Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/11/2011 - 22:36

11833 κάλεσε την Vodafone φίλε μου να σου πουν. :)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/11/2011 - 22:40

11833 κάλεσε την Vodafone φίλε μου να σου πουν. :)




δεν σου λενε πλεον απο το τηλ

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#198   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/11/2011 - 22:42

Πήγαινε το πρωί σε ένα κατάστημα Vodafone και ρώτησε τότε .Μπορεί να μην πήρε συσκευή και να της κάνουν έκπτωση στο πάγιο.

Αν δεις και δίνουν λίγα κάνε μια αίτηση φορητότητας και βλέπεις .Σίγουρα με το αίτημα φορητότητας η επιδότηση θα ανέβει.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#199   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/11/2011 - 22:44

Πήγαινε το πρωί σε ένα κατάστημα Vodafone και ρώτησε τότε .Μπορεί να μην πήρε συσκευή και να της κάνουν έκπτωση στο πάγιο.

Αν δεις και δίνουν λίγα κάνε μια αίτηση φορητότητας και βλέπεις .Σίγουρα με το αίτημα φορητότητας η επιδότηση θα ανέβει.




εγω θελω να παρω το 4s στο 45 με 299 που ειναι λετε να μου την πανε τοσο?

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#200   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/11/2011 - 22:47

Μόνο αν ρωτήσεις μπορείς να μάθεις φίλε μου εμείς ότι και να σου πούμε ψέμματα θα πούμε αφού δεν κανονίζουμε εμείς την κάθε προσφορά της Vodafone.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#201   1312

1312

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2011 - 05:37

Και πολυ καλα εκανες, στο παιδι δεν του τα λεγαν καλα απο κοσμοτε και τα "πηρε" και εφυγε, οπως τον βολευει τον καθενα, δεν θα μας κανουν οτι θελουν..λεφτα τους δινουμε

τελικα με πηραν απο voda και αφου τους εκραξα μου δωσαν το 16αρι και θα πληρωσω 279 € στο 45 unl sto 18 μηνο ........στην κοσμοτε επρεπε να δωσω 399 € και στην vodafone πριν 440 € ............ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΑΙΔΙΑ .......ΚΑΝΤΕ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ.......ειδικα η voda που εχει και μικροτερο μεριδιο συνδρομητων δν την συμφερει να χανει πελατες...........την κοσμοτε δν την πολυνοιαζει..........
υγ. σε παιρνουν την αλλη μερα υστερα απο την αιτηση φοροτητας...απο το 1399 ........αν δεν σε βρουν παρτους εσυ και πες οτι ειχα μια κληση απο το 1399 ,και καλα παιξ΄το κινεζος και δωσε τις ωρες που μπορεις να μιλησεις ,εμενα με πηραν 8:30 το πρωι στο βαθυ μου υπνο δν ακουσα τπτ,τους πηρα και τους ειπα αν θελουν κατι να με καλεσουν με τις 15:00 ,την αλλη μερα 15:01 με πηραν...........
υγ2. στο istorm δεν κανουν ανανεωσεις.......ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 4S OYTE ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ......

Τελευταία επεξεργασία από: 1312, 18/11/2011 - 05:43


#202   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 18/11/2011 - 08:19

τελικα με πηραν απο voda και αφου τους εκραξα μου δωσαν το 16αρι και θα πληρωσω 279 € στο 45 unl sto 18 μηνο ........στην κοσμοτε επρεπε να δωσω 399 € και στην vodafone πριν 440 € ............ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΠΑΙΔΙΑ .......ΚΑΝΤΕ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ.......ειδικα η voda που εχει και μικροτερο μεριδιο συνδρομητων δν την συμφερει να χανει πελατες...........την κοσμοτε δν την πολυνοιαζει..........
υγ. σε παιρνουν την αλλη μερα υστερα απο την αιτηση φοροτητας...απο το 1399 ........αν δεν σε βρουν παρτους εσυ και πες οτι ειχα μια κληση απο το 1399 ,και καλα παιξ΄το κινεζος και δωσε τις ωρες που μπορεις να μιλησεις ,εμενα με πηραν 8:30 το πρωι στο βαθυ μου υπνο δν ακουσα τπτ,τους πηρα και τους ειπα αν θελουν κατι να με καλεσουν με τις 15:00 ,την αλλη μερα 15:01 με πηραν...........
υγ2. στο istorm δεν κανουν ανανεωσεις.......ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 4S OYTE ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ......

Για το iStorm που γράφεις, χθες τους κάλεσε και μου είπαν ότι για Vodafone κάνουν. 2 φορές μίλησα μαζί τους, δε νομίζω ότι πρόκειται περί λάθους.

#203   1312

1312

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2011 - 08:24

Για το iStorm που γράφεις, χθες τους κάλεσε και μου είπαν ότι για Vodafone κάνουν. 2 φορές μίλησα μαζί τους, δε νομίζω ότι πρόκειται περί λάθους.


και γω πηρα χθες στο istorm στο κηφισο,και μου ειπαν πως δν κανουν.,τωρα τι να σου πω.... :lol:

#204   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 18/11/2011 - 08:44

και γω πηρα χθες στο istorm στο κηφισο,και μου ειπαν πως δν κανουν.,τωρα τι να σου πω.... :lol:


Κολωνάκι κάλεσα εγω,μήπως μόνο εκεί το κάνουν;

#205   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/11/2011 - 14:19

αν δεν είσαι σίγουρος μην γράφεις κάτι τόσο κατηγορηματικά
KANOYN ανανεώσεις στην istorm. εκεί έκανα τις δικές μου το περασμένο Σάββατο

#206   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/11/2011 - 14:23

Κι εγώ όταν τους πήρα τηλέφωνο τότε που έψαχνα για το 4s μου είπαν ότι κάνουν και ανανεώσεις και νέα σύνδεση όπως και στο golden i.

#207   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/11/2011 - 14:30

τώρα δε ξέρω αν ισχύει και για το νέο κατάστημα υποθέτω πως ναι.
πάντως εμένα με εξυπηρέτησε η κοπέλα τέλεια, έκανα τη αναβάθμιση μου πήρα τη σιμ μου και τέλος

ποιος είπε ότι δε το κάνουν;

#208   Nnaf

Nnaf

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2011 - 14:51

Στο κολωνάκι το istorm κάνει με vodafone

#209   mav111

mav111

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2011 - 18:52

Ειμαι στη vodafone χρονια πελατης και η επιδοτηση που μου εδειναν ηταν για 18μηνο στο unlimited 45 να πληρωσω για το 4ς το 16αρη 450 ευρω,με πιασαν τα γελια μεχρι και ο υπαληλος μου ελεγε εχεις δικιο κτλ,πηρα τηλ στην cosmote και μου ειπαν στο 24μηνο στο 45 τους να δωσω 269 εκανα την αιτηση και μου ειπαν να περιμενω.. . . . ..Σημερα λοιπον χτυπαει το τηλ ποιος αλλος η VODAFONE και μου λεει γτ θελετε να φυγετε κτλ και τελικα κατεληξε να μου λεει για το unlimited 45 να δωσω 265 και για το unlimited 50 να δωσω το μαγικο ποσο των 140 ευρω το οποιο και θα κλεισω γιατι ουτως η αλλως με βολευει σε θεμα προγραματος.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ

ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ Π . . . .ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ

#210   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 18/11/2011 - 19:03

Ειμαι στη vodafone χρονια πελατης και η επιδοτηση που μου εδειναν ηταν για 18μηνο στο unlimited 45 να πληρωσω για το 4ς το 16αρη 450 ευρω,με πιασαν τα γελια μεχρι και ο υπαληλος μου ελεγε εχεις δικιο κτλ,πηρα τηλ στην cosmote και μου ειπαν στο 24μηνο στο 45 τους να δωσω 269 εκανα την αιτηση και μου ειπαν να περιμενω.. . . . ..Σημερα λοιπον χτυπαει το τηλ ποιος αλλος η VODAFONE και μου λεει γτ θελετε να φυγετε κτλ και τελικα κατεληξε να μου λεει για το unlimited 45 να δωσω 265 και για το unlimited 50 να δωσω το μαγικο ποσο των 140 ευρω το οποιο και θα κλεισω γιατι ουτως η αλλως με βολευει σε θεμα προγραματος.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ

ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ Π . . . .ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ


24μηνο;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες