Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 17:35

περιμενω με κουριερ το κινητο απωσ εχω ξαναπει ,χθεσ πρωι πρωι εγινε η παραγγελια,κ σημερα πηρα να δω τι γινεται μου πε η κοπελα που το κανονισε μεχρι την παρασκευη θα χει ερθει κ ουτε τον αριθμο φορτωτικής ειχε να μου δωσει....λετε τοοοσο πολυ τελικα να παρει?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 19:20

περιμενω με κουριερ το κινητο απωσ εχω ξαναπει ,χθεσ πρωι πρωι εγινε η παραγγελια,κ σημερα πηρα να δω τι γινεται μου πε η κοπελα που το κανονισε μεχρι την παρασκευη θα χει ερθει κ ουτε τον αριθμο φορτωτικής ειχε να μου δωσει....λετε τοοοσο πολυ τελικα να παρει?


Απο καταστημα, απο internet ή απο κεντρικα το παρηγγειλες?

#273   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 19:25

Απο καταστημα, απο internet ή απο κεντρικα το παρηγγειλες?

απο τισ αποθηκεσ η βονταφον μου το στελνει....

#274   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 19:46

απο τισ αποθηκεσ η βονταφον μου το στελνει....


Ναι αλλά από που το παρήγγειλες? Στις αποθήκες το παρήγγειλες?

#275   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 19:51

Ναι αλλά από που το παρήγγειλες? Στις αποθήκες το παρήγγειλες?

ναι!!!!!ο υπολληλοσ τησ βονταφον το κανονισε το ειχαν στισ αποθηκεσ κ μου το στελνουν!!

#276   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 20:18

Ναι ο υπάλληλος της βόντα από που ήταν? Αυτό λέω! LOL

#277   chrisostomos

chrisostomos

    iPH Addict

  • 631 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/11/2011 - 20:46

Ρε παιδια οι ανθρωποι ειναι οτι να ειναι πηρα τηλεφωνο στον αριθμο για τις νεες συνδεσεις και τις φορητοτητες αριθμων και ειπα το παραμυθι οτι ειμαι συνδρομητης cosmote και θελω να μεταφερω τον αριθμο μου σε αυτους αλλα θελω ενα iPhone 4s white 16gb αυριο το πρωι στην πορτα μου και μου ειπαν οτι υπαρχουν καποια λιγα κομματιοα στις αποθηκες τους και οτι ναι ειναι διαθεσιμο ειπα ευχαριστω και το εκλεισα, υστερα περνω τον τυπακο που κανονιζουμε για να μου το στειλει σπιτι απο το τμημα επιδοτησεων και του λεω οτι μιλισα στον αριθμο αυτον και μου ειπαν οτι υπαρχει εσυ γιατι λες οτι δεν υπαρχει και η απαντηση " ε και αφου αυτοι το εχουν γιατι δεν δινουνε παντως να ξερεις οτι αλλες αποθηκες αυτοι με τις καινουριες συνδεσεις και αλλη εμεις στις επιδοτησεις" ε τι να κανω τωρα μου λετε το λιγοτερο που θα μπορουσα θα ηταν να του ψαλω τα καλαντα μιας που ερχονται και χριστουγεννα αλλα δεν φτεει και αυτος οτι του λενε λεει, εγω ομως iPhone δεν βλεπω.

#278   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/11/2011 - 21:31

Ναι ο υπάλληλος της βόντα από που ήταν? Αυτό λέω! LOL

κατσε λοιπον να στα πω απο την αρχη,εγω ειχα προβλημα με επιδοτηση ηταν παρα πολυ χαμηλη κ ακολουθώντας τισ συμβοουλεσ σασ εκανα φορητοτητα κ αμεσωσ μου αλλαξε την επιδοτηση απο το τημα προσφορων στο 01399.οταν λοιπον εγω δεν βρηκα το 32αρι σε λευκο πηρα πισω παλι την υπαλληλλο κ χθεσ μου το βρηκε απο τισ αποθηκεσ οπου εκανα την παραγγελιά κανονικα.σημερα λοιπον αφού μου πατε οτι κανει μια με δυο μερεσ πηρα τηλ κ μου κ ρςτησα πε οτι μεχρι την παρασκεωη θα το χω κ ρωτησα απλα αν θα κανει τοσεσ μερεσ να ρθει με το κουριερ... κ δεν ειχε κ τον αριτημο φορτωτικήςνα μου δωσει κιολασ!!! αυτα σε ευχαριστω

#279   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/11/2011 - 23:06

Ρε παιδια οι ανθρωποι ειναι οτι να ειναι πηρα τηλεφωνο στον αριθμο για τις νεες συνδεσεις και τις φορητοτητες αριθμων και ειπα το παραμυθι οτι ειμαι συνδρομητης cosmote και θελω να μεταφερω τον αριθμο μου σε αυτους αλλα θελω ενα iPhone 4s white 16gb αυριο το πρωι στην πορτα μου και μου ειπαν οτι υπαρχουν καποια λιγα κομματιοα στις αποθηκες τους και οτι ναι ειναι διαθεσιμο ειπα ευχαριστω και το εκλεισα, υστερα περνω τον τυπακο που κανονιζουμε για να μου το στειλει σπιτι απο το τμημα επιδοτησεων και του λεω οτι μιλισα στον αριθμο αυτον και μου ειπαν οτι υπαρχει εσυ γιατι λες οτι δεν υπαρχει και η απαντηση " ε και αφου αυτοι το εχουν γιατι δεν δινουνε παντως να ξερεις οτι αλλες αποθηκες αυτοι με τις καινουριες συνδεσεις και αλλη εμεις στις επιδοτησεις" ε τι να κανω τωρα μου λετε το λιγοτερο που θα μπορουσα θα ηταν να του ψαλω τα καλαντα μιας που ερχονται και χριστουγεννα αλλα δεν φτεει και αυτος οτι του λενε λεει, εγω ομως iPhone δεν βλεπω.


Οταν πήγα να πάρω τη συσκευη με τη επίδοση είχαν κάνει κάποιο λάθος και αντι για 24μηνο συμβόλαιο είχαν κλειδώσει 12μηνο κ δε μπορούσα να πάρω τη συσκευη. Η λύση είναι απλή. Τηλ τη εξυπηρέτηση κ ενημέρωσε τους ότι εφόσον μου είπε στο τάδε νούμερο ότι παρέχουν συσκευές (κ αν δε θυμάσαι πάρε ξανά κ κράτησε το όνομα του υπαλλήλου που σου το είπε) η μου τη στέλνετε η αύριο το πρωι δε έχετε πια στην εταιρία σας αυτόν τον αριθμό. Εγω τους είπα αν απόψε δε έχω συσκευη παίρνω και τις 3 γραμμές Δευτέρα πρωι και φεύγω. Να δες για ποτέ σε 10 λεπτά βρήκαν τη υπάλληλο κ το διόρθωσαν ενω αρχικά έλειπε κ κανείς δε μπορούσε να επέμβει στο σύστημα αυτο

#280   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 01:42

Κανενα νεο απο αποθηκες voda εχουμε;

#281   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 12:33

Κανενα νεο απο αποθηκες voda εχουμε;

καλημερα κ σε ευχαριστω που ρωτασ ,με πηραν τηλ κ πανω που χαρηκα ακουω να μου λεει οτι δεν θα ρθει σημερα γτ η βοντα εγραψε πανω στο βοτσερ λαθοσ διευθυνση κ το στειλαν πειραια στην σπιντεξ!!!!!!κ τωρα δυστυχωσ αυριο κ απο νευρα αλλο τιποτα!!!!!!!!!

#282   chrisostomos

chrisostomos

    iPH Addict

  • 631 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/12/2011 - 18:06

καλημερα κ σε ευχαριστω που ρωτασ ,με πηραν τηλ κ πανω που χαρηκα ακουω να μου λεει οτι δεν θα ρθει σημερα γτ η βοντα εγραψε πανω στο βοτσερ λαθοσ διευθυνση κ το στειλαν πειραια στην σπιντεξ!!!!!!κ τωρα δυστυχωσ αυριο κ απο νευρα αλλο τιποτα!!!!!!!!!


Ναι ok και εμενα την πρωτη φορα μου στειλανε και καλα ενα μαυρο επειδη ειχε γινει λαθος κατα την φορτωση και ακομα περιμενω περιπου 3 εβδομαδες μετα. Αν αυριο παραλαβεις τελικα στειλε να μας πεις και εμας να ξερουμε!

#283   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 18:28

Ναι ok και εμενα την πρωτη φορα μου στειλανε και καλα ενα μαυρο επειδη ειχε γινει λαθος κατα την φορτωση και ακομα περιμενω περιπου 3 εβδομαδες μετα. Αν αυριο παραλαβεις τελικα στειλε να μας πεις και εμας να ξερουμε!



#284   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/12/2011 - 18:42

μην μου λεσ τετοια !!!!!!!!!!!χαχχαχχχαχχχα λοιπον ακουστε τι εκανε η βονταφον εβαλε την δικια μου διευθυνση κανονικα αλλα κ την δικια τησ για τησ παει το συμβολαιο μου η σπιντεξ πισω αλλα μπερδεψε τα βοουτσερ κ εβαλε για παραλληπτη παλι την βονταφον!!!!!!!!!!!!!κ το κινητεν ερθει...........ο μου γυρισε πισω ,ξαναπηρα λοιπον τηλ για να μαθω που βρισκετε το πακετο το χει η σπιντεχ στον πειραια κ αυριο θα μου ερθει !!!θα γινει χαμοσ αμα δεν ερθει........

#285   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/12/2011 - 11:16

ηρθε !!!!!!!!!!! ποση ωρα κανει να ενεργοποιηθει η σιμ ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες