Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   seatakias

seatakias

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 15:49

Καλησπέρα παιδιά!!
Πριν δύο βδομάδες πήρα και εγώ το 4S 16GB με επιδότηση στα 34e στο πρόγραμμα 50 για 24 μήνες απο την vodafone.
Αυτήν η προσφορά έγινε μετά από αλλαγή φορητότητας.
Στην αρχή μου δίνανε το 4 στο πρόγραμμα 50 με 200e!!! Μετά απο τηλ που έκανα στα κεντρικά και τους είπα ότι αυτην η προσφορά είναι εντελώς άκυρη μου το ρίξανε
στα 54e το 4. Την επόμενη μέρα πήγα και έκανα αλλαγή φορητότητας στον Γερμανό. Την ίδια μέρα μου πήρανε τηλ απο την vodafone και με ρωτήσανε γιατί θέλω να φύγω, τους είπα ότι δεν είμαι ικανοποιημένος με την προσφορά και αμέσως μου την άλλαξαν! Μου δίνανε το 4 δωρεάν με 18 μήνες συμβόλαιο.
Εγώ πάλι δεν την πήρα και τους είπα αν μπορώ να το σκεφτώ και να τους απαντήσω αυριο.
Την επόμενη μέρα με ξαναπήρανε και μου είπαν αν το σκέφτηκα , εγώ τους είπα ότι δεν θυμάμαι τι μου είχανε πεί :rolleyes: και αν μπορούν να το ξανά επαναλάβουν!!Μου δώσανε άλλη προσφορά δλδ 34e το 4s 16GB για 24 μήνες.
Οπότε ότι και προσφορά σας δίνουν μην την παίρνετε αμέσως παίξτε το και λίγο ζόρικοι <_< :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2011 - 17:32

Τριτη απογευμα, τα κεντρικα κλεινουν σε μιση ωρα και ουτε φωνη ουτε ακροαση...Ντροπη...

Αυριο θα γινει πανικος αν δεν με εχουν παρει τηλ μεχρι το μεσημερι...

#318   nosgr

nosgr

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Twitter:@nosgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/12/2011 - 17:34

Είχα ραντεβού για παραλαβή σήμερα 1-4, με κάλεσαν και μου είπαν πως κάτι έγινε με τη μεταφορά των τηλεφώνων και έχουν μείνει χωρίς. Αναμένω τηλέφωνο εντός των ημερών για περισσότερες πληροφορίες.

#319   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2011 - 18:55

Είχα ραντεβού για παραλαβή σήμερα 1-4, με κάλεσαν και μου είπαν πως κάτι έγινε με τη μεταφορά των τηλεφώνων και έχουν μείνει χωρίς. Αναμένω τηλέφωνο εντός των ημερών για περισσότερες πληροφορίες.


Μεταφορα τι εννοεις? τρακαρε το φορτηγο που εκανε την παραδοση ή την μεταφορα των τηλεφωνων απο εξωτερικο προς ελλαδα? για να ξερουμε τι γινεται δηλαδη...

#320   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 13/12/2011 - 18:56

ρε πηγενετε και γ@μ!στε τους...
αυτοι μας εχουν αναγκη οχι εμεις...

#321   F100

F100

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2011 - 18:59

σήμερα πήρα το δεύτερο μου 4s 32gb από τη vodafone, δεν μου είπαν τίποτα για ελλείψεις κλπ, το αγόρασα από το vodafone.gr, παράδοση σε μία μέρα

Τελευταία επεξεργασία από: F100, 13/12/2011 - 19:00


#322   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 13/12/2011 - 19:02

ρε παιδια παρηγγειλα απο Κωτσοβολο το 4S πριν 15 μερες και ακομα δεν μ εχουν ειδοποιησει..τι παιζει?απο vodafone δεν προμηθευονται κι αυτοι..?

#323   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 14/12/2011 - 03:42

ρε παιδια παρηγγειλα απο Κωτσοβολο το 4S πριν 15 μερες και ακομα δεν μ εχουν ειδοποιησει..τι παιζει?απο vodafone δεν προμηθευονται κι αυτοι..?


Φυσικό δεν είναι η vodafone να δίνει προτεραιότητα στους πελάτες της? Και γενικά να ξέρετε δίνει προτεραιότητα κυρίως στο site της.. παραγγελία δηλαδή από vodafone.gr και μετά στα καταστήματά της... Η cosmote πάλι κάπου το μοιράζει ανάμεσα στα καταστήματά της και στο site της... Αλλά γενικά δεν νομίζω να έχει γίνει ποτέ μη διαθέσιμο στο vodafone.gr

#324   seatakias

seatakias

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2011 - 13:48

Παιδιά εγώ πριν δυο βδομάδες που πήρα το δικό μου 4S 16GB και τις γυναίκας μου το 3GS τα είχε ετοιμοπαράδοτα στην Πάρνηθως στο Μενίδι.
Αν Θέλετε κοιτάξτε και εκεί.

#325   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 14/12/2011 - 14:48

Σήμερα στο Γερμανό Γαλατσιου την ώρα που ήμουν εκει έδωσαν ένα 4S οπότε δε νομίζω να μην υπάρχει διαθεσιμότητα, η vodafone αποκλείεται να τα προμηθεύεται εκείνη και να δίνει πρώτα σε Γερμανό και cosmote οπότε βριστε τους :P

#326   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 14/12/2011 - 14:52

Σήμερα στο Γερμανό Γαλατσιου την ώρα που ήμουν εκει έδωσαν ένα 4S οπότε δε νομίζω να μην υπάρχει διαθεσιμότητα, η vodafone αποκλείεται να τα προμηθεύεται εκείνη και να δίνει πρώτα σε Γερμανό και cosmote οπότε βριστε τους :P


η apple προμηθεύει vodafone, cosmote και wind.. Από εκεί και πέρα αυτές οι 3 εταιρίες μπορούν να προμηθεύσουν και άλλα καταστήματα.. όπως Πλαίσιο, κωτσόβολος κτλ.... cosmote και γερμανός είναι ένα κατάστημα σχεδόν...

#327   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/12/2011 - 16:44

Χαχαχαχαχαχα!!!!

Μόλις μίλησα με τα κεντρικά Vodafone στο 2130095500 με διεύθυνση Σοφοκλη Βενιζέλου και Διαπούλη στην Λυκόβρυαη. Σας παρακαλω ας πάρει κάποιος που είναι ιδιώτης ή εταιρικός πελάτης έτσι για να ρωτήσει αν υπάρχουν συσκευές ετοιμοπαράδοτες, έτσι για να γελάσουμε...

Μετά από 1 μήνα και 1 εβδομάδα αναμονής μου λέει ότι θα ξαναέχουν παραλαβή στις 28 Δεκεμβρίου!!!!!

Χαχαχαχαχαχαχα!!!

Αντίο voda, ευχαριστούμε που εκτιμάς τους υπάρχοντες εταιρικούς πελάτες σου. Τον φλεβάρη σε χαιρετώ με το τέλος του συμβολαίου!!!!

Ζήτησα ακύρωση φυσικά της παραγγελίας, πίστωση του ποσού σε τιμολόγιο εταιρείας μου για να τα πάρω σε μετρητά και πάω να πάρω σκέτη συσκευή απόπου ναναι...

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ...

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 14/12/2011 - 16:45


#328   minas

minas

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/12/2011 - 23:38

Για τους Θεσσαλονικείς: σήμερα πήρα συσκευή από τα media markt Σταυρούπολης χρησιμοποιώντας επιδότηση της vodafone. Έχουν μείνει 2 συσκευές iphone 4s μαύρες 16gb. σπεύσατε.

Τελευταία επεξεργασία από: minas, 16/12/2011 - 23:39


#329   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2011 - 13:37

Αντε γεια ρε απατεωνες. Το πηρα αμεσως απο φιλο στο φορουμ σφραγισμενο με αποδειξη μιας ημερας και ολα κομπλε. Οχι θα κατσω να περιμενω τους ψευτες...

#330   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 13:39

Για τους Θεσσαλονικείς: σήμερα πήρα συσκευή από τα media markt Σταυρούπολης χρησιμοποιώντας επιδότηση της vodafone. Έχουν μείνει 2 συσκευές iphone 4s μαύρες 16gb. σπεύσατε.



Εκεί σε σας δεν άνοιξε και το καινούριο golden i?? Επειδή είναι καινούριο ίσως έχει συσκευές.. Κοιτάξτε το... Ξέρω ότι κάνει σίγουρα ανανεώσεις πάντως vodafone και cosmote.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες