Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2011 - 13:57

Εκεί σε σας δεν άνοιξε και το καινούριο golden i?? Επειδή είναι καινούριο ίσως έχει συσκευές.. Κοιτάξτε το... Ξέρω ότι κάνει σίγουρα ανανεώσεις πάντως vodafone και cosmote.


Εννοείς Θεσσαλονίκη και αν ναι έχει ανοίξει golden-i ;; ή εννοείς μήπως το καινούργιο madstore στην Τσιμισκή ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 14:02

Εννοείς Θεσσαλονίκη και αν ναι έχει ανοίξει golden-i ;; ή εννοείς μήπως το καινούργιο madstore στην Τσιμισκή ;



όχι .. εννοώ ότι άνοιξε golden-i στη Θεσσαλονίκη.. άκυρο όμως.. τελικά 3 Ιανουαρίου ανοίγει http://www.golden-i....εσσαλονίκη.html

#333   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2011 - 14:24

όχι .. εννοώ ότι άνοιξε golden-i στη Θεσσαλονίκη.. άκυρο όμως.. τελικά 3 Ιανουαρίου ανοίγει http://www.golden-i....εσσαλονίκη.html


μμ μπράβο τους. τώρα το είδα κι εγώ . πιστεύω καλό είναι αυτό .

#334   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 14:29

μμ μπράβο τους. τώρα το είδα κι εγώ . πιστεύω καλό είναι αυτό .



Τουλάχιστον για Αθήνα εγώ το προτιμάω σε σχέση με τα άλλα (που είναι πολλά εδώ.. έχουμε 2 istorm, 2 document, systemgraph) και είναι το μόνο που κάνει έκπτωση φοιτητική πέρα από τους υπολογιστές σχεδόν σε όλα τα περιφερειακά και software (6% για προιόντα apple και 10% σε προιόντα άλλων εταιριών) (με εξαίρεση φυσικά το ipad και iphone)

Sorry για το off topic.

#335   chakabam

chakabam

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@ovvodesign
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2011 - 14:41

Τουλάχιστον για Αθήνα εγώ το προτιμάω σε σχέση με τα άλλα (που είναι πολλά εδώ.. έχουμε 2 istorm, 2 document, systemgraph) και είναι το μόνο που κάνει έκπτωση φοιτητική πέρα από τους υπολογιστές σχεδόν σε όλα τα περιφερειακά και software (6% για προιόντα apple και 10% σε προιόντα άλλων εταιριών) (με εξαίρεση φυσικά το ipad και iphone)

Sorry για το off topic.


αυτό μόνο και σταματώ γιατί είμαστε off topic.
ο ανταγωνισμός πιστεύω μόνο καλό θα φέρει , έστω και σε μικρή κλίμακα.(εξυπηρέτηση , after sales κτλ. )

#336   panman100

panman100

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 12:18

Μόλις μίλησα με PUBLIC @ MALL. Έχουν ετοιμοπαράδοτο iphone 4s Black αλλά μόνο με επέκταση εγγύηση από αυτούς, δηλαδή μόνο με 90 euro παραπάνω!!! Αλλιώς θα πρέπει να περιμένω! Δεν πάμε καλά! Απορώ που τους αφήνει η apple να κάνουν κάτι τέτοιο! Προφανώς δεν υπάρχουν στην αγορά καθόλου κομμάτια και όποιος έχει έστω και 1 θα πρέπει να του το χρυσοπληρώσουν! Αν έχει βρει κανείς άκρη ας μου πει! Θέλω ένα iphone 4S 16gb WHITE. Ευχαριστώ!

#337   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 21/12/2011 - 12:19

Μόλις μίλησα με PUBLIC @ MALL. Έχουν ετοιμοπαράδοτο iphone 4s Black αλλά μόνο με επέκταση εγγύηση από αυτούς, δηλαδή μόνο με 90 euro παραπάνω!!! Αλλιώς θα πρέπει να περιμένω! Δεν πάμε καλά! Απορώ που τους αφήνει η apple να κάνουν κάτι τέτοιο! Προφανώς δεν υπάρχουν στην αγορά καθόλου κομμάτια και όποιος έχει έστω και 1 θα πρέπει να του το χρυσοπληρώσουν! Αν έχει βρει κανείς άκρη ας μου πει! Θέλω ένα iphone 4S 16gb WHITE. Ευχαριστώ!

Χαχαχαχ..Τι θα πει μόνο με επέκταση εγγύησης ;Μιλάμε για απατεώνες...εκμεταλλευτές.

Αναρτημένη εικόνα


#338   djstorm78

djstorm78

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/12/2011 - 12:13

Εγώ πάλι έχω παραγγείλει σκέτη συσκευή σε λευκό το 4s,ηλεκτρονικά από 1/12 στο site του Κωτσόβολου (μεγάλη ανοησία μου) .
Και εγώ τους έχω πάρει 5-6 φορές τηλέφωνο και μου λένε"Δυστυχώς δεν μας έχει φέρει ο προμηθευτής"..Τσαντίστηκα μια μέρα και τους έστειλα ένα κρα-mail και με πήρε τηλέφωνο μια κοπέλα για να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα..7+ εργάσιμες μου είπε στην αρχή..Εχουν περάσει προ πολλού της λέω..."Ναι αλλά μπορεί να πάει και 15.." Ε και γιατί δεν το αναφέρετε στο site" της λέω...Το 7 με το 15 είναι 2 βδομάδες μαζι με σκ!!!Τελοσπαντων επειδή η συζήτηση είχε γίνει σου τη λέω μου τη λες , μου ανέφερε ότι την προηγ.βδομάδα παρέλαβαν μόνο 2 και ότι είναι δύσκολο κτλ!!!!!!Και το κορυφαίο"Αν θέλετε μπορείτε να ακυρώσετε την παραγγελία!!!"Και αφού της την είπα μου λεει.."Συγνώμη και δεν εννούσα αυτό που ακούγεται..Εγώ το είπα λόγω οικονομικής κρίσης..."

Ότι να'ναι πραγματικά..Πάντως αυτό που δεν ήξερα είναι αυτό που γράφει ο φίλος παραπάνω ότι η apple στέλνει στους 3 παρόχους κινητής και αυτοί απο κει και πέρα στα διάφορα καταστήματα...Αρα πάλι μούσια ο κωτσόβολος!!!Όποιος έχει κονε βολεύεται!!Ελλαδάρα!!!!!

#339   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 27/12/2011 - 04:09

Περικοπες στις επιδoτησεις απο τη Vodafone?!!!

Χαρακτηριστικα για:
>iphone 4s 32Gb - Unlimited 45/18 μηνο το εδινε την προηγουμενη βδομαδα 519 και τωρα 569!
>iphone 4s 16Gb - Unlimited 45/18 μηνο το εδινε την προηγουμενη βδομαδα 399 και τωρα 449!


#340   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 27/12/2011 - 05:37

Περικοπες στις επιδoτησεις απο τη Vodafone?!!!

Χαρακτηριστικα για:
>iphone 4s 32Gb - Unlimited 45/18 μηνο το εδινε την προηγουμενη βδομαδα 519 και τωρα 569!
>iphone 4s 16Gb - Unlimited 45/18 μηνο το εδινε την προηγουμενη βδομαδα 399 και τωρα 449!



Πράγματι έτσι είναι.. σε αντίθεση με την cosmote που (προς το παρον τουλάχιστον) κρατάει τις ίδιες τιμές.. Προχώρησαν σε μία αρκετά μεγάλη μείωση στις υπερεπιδοτήσεις για το iPhone 4S

#341   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/12/2011 - 07:31

Πράγματι έτσι είναι.. σε αντίθεση με την cosmote που (προς το παρον τουλάχιστον) κρατάει τις ίδιες τιμές.. Προχώρησαν σε μία αρκετά μεγάλη μείωση στις υπερεπιδοτήσεις για το iPhone 4S



μην γελιεσαι εχουν ξεχασει να ενημερωσουν το site με τα ποσα αν πατησεις αγορα συσκευης με συμβολαιο θα σου βγαλει την νεα αυξημενη επιδοτηση...

ειναι ολοι συνεννοημενοι για να βγαλουν τα σπασμενα απο τις φορητοτητες...

Τελευταία επεξεργασία από: Rockettt, 27/12/2011 - 07:32

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#342   mariosh

mariosh

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2011 - 20:44

Δεν αντεχω αλλο ....απο 19 Νοεμβρη περιμενω αυτο το *****φωνο απο vodafone.....μετα την τριτη μεταθεση παμε απο 5 Γεναρη και ειδωμεν.... !!!!

Τελευταία επεξεργασία από: mariosh, 30/12/2011 - 20:44


#343   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/12/2011 - 20:52

Δεν αντεχω αλλο ....απο 19 Νοεμβρη περιμενω αυτο το *****φωνο απο vodafone.....μετα την τριτη μεταθεση παμε απο 5 Γεναρη και ειδωμεν.... !!!!

Εμενα μου ειπαν (προχθες) νεα παρτιδα περιμενουν γυρω στις 15-17 Γεναρη

Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 30/12/2011 - 20:53


#344   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/12/2011 - 01:10

Εμενα μου ειπαν (προχθες) νεα παρτιδα περιμενουν γυρω στις 15-17 Γεναρη



εμενα θα μου το στειλουν με courier τελικα και μου ειπε η υπευθυνη στα κεντρικα οτι δευτερη παρτιδα εχει στις 5 του μηνα και εμενα θα μου το στειλουν στις 7!

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#345   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/12/2011 - 13:01

Χαχα γιαυτο εγω ακυρωσα την παραγγελια και το πηρα ηδη απο αλλου. Οι ανθρωποι ειναι αστειοι! Ποτε ξανα vodafone...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες