Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#766   xbvsm

xbvsm

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2011 - 14:57

Την προηγουμενη βδομαδα που κοιτουσα για συμβολαιο στον γερμανο ειχε διαθεσιμοτητα και σε λευκα μαλιστα.απλα εκανα συμβολαιο στη vodafone γίαυτο και ρωταω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#767   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/11/2011 - 14:58

Δεν νομιζω οτι δεν θα βρειτε πλεον...και για vodafone η cosmote σιγουρα θα εχει και το πλαισιο για επιδοτηση...
Αν θες γερμανο ανοιχτο κοιτα στα εμπορικα..Και εγω τη προηγουμενη δευτερα το πηρα απο το mall..

#768   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:00

Την Παρασκευή που πήγα στον Γερμανο της γειτονιάς μου (Αμπελόκηποι) δεν είχε!Σήμερα με πήραν τηλ για το 16αρι μαύρο! Εχω κάνει φορητότητα και αναγκαστικά θα το πάρω απο εκεί! υπομονή μια μερούλα! :)

Τελευταία επεξεργασία από: glk, 21/11/2011 - 15:02


#769   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:06

Την Παρασκευή που πήγα στον Γερμανο της γειτονιάς μου (Αμπελόκηποι) δεν είχε!Σήμερα με πήραν τηλ για το 16αρι μαύρο!


Παρε τηλ σε εναν γερμανο σε εμπορικο κεντρο, mall, golden hall, avenue, κτλ..σιγουρα θα βρεισ
αλλα γτ το θες απο γερμανο συγκεκριμενα?
αν ειναι θεμα επιδοτησης ανανεωνει και το πλαισιο και το golden i..

#770   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:09

Παρε τηλ σε εναν γερμανο σε εμπορικο κεντρο, mall, golden hall, avenue, κτλ..σιγουρα θα βρεισ
αλλα γτ το θες απο γερμανο συγκεκριμενα?
αν ειναι θεμα επιδοτησης ανανεωνει και το πλαισιο και το golden i..


Μάλλον δεν πρόλαβες το edit που έκανα! :) Θέμα φορητοτητας,όχι ανανέωσης!τελοσπάντων, δεν θα πάθω κάτι και για μια μέρα!:)

#771   valid

valid

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:24

Παιδια καλησπερα..να ρωτησω το εξης..εχω παρει απο τις 12/11 το 4S απο τη vodafone..δεν εχω παρατηρησει καποιο ιδιαιτερο προβλημα σε πρωτη φαση (αυτο με τη κιτρινιλα στην οθονη που λετε δν ξερω πως μπορω να το τσεκαρω!?) το μονο προβληματακι που εχω παρατηρησει ειναι οτι καμια φορα οταν μιλαω στο κιν ενω ειμαι σπιτι (που δεν εχει και τελειο σημα αλλα με το 4 ποτε δεν ειχα προβλημα) κσαφνικα κλεινει ενω μιλαω ψαχνει λεει searching για ενα λεπτο κ μετα βρισκει ξανα..να το παω πισω λετε η θα διορθωθει?αυτο που λετε με την micro sim παιζει καποιο ρολο?γιατι εγω εχω κομμενη δεν πηγα να την αλλαξω στη vodafon..

#772   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:26

Παιδια καλησπερα..να ρωτησω το εξης..εχω παρει απο τις 12/11 το 4S απο τη vodafone..δεν εχω παρατηρησει καποιο ιδιαιτερο προβλημα σε πρωτη φαση (αυτο με τη κιτρινιλα στην οθονη που λετε δν ξερω πως μπορω να το τσεκαρω!?) το μονο προβληματακι που εχω παρατηρησει ειναι οτι καμια φορα οταν μιλαω στο κιν ενω ειμαι σπιτι (που δεν εχει και τελειο σημα αλλα με το 4 ποτε δεν ειχα προβλημα) κσαφνικα κλεινει ενω μιλαω ψαχνει λεει searching για ενα λεπτο κ μετα βρισκει ξανα..να το παω πισω λετε η θα διορθωθει?αυτο που λετε με την micro sim παιζει καποιο ρολο?γιατι εγω εχω κομμενη δεν πηγα να την αλλαξω στη vodafon..


Καλό θα ήταν να πάρεις μια καινουρια microsim! Πολύ πιθανο να φταίει αυτό!

#773   valid

valid

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:29

ναι αλλα στο 4 που ειχα τοσο καιρο με την ιδια sim την κομμενη δεν παρουσιαζοταν προβλημα.. :unsure: ξερω και γω ναι μαλλον σε πρωτη φαση θα αλλαξω sim και βλεπουμε..

#774   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:32

ναι αλλα στο 4 που ειχα τοσο καιρο με την ιδια sim την κομμενη δεν παρουσιαζοταν προβλημα.. :unsure: ξερω και γω ναι μαλλον σε πρωτη φαση θα αλλαξω sim και βλεπουμε..

Ειδικα οι κομμενες λενε οτι εχουν ασταθεια με το 4ς.. εγω με voda καμπανα.. δοκιμασε να αλλαξεις σιμ..

#775   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:33

ναι αλλα στο 4 που ειχα τοσο καιρο με την ιδια sim την κομμενη δεν παρουσιαζοταν προβλημα.. :unsure: ξερω και γω ναι μαλλον σε πρωτη φαση θα αλλαξω sim και βλεπουμε..

Δεν θυμάμαι ποιός (ας με συγχωρέσει) είχε ποστάρει αυτο το link !Δοκίμασε το και εδω θα είναι το φορουμ να τα ξαναπούμε! :)

Τελευταία επεξεργασία από: glk, 21/11/2011 - 15:34


#776   valid

valid

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:34

οκ παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια!!θα την αλλαξω και βλεπουμε..αυτο με την κιτρινιλα που λεμε πωσ μπορω να το δω?

#777   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:37

Αν το συγκρίνεις με άλλο τηλ μπορείς να καταλάβεις καλά την διαφορά!Βρές ένα άλλο iphone4 και δες αν υπάρχει διαφορά! αν σου είναι τόσο ενοχλητική η όποια κιτρινίλα φρόντισε να αλλάξεις συσκευή!

Τελευταία επεξεργασία από: glk, 21/11/2011 - 15:42


#778   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:40

οκ παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια!!θα την αλλαξω και βλεπουμε..αυτο με την κιτρινιλα που λεμε πωσ μπορω να το δω?

Μη κανεις τιποτα...μη συγκρινεις με τιποτα..και απλα απολαυσε το κινητο σου.. Αν ειχες καποιο προβλημα θα το ειχες εντοπισει!

#779   valid

valid

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:44

Σωστο και αυτο..μαλλον θα μου ειχε φανει η διαφορα αν υπηρχε με τοσο καιρο στο 4 θα ειχα καταλαβει αμεσως κατι..μου φαινετε ειναι μια χαρα και δεν το ψαχνω παραπανω!thnx παιδες!

#780   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/11/2011 - 18:39

Εγώ ακόμα περιμένω από κεντρικά voda να μου το στείλουν...Το δούλεμα πάει σύννεφο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 18 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες