Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 14:24

Και εγω πριν λιγο εκανα αιτηση φορητοτητας στη cosmote.. εχω βαρεθει να με κοροιδευει η vodafone 12 χρονια τωρα..
180 ευρω εμφανιζεται επιδοτηση μεσω ιντερνετ και οταν μπαινουν αυτοι στο καταστημα αναγραφει 136 ευρω για 2 γραμμες που εχω(136 για 2 γραμμες με καθε λογαριασμο για καθε γραμμη πανω απο 60 ευρω)ελεος... και λεει πλεον τις επιδοτησεις τις κοιτανε στα καταστηματα. Ελα ομως που στα καταστηματα απλα παιζουν με 12-18-24μηνα + τα προγραμματα και στην πραγματικοτητα δεν σου κανουν καμια επαναξιολογηση της επιδοτησης.
Εκανα φορητοτητα λοιπον, το εχω ξανακανει στο παρελθον, χωρις να υπογραψω τιποτα. Και τωρα περιμενω το τηλ της voda για τα παζαρια...
Εχω εκνευριστει ομως τοσο πολυ , που μονο με πολυ καλη προσφορα θα παραμεινω.. Αλλιως εχω φυγει!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 14:32

μια απο τα ιδια και εγω,γυρισα απο vodafone και μου δινουν 65ε επιδοτηση!
η διαδικασια για την φορητοτητα ειναι η ιδια και μεσο toυ site?

#63   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 14:49

Ιδια ακριβως ειναι...και απο τη στιγμη που δεν υπογραφεις κ τιποτα δεν δεσμευεσαι σε κατι. Αιντε γτ εχουν καταντησει αηδια...

#64   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 15:05

Και εγω πριν λιγο εκανα αιτηση φορητοτητας στη cosmote.. εχω βαρεθει να με κοροιδευει η vodafone 12 χρονια τωρα..
180 ευρω εμφανιζεται επιδοτηση μεσω ιντερνετ και οταν μπαινουν αυτοι στο καταστημα αναγραφει 136 ευρω για 2 γραμμες που εχω(136 για 2 γραμμες με καθε λογαριασμο για καθε γραμμη πανω απο 60 ευρω)ελεος... και λεει πλεον τις επιδοτησεις τις κοιτανε στα καταστηματα. Ελα ομως που στα καταστηματα απλα παιζουν με 12-18-24μηνα + τα προγραμματα και στην πραγματικοτητα δεν σου κανουν καμια επαναξιολογηση της επιδοτησης.
Εκανα φορητοτητα λοιπον, το εχω ξανακανει στο παρελθον, χωρις να υπογραψω τιποτα. Και τωρα περιμενω το τηλ της voda για τα παζαρια...
Εχω εκνευριστει ομως τοσο πολυ , που μονο με πολυ καλη προσφορα θα παραμεινω.. Αλλιως εχω φυγει!


Εαν σου δωσουν με την μια ενα 4S ζητησε δυο και ισως εισαι και εσυ τυχερος και σου τα δωσουν η στην χειροτερη να δωσεις μια μικρη διαφορα...;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#65   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 15:06

δηλαδη να πω ναι στη προσφορα της βοντα και να περιμενω να με παρει h cosmote τηλ ?

απο οτι θυμαμαι στο στελνουν με courrier δε θα παω να το παρω???



Για να έρθει courier με συμβόλαια κτλ θα πρέπει να εγκριθεί το αίτημα φορητότητας από την τωρινή σου εταιρία την κοσμοτέ... Η vodafone δηλαδή θα πρέπει να στείλει αίτημα φορητότητας στην κοσμοτέ... όταν το δουν θα σε πάρουν τηλέφωνο να σε ρωτήσουν γιατί θες να φύγεις κτλ κτλ... Και εφόσον δεν τα βρείτε δηλαδή και δώσουν πράσινο φως να προχωρήσει η αίτηση.. .τότε έρχεται σπίτι σου ο courer με τα συμβόλαια της νέας εταιρίας.

#66   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 15:07

Εαν σου δωσουν με την μια ενα 4S ζητησε δυο και ισως εισαι και εσυ τυχερος και σου τα δωσουν η στην χειροτερη να δωσεις μια μικρη διαφορα...;-)



kostasrodos δεν μου απάντησες πριν.. σε ποιο πρόγραμμα είσαι εσύ και σου έκαναν τέτοια προσφορά.. και όταν έκανες το αίτημα φορητότητας μετά από πόση ώρα σε κάλεσαν από τη vodafone?? Ξέρω ότι στην εξυπηρέτηση πελατών δεν μπορείς να μιλήσεις πλέον για την επιδότηση.. Μόνο στα καταστήματα..

#67   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 15:11

kostasrodos δεν μου απάντησες πριν.. σε ποιο πρόγραμμα είσαι εσύ και σου έκαναν τέτοια προσφορά.. και όταν έκανες το αίτημα φορητότητας μετά από πόση ώρα σε κάλεσαν από τη vodafone?? Ξέρω ότι στην εξυπηρέτηση πελατών δεν μπορείς να μιλήσεις πλέον για την επιδότηση.. Μόνο στα καταστήματα..

