Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

vodafone tethering δωρεαν παλι!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
365 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:02

δεν μπερδευτηκα καθολου, μια χαρα τα περιγραφεις

οκ, ισως αργοτερα να πρεπει να στειλω μειλ να δω τι απαντηση θα παρω
κ αναλογα πραττουμε


Άσε που οι απαντήσεις στο mail μένουν όπως και να σου έστελναν επιστολή.. Μπορείς να εκτυπώσεις την απάντηση , να τη χρησιμοποιήσεις νομικά κτλ.. Στις απαντήσεις υπογράφουν κανονικά με το όνομά τους..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:09

γενικως ναι, σε ορισμενες περιπτωσεις μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως αποδεικτικο (οχι με απλη εκτυπωση βεβαια)

αλλα αυτο το ρωτησα παραπανω, αν τελικα δεν θελησουν να ισχυσει, τι μπορεις να κανεις ?
να αποδειξεις οτι θα το εγραψαν αλλα τελικα αποφασισαν να μην το κανουν, και ??
επομενη κινηση, μειλ με συγνωμη καναμε λαθος... (κατι νεο μας ειπατε)

γενικευεται λιγο η συζητηση...

αφου εκανες τον κοπο κ τους εστειλες μειλ
αν μπορεις κανε μια δοκιμη σε παρακαλω

επισυναψε την απαντηση κ ενα λινκ για την σελιδα τους
με μια σημειωση για κατω κατω στα "ψιλα γραμματα" ( επισημη σελιδα τους ειναι, αρα οφειλει να εχει βαρυτητα)
κ ρωτα τους τελικα τι ισχυει κ γτ η σημειωση στη σελιδα δεν εχει ενημερωθει


στον Βασιλη ειχαν πει πως θα διορθωθει, περασαν μερες κ ακομη ειναι ιδια

Τελευταία επεξεργασία από: azaleea, 11/11/2011 - 16:15


#168   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:13

γενικως ναι, σε ορισμενες περιπτωσεις μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως αποδεικτικο (οχι με απλη εκτυπωση βεβαια)

αλλα αυτο το ρωτησα παραπανω, αν τελικα δεν θελησουν να ισχυσει, τι μπορεις να κανεις ?
να αποδειξεις οτι θα το εγραψαν αλλα τελικα αποφασισαν να μην το κανουν, και ??
επομενη κινηση, μειλ με συγνωμη καναμε λαθος... (κατι νεο μας ειπατε)

γενικευεται λιγο η συζητηση...


Αν δεσμευτούν δεν είναι τόσο απλό.. Πχ σου στέλννουν mail ότι θα έχεις πάγιο 20 ευρώ με ονόμα του υπαλλήλου κτλ κτλ ... Αν μετά στο λογαριασμό δεις πάγιο 50 ευρώ δικαιούσαι να ζητήσεις άμεσα πίστωση του ποσού και να σπάσεις το συμβόλαιο χωρίς να έχεις υποχρέωση να επιστρέψεις επιδότησή... Δεν υπάρχει περίπτωση να σου πουν ένα συγνώμη το σωστό είναι 50 και να μην κάνουν τίποτα.. (γνώμη μου πάντα και σύμφωνα με την εμπειρία μου στην εταιρία) Η απάντηση αποτελεί και δέσμευση.. Όπως και τηλεφωνικά κανονικά... κρατάς το όνομα του υπαλλήλου (είναι υποχρεωμένος να στο πει) και αν πάει κάτι στραβά αυτός είναι υπεύθυνος για το λάιθος

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 11/11/2011 - 16:14


#169   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:18

κ η σημειωση στην σελιδα τους δεσμευση δεν ειναι ?
αντιφασκει ομως με αυτο που σου απαντησαν

αν δεν σου ειναι ταλαιπωρια, κανε ενα νεο μειλ κ ρωτα τους τι απο τα 2 ισχυει τελικα

κ θα στειλω κ εγω

#170   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:57

κ η σημειωση στην σελιδα τους δεσμευση δεν ειναι ?
αντιφασκει ομως με αυτο που σου απαντησαν

αν δεν σου ειναι ταλαιπωρια, κανε ενα νεο μειλ κ ρωτα τους τι απο τα 2 ισχυει τελικα

κ θα στειλω κ εγω


όχι απαραίτητα.. δεν σημαίνει δέσμευση η σημείωση στην ιστοσελίδα τους.. Μπορεί να έχει αλλάξει ο τιμοκατάλογος πχ και να μην έχουν προλάβει να ενημερώσουν το site.. δεν σημαίνει κάτι αυτό..

#171   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2011 - 21:54

μου αρεσει που θα το εδιναν σε ολους μεσα στο σαββατοκυριακο. 2 ωρες και ακομα δεν μου εχει ερθει τιποτα απο ρυθμισεις.! τι κλωτσες θελουν. ακουστε τι μου ειπαν στην vodafone. οτι σε συνεργασια με την apple, διακοπηκε προσωρινα η αποστολη ρυθμισεων, και ισως ξαναρχισει τις επομενες μερες.! εχετε καποιο σχολιο για αυτο??????

#172   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 11/11/2011 - 22:08

μου αρεσει που θα το εδιναν σε ολους μεσα στο σαββατοκυριακο. 2 ωρες και ακομα δεν μου εχει ερθει τιποτα απο ρυθμισεις.! τι κλωτσες θελουν. ακουστε τι μου ειπαν στην vodafone. οτι σε συνεργασια με την apple, διακοπηκε προσωρινα η αποστολη ρυθμισεων, και ισως ξαναρχισει τις επομενες μερες.! εχετε καποιο σχολιο για αυτο??????

το οτι υπηρχε πρόβλημα με τα καρτοκινητά που δεν μπορούσαν να μπούν στο ίντερνετ με τις νέες ρυθμίσεις, δεν σου αρκεί?

#173   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2011 - 00:48

το οτι υπηρχε πρόβλημα με τα καρτοκινητά που δεν μπορούσαν να μπούν στο ίντερνετ με τις νέες ρυθμίσεις, δεν σου αρκεί?


φυσικα και δεν μου αρκει.! αλλο καρτοκινητα που οποτε θελω πληρωνω, και αλλο συμβολαιο που σκαω 100 ευρω το μηνα, και δεν μπορω να κανω δουλεια μου. ;)

#174   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 12/11/2011 - 10:19

Μα όταν οι ρυθμίσεις αυτές εξυπηρετουν εσένα μεν, χαλάνε -τελείως όμως- δε κάθε καρτοκινητο... Μέχρι να το διορθωσουνε καλά κάνανε και το σταματησανε

#175   pappoua1978

pappoua1978

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2011 - 11:50

ελπίζω να είναι αυτος ο λόγος και να μήν το παγώσουν γενικότερα

#176   Zac

Zac

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:Zac-Rodos

Δημοσίευση 12/11/2011 - 12:23

φυσικα και δεν μου αρκει.! αλλο καρτοκινητα που οποτε θελω πληρωνω, και αλλο συμβολαιο που σκαω 100 ευρω το μηνα, και δεν μπορω να κανω δουλεια μου. ;)


εχεις αδικο γιατι και εγω καρτοκινητο εχω κ ο λογαριασμος μηνιαια ξεπερναει τα 120ε+ αλλα δεν λεει κατι οποτε ολοι ανεξαρτητος εχουμε ισα δικαιωματα στην εξηπυρετηση.

#177   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2011 - 14:40

εχεις αδικο γιατι και εγω καρτοκινητο εχω κ ο λογαριασμος μηνιαια ξεπερναει τα 120ε+ αλλα δεν λεει κατι οποτε ολοι ανεξαρτητος εχουμε ισα δικαιωματα στην εξηπυρετηση.


ο καθε ενας εχει δικιο απο την δικη του μερια.! ας πουμε εξαιτιας εσας της καρτοκινητης, τον ιπιαμε και εμεις των συμβολαιων. :)
τελος παντων, δηλαδη ειναι γενικο οτι σταματησαν να στελνουν την νεα ρυθμιση προς το παρων.! ?

#178   iKnox

iKnox

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@Johnny_kite
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Johnny Knox

Δημοσίευση 13/11/2011 - 15:46

Όπως είπα και σε προηγούμενο πόστ,μετά απο επικοινωνία με το τμήμα εταιρικών-τεχνικό τμήμα,μου ανέφεραν οτι οταν ξεκίνησε η "διανομή" των ρυθμίσεων,δημιουργήθηκε θέμα με κάποιες συσκευές και σε συνεννόηση με την Apple απέσυραν τις ρυθμίσεις αυτές.Θα ξανααποσταλλούν νέες ρυθμίσεις εντός ημερών(βάσει λεγομένων της κοπέλας). Τώρα το εντός των προσεχών ημερών τι μπορεί να σημαίνει,δεν είμαστε σε θέση να το ξέρουμε.

Αλλά να πω και κάτι άλλο.Τόσο καιρό που δεν το είχαμε πως λειτουργούσαμε και τώρα σε ανακοίνωση οτι θα το ξαναενεργοποιήσουν κάνουμε σαν τρελοί απο την αναμονή-αγωνία;Χωρίς αυτό να σημαίνει οτι θα με χαλάει αλλά λέω.. ;)

#179   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2011 - 16:11

ελαβα απαντηση στο μειλ που τους εστειλα
χωρις να αναφερεται το ονομα του/της κυριου/κυριας που μου απαντησε

για την ωρα δεν εχει ενεργοποιηθει, θα ... γινει καποια στιγμη στο μελλον

Συνημμένο αρχείο  Snap1.png   28,27KB   31 λήψεις

#180   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2011 - 23:59

Αλλά να πω και κάτι άλλο.Τόσο καιρό που δεν το είχαμε πως λειτουργούσαμε? και τώρα σε ανακοίνωση οτι θα το ξαναενεργοποιήσουν κάνουμε σαν τρελοί απο την αναμονή-αγωνία;Χωρίς αυτό να σημαίνει οτι θα με χαλάει αλλά λέω.. ;)


πως λειτουργουσαμε τοσον καιρο??? με jb και με mywi φυσικα.! τωρα με το 4s και με vodafone παει αυτο.! οπως λοιπον καταλαβαινεις, για αυτο καιγομαστε τοσο μερικοι.! γιατι πλεον το ipad2 που εχω, δεν μπορω να το χρησιμοποιησω χωρις wifi.... :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες