Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   mav111

mav111

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2011 - 19:19

24μηνο;;;



18μηνο φιλε μου κι ομως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2011 - 20:04

αν δεν είσαι σίγουρος μην γράφεις κάτι τόσο κατηγορηματικά
KANOYN ανανεώσεις στην istorm. εκεί έκανα τις δικές μου το περασμένο Σάββατο

Και εσυ μην είσαι τόσο επιθετικός προς τους άλλους και ειδικά τόσο κατηγορηματικός!στο istorm που άνοιξε πριν λίγες μέρες στον Κηφισό ΔΕΝ κάνουν ανανεώσεις,γιατί δεν είναι ακόμα έτοιμο το σύστημα τους!ίσως απο βδομάδα να μπορούν!την δική σου την ανανέωση την έκανες στο Κολωνάκι,έτσι;

Τελευταία επεξεργασία από: kosnic, 18/11/2011 - 20:08


#213   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 08:51

Καλημέρα παίδες!Είμαι συνδρομητής συμβολαίου voda, και πέρσι τέτοια εποχή έκανα τη κλασική πλέον αίτηση φορητότητας για cosmote.Σε μία εργάσιμη με πήρανε από Voda, και μου έδωσαν στο Voda unlimited 60, έκπτωση 50% στο πάγιο για έναν ολόκληρο χρόνο.
Φέτος με πήρανε τηλ -χωρίς να κάνω ανάλογη κίνηση-, από Voda, για να μου πούνε πως η έκπτωση μου λήγει επειδή περασε το 12μηνο, και πως αν θέλω να συνεχίσω με Voda, θα είναι της τάξεως των 30%.Μου είπανε τα κλασσικά πως δεν μπορούνε να κάνουν κάτι καλύτερο γιατί όλα έχουνε σφίξει.
Θεωρείτε πως έχω περιθώρια διαπραγμάτευσης?
Να κάνω πάλι αίτηση φορητότητας για cosmote, η μήπως δεν έχει νόημα?

#214   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2011 - 08:57

Nα κάνεις φίλε μου δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις ,μόνο κερδισμένος μπορεί να βγεις .;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#215   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/11/2011 - 09:34

Εγώ είμαι σίγουος ότι αν ανοίξεις το site της vodafone και πας στη σελίδα με τα καταστήματα και κάτσεις και πάρεις τηλέφωνο ένα ένα στα καταστήματα σίγουρα θα το βρεις.. όπως κι εγώ.. κάθε μέρα κάνουν παραλαβές...



Πάντως στο κατάστημα του Πειραιά που πήγα (Βασιλέως Γεωργίου και Λαμπράκη), πηγα να πάρω το 3gs του άντρα μου και τους ρώτησα αν έχουν 4S γιατί στο κατάστημα των Καμινίων που πήγαν οι γονείς μου για την ανανέωση/επιδότηση τους είπαν σε μια βδομάδα τουλάχιστον το 4s. Και μου λέει το παιδί, "και βέβαια έχουμε, έχω πίσω μερικά κομμάτια και ερχονται και αλλα 10 το μεσημέρι".

Δε μουπε κρατημένα τίποτα. Πήρα τη μάνα μου το απογευμα, πάμε εκει, κάνει την ανανέωση/επιδότηση, μου λέει ο υπάλληλος "τι χρώμα θέλετε?". Του λέω άσπρο, τοφερε και μας τοδωσε και άντε γεια.

Ουτε "ειναι κρατημένα", ουτε "λιστες αναμονής" ουτε τίποτα.

2104113663 το τηλέφωνό τους.
Whatsapp doc?

#216   neo307gr

neo307gr

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2011 - 09:56

Καλημέρα παιδιά. Μπορεί κάποιος που είναι χρόνια συνδρομητής vodafone, να κάνει ανανέωση (για 24 μήνες) και να πάρει το 4s σε καλύτερη τιμή;

#217   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/11/2011 - 10:04

Καλημέρα παιδιά. Μπορεί κάποιος που είναι χρόνια συνδρομητής vodafone, να κάνει ανανέωση (για 24 μήνες) και να πάρει το 4s σε καλύτερη τιμή;



Φαντάζομαι αν τους γκρινιάσεις. Αν διαβάσεις πιο πάνω, δασκάλεψα τον πατέρα μου τι να τους πεί (συνδρομητής με τη μανα μου 14 χρονια) και το πήρε στα 35 ευρώ ( με οικογενειακό, 24μηνη σύμβαση στα unlimited 45 και 50).
Whatsapp doc?

#218   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 19/11/2011 - 11:25

καλα εκανα αιτηση φορητοτητας απο wind σε cosmote 5 αριθμους και τους ηρθε εγκεφαλικο...
8:30 το πρωι καηκε το αυτι μου... μου μιλαγε για 35 λεπτα... ε και κερδισα 4s 32GB και 4 απλες συσκευες...
χαχαχαχαχα... εχει πολυ πλακα...

#219   Eliaskat

Eliaskat

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2011 - 11:48

Έχω 4 γραμες στη wind και ακούστε επιδότηση .... 97 ευρώ ανα γραμμή ....

Οι 2 γραμες είναι σε πάγιο 62,5€ και οι άλλες 2 σε 10 €

Οπότε φιλε harriscasual θα μου δώσεις μερικές πληροφορίες ακόμα όπως τι πάγια και για πόσο καιρο έκανες συμβόλαια ?

#220   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 19/11/2011 - 13:12

δεν θα σου πω τιποτα... θα σου στειλω την επιστολη που μου εστειλαν...
απλα τραβα τη δευτερα και φτιαξε ενα προγραμμα στην κοσμοτε...
θα σε παρουν τριτη απο wind και θα εισαι καθετος σε οτι σου λενε και θα τους κλισεις το τηλ στα μουτρα μια φορα (τουλαχιστον)...
στις 4 την τριτη το μεσσημερη θα εχεις προσφορα απο αλλο πλανητη...

#221   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 19/11/2011 - 14:44

Ειμαι στη vodafone χρονια πελατης και η επιδοτηση που μου εδειναν ηταν για 18μηνο στο unlimited 45 να πληρωσω για το 4ς το 16αρη 450 ευρω,με πιασαν τα γελια μεχρι και ο υπαληλος μου ελεγε εχεις δικιο κτλ,πηρα τηλ στην cosmote και μου ειπαν στο 24μηνο στο 45 τους να δωσω 269 εκανα την αιτηση και μου ειπαν να περιμενω.. . . . ..Σημερα λοιπον χτυπαει το τηλ ποιος αλλος η VODAFONE και μου λεει γτ θελετε να φυγετε κτλ και τελικα κατεληξε να μου λεει για το unlimited 45 να δωσω 265 και για το unlimited 50 να δωσω το μαγικο ποσο των 140 ευρω το οποιο και θα κλεισω γιατι ουτως η αλλως με βολευει σε θεμα προγραματος.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ

ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ Π . . . .ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ

μπραβο ρε φιλε

#222   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2011 - 16:43

καλησπερα εχω παθει σοκ

πηγα στην vodafone και ρωτησα για την επιδοτηση που εχω (ειμαι στο 45)

και μου δινουν για 2 χρονια 96 ευρω επιδοτηση τι θα κανω???ειναι λιγη! :(

ειχα σκοπο να παρω το 4s στο 45 gia 2 χρονια που ειναι με 299 και θα ανγκαστω να δωσω 200 ευρω απο την τσεπη μου!

τι να κανω?ειναι κλοπη αυτο!

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#223   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 19/11/2011 - 21:23

Φορητοτητα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#224   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2011 - 12:30

Παιδια μια ερωτηση. Εχει παρει κανεις το τηλεφωνο απο τα κεντρικα της voda κι οχι απο καταστημα; Ξερετε αυτο που στο στελνουν κατευθειαν. Συνηθως γινεται με εταιρικες συνδεσεις. Γιατι το εχω παραγγειλει απο τις 7/11 και ολο με καθυστερουν. Ακομα δεν το εχουν στειλει. Μιλησα παλι την Πεμπτη και μου λενε ειμαι σε προτεραιοτητα και μολις ερθουν συσκευες θα μου στειλουν. Γινεται χαμος λεει. Μουφες μου λενε; Εχω υπολοιπο παλαιας επιδοτησης, δεν ανανεωνω και παιρνω μονο συσκευη, μαυρο 32αρι S...

#225   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 20/11/2011 - 12:48

Παιδια μια ερωτηση. Εχει παρει κανεις το τηλεφωνο απο τα κεντρικα της voda κι οχι απο καταστημα; Ξερετε αυτο που στο στελνουν κατευθειαν. Συνηθως γινεται με εταιρικες συνδεσεις. Γιατι το εχω παραγγειλει απο τις 7/11 και ολο με καθυστερουν. Ακομα δεν το εχουν στειλει. Μιλησα παλι την Πεμπτη και μου λενε ειμαι σε προτεραιοτητα και μολις ερθουν συσκευες θα μου στειλουν. Γινεται χαμος λεει. Μουφες μου λενε; Εχω υπολοιπο παλαιας επιδοτησης, δεν ανανεωνω και παιρνω μονο συσκευη, μαυρο 32αρι S...

Αν πας σε κατάστημα δε στο δίνουν?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες