Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 03/12/2011 - 11:37

Συνήθως γύρω στο μισάωρο,μέχρι δυο ώρες max. Να το χαίρεσαι!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/12/2011 - 12:16

Με γεια! :)

#288   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/12/2011 - 12:38

Με γεια!

Εγω μιλησα χθες με τα κεντρικα και ακουστε το κορυφαιο: Μου λεει η κοπελα οτι ηρθαν το απογευμα 4...ολοκληρες συσκευες!!!! Της λεω εγω ποτε θα παραλαβω και μου λεει οτι αν ειμαι απο τους πρωτους σε προτεραιοτητα τοτε θα με παρουν τηλ. Οι επομενες συσκευες λεει οτι ερχονται την Τριτη. Φυσικα δεν με πηραν τηλ...

#289   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 03/12/2011 - 13:20

Με γεια!

Εγω μιλησα χθες με τα κεντρικα και ακουστε το κορυφαιο: Μου λεει η κοπελα οτι ηρθαν το απογευμα 4...ολοκληρες συσκευες!!!! Της λεω εγω ποτε θα παραλαβω και μου λεει οτι αν ειμαι απο τους πρωτους σε προτεραιοτητα τοτε θα με παρουν τηλ. Οι επομενες συσκευες λεει οτι ερχονται την Τριτη. Φυσικα δεν με πηραν τηλ...


Γιατί δεν κανονίζεις από ΠΛΑΙΣΙΟ ή άλλο μαγαζί που κάνει ανανεώσεις; Σιγουρα θα περιμένεις λιγότερο, αν περίμενα απο Vodafone, ακόμα με το παλιό μου θα έμενα.

#290   salinas

salinas

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/12/2011 - 13:45

Το πλαίσιο στην Στουρναρη έχει αρκετά iPhone 4S. Από χρωμα μόνο μαύρο.. Εγώ το πήρα σήμερα το πρωί, με επιδότηση από voda.

#291   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/12/2011 - 15:03

Γιατί δεν κανονίζεις από ΠΛΑΙΣΙΟ ή άλλο μαγαζί που κάνει ανανεώσεις; Σιγουρα θα περιμένεις λιγότερο, αν περίμενα απο Vodafone, ακόμα με το παλιό μου θα έμενα.



Δεν κανω ανανεωση. Εχω λογιστικο υπολοιπο απο voda 400€ αλλα μπορω μονο απο τα κεντρικα να παρω συσκευη, οχι απο καταστημα. Οποτε αναγκαστικα περιμενω...

#292   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/12/2011 - 15:30

ειχε προβλημα η καρτα τελικα ετρεχα στην βονταφον.....εβαλα τωρα ρυθμισεισ για ασηρματα ιντερμετ κ θα ηθελα την βοηθεια σασ για να περασω επαφεσ κ παω ριθμισεισ κ μου βγαζειενημερωση σε 5.01 κ δεν με αφηνει να κανω κατι αλλο οποταν πρεπει να την κανω την ενημερωση ετσι?απλα επειδη δεν εχς χαναπαρει εξηγηστε μου αναλυτικα

#293   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 03/12/2011 - 16:48

αν πατησεις back δεν θα κανεις την ενημερωση και θα εχεις απλα πανω στο εικονοδιο ενα κοκινο κυκλακι με το "1"...

#294   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2011 - 17:40

Νεα επικοινωνια με κεντρικα voda εταιρικα σημερα για το μαυρο 32αρι 4s που εχω παργγειλει απο 7/11. Μου λεει η κοπελα αυριο Τριτη παραλαμβανουμε 10 μαυρα 32αρια 4S και ειστε στους πρωτους σε προτεραιοτητα. Παρτε μας αυριο τηλεφωνο για να κανονισουμε τα της αποστολης! Ελπιζω να μην ειναι μουφα παλι και αυριο να τελειωσει το θεμα...

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 05/12/2011 - 17:40


#295   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/12/2011 - 14:19

Νεο τηλεφωνο στις 11 το πρωι, και δεν παρελαβαν παλι! Μου ειπαν να ξαναπαρω το απογευμα κατα τις 5 να μου πουν. Ελεος...

#296   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 06/12/2011 - 14:31

Γιατί δεν πάτε να κάνετε ολες αυτές τις φορητότητες κλπ σε μαγαζί (εφόσον βρείτε πιο έχει στοκ?)

Εμείς πήγαμε στην βοντα στα Καμίνια και συζητήσαμε/συμφωνήσαμε τα πάγια/αναβαθμιση/επιδότηση και μας είπε οτι θα έρθει σε μια βδομάδα η συσκευή. Την επόμενη μέρα ανακάλυψα στη Βοντα στον Πειραιά (Βασ. Γεωργίου και Λαμπράκη 210-4113663) οτι είχαν στοκ και θα φέρνανε και το μεσημέρι κι αλλα. Μου είπανε αν θέλω να φέρω τους γονείς να την κάνουν εκεί την αναβάθμιση/επιδότηση να πάρουμε κατευθείαν τη συσκευή. Οπως κι έγινε. Είχαν και 32αρια (οχι οτι με ενοιαζε αλλα ρωτησα απο περιέργεια).

Εντωμεταξύ επειδή πήρα πρώτα τηλεφωνο στα Καμινια να ρωτήσω αν θα τους ερχόντουσαν καθόλου εκεινη τη μέρα (ωστε να πάμε εκει), μου ειπε "Κανένα μαγαζί βονταφον δεν έχει αυτή τη στιγμή στοκ, ολοι με παραγγελίες δουλεύουν). Ε εννοείται οτι την επόμενη την πηρα τηλεφωνο και της ειπα το καθέκαστο. Ειπε "α ναι?"
Whatsapp doc?

#297   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/12/2011 - 14:48

Περιμένεις ένα μήνα,γιατί δεν παίρνεις αυτά τα τηλ που έχουν γίνει,να σημειώσεις και τα ονόματα των υπαλλήλων που μίλησες και να πας στα κεντρικά να τους κάνεις θέμα? Ενας μήνας είναι πια... Και κάμποσα καταστήματα θα έχουν έστω κι ένα,δε μπορεί εσύ να περιμένεις τα κεντρικά και αυτοί να παραλαμβάνουν...

#298   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/12/2011 - 15:21

Μα δεν μπορω να παρω απο καταστημα, εχω εγκλωβιστει λογω του λογιστικου υπολοιπου...

#299   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/12/2011 - 15:31

Μα δεν μπορω να παρω απο καταστημα, εχω εγκλωβιστει λογω του λογιστικου υπολοιπου...

Αυτό λέω αν πας εκεί και πλακωθείς ίσως μπορέσεις

#300   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 07/12/2011 - 03:01

καμια προσφορα θα βγαλουν τωρα τα χριστουγεννα λετε????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες