Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#601   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:06

δε ξέρω απ τη μια μπορώ να το αγοράσω και μετά να το πουλήσω όταν βγεί το επόμενο και να μη χαραμίσω την επιδότηση. απ την άλλη μπορώ να περιμένω οτιδήποτε γίνει το μάη.. Αλλά το προβλημα είναι οτι το μυαλό μου δε μπορεί να περιμένει όπως είπε και η stacy !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#602   alebpan

alebpan

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:06

Το πρωι παρελαβα το λευκο 16GB. Απο πλαισιο και υπαρχουν πολλα κομματια! Οσο για τις κιτρινιλες ολα μια χαρα...και τα χρωματα τελεια! Η αληθεια ομως ειναι οτι οσοι εχουν 4αρι θα τους συμβουλευα να μεινουν με το ιδιο και να μην μπουν στην διαδικασια να χαλανε λεφτα για το 4s. Δεν θα καταλαβετε μεγαλες διαφορες. Ουτε σε καμερα, ουτε σε επεξεργαστη.
Προσωπικη μου αποψη..... δεν βλεπω καμια διαφορα!!

#603   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:09

Λέτε να είναι τόσο κόλπο του marketing? τι να πώ.. Δεν έχει δηλαδή διαφορά σε καμερα ιντερνετ, ταχύτητα ?

#604   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:09

Το πρωι παρελαβα το λευκο 16GB. Απο πλαισιο και υπαρχουν πολλα κομματια! Οσο για τις κιτρινιλες ολα μια χαρα...και τα χρωματα τελεια! Η αληθεια ομως ειναι οτι οσοι εχουν 4αρι θα τους συμβουλευα να μεινουν με το ιδιο και να μην μπουν στην διαδικασια να χαλανε λεφτα για το 4s. Δεν θα καταλαβετε μεγαλες διαφορες. Ουτε σε καμερα, ουτε σε επεξεργαστη.
Προσωπικη μου αποψη..... δεν βλεπω καμια διαφορα!!

Να σαι καλά. Γιατι πραγματικά δεν θέλω να χαλάσω λεφτά για τηλέφωνο αν και το 4 το έχω ενα χρόνο ακριβώς. Οπότε πάω για 5.

Τελευταία επεξεργασία από: stacy, 11/11/2011 - 16:09


#605   alebpan

alebpan

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:19

Να σαι καλά. Γιατι πραγματικά δεν θέλω να χαλάσω λεφτά για τηλέφωνο αν και το 4 το έχω ενα χρόνο ακριβώς. Οπότε πάω για 5.

Και επειδη μ αρεσει να ειμαι οσο μπορω αντικειμενικος....θα σε συμβουλευα να πιασεις στα χερια σου πρωτα ενα 4s να καταλαβεις μονη σου οτι οντως δεν υπαρχει διαφορα. Το ιντερνετ το ιδιο, το siri το ξεχναμε...η καμερα απειροελαχιστες διαφορες, ο νεος επεξεργαστης μαλλον θελει βαρια παιχνιδια για να καταλαβεις διαφορα...!!!
ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ??

#606   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:20

εκανα μια βλακεια πηρα το iphone 4s και περασα την 5.0.1....

#607   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:23

Το πρωι παρελαβα το λευκο 16GB. Απο πλαισιο και υπαρχουν πολλα κομματια! Οσο για τις κιτρινιλες ολα μια χαρα...και τα χρωματα τελεια! Η αληθεια ομως ειναι οτι οσοι εχουν 4αρι θα τους συμβουλευα να μεινουν με το ιδιο και να μην μπουν στην διαδικασια να χαλανε λεφτα για το 4s. Δεν θα καταλαβετε μεγαλες διαφορες. Ουτε σε καμερα, ουτε σε επεξεργαστη.
Προσωπικη μου αποψη..... δεν βλεπω καμια διαφορα!!

Σε λίγο θα μας πείτε οτι το 4ς είναι χειρότερο απο το το 3g..

#608   alebpan

alebpan

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:29

Σε λίγο θα μας πείτε οτι το 4ς είναι χειρότερο απο το το 3g..

Φιλε μου ειχα 3gs, 4 και τώρα 4s.Δεν ειπα οτι ειναι αχρηστο , ειναι πολυ καλη συσκευη..κορυφαια!!
Απλα λεω ομως και συγκρινω.... οτι για το 4s δεν αξιζει να πουλησεις το 4αρι και να βαλεις 200+ ευρω για να το παρεις....δεν θα καταλαβεις διαφορα !!!!

Τελευταία επεξεργασία από: alebpan, 11/11/2011 - 16:30


#609   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:31

και γτ εκανες βλακεια που περασες την 5.01?αφου με αυτην δεν φτιαχνει το προβλημα με την μπαταρια?

#610   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:33

Ρε παιδες ψαχνω απο χθες ενα iphone 4S απο καταστημα Γερμανου και δεν μπορω να το βρω σε Λευκο. Πηρα ενα χθες σε Μαυρο αλλα θελω κι αλλο ενα σε Λευκο. Γνωριζει κανεις κανενα καταστημα Γερμανου που να εχει Λευκο 4S, απο οποια δηποτε περιοχη της Ελλαδας δεν με πειραζει, και τα χρηματα ειναι κατευθειαν στο χερι...?

#611   karotaki

karotaki

    iPH Addict

  • 685 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:40

Παιδια μπορει να μην ειναι μεγαλη η διαφορα αλλα υπαρχει διαφορα....και αυτο θα φανει με το χρονο!
Οπως θυμαμαι το ιδιο ειχε γινει και με τα 3G-3GS!
Στην αρχη δεν φαινοταν η διαφορα τοσο αλλα σιγα σιγα που βγηκαν 'βαρυτερες' εφαρμογες και γενικοτερα αυξανοντουσαν οι απαιτησεις τοτε φαινοτανε ολο και περισσοτερο η διαφορα!

#612   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:41

Μια παράκληση προς τους νέους κατόχους. Όσοι το πήρατε σε άσπρο πείτε μας αν ισχύει αυτό που λένε για την κίτρινη οθόνη! Ισχύει μόνο για τα άσπρα ή για όλα τα μοντέλα; Γιατί εμένα δε μου αρέσει αυτό, προτιμώ τα ψυχρά χρώματα του 4.

στο δικο μου(λευκο) καμια διαφορα τα χρωματα φαινονται καθαροτατα ,η διαφορα ειναι σε εμενα απο την μεταβαση απο το 3g στο 4s.......ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!:P

#613   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:45

Παιδια μπορει να μην ειναι μεγαλη η διαφορα αλλα υπαρχει διαφορα....και αυτο θα φανει με το χρονο!
Οπως θυμαμαι το ιδιο ειχε γινει και με τα 3G-3GS!
Στην αρχη δεν φαινοταν η διαφορα τοσο αλλα σιγα σιγα που βγηκαν 'βαρυτερες' εφαρμογες και γενικοτερα αυξανοντουσαν οι απαιτησεις τοτε φαινοτανε ολο και περισσοτερο η διαφορα!

:blush: :blush:

#614   karotaki

karotaki

    iPH Addict

  • 685 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:51

χαχααχαχ
τι σημαινει αυτο??

(καλα οσο βλεπω αυτη τη φωτογραφια πεθαινω!! χαχαχαχαχ)

#615   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:52

Ελα ακούω προσφορές, ποιος θα μου πουλήσει ένα ωραίο φτηνό 4άρι που θέλω να πάρω δώρο στον άντρα μου?
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες