Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:03

Γιατί το έχω κάνει προκράτηση και σκέφτομαι ότι αν το πάρω εγώ από αλλού και έρθει μετα στο καταστημα, αυτοί θα το χρεωθούν; Μην εχω το καινουριο μου μηλαρακι στα χερια και με γλωσσοτρώνε οι αλλοι που τους εμεινε 800 ευρω κινητο στο χερι... :P



Δεν νομίζω ότι σημαίνει και δέσμευση.. Εγώ στη θέση σου θα τους έπαιρνα τηλέφωνο και θα τους έλεγα να μου ακυρώσουν την κράτηση τελικά για κάποιο λόγο και θα το είχα παραγγείλει μετά από το myaccount στο vodafone.gr που είναι σίγουρα διαθέσιμο αυτήν την ώρα...


YΓ στο ράφι αποκλείεται να τους μείνει με αυτή τη ζήτηση που υπάρχει :P

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 11/11/2011 - 10:04


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:09

Σωστό κι αυτό. Από το myaccount σε ποσες μερες γινεται η παραλαβη; Γνωριζεις;

#33   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:11

Σωστό κι αυτό. Από το myaccount σε ποσες μερες γινεται η παραλαβη; Γνωριζεις;


Συνήθως σε 2-3 εργάσιμες..Αν και κάποιος πιο πριν είχε πει τη Δευτέρα. Αν το θέλεις και σήμερα πάντως δεν είναι δύσκολο... Απλά ψάχνεις τα καταστήματα... κάπου θα βρεις διαθέσιμα... Παίρνεις τηλέφωνο να ακυρώσεις την κράτηση και το παίρνεις από εκεί.. Από το my account από την άλλη είναι κάτι που σίγουρα δεν θα σε κοροιδέψουν φυσικά..

#34   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:12

Εχω παρει σε 3 καταστηματα και μου λενε σημερα παραλαμβανει η κεντρικη αποθηκη και τα καταστηματα απο Δευτερα. Θα με τρελανει η Vodafone, χαχαχαχαχα :P

#35   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:14

Εχω παρει σε 3 καταστηματα και μου λενε σημερα παραλαμβανει η κεντρικη αποθηκη και τα καταστηματα απο Δευτερα. Θα με τρελανει η Vodafone, χαχαχαχαχα :P


Αν είσαι Αθήνα το Πλαίσιο έχει νομίζω.. Αν σκεφτείς πόσες επιλογές έχεις δεν είναι δύσκολο νομίζω να βρεις.. (istorm, goldeni, vodafone shops, πλαίσιο, public)

#36   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:15

Μπορω λες κι απο Plaisio και golden-i να κανω αξιοποιηση της επιδοτησης μου;;;;

#37   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:17

Μπορω λες κι απο Plaisio και golden-i να κανω αξιοποιηση της επιδοτησης μου;;;;



Φυσικά.. το plaisio κάνει και τηλεφωνική παραγγελία κι όλας.. Πάρες σε όλα τα καταστήματά του και ίσως βρεις..

#38   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 10:48

Γράφω την εμπειρία μου. Είμαι στο Vodafone Unlimited 100 το οποίο πάντα ξεπερνάω με αποτέλεσμα να κάνω 200-300 ευρώ λογαριασμό το μήνα. Πήρα αρχική προσφορά επιδότησης 410 ευρώ και έκανα χθες αίτηση φορητότητας για cosmote. Σήμερα με πήρε η Vodafone και μου είπε οτι σε 18μηνο συμβολαιο μου το δινει τζάμπα το 32αρι το λευκό (αυτό ήθελα) και ότι μπορώ να το παραλάβω όποτε θέλω. Κι εκεί που χάρηκα, πήγα στο κατάστημα της περιοχής μου, όπου και το είχα προκρατήσει και μου λέει έχω φέρει μερικά κομμάτια, αλλά το δικό σου θα μου έρθει Δευτέρα ή Τετάρτη το αργότερο. Και ρωτάω τωρα εγώ. Να τους εμπιστευτώ ή θα παω Δευτερα-Τεταρτη και θα μου που δεν στο έχω γιατί εξαντλήθηκαν τα αποθέματα;

την αιτηση την εκανες μεσο του site η πηγες σε καταστημα?

#39   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:08

Εμενα στο unlimited 30 μου δινουν 60ε κ τουσ ειπα οτι θα ανεβω στο unlimited60 κ μου παν 90 ε για το i phone.τουσ εστειλα χθεσ ενα μειλ
κ μου παν να πας να κανω επανεξεταση επιδοτησησ για το αν μπρορει να γινει κατι .κ για ολα αυτα αφησα κ κρατηση μου στο πλαισιο!!!!!τωρα τι να κανω?να παω να κανω φορητοτητα?η να πας παλι στο καταστημα ?αν κ εμενα που χθεσ εκει μου παν δεν αλλαξει κατι

#40   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:10

Συνέχεια της ενημέρωσης από το topic αυτό post #83 με πήραν από την Vodafone σήμερα το πρωί και από τα 208,00 Ευρώ μου ενέκριναν τα δύο 4S που τους ζήτησα .

Τώρα περιμένω να τα παραλάβω.

Γιαυτό παιδιά πρέπει να επιμένετε πολύ για να καταφέρετε να κερδίσετε .

Από τα 208,00 Ευρώ το έκαναν ένα δωρεάν iPhone 4S και σήμερα έγιναν δύο δωρεάν 4S. :)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#41   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:17

το ανεκδοτο ειναι οτι οι δοσεισ ολεσ με πιστωτικη ειναι κ εντοκεσ!!!!

#42   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:20

Συνέχεια της ενημέρωσης από το topic αυτό post #83 με πήραν από την Vodafone σήμερα το πρωί και από τα 208,00 Ευρώ μου ενέκριναν τα δύο 4S που τους ζήτησα .

Τώρα περιμένω να τα παραλάβω.

Γιαυτό παιδιά πρέπει να επιμένετε πολύ για να καταφέρετε να κερδίσετε .

Από τα 208,00 Ευρώ το έκαναν ένα δωρεάν iPhone 4S και σήμερα έγιναν δύο δωρεάν 4S. :)


Όταν έκανες την αίτηση φορητότητας μετά από πόσο καιρό σε πήραν για αντιπροσφορά?? Επίσης.. τι πρόγραμμα έχεις ακριβώς και σου έκαναν τόσο μεγάλη επιδότηση?

#43   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:26

Καλημέρα απο εμενα, είδα τις τιμες του iphone 4s 16GB στην cosmote και στην vodafone και στο πρόγραμμα με τα 30ευρω με σύνδεση για 2 χρονια η cosmote το δίνει 519 και η vodafone 439, εγω είμαι στην cosmote και μαλλον θα τους πω να κάνω φορητότητα για voda γιατι το βρίσκω λίγο κλεψιμο για την ίδια συσκευη στο ίδιο πρόγραμμα 80ευρω διαφορά, λέτε να μου κάνουν καλύτερη τιμη?
.

#44   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:29

Καλημέρα απο εμενα, είδα τις τιμες του iphone 4s 16GB στην cosmote και στην vodafone και στο πρόγραμμα με τα 30ευρω με σύνδεση για 2 χρονια η cosmote το δίνει 519 και η vodafone 439, εγω είμαι στην cosmote και μαλλον θα τους πω να κάνω φορητότητα για voda γιατι το βρίσκω λίγο κλεψιμο για την ίδια συσκευη στο ίδιο πρόγραμμα 80ευρω διαφορά, λέτε να μου κάνουν καλύτερη τιμη?
.


Έχει ξαναειπωθεί.. πρώτη φορά γίνεται αυτό φέτος και εγώ το βρίσκω πολύ θετικό.. Όταν υπάρχει ανταγωνισμός δεν είναι δυνατόν όλα να τρέχουν ίδια σε όλες τις εταιρίες... Σε κάποια προγράμματα υπερέχει η voda και σε κάποια η cosmote και σε κάποια η wind (ή οποία χωρίς σύνδεση το δίνει πιο φθηνά από όλους).. Οι διαφορές vodafone-cosmote φτάνουν μέχρι και τα 100 ευρώ

#45   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:40

Έχει ξαναειπωθεί.. πρώτη φορά γίνεται αυτό φέτος και εγώ το βρίσκω πολύ θετικό.. Όταν υπάρχει ανταγωνισμός δεν είναι δυνατόν όλα να τρέχουν ίδια σε όλες τις εταιρίες... Σε κάποια προγράμματα υπερέχει η voda και σε κάποια η cosmote και σε κάποια η wind (ή οποία χωρίς σύνδεση το δίνει πιο φθηνά από όλους).. Οι διαφορές vodafone-cosmote φτάνουν μέχρι και τα 100 ευρώ



Δηλαδη λες οτι καλύτερη τιμή δεν θα μου κάνουν και αν μου αρέσει...μου φαίνεται πως η cosmo θα χάσει κόσμο φετος απο συμβόλαια..εχουν και αλλοι τρεις γνωστοι μου το ίδιο θέμα οποτε θα τους ενημερώσω..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες