Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:39

τωρα μιλησα με καταστημα ΓΕΡΜΑΝΟ και μου λενε δεν εχει κατι επισημο (ζωα) αντε βγαλε ακρη!!!


Εγώ με vodafone έστειλα e-mail επίσημα απο το site και μου είπαν Δεκέμβριο.. Μιλάω για πριν μια βδομάδα.. Από τη στιγμή που δεν είχε βγει επίσημη ανακοίνωση γιατί το είπαν αυτό? :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:41

Εγώ με vodafone έστειλα e-mail επίσημα απο το site και μου είπαν Δεκέμβριο.. Μιλάω για πριν μια βδομάδα.. Από τη στιγμή που δεν είχε βγει επίσημη ανακοίνωση γιατί το είπαν αυτό? :lol:

τι να πω δεν ξερω....!!

#78   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:42

τι να πω δεν ξερω....!!


Η απάντηση είναι ότι βρισκόμαστε στην Ελλάδα

#79   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:45

Βγήκε ανακοίνωση για 11/11/11 στο golden-i. Πλέον διατίθενται μόνο τα 8gb και παραγγελίες θα γίνονται την ημέρα της κυκλοφορίας.
http://www.golden-i....-iPhone-4S.html

#80   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:45

Αυτό είμαστε δυστυχώς.. Έτσι την καταντήσαμε πάντως.. Εγώ κοιτάω να τελειώνω γρήγορα με το πτυχίο μου και να την κάνω για Αμερική ή Αγγλία.. Δυστυχώς αυτή η χώρα διώχνει τους νέους.

Και για να είμαστε και στο θέμα.. Βλέπω στο δημοσίευμα ότι λέει οι προπαραγγελίες δεν είναι διαθέσιμες στην Αλβανία κτλ κτλ.. Στην Ελλάδα δηλαδή μπορούμε να κάνουμε προπαραγγελία??

δεν διώχνει κανείς κανένα... αν ήταν έτσι και ο Κολοκοτρώνης μόλις τέλειωνε το κρυφό σχολειό, θα πήγαινε στην Ευρώπη και εσύ και εγώ τώρα θα ψάχναμε την Μέκα γιατί είναι και ώρα προσευχής... όταν εμείς δεν ξέρουμε να ψηφίζουμε, βγάζουμε τους γελοίους και εμείς μετα λέμε ότι "η χώρα μας διώχνει" απέχουμε πολύ από την πραγματικότητα... μην ρωτάς τι κάνει η πατρίδα σου για σένα, αλλά τι κάνεις εσύ για την πατρίδα σου... η Ελλάδα ήταν εδώ πριν από εμάς και θα είναι εδώ και μετά από μας... αν ήταν να κάνει για όλους κάτι... τότε μιλάμε για σκλάβα και όχι για χώρα! ήμαρτον! Εσύ τώρα που έχει ανάγκη η χώρα τι λες; "βουρ για αμέρικα" και μετά λέμε ότι φταίνε οι πολιτικοί και η Ελλάδα! ΕΛΕΟΣ!
σορρυ για το offtopic

#81   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:51

δεν διώχνει κανείς κανένα... αν ήταν έτσι και ο Κολοκοτρώνης μόλις τέλειωνε το κρυφό σχολειό, θα πήγαινε στην Ευρώπη και εσύ και εγώ τώρα θα ψάχναμε την Μέκα γιατί είναι και ώρα προσευχής... όταν εμείς δεν ξέρουμε να ψηφίζουμε, βγάζουμε τους γελοίους και εμείς μετα λέμε ότι "η χώρα μας διώχνει" απέχουμε πολύ από την πραγματικότητα... μην ρωτάς τι κάνει η πατρίδα σου για σένα, αλλά τι κάνεις εσύ για την πατρίδα σου... η Ελλάδα ήταν εδώ πριν από εμάς και θα είναι εδώ και μετά από μας... αν ήταν να κάνει για όλους κάτι... τότε μιλάμε για σκλάβα και όχι για χώρα! ήμαρτον! Εσύ τώρα που έχει ανάγκη η χώρα τι λες; "βουρ για αμέρικα" και μετά λέμε ότι φταίνε οι πολιτικοί και η Ελλάδα! ΕΛΕΟΣ!
σορρυ για το offtopic

ρε φιλε μαριε παρακολουθω απο χτες τις απαντησεις σου και για ολα εισαι επικριτικος... ασε εμας τους ασχετους... και μην γκρινιαζεις..
με ολο το σεβασμο

Τελευταία επεξεργασία από: SOTKOTMAC, 01/11/2011 - 17:55

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#82   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:51

εγω γερμανο εκανα προαπραγγελια στην "προσωπικη" λιστα του καταστηματος!

#83   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:52

δεν διώχνει κανείς κανένα... αν ήταν έτσι και ο Κολοκοτρώνης μόλις τέλειωνε το κρυφό σχολειό, θα πήγαινε στην Ευρώπη και εσύ και εγώ τώρα θα ψάχναμε την Μέκα γιατί είναι και ώρα προσευχής... όταν εμείς δεν ξέρουμε να ψηφίζουμε, βγάζουμε τους γελοίους και εμείς μετα λέμε ότι "η χώρα μας διώχνει" απέχουμε πολύ από την πραγματικότητα... μην ρωτάς τι κάνει η πατρίδα σου για σένα, αλλά τι κάνεις εσύ για την πατρίδα σου... η Ελλάδα ήταν εδώ πριν από εμάς και θα είναι εδώ και μετά από μας... αν ήταν να κάνει για όλους κάτι... τότε μιλάμε για σκλάβα και όχι για χώρα! ήμαρτον! Εσύ τώρα που έχει ανάγκη η χώρα τι λες; "βουρ για αμέρικα" και μετά λέμε ότι φταίνε οι πολιτικοί και η Ελλάδα! ΕΛΕΟΣ!
σορρυ για το offtopic

Εχεις δίκιο! Αλλα σταματά να γκρίνια ζεις για τα πάντα ομως! Πλύση εγκεφάλου σου εκανε το σύστημα! Αλλα για να επιστρέψουμε στο θέμα μας, εγω αναρωτιέμαι αν θα εχει αρκετό stock για Ελλάδα; Η θα γίνει ο γνωστός περσινος χαμός που ψάχναμε για διαθεσιμοτητες σε ο λ α τα μαγαζιά! Ουφ μονο που το θυμήθηκα κουραστικα!

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 01/11/2011 - 17:53


#84   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:55

Το 16αρι αγγλία ειναι σπάνιο πράγμα πλέον. Μόνο με συμβόλαια...

Ή μέσω apple online store...

#85   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/11/2011 - 17:58

Πλέον δεν αξίζει να το πάρεις απο έξω εφόσον σε 10 μέρες θα ειναι εδω!

#86   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 01/11/2011 - 18:01

εγω δεν εχω καθολου iphone σκεφτομαι να παρω το 4ς ....με μεταφορα δικτυου σε αλλο επειδη εχει κ μια εκπτωση λογω hol που εχω σταθερο ....
και ναι θα το παρω :lol: :lol:

#87   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 18:05

Με Αγγλία είναι 100 ευρώ διαφορά αν έχεις κάποιον να στο φέρει...

#88   sawyer

sawyer

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 18:12

παιδια δεν εχει ουσια να το πουλησουμε 300 εθρω δεν χανουν την αξια τους γιατι το 4 θα ειναι στα 8 gb και παλι θα θελεις 16αρι αρα το λιγοτερο 400

#89   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 18:15

τις χαμηλες που τις ειδες???
οταν εχει ξεκλειδωτο απο αμερικη 499 δολαρια!!! κ αγγλια 499 λιρες!!! (για 16αρι)


Αυτες τις τιμες πραγματικα που τις ειδες ρε φιλε...

Αναρτημένη εικόνα

#90   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/11/2011 - 18:15

προσωπικα εαν δω κανεναν να κοιμαται απ εξω απο το istorm στο κολονακι την προηγουμενη μερα θα τον κλωτσησω :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες