Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2011 - 13:17

Αν πας σε κατάστημα δε στο δίνουν?



Οχι γιατι μου λενε απο τα γραφεια οτι μονο απο αυτους μπορω να το παρω επειδη ειναι λογιστικο υπολοιπο προηγουμενης επιδοτησης και οτι και καλα δεν το βλεπουν τα καταστηματα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 20/11/2011 - 13:25

Οχι γιατι μου λενε απο τα γραφεια οτι μονο απο αυτους μπορω να το παρω επειδη ειναι λογιστικο υπολοιπο προηγουμενης επιδοτησης και οτι και καλα δεν το βλεπουν τα καταστηματα...

Κάνε εσύ την προσπάθειά σου αλλιώς τι να πω,πρέπει να τους περιμένεις... :/ Κάπως θα γίνεται πάντως,κάνε λίγη φασαρία,πές τους ότι δικαιούσαι το τηλ σου και το έχεις βρει στο τάδε κατάστημα πχ και να τελειώνεται χωρίς ξερω γω την εμπλοκή άλλων μέσων (δικηγόρων κτλ). Πάντως επειδή δεν κάνεις ανανέωση δε σε έχουν ανάγκη οπότε θα το τραβήξουν όσο μπορούν για να το πάρουν άλλοι πρώτα,αυτό πιστεύω...

#228   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2011 - 13:54

Μου λενε οτι μονο στο ΑΦΜ των κεντρικων γραφειων ισχυει το λογιστικο υπολοιπο και οτι στα καταστηματα δεν μπορουν να το δουν που εχουν διαφορετικα ΑΦΜ...

#229   mav111

mav111

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/11/2011 - 15:58

μπραβο ρε φιλε


Τελικά ρε παιδιά το κιν θα το πάρω 68 ευρω,ακόμα γελαω, μου κάνανε και έξτρα επιδότηση απ τα 140 που μου είχανε πει είναι αυτά που σας έλεγα πόσο ανάγκη μας έχουν τελικά

#230   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 21/11/2011 - 19:04

Τελικά ρε παιδιά το κιν θα το πάρω 68 ευρω,ακόμα γελαω, μου κάνανε και έξτρα επιδότηση απ τα 140 που μου είχανε πει είναι αυτά που σας έλεγα πόσο ανάγκη μας έχουν τελικά

μονοι τους το καναν αυτο???
μπραβο ρε φιλε
και εγω σημερα μ ηρθε η επιδοτηση 65 ευρο απο cosmote σε κανα μηνα θα γελαω και εγω με τους @λητες ειμαι 5 χρονια πελατης

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 21/11/2011 - 19:04


#231   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:50

Πολυ γελιο λεμε. Ξαναπηρα στα κεντρικα vodafone στους εταιρικους πελατες οπου και εχω παραγγειλει απο τις 7/11 το 4s 32αρι μαυρο και παλι μου ειπαν οτι δεν εχουν παραλαβει, θα παραλαβουν απο Δευτερα και οτι ειμαι σε προτεραιοτητα να μου το στειλουν την εβομαδα που ερχεται. Αισιως σημερα ειμαστε στις 18 ημερες απο την παραγγελια και ακομα τιποτα...

Πηρε κανενας συσκευη απο κεντρικα να την στειλουν σπιτι του ή στην δουλεια του για να μου πει τί παιζεται και γιατι καθυστερουν τοσο?

#232   glk

glk

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:glk85

Δημοσίευση 25/11/2011 - 15:56

Πολυ γελιο λεμε. Ξαναπηρα στα κεντρικα vodafone στους εταιρικους πελατες οπου και εχω παραγγειλει απο τις 7/11 το 4s 32αρι μαυρο και παλι μου ειπαν οτι δεν εχουν παραλαβει, θα παραλαβουν απο Δευτερα και οτι ειμαι σε προτεραιοτητα να μου το στειλουν την εβομαδα που ερχεται. Αισιως σημερα ειμαστε στις 18 ημερες απο την παραγγελια και ακομα τιποτα...

Πηρε κανενας συσκευη απο κεντρικα να την στειλουν σπιτι του ή στην δουλεια του για να μου πει τί παιζεται και γιατι καθυστερουν τοσο?


Ξέρω απο μια κοπέλα στην δουλειά μου, που έκανε αίτηση για νέα σύνδεση σε εταιρικό συμβόλαιο και παρήγγειλε 2 iphone4s (ασπρο&μαυρο) στις 15/11,τις τα φέρανε 22/11!!!

#233   papaleole

papaleole

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 25/11/2011 - 16:00

Πολυ γελιο λεμε. Ξαναπηρα στα κεντρικα vodafone στους εταιρικους πελατες οπου και εχω παραγγειλει απο τις 7/11 το 4s 32αρι μαυρο και παλι μου ειπαν οτι δεν εχουν παραλαβει, θα παραλαβουν απο Δευτερα και οτι ειμαι σε προτεραιοτητα να μου το στειλουν την εβομαδα που ερχεται. Αισιως σημερα ειμαστε στις 18 ημερες απο την παραγγελια και ακομα τιποτα...

Πηρε κανενας συσκευη απο κεντρικα να την στειλουν σπιτι του ή στην δουλεια του για να μου πει τί παιζεται και γιατι καθυστερουν τοσο?

Εγω πάντως που περιμενω απο την προηγουμενη τριτη το 4αρι μου ειπαν οτι θα το εχουν την αλλη πεμπτη (για χθες)(οτι παραλαμβανουν απο apple οι αποθηκες τριτη και πεμπτη παραλαμβανουν στο καταστημα). Με περνει τηλ. ο φιλος απο voda (ειναι κολλητος) και μου λεει οτι δεν ηρθε και θα παραλλαβει τριτη, εντω μεταξει εχει παρει σε πολλα υποκαταστηματα τηλ. για να με εξυπηρετησει.. Του ριχνω ενα χωσιμο (διοτι κολλητος και μπορουμε να ριχνουμε κανα μπινελικη παραπανω) και τεσπα να μην τα πολυλογω σημερα με περνει τηλ και μου λεει αυριο θα ειναι εδω.. Ζητουσαν σε αλλο υποκαταστημα 4s λευκο και ειχαν 4.. Γενικα υπαρχει ελλειψη..

#234   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2011 - 18:09

Εγω πάντως που περιμενω απο την προηγουμενη τριτη το 4αρι μου ειπαν οτι θα το εχουν την αλλη πεμπτη (για χθες)(οτι παραλαμβανουν απο apple οι αποθηκες τριτη και πεμπτη παραλαμβανουν στο καταστημα). Με περνει τηλ. ο φιλος απο voda (ειναι κολλητος) και μου λεει οτι δεν ηρθε και θα παραλλαβει τριτη, εντω μεταξει εχει παρει σε πολλα υποκαταστηματα τηλ. για να με εξυπηρετησει.. Του ριχνω ενα χωσιμο (διοτι κολλητος και μπορουμε να ριχνουμε κανα μπινελικη παραπανω) και τεσπα να μην τα πολυλογω σημερα με περνει τηλ και μου λεει αυριο θα ειναι εδω.. Ζητουσαν σε αλλο υποκαταστημα 4s λευκο και ειχαν 4.. Γενικα υπαρχει ελλειψη..



Μα δεν μιλαω για καταστηματα. Μιλαω για τα κεντρικα της voda και συγκεκριμενα στο εταιρικο κομματι. Αλλα οπως ειπε ο φιλος πιο πανω της κοπελας τα στειλανε σε 7 μερες! Ενω εμενα που δεν ανανεωνω και απλα παιρνω συσκευη σκετη με υπολοιπο επιδοτησης, με γραφουν και θα μου το στειλουν τελευταιο μου φαινεται...Ελεος...

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 25/11/2011 - 18:10


#235   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:32

και τωρα που πια κανόνισα τη επιδοτηση μου στο unlimited 60 609ε δεν υπαρχει το λευκο 32αρι κ τωρα?

#236   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:36

Πες τους να στο στείλουν όταν έχουν και μέχρι τότε κάνε την αναζήτηση σου σε διάφορα καταστήματα μπορεί να βρεις μέχρι να σου στείλουν ,εγώ έτσι έκανα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#237   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:53

μου παν θα με παρουν απο βοντα αλλα θα με παρουν?οπου κιαν εψαξα τπτ

Τελευταία επεξεργασία από: bellinaki, 25/11/2011 - 20:54


#238   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:57

Θα σε πάρουν μια φορά που το έκανα με αυτό τον τρόπο που τα έστειλαν κανονικά με την courier τα κινητά ,υπέγραψα τα συμβόλαια και όλα καλά.;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#239   neo307gr

neo307gr

    iPH User

  • 177 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/11/2011 - 11:10

Παιδιά μάθαμε τίποτα για διαθεσιμότητα από Vodafone πότε έρχονται;

#240   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 28/11/2011 - 11:31

Παιδιά μάθαμε τίποτα για διαθεσιμότητα από Vodafone πότε έρχονται;



Γιατί δεν κάνεις ένα τηλέφωνο στα κεντρικά να μάθεις? Φαντάζομαι ίσως να μπορούν να σου πουνε εκει.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες