Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:06

Εγω παντως εχω 4αρι αλλα θα παρω το 4s....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:07

μετά από 33 χρόνια ζωής σε αυτό τον πλανήτη... μετά από αρκετά καλή γνώση αγγλικών και 4 χρόνια Ιαπωνικής γλώσσας με ένα πτυχίο, δυστυχώς έχω φάει όλα τα λεξικά να βρω τι σημαίνει η λέξη Οικόνιμα και μάλιστα και χωρίς ΤΟΝΟ αλλά δεν βρίσκω τίποτα... θες να μας βοηθήσεις δίνοντας μας ένα στοιχείο όπως πχ, σε ποιόν γαλαξία μιλάνε αυτή την γλώσσα; κλίνγκον ίσως;


Ενταξει σου περασε το κομπλεξ με το ios 5 και βρηκες αλλο κουσουρι τωρα? Ο γκρινιαρης να υποθεσω ειναι στο avatar ετσι? :P Εκανες τη καλυτερη επιλογη

Τελευταία επεξεργασία από: sayian, 02/11/2011 - 01:08


#213   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:15

Ενταξει σου περασε το κομπλεξ με το ios 5 και βρηκες αλλο κουσουρι τωρα? Ο γκρινιαρης να υποθεσω ειναι στο avatar ετσι? :P Εκανες τη καλυτερη επιλογη

Trolling πολλα κόμπλεξ και γενικώς ενοχλήσεις.... Υπομονή φίλε μου κάποια στιγμη ίσως πανε για ύπνο και καθαρίσει λιγο το φόρουμ! Καμία επιβεβαίωση επισιμη για την κυκλοφορία του απο τους παρόχους εεε? άντε να δούμε αυτοί σε τι τιμη θα το δώσουνε!

#214   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:23

Trolling πολλα κόμπλεξ και γενικώς ενοχλήσεις.... Υπομονή φίλε μου κάποια στιγμη ίσως πανε για ύπνο και καθαρίσει λιγο το φόρουμ! Καμία επιβεβαίωση επισιμη για την κυκλοφορία του απο τους παρόχους εεε? άντε να δούμε αυτοί σε τι τιμη θα το δώσουνε!

Το golden-i δεν έβγαλε τιμές πάντως... :/
Επίσης για το trolling κτλ αν δεν εκτονωθούν στα forum που θα το κάνουν;;;;;; :P

Τελευταία επεξεργασία από: katya, 02/11/2011 - 01:26


#215   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:23

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα. Σήμερα το πρωί με ενημέρωσαν από την εταιρία μου πως έχουμε ένα καλό πακέτο αναβάθμισης.
Εγώ βέβαια είχα κάνει τα κουμάντα μου και είχα μιλησει με το κατάστημα που μας εξηπηρετεί για να κρατήσω ένα πακέτο από τις επιδοτήσεις για να πάρω το 5 όταν με το καλό μιας και δεν είναι τραγικές οι διαφορές με το 4 και το 4s.
Αφού όμως είναι μεγάλο το πακέτο της επιδότησης το πρωί πάω να προπαραγγείλω το 4s και όταν με το καλό βγεί και το 5 θα το πάρω αφού θα έχω την καβάτζα μου από τις επιδοτήσεις.
Το ωραίο είναι πως το πρωί πληροφορήθηκα το θέμα της αναβάθμισης και το μεσιμέρι έπεσε η ανακοίνωση για την άφιξη του 4s

Ίσως να είμαι από τους τυχαιρούς της παρέας ! ::)

Πολύ σύντομα οπότε ένα τεσσαράκι σε άριστη κατάσταση και με κρατημένα shsh από την 4.1 και μετά και με καλή προίκα σε backhousing αλλά και θήκες θα είναι προς πώληση.

#216   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:25

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα. Σήμερα το πρωί με ενημέρωσαν από την εταιρία μου πως έχουμε ένα καλό πακέτο αναβάθμισης.
Εγώ βέβαια είχα κάνει τα κουμάντα μου και είχα μιλησει με το κατάστημα που μας εξηπηρετεί για να κρατήσω ένα πακέτο από τις επιδοτήσεις για να πάρω το 5 όταν με το καλό μιας και δεν είναι τραγικές οι διαφορές με το 4 και το 4s.
Αφού όμως είναι μεγάλο το πακέτο της επιδότησης το πρωί πάω να προπαραγγείλω το 4s και όταν με το καλό βγεί και το 5 θα το πάρω αφού θα έχω την καβάτζα μου από τις επιδοτήσεις.
Το ωραίο είναι πως το πρωί πληροφορήθηκα το θέμα της αναβάθμισης και το μεσιμέρι έπεσε η ανακοίνωση για την άφιξη του 4s

Ίσως να είμαι από τους τυχαιρούς της παρέας ! ::)

Πολύ σύντομα οπότε ένα τεσσαράκι σε άριστη κατάσταση και με κρατημένα shsh από την 4.1 και μετά και με καλή προίκα σε backhousing αλλά και θήκες θα είναι προς πώληση.

Γιατί δεν κρατάς τις θήκες και για το 4S? Τουλάχιστον όσες θα ταιριάζουν...

#217   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:33

Γιατί δεν κρατάς τις θήκες και για το 4S? Τουλάχιστον όσες θα ταιριάζουν...


Σχεδόν όλες που έχω είναι bumper σε διάφορα χρώματα και λόγο της μετακίνησης των κουμπιών έντασης και της σίγασης δεν κάνουν.

Αυτό με πείραξε. Ας το πάρω εγώ στα χέρια μου και θα την βρώ την άκρη!

#218   Noobios

Noobios

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:41

Ρε μην κραζεται το 4S. Ασε να το παρει ο κοσμος να μας πουλησει κ μας το 4αρι του που την παλευουμε με το 1 ψωροgigahertz ;)

#219   drapetis

drapetis

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 02:47

Ρε παιδιά, καλά ολα αυτά με τις τιμές σε euro, αλλά σε δραχμές ξέρει κανεις πόσο θα κανει;

#220   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2011 - 03:01

Εγω παντως εχω 4αρι αλλα θα παρω το 4s....

ήρεμα δν φτάνουν για όλους...... ;)

#221   pcmagas91

pcmagas91

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2011 - 03:11

Ρε παιδιά, καλά ολα αυτά με τις τιμές σε euro, αλλά σε δραχμές ξέρει κανεις πόσο θα κανει;


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΕΘΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......!!!!!!!!

Δεν μπορουσα να μην το ποστάρω.............. :P

#222   Kostas_GR

Kostas_GR

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 05:03

Παδια παντως επειδη καθε χρονο ειμαι απο τους πρωτους που το αγοραζουν μολις κυκλοφηραει Ελλαδα μας συμβουλευω ολους οσο κ αν καιγομαστε(και τον εαυτο μου μαζι) να κανουμε υπομονη και να περιμενουμε κανενα μηνα ωστε να μην παρουμε πρωτη παρτιδα. Περσι που ειχα παρει το 4ρι πρωτη παρτιδα μου εβγαλε τρελα προβληματα ειδικα με το σημα(δεν επιανε ουτε πανω στο βουνο διπλα απο την κεραια της Vodafone να ημουνα) και η μπαταρια χαλια. Τελικα μετα απο μηνες αναγκαστικα να το κανω αλλαγη οποτε για αυτο συμβουλευω να περιμενουμε λιγο γιατι δεν θα δωσουμε 5 και 10 ευρω. Ειπαμε λεφτα υπαρχουν αλλα μην τα πεταμε κιολας :ρ

#223   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 02/11/2011 - 06:04

και εγω απο Αγγλια το πηρα μεσω αραμεξ, λευκο 32αρι με τελικη τιμη 670 ευρω... οταν εδω το 16αρι θα εχει 659. Δηλαδη με 11 ευρω παραπανω πηρα 32αρι... Δεν συμφαιρει πλεον να αγοραζεις απο Ελλαδα εκτος και αν εχεις καλη επιδοτηση


Καλησπέρα! Μια ερώτηση θα ήθελα να σου κάνω! Από Αγγλία(όπως λες) πως το πήρες και από ποιο μαγαζί στο έδωσαν από την στιγμή όπου οι εταιρίες το δίνουν μόνο με συμβόλαιο?

#224   g4m1st3r1x

g4m1st3r1x

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/11/2011 - 06:06

Καλησπέρα! Μια ερώτηση θα ήθελα να σου κάνω! Από Αγγλία(όπως λες) πως το πήρες και από ποιο μαγαζί στο έδωσαν από την στιγμή όπου οι εταιρίες το δίνουν μόνο με συμβόλαιο?


Διάβασε εδώ !!!

Τελευταία επεξεργασία από: g4m1st3r1x, 02/11/2011 - 06:06


#225   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 522 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2011 - 07:59

μου αρέσει που βλέπουν ακόμη το iPhone σαν επένδυση κάποτε έκαναν το ίδιο και με τα αυτοκίνητα αγοράζοντας γκολφ και τουότα έχουμε μέλλον ακόμη :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες