Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/12/2011 - 10:30

Τι προσφορά? Στο iPhone που μόλις κυκλοφόρησε και πουλάει σαν τρελό;;; Για χαζους τους κόβεις; Η μήπως είχαν στο 4αρι και μου διαφεύγει;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   hondakias

hondakias

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 07/12/2011 - 13:24

καλησπερα,μετα απο διαπραγματευσεις απο 200 ευρω επιδοτηση εφτασα στα 600 (στο 16αρι) ,το προβλημα ειναι ομως τωρα οτι δεν εχουν καθολου λευκα και με εχουν 2 βδομαδες στο περιμενε.τι γινετε με τα λευκα?κανεις δεν εχει ή μονο η βοντα??

#303   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/12/2011 - 18:14

Και το γελιο συνεχιζεται στα κεντρικα της βοντα στο εταιρικο τμημα. Ουτε σημερα ειχαν παραλαβη απο apple λεει και εχουν μεινει πισω παντου σε παραγγελιες. Μεχρι τελος εβδομαδας θα εχουν παραλαβει λενε παλι. Οι ιδιες μουφες...Ενας μηνας απο την παραγγελια ακριβως σημερα και συνεχιζουμε...Τον φλεβαρη αντιο βοντα στανταρ...

#304   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 07/12/2011 - 18:30

καλησπερα παιδια, την παρασκευη που μας περασε πηρα το iphone 4S στο προγραμμα 4S με 269 ευρω!!!

η κοπελα που πηγα μου ειπε οτι θα κανει την αιτηση και θα πρεπει να περιμενω κανα μηνα μεχρι να ερθει το iphone. Νευριασα και εφυγα. Μετα απο μια ωρα ξαναπηγα πισω να ρωτησω κατι σχετικα με το παλιο μου iphone. Για καλη μου τυχη εκει ηταν μια αλλη κοπελα, και λεω κατσε να δοκιμασω παλι. Τις λεω να κανω αιτηση και μου ολα ενταξει και τις λεω ποσο καιρο θα περιμενω το iphone 4S και μου λεει το εχω μεσα, μισο να στο φερω. Και χαρη στη κοπελα πηρα το iphone. Τωρα στη αλλη η οποια δεν το ειχε στο μαγαζι και επρεπε να περιμενω ενα μηνα και βαλε τι τις λες?? Αυτο εγινε στο ιδιο καταστημα VODAFONE στην Κορινθο....

#305   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 07/12/2011 - 18:33

καλησπερα παιδια, την παρασκευη που μας περασε πηρα το iphone 4S στο προγραμμα 4S με 269 ευρω!!!

η κοπελα που πηγα μου ειπε οτι θα κανει την αιτηση και θα πρεπει να περιμενω κανα μηνα μεχρι να ερθει το iphone. Νευριασα και εφυγα. Μετα απο μια ωρα ξαναπηγα πισω να ρωτησω κατι σχετικα με το παλιο μου iphone. Για καλη μου τυχη εκει ηταν μια αλλη κοπελα, και λεω κατσε να δοκιμασω παλι. Τις λεω να κανω αιτηση και μου ολα ενταξει και τις λεω ποσο καιρο θα περιμενω το iphone 4S και μου λεει το εχω μεσα, μισο να στο φερω. Και χαρη στη κοπελα πηρα το iphone. Τωρα στη αλλη η οποια δεν το ειχε στο μαγαζι και επρεπε να περιμενω ενα μηνα και βαλε τι τις λες?? Αυτο εγινε στο ιδιο καταστημα VODAFONE στην Κορινθο....

προφανως το ειχε κρατησει για καποιον 'δικο' της η πρωτη..εσυ δεν της λες τιποτα,στον προισταμενο της να πας να το πεις.. ;)

#306   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 07/12/2011 - 20:24

προφανως το ειχε κρατησει για καποιον 'δικο' της η πρωτη..εσυ δεν της λες τιποτα,στον προισταμενο της να πας να το πεις.. ;)



αυτο καταλαβα, τεσπα αφου το πηρα δεν θα κανω τιποτα απλα το ειπα να ξερετε τι κανουν οι 'μαγκες'...

#307   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 07/12/2011 - 23:31

Τι προσφορά? Στο iPhone που μόλις κυκλοφόρησε και πουλάει σαν τρελό;;; Για χαζους τους κόβεις; Η μήπως είχαν στο 4αρι και μου διαφεύγει;

ηρεμησε οταν εννοω προσφορα εννοω να ριξουν τις τιμες στα πακετα με την φορητοτητα και να σ κανουν καλυτερη τιμη ... η να βαλουν 2 επιδοτηση οπως ειχαν βαλει καποια χριστουγεννα ....κ επειδη υπαρχει και η κριση μηπως κανουν κατι :blush:

με λιγα λογια να πουλησουν ακομα παραπανω η τους χαλαει???

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 07/12/2011 - 23:32


#308   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/12/2011 - 17:37

Νεα επικοινωνια με προισταμενη τμηματος. Της λεω ελεος περιμενω 1 μηνα κλπ και μου λεει θα το ψαξω και θα σας παρω. Με παιρνει το μεσημερι σημερα στις 15.30 και μου λεει χιλια συγγνωμη το λαθος ειναι δικο μας, χαθηκε λεει στην τυπωση των συμβολαιων (εγω δεν εκανα νεο συμβολαιο εν τω μεταξυ) στις αποθηκες η παραγγελια μου, και λεει κανονικα επρεπε να εχω παραλαβει κλπ. Η πρωτη συσκευη λεει που θα ερθει ειναι κρατημενη για μενα. Τωρα λεει θα ειναι αυριο ή Δευτερα-Τριτη δεν ξερει. Παντως εχει κλεισει λεει οτι ειμαι πρωτη προτεραιοτητα πλεον. Αληθεια ή μουφες λετε?

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 08/12/2011 - 17:38


#309   hondakias

hondakias

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/12/2011 - 16:23

καλησπερα σε ολους πηρα σημερα στα χερια μου το iphone 4s λευκο 16αρι μετα απο 3 βδομαδες.ειμαι στο unleamited 60 και μου βγηκε 114 ευρω τελικα απο 669 μετα απο ατοιμα φορητοτητας στην κοσμοτε.ολα κομπλε..

#310   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/12/2011 - 01:56

24 μηνο? αν ναι ειναι μεγαλο το παγιο φιλε μου... αλλα οπως το βλεπει κανενας

#311   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/12/2011 - 08:49

24 μηνο? αν ναι ειναι μεγαλο το παγιο φιλε μου... αλλα οπως το βλεπει κανενας



Τι θα πει είναι μεγάλο το πάγιο.. Το πάγιο εξαρτάται από τις ανάγκες... Κι εγώ ξέρω έναν που το χρειάζεται για τη δουλειά του και έχει πάγιο 150 ευρώ περίπου..

#312   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/12/2011 - 12:46

ετσι οπως το λες ναι να το παρεις αλλα συνηθως μπαινει μεγαλο παγιο για να πεσει η τιμη του κινητου....και αν ειδες ειπα "αν"

#313   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/12/2011 - 10:22

Μια ακομη εβδομαδα αναμονης του 4s απο τα κεντρικα της Voda ξεκιναει. Απο τις 7/11 και συνεχιζουμε...Να δω τι θα πουν αυτη την εβδομαδα...

#314   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 12/12/2011 - 15:10

γιατι δεν πας εκει?

#315   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/12/2011 - 18:10

Δεν ξερω που ειναι τα κεντρικα της voda και συγκεκριμενα για εταιρικους πελατες. Θα περιμενω μεχρι τεταρτη, γιατι υποτιθεται τριτη και πεμπτη κανουν παραλαβες. Αν δεν εχω νεα μεχρι τεταρτη θα μαθω που ειναι και θα παω απο εκει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες