Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Cosmote. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
149 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   1312

1312

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2011 - 01:19

ΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ...............

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 10:10

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει έγκυρα, πως πάει η διαθεσιμότητα στα καταστήματα της Cosmote και Γερμανός (Cosmote);

#108   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 10:20

Μπορεί κάποιος να μας ενημερώσει έγκυρα, πως πάει η διαθεσιμότητα στα καταστήματα της Cosmote και Γερμανός (Cosmote);



Φαντάζομαι καλύτερα να πάρεις μαγαζιά τηλέφωνο, γιατί σίγουρα απο μαγαζί σε μαγαζί θα διαφέρει.

Στη Βοντα ας πούμε στο μαγαζί που πήγα στην αρχή με τους γονείς για ανανέωση συμβολαίου και συσκευή, πήγαμε Τριτη και είπαν θα την παραγγείλουν και θα προσπαθήσουν να είναι την αλλη Τριτη (αυτό έγινε πριν μια βδομαδα).

Και την επόμενη μέρα στη Voda του Πειραιά που πήγα για άλλη δουλειά και είπα να ρωτήσω, μου λέει ο τύπος "έχουμε κάποια και θα μας έρθουν κι άλλα το μεσημέρι, κάποια κρατημένα κάποια όχι, αν θέλετε ελάτε απογευμα απο δώ να κάνετε την ανανέωση". Και αυτό στις 10 το πρώι μου τοπε, πήγαμε στο άλλο μαγαζί, λέει η τύπισσα "Α δε γίνεται, και τα μαγαζιά δεν έχουν ακόμη στοκ και διαθεσιμότητα" κλπ κλπ, και πήγαμε το απόγευμα στον Πειραιά και το πήραμε, και μπορούσαμε και χρώμα και ολα να διαλέξουμε.

Συμπέρασμα: Μαλλον απο μαγαζί σε μαγαζί θα διαφέρει η διαθεσιμότητα οποτε καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο.

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 24/11/2011 - 10:23

Whatsapp doc?

#109   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 24/11/2011 - 10:25

Εγώ που πήρα 4s 16GB απο κατάστημα Γερμανός στους Αμπελόκηπους,με φορητότητα,δεν είχε καμία διαθέσιμη συσκευή! Και αυτή που πήρα, μου είπαν οτι την φέρανε στα μουλωχτά επειδή περίμενα 1 εβδομάδα! Φαντάζομαι απο μαγαζι σε μαγαζί θα διαφέρει η κατάσταση.
edit: Την συσκευή την πήρα Τρίτη απόγευμα!

Τελευταία επεξεργασία από: glk, 24/11/2011 - 10:26


#110   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 10:29

Πάντως σε 2 που ρώτησα (Γερμανό, γιατί είχα πάει να βρώ θήκη για 3gs και θήκη για 4αρι, που αυτοί πάντα είχαν αρκετές), δεν είχε κανένας συσκευή ΟΥΤΕ ΘΗΚΕΣ. 3 θήκες ολες κι ολες γενικά pouch. Κάνανε σχεδόν όλα τα καταστήματα Γερμανός εδώ στον πειραιά μέχρι την Ιερά Οδό renovation, και τωρα λες και δεν τους φέραν τίποτα.
Whatsapp doc?

#111   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 24/11/2011 - 10:34

Ισχύει αυτο για την ανακαίνιση!Το ίδιο συνέβαινε και απο εκει που το πήρα,ούτε θήκες δεν είχαν!Μάλλον όλα τα καταστήματα Γερμανος είναι σε διαδικασία "lifting"!Οπότε μάλλον ο Γερμανός σβήνεται απο τη λίστα για άμεση απόκτηση iphone!!

#112   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 10:39

Ναι άστα να πάνε, ειδικά και το μαγαζί στον Πειραιά που πήγαινα πάντα, και είχαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μεγάλη ποικιλία, παω και δεν είχε τίποτα.

Τι σκατά ανακαίνιση κανανε ήθελα να ξέρω? Απλά για να φαίνονται πιο φωτεινά τα καταστήματα? Τι να το κάνω αν δεν έχουν τίποτα?

Π.Σ. Απο θήκες πάντως το πλαίσιο σκίζει, η Βοντα και αυτή αρκετή ποικιλία, και το Μουλτιράμα έτσι κι έτσι.
Whatsapp doc?

#113   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 24/11/2011 - 12:00

Π.Σ. Απο θήκες πάντως το πλαίσιο σκίζει, η Βοντα και αυτή αρκετή ποικιλία, και το Μουλτιράμα έτσι κι έτσι.

Νομίζω τις αποσύρουν για να βάλουν άλλες τιμές... Και τα public έχουν μεγάλη ποικιλία,το πλαίσιο του mall κ Συντάγματος που έχω παει πολύ λίγα και τα multirama τις πιο ''συνηθισμένες''...

#114   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 12:02

Πήγα και στο μεγάλο το Public στον πειραιά, δεν μου γυάλισε καμία όμως, τις είδα όλες. ΜΠορεί να έτυχε, δε λέω έχουν μεγάλη ποικιλία. Αλλα στο πλαίσιο παρόλο μικρότερη ποικιλία, η Puro η ασπρη μου κατσε αμεσως, και το ίδιο και μια κόκκινη σιλικόνης με whirls απο πίσω για το 3gs του συζύγου (το μαύρο με το κόκκινο ειναι super και πολύ όμορφη η θήκη!)
Whatsapp doc?

#115   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 24/11/2011 - 12:14

Απ το public στον Πειραιά την πήρα εγώ και το τραγικό είναι ότι οι περισσότερες πέραν των ozaki που είδα ήταν μισο ανοιγμένες (το κουτί). Ενώ στο Σύνταγμα και mall άθικτες και ψιλοτσαντίστηκα γιατί και μες στη σκόνη ήταν. Ευτυχώς η δική μου ήταν σε καλύτερη κατάσταση αφού τις ψείριζα μέχρι να βρω την καλή. Αναρτημένη εικόνα

#116   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 11:40

Προς το παρόν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα! Αναμονή για την νέα παραλαβή!!!!

#117   redcomic7

redcomic7

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/12/2011 - 18:33

Παρήγγειλα από κατάστημα γερμανός ένα iphone 4s 32gb άσπρο απο την Παρασκευή, μου είχαν πει ότι θα το έχουν την επόμενη βδομάδα (δηλαδή αυτή που διανύουμε), αλλά τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν είναι διαθέσιμο και περιμένουν από αύριο παραλαβές. Ωστόσο είμαι τρίτος στην λίστα για το συγκεκριμένο μοντέλο, οι άνθρωποι αν και δεν με ειδοποίησαν εγκαίρως ήταν ευγενέστατοι και μου εξήγησαν ότι αν το βρω σε άλλο κατάστημα δεν υπάρχει πρόβλημα. Πήρα ήδη στο πλαίσιο και μου απάντησαν και αυτοί ότι δεν το έχουν προς το παρών, γνωρίζει κανείς μήπως υπάρχει διαθέσιμο σε κάποιο κατάστημα που να μπορώ να εκμεταλευτώ και την επιδότηση που έχω από την cosmote. Επίσης γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαφορά στην τιμή από το ένα μαγαζί στο άλλο όταν προκειται για συμβόλαιο cosmote;

#118   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2011 - 09:59

Διαθεσιμότητα ακόμη δεν υπάρχει από πλευράς Cosmote-Γερμανός! Αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο ας μας ενημερώσει.

#119   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 15/12/2011 - 14:29

330 ευρο επιδοτηση μ δινουν στο 18 μηνο και 420 στο 24μηνο αν ανανεωσω στην κοσμοτε στο προγραμμα 55 απατη τελειως παραλιγο να με πιασουν τα γελια ειδικα οταν μ ειπε ισχυει η προσφορα μεχρι 31 δεκεμβριου :lol: :lol: :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 15/12/2011 - 14:30


#120   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:47

Ρε παιδιά μήπως οι τιμές έχουν αλλάξει λίγο ?
Καποιος έγραψε και για τον οαέδ κατι . υπάρχει έκπτωση αν εισαι γραμμένος στο ταμείο να έχεις μείωση πανω στα πάγια ?
Εγο που εχω μόνο κάρτα μπορώ πχ να ζητήσω η να παζαρέψω μια καλλύτερη επιδότηση ? και αν κάνω μια σύνδεση στην κοσμοτε για να πάρω το 16 αρι ( γιατι εδώ που βρίσκομαι υπάρχει χεχεχε ) πόσο θα μου βγεί στο 55 αν συνυπολογίσω και τον οαεδ ?
Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος . Ευχαριστώ

Τελευταία επεξεργασία από: watChlaR, 23/12/2011 - 13:52


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)