75 Ευρω θα πληρωνω με ολα πληρωμενα χ2 που εχω δυο αριθμους φιλε μου δηλαδη 150 Ευρω συνολικα.
Με καλεσαν το απογευμα και το αιτημα το εκανα το πρωι

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#68   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 15:14

75 Ευρω θα πληρωνω με ολα πληρωμενα χ2 που εχω δυο αριθμους φιλε μου δηλαδη 150 Ευρω συνολικα.
Με καλεσαν το απογευμα και το αιτημα το εκανα το πρωι



Εγώ το αίτημα το έκανα πρωί πρωί.. Ελπίζω να προλάβουν να με πάρουν το απόγευμα σήμερα ή αύριο γιατί την επόμενη βδομάδα δεν θα μπορώ.. Ευχαριστώ.
Κάτι ακόμα.. όταν σε πήραν τηλέφωνο για αντιπροσφορά.. τους έκανες παζάρια δηλαδή? Μπορείς να παίξεις? Δεν έχει σχέση που πλέον από την εξυπηρέτηση μου λένε ότι δεν μπορούν ούτε καν να σου πουν το ποσό της επιδότησης και μόνο στα καταστήματα κτλ κτλ??
Πες μας λίγα παραπάνω τι προσφορά σου έκανε η cosmote.. τι τους είπες στη voda ακριβώς να ξέρω κι εγώ..

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 11/11/2011 - 15:14


#69   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 15:17

150 eyrw παγια για 2 γραμμες ειναι παρα πολλα...και δικαιολογημενη η αντιδραση της voda..
Παιδες καντε φορητοτητα και παιξτε μαζι τους...δεν αξιζει να τους χαριζουμε δραχμη, ειδικα τετοιες εποχες που ζουμε...
Προσοχη, οταν κανετε φορητοτητα μην υπογραψετε τιποτα.. Για να εγκριθει η φορητοτητα θα σας παρει πρωτα ο παροχος σας, θα σας ζητησει το λογο που θελετε να φυγετε κ εκει θα αρχισουν τα παζαρια..
Επισης ζητηστε οτι παραπανω σας δινει να μπει στην επιδοτηση σας και οχι βαση προγραμματων ωστε να μπορειτε να παιξετε κ απο εκει μετα..
Δεν εχετε να χασετε τιποτα, παρα μονο να κερδισετε...

Μη σας κοροιδευουν , στα καταστηματα δεν κανουν καμια προσφορα παρα μονο παιζουν με συμβολαια και παγια για να ανεβασουν την επιδοτηση σας..
Οταν ταρακουνηθουν οτι φευγετε τοτε μπαινουν στη μεση τα μεγαλα κεφαλια απο τους παροχους κ ξεκινανε οι προσφορες.

Τελευταία επεξεργασία από: puzzle, 11/11/2011 - 15:19


#70   gog7

gog7

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/11/2011 - 16:25

75 Ευρω θα πληρωνω με ολα πληρωμενα χ2 που εχω δυο αριθμους φιλε μου δηλαδη 150 Ευρω συνολικα.
Με καλεσαν το απογευμα και το αιτημα το εκανα το πρωι

δηλαδη εμενα η οικογενεια μου που πληρωνει 300 ευρω το μηνα στη βοντα τι πειδοτηση πρεπει να παρουμε? περυσι με 1 νουμερο λιγοτερο πηρα iphone 4 με το ζορι

#71   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 17:25

δηλαδη εμενα η οικογενεια μου που πληρωνει 300 ευρω το μηνα στη βοντα τι πειδοτηση πρεπει να παρουμε? περυσι με 1 νουμερο λιγοτερο πηρα iphone 4 με το ζορι


Τι να σου πω δεν είμαι ο εκπρόσωπος της εταιρείας .
Ρώτησε τους και κάνε αν δεις ότι σου δίνουν λίγη επιδότηση μια αίτηση φορητότητας για να τους αναγκάσεις να σου δώσουν περισσότερη.

Όσο ποιο πολύ τους πιέσεις τόσο ποιο πολύ θα κερδίσετε .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#72   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 18:14

75 Ευρω θα πληρωνω με ολα πληρωμενα χ2 που εχω δυο αριθμους φιλε μου δηλαδη 150 Ευρω συνολικα.
Με καλεσαν το απογευμα και το αιτημα το εκανα το πρωι


Δηλαδή εγώ έκανα λαλακία λες που πηρα μονο ενα iPhone 4S 32GB δωρεάν; Λες να ζητούσα και ένα iPhone 4 8GB για το αίσθημα;
Ειμαι σε Vodafone Unlimited 100 και πληρωνα όλο το χρονο 200αρες και 300αρες.

#73   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 19:08

Δηλαδή εγώ έκανα λαλακία λες που πηρα μονο ενα iPhone 4S 32GB δωρεάν; Λες να ζητούσα και ένα iPhone 4 8GB για το αίσθημα;
Ειμαι σε Vodafone Unlimited 100 και πληρωνα όλο το χρονο 200αρες και 300αρες.


Θα μπορούσες σίγουρα να ζητήσεις ένα iphone 4s 64gb .. άνετα..
Παρ όλα αυτά έχει διαφορά να έχεις 2 συνδέσεις με unlimited 50 από το να έχεις μία μόνο σύνδεση με unlimited100... τα bonus είναι διπλά για τις 2 συνδέσεις και γενικά τους συμφέρει περισσότερο ...

#74   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2011 - 19:20

Δεν βαριεσαι. Απο το τιποτα καλο και το 32αρι. Εντωμεταξει εχει προσεξει κανεις οταν τον περνουν τηλεφωνο και παταει το yes, οτι το χρονομετρο κανει ενα δευτερολεπτο να ξεκινησει με αποτελεσμα να μην σ'ακουνε οι αλλοι για το πρωτο δευτερολεπτο;

#75   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 19:24

Δηλαδή εγώ έκανα λαλακία λες που πηρα μονο ενα iPhone 4S 32GB δωρεάν; Λες να ζητούσα και ένα iPhone 4 8GB για το αίσθημα;
Ειμαι σε Vodafone Unlimited 100 και πληρωνα όλο το χρονο 200αρες και 300αρες.

εγω φιλε αν εδινα 200-300 το μηνα που λες θα τουσ ζηταγα και μια κουζινα το μονο σιγουρο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες