Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καλημέρα και από εμένα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2009 - 11:16

ειχα ενα προβλημα με το pc(windows xp) και κολλουσε συνεχεια και παιχνιδια που μου επαιζε οπως το pro09 αψογα τα κολλουσε ολα και προγραμματα..αποφασισα να του κανω format αλλα επειδη ειμαι λιγο ασχετος ψαχτικα και βρηκα οδηγιες απο το gppgle αλλα στην εντελει δεν μπορουσα να κανω boot(ειχε first,second,thrid boot)και αλλαζα μονο το πρωτο και δεν εκανε boot to σιντι ..ετσι αποφασισα να τον παω σε ενα μαγαζι (βλακεια μου ,αν και ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μου εκανε boot cd)με ψαξιμο βρηκα ενα με λογικη τιμουλα...ομως μετα το format και ενω ηλπιζα οτι θα μου επαιζε τα παιχνιδια οπως παλια και θα ηταν σαν καινουργιος παλι ψιλοκολλαει και ουτε συζητηση για το pro...μολις ανοιγω τον υπολογιστη περιμενω 2-4 λεπτα να ερθει στα συγκαλα του ο Η/Υ και τοτε μου εμφανιζεται και η μπαρα με την ερναξει(σαν να την κανω ελαχιστοποιηση ερχεται)...ρωτω τωρα:υπαρχει περιπτωση τα xp που μου βαλανε να δημιουργουν αυτο το προβλημα(γιατι τον ξαναπηγα μετα απο 2 μερες για τι το κολημμα ηταν τρελο τωρα οχι τοσο ,αφηστε που δεν μπορω να βαλω το wmplayer 11),και τι μου προτεινεται....
ανομενο τις παντησεις σας !!!!
χαρακτιριστικα υπολογιστη:3.0 amd 64, 2.0giga ram,karta grafikvn 512 8600 gt

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες