Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

skroutz απορια...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tikis

tikis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 01:56

γεια σας παιδες,μηπως εχει ψωνισει κανενας απο skroutz κινητο η κατι αλλο,απο τα μαγαζια π πουλανε πραγματα πολυ φθηνα???παραδειγμα για iphone 4 εδω τα πρωτα μαγαζια ειναι αρκετα φθηνα....ειναι καθολου εμπιστα να αγορασεις κατι???

http://www.skroutz.g...one-4-16GB.html

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/11/2011 - 03:07

γεια σας παιδες,μηπως εχει ψωνισει κανενας απο skroutz κινητο η κατι αλλο,απο τα μαγαζια π πουλανε πραγματα πολυ φθηνα???παραδειγμα για iphone 4 εδω τα πρωτα μαγαζια ειναι αρκετα φθηνα....ειναι καθολου εμπιστα να αγορασεις κατι???

http://www.skroutz.g...one-4-16GB.html

Το skroutz δεν ειναι μαγαζι, ειναι ενα site σαν μηχανη αναζητησης ας πουμε και συμμετεχουν καποια μαγαζια μεσα και αναζητωντας το προιον που θες σου εμφανιζει σε ποια απο τα sites ειναι διαθεσιμο και σε ποια τιμη.
Οντως μπορεις να βρεις πραγματα σε καλες τιμες και συγκεκριμενα για το iphone που γραφεις το θεωρω λογικο απο τη στιγμη που κυκλοφορησε το 4S και η ζητηση για το 4αρι ειναι μικροτερη, λογικο να πεσουν οι τιμες στα αποθεματα, δεν μπορει να κοστιζει οσο το νεο 4S...

#3   tikis

tikis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 13:50

μπα,ετσι ηταν απ την αρχη π βγηκε το ειχα κοιταξει...κοιτα εδω γ το galaxy π δεν εχει πολυ καιρο,κοιτα τιμη multirama κ τιμη απ τα πρωτα μαγαζια....

http://www.skroutz.g...-S-II-16GB.html

#4   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/11/2011 - 15:17

Mεγάλη προσοχή στο easybuy. Ειδικά αν στο στείλουν με Courier..

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 02/11/2011 - 15:17

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#5   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 03/11/2011 - 09:59

Φιλε μηχανης αναζητησης του συμφεροντος μας ειναι,διαχειριση σωστη και επιλογη αφου υπαρχουν στα περισσοτερα αξιολογησεις πελατων τους,πληρωμη μεσω paypall για αγορες εξωτερικου και γαι Ελλαδα μεσω αντικαταβολης και εαν το ζητησεις και το δεχτουν,ελενχο της αποστολης.
Αυτα τα λιγα,οτι χρειαστεις και μπορω να βοηθησω,θα ειμαι διαθεσιμος,φιλικα Φοιβος.

#6   tikis

tikis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 13:46

Φιλε μηχανης αναζητησης του συμφεροντος μας ειναι,διαχειριση σωστη και επιλογη αφου υπαρχουν στα περισσοτερα αξιολογησεις πελατων τους,πληρωμη μεσω paypall για αγορες εξωτερικου και γαι Ελλαδα μεσω αντικαταβολης και εαν το ζητησεις και το δεχτουν,ελενχο της αποστολης.
Αυτα τα λιγα,οτι χρειαστεις και μπορω να βοηθησω,θα ειμαι διαθεσιμος,φιλικα Φοιβος.



βασικα ειναι 1 καταστημα τετοιο στην πολη μ κ μπορω ν μη μπλεξω με courier...ριξε μια ματια αν δε βαριεσαι εχει κ σχολια,να μ πεις κ συ μια γνωμη(κ οποιος αλλος θελει).... :)

http://www.skroutz.gr/m/17/Play247

#7   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 03/11/2011 - 15:46

απο αυτο το μαγαζι εχω παρει το xperia x10i απο περσυ το καλοκαιρι (δεν μου το εστειλαν, πηγα εγω και το πειρα και το ανοιξα μπροστα τους)...
δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα...

#8   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 03/11/2011 - 23:31

Έτσι,μόνος σου να πας και να το ανοίξεις μπροστά τους!

#9   tikis

tikis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 14:25

λοιπον παιδες,πηγα με ενα κολλητο μ κ αγορασε το galaxy s2 λευκο απο αυτο το μαγαζι το ανοιξε εκει κ το πηρε στα 440 ευρω απο 600 π εχει στα κανονικα μαγαζια κ με 2 χρονια εγγυηση,μεχρι ωρας ολα κομπλε!!θα το προτιμησω κ γω μ φαινεται συντομα!!!! ;)

Τελευταία επεξεργασία από: tikis, 09/11/2011 - 14:26


#10   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 09/11/2011 - 14:29

Τις τιμές στον σκρούτζ να τις βλέπουν κάποιοι που πουλάνε μεταχειρισμένες συσκευές πάρα μα πάρα πολύ ακριβά

#11   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 09/11/2011 - 15:40

σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος ο πανω...
απο ποιοο μαγαζι το πειρε το Galaxy να εχουμε και εμεις το νου μας?

#12   tikis

tikis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 15:51

απο ποιοο μαγαζι το πειρε το Galaxy να εχουμε και εμεις το νου μας?


εχω βαλει λινκ λιγο πιο πανω,τσεκαρε το εχει αθηνα κ πατρα μαγαζι,αν εχεις τη δυνατοτητα να πας στο μαγαζι αν παρεις κατι κ να μη μπλεξεις με courier...το παραγγειλε κ την επομενη μερα κιολας το ειχαν φερει!!το galaxy ειναι σε προσφορα λεει αλλα 160 ευρω πιο κατω????νομιζω πρεπει ν ψαχτουμε γτ μαλλον μας δουλευουν οι μεγαλες εταιριες κ πουλανε σε στανταρ κ υψηλες τιμες τα κινητα,160 ευρω διαφορα γ μαγαζι ειναι παρα πολλα....

Τελευταία επεξεργασία από: tikis, 09/11/2011 - 15:52


#13   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/11/2011 - 15:58

στα μαγαζια που εχει στο σκρουτζ ειναι λαμογια του τυπου πουλαω το κινητο μου χωρις αποδειξη αλλα αφορτιστο ή σφραγισμενο (απο αναβαθμιση εταιριας π.χ.) και σε παιρνει 1 υποτιθεμενος πελατης και σου λεει το ταδε μαγαζι το εχει τοσο δωστο μου αρκετα λιγοτερα αλλιως παω και το παιρνω απο κει με εγγυηση και αν ψαρωσεις το παιρνει, βγαζει το φπα και 1 μεροκαματακι και ετσι δουλευον. τσεκαρισμενο

#14   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/11/2011 - 16:35

κανονικα τα πουλανε οι ανθρωποι με αποδειξη και τα παντα απο εγγυηση εχω αγορασει και εγω .

#15   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/11/2011 - 17:41

Τι λαμογια λετε ρε παιδια; Για ποιον λογο παραπληροφορειτε τον κοσμο;
Το σκρουτζ ειναι σαν μηχανη αναζητησης που σου βρισκει το προιον που θες, σε ποια καταστηματα υπαρχει (απο αυτα που συμμετεχουν εκει) και συγκρινει τις τιμες τους, ουτε σαιτ αγγελιων ειναι, ουτε ηλεκτρονικο καταστημα. Τα καταστηματα που συμμετεχουν εκει ειναι eshops οπως ολα τα αλλα, τωρα αν καποιοι απο αυτους ειναι λαμογια εχει να κανει μα αυτους και δεν ευθυνεται το skroutz, ουτε αυτο σημαινει οτι ολοι οσοι συμμετεχουν εκει ειναι λαμογια..
Επισης απ'οτι ξερω τα περισσοτερα (αν οχι ολα) πουλανε σφραγισμενα προιοντα και μαλιστα μπορεις να τα βρεις σε πολυ καλες τιμες απο αποθεμα.
Αν παλι δεν ειστε σιγουροι, ειδικα εσεις στην Αθηνα που ειναι τα περισσοτερα μπορειτε απλα να ψαξετε ποιο καταστημα πουλαει και σε ποια τιμη και να περασετε απο εκει για να ερευνησετε καλυτερα το θεμα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες