια σας
δε γίνεται

#716   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:45

εγω ειμαι cosmote και σκεφτομαι α αω vodafon να κανω φορητοτητα πληρωνω πανω κατω κανα 60 το μηνα ειμαι γυρω στα 4 χρονια στην cosmote εχω παρει μια επιδοτηση παλια κ απο τοτε τπτ γτ ηταν μικρες γυρω στα 80-100 ..θα παρω τηλεφωνο απο βδομαδα να κανω φορητοτα σκεφτομαι το προγραμμα unlimited 50 που βγαινει 57.5 ευρο σε 18μηνο η συσκευη iphone 4s εχει 300 σε αυτο το προγραμμα ...ποσα λετε μπορω να το φτασω που ειναι τα ορια μου????

και θελω να παω στη vofaon γτ θελω να παρω κ την εκπτωση 10 ευρο απο την εκπωτη με τη hol

εκτος κ αν μ το δωσει ι cosmote με 100 euro τοτε δεν αλλαζω

#717   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:56

επισης να πω οτι τα προγραμματα vodafon με cosmote δεν εχουν καμια σχεση εκτος απο κανα 2-3 σε ολα τα αλλα υπερτερει η vodafon..... ειναι ποιο φθηνη

#718   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 13/11/2011 - 19:56

Δηλαδη εγω με 1 γραμμη στο Unlimited 45 της Vodafone που πηρα 434 ευρω επιδοτηση μαλλον ειμαι καλα. Με 24 μηνες συμβολαιο βεβαια!!

#719   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 13/11/2011 - 20:01

300 eyro εχει κανονικα με φορητοτητα η με νεα συδεση unlimited 45 σε 24 μηνες

αρα εβαλες γυρω στα 230 ακομα κ το πηρες ε?

στην ουσια γλιτωσες 70 ευρο απο οσο μπορει να το παρει καποιος με νεα συνδεση

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 13/11/2011 - 20:04


#720   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 13/11/2011 - 20:08

300 eyro εχει κανονικα με φορητοτητα η με νεα συδεση unlimited 45 σε 24 μηνες

αρα εβαλες γυρω στα 230 ακομα κ το πηρες ε?

στην ουσια γλιτωσες 70 ευρο απο οσο μπορει να το παρει καποιος με νεα συνδεση

Καπως ετσι εγινε.Βασικα περιμενω ενα 32αρι γιατι δεν ειχαν στο καταστημα διαθεσιμο. Τους ειπα να με ενημερωσουν αλλα με ψιλοχαλασε το θεμα με την κιτρινιλα στην οθονη που λενε.Εχω το 4αρι και δεν εχω θεμα κιτρινιλας.Βεβαια ειναι γεγονος οτι το δικο μου εχει γενικα ψυχροτερα χρωματα σε σχεση με μαυρα 4αρια που εχω δει.Σε καμια περιπτωση ομως δεν ειναι κιτρινη η οθονη!!

Τελευταία επεξεργασία από: smoothjimmy27, 13/11/2011 - 20:09


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)