Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/02/2012 - 22:21

ΕΧΩ επιδότηση 45 ,25και 25 πόσο πιστεύεται ότι θα παρω το 64 το 4ς σε 18 μηνομε αίτηση φορητοτητας απο κοσμοτε σε βοντα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 04/02/2012 - 22:30

ΕΧΩ επιδότηση 45 ,25και 25 πόσο πιστεύεται ότι θα παρω το 64 το 4ς σε 18 μηνομε αίτηση φορητοτητας απο κοσμοτε σε βοντα


Τζαμπα!!!!

Κανα 100αρι το πολυ γιατι η cosmote δεν δινει και πολυ επιδοτηση..βεβαια αναλογως και ποσο καιρο εισαι σε κοσμοτε B)

Τελευταία επεξεργασία από: efib, 04/02/2012 - 22:31


#483   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/02/2012 - 18:08

Εχω ζητησει απο κεντρικο καταστημα vodafone τελος του 2011 ανανεωση της συνδεσης με αλλαγη προγραμματος και επιδοτηση για iPhone 4s 16GB. Απο το καταστημα μου ειπαν οτι οι συσκευη ηταν σε ελειψη και θα με εβαζαν σε λιστα προτεραιοτητας και το πολυ μεχρι τελος Γεναρη θα το ειχα. Μαλιστα μου ειπαν οτι με την ανανεωση στο νεο προγραμμα θα επερνα τη συσκευη 350€! Τελος μου εξηγησαν οτι δεν μπορουσα να κανω την ανανεωση συνδεσης εκεινη τη στιγμη γιατι επρεπε να παραλαβω τη συσκευη ταυτοχρονα με την ανανεωση...
Τελος του μηνα ειδα για τις μειωσεις επιδοτησεων iPhone και πηγα απο περιεργεια σε αλλο καταστημα να ρωτησω για την επιδοτηση στην παραπανω αλλαγη και μου ειπαν οτι εβγαινε να δωσω αλλα 450 για τη συσκευη!
Τελος μεχρι σημερα απο το καταστημα που εχω ζητησει κρατηση της συσκευης ουτε φωνη ουτε ακροαση!
Πως σας φαινεται η κατασταση;


#484   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/02/2012 - 09:43

Εχω ζητησει απο κεντρικο καταστημα vodafone τελος του 2011 ανανεωση της συνδεσης με αλλαγη προγραμματος και επιδοτηση για iPhone 4s 16GB. Απο το καταστημα μου ειπαν οτι οι συσκευη ηταν σε ελειψη και θα με εβαζαν σε λιστα προτεραιοτητας και το πολυ μεχρι τελος Γεναρη θα το ειχα. Μαλιστα μου ειπαν οτι με την ανανεωση στο νεο προγραμμα θα επερνα τη συσκευη 350€! Τελος μου εξηγησαν οτι δεν μπορουσα να κανω την ανανεωση συνδεσης εκεινη τη στιγμη γιατι επρεπε να παραλαβω τη συσκευη ταυτοχρονα με την ανανεωση...
Τελος του μηνα ειδα για τις μειωσεις επιδοτησεων iPhone και πηγα απο περιεργεια σε αλλο καταστημα να ρωτησω για την επιδοτηση στην παραπανω αλλαγη και μου ειπαν οτι εβγαινε να δωσω αλλα 450 για τη συσκευη!
Τελος μεχρι σημερα απο το καταστημα που εχω ζητησει κρατηση της συσκευης ουτε φωνη ουτε ακροαση!
Πως σας φαινεται η κατασταση;

Φίλος άκου αυτο που θέλουν αυτοί είναι ένα χεράκι ξύλο γι'αυτο άκου Πρώτον πες τι συμβόλαιο εχεις 2 κανε άμεσα φορητοτητα σε πόσους εάν πάλι δεν σου δείξουν πολλά απείλησε τους με το ότι ξέρετε οι άλλοι μου δείνουν καλύτερα λεφτά που αν εχεις και συνδέσεις με πάνω απο 100 ευρω μπορείς να πάρεις τσάμπα το 64!!!!!!

#485   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/02/2012 - 09:43

Σε κοσμοτε

#486   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/02/2012 - 09:44

Και εάν δεν μου δώσετε παραπάνω φεύγω

#487   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 18/02/2012 - 10:58

εμένα η μάνα μου έχει 2 γραμμές στην vodafone και πήγε σε ένα κατάστημα vodafone και λέει οτι θέλω το ihpone 4s στην αρχή ζητούσανε 350 ευρώ, μετά πήγαμε στην Cosmote και μας είπαν πως αν πάμε και τις 2 γραμμές εκεί στο προγράμματα 55...δλδ 55 και 55 με 24ο συμβόλαιο όμως, θα το πάρουμε τζάμπα, και είπε οκ η μάνα μου! μετά απο 1 μέρα μας πήραν απο την εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone και μας ρώτησαν γιατί θέλετε να φύγετε, τους εξήγησε η μάνα μου, και μας δώσανε το 4s τζάμπα χωρίς καμία αύξηση στα πάγια μόνο απο 12ο το έκανε 18ο το σύμβόλαιο...και όλα μια χαρά, και μας το στείλανε και 4 με courier...

#488   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/02/2012 - 11:01

εμένα η μάνα μου έχει 2 γραμμές στην vodafone και πήγε σε ένα κατάστημα vodafone και λέει οτι θέλω το ihpone 4s στην αρχή ζητούσανε 350 ευρώ, μετά πήγαμε στην Cosmote και μας είπαν πως αν πάμε και τις 2 γραμμές εκεί στο προγράμματα 55...δλδ 55 και 55 με 24ο συμβόλαιο όμως, θα το πάρουμε τζάμπα, και είπε οκ η μάνα μου! μετά απο 1 μέρα μας πήραν απο την εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone και μας ρώτησαν γιατί θέλετε να φύγετε, τους εξήγησε η μάνα μου, και μας δώσανε το 4s τζάμπα χωρίς καμία αύξηση στα πάγια μόνο απο 12ο το έκανε 18ο το σύμβόλαιο...και όλα μια χαρά, και μας το στείλανε και 4 με courier...

ΕΧΩ επιδότηση 45 ,25και 25 πόσο πιστεύεται ότι θα παρω το 64 το 4ς σε 18 μηνομε αίτηση φορητοτητας απο κοσμοτε σε βοντα τι πιστευεισ

#489   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 01/03/2012 - 12:09

επεσε 20 ευρο στις τιμες των συνδεσεων μαλλον επειδη ψηφίστηκε το μνημονιο

#490   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/03/2012 - 13:32

Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου με τη vodafone. Την προηγούμενη παρασκευή (εκείνη τη μέρα με πήραν από το κατάστημα vodafone να μου πουν ότι ήρθε το iphone 4s 32gb που είχα παραγγείλει μια βδομάδα πριν) κάνω αίτηση να γίνει το cu σύνδεση (unlimited 50). Μου λέει ο υπάλληλος στο κατάστημα vodafone: σε δυο ώρες θα πέσει το σήμα στην sim του καρτοκινητού, βάλε τη sim της σύνδεσης και είσαι ok. Το σήμα του καρτοκινητού έπεσε τρίτη, δηλαδή 4 μέρες μετά. Βάζω την sim της σύνδεσης, είχα τηλέφωνο αλλά δεν είχα αναγνώρισης κλήσης και data. Παίρνω εξυπηρέτηση πελατών, μου λένε είναι μέχρι να ενημερωθούν τα συστήματα, το πρωί θα είστε οκ. Το άλλο απόγευμα ενεργοποιήθηκε η αναγνώριση κλήσεων, τα data όμως τπτ. Μετά από αλλεπάλληλα τηλεφωνήματα και απειλές (ακόμα δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα data μια βδομάδα μετά), μου λένε ότι το πρόβλημα είναι ότι σε κάποια συστήματα το νούμερο φαίνεται ακόμα ως καρτοκινητό και μέχρι να ενημερωθούν και αυτά δεν θα έχω νετ. Η απάντηση στο ποσο θα παρει αυτό είναι: άγνωστο λογικά μέχρι 5 εργάσιμες. Δηλαδή 10+ μέρες από τότε που έκανα τη σύνδεση (αφού πρώτα άκουσα ένα κάρο βλακείες ότι φταίνε ρυθμίσεις σε συσκευή, να κάνω restart restore και όλα τα συναφή-η ίδια συσκευή με τη sim του καρτοκινητού έμπαινε net μια χαρά). Πόσο έλεος δηλαδή είναι αυτή η vodafone;

Μετά από 15 τηλέφωνα μου είπαν ότι θα έχω έκπτωση στο πάγιο του επόμενου λογαριασμού και ότι αυτή τη στιγμή δεν καταγράφονται και κατά συνέπεια δεν χρεώνομαι ούτε για τις κλήσεις μου!!!!!

#491   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 02/03/2012 - 13:37

Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου με τη vodafone. Την προηγούμενη παρασκευή (εκείνη τη μέρα με πήραν από το κατάστημα vodafone να μου πουν ότι ήρθε το iphone 4s 32gb που είχα παραγγείλει μια βδομάδα πριν) κάνω αίτηση να γίνει το cu σύνδεση (unlimited 50). Μου λέει ο υπάλληλος στο κατάστημα vodafone: σε δυο ώρες θα πέσει το σήμα στην sim του καρτοκινητού, βάλε τη sim της σύνδεσης και είσαι ok. Το σήμα του καρτοκινητού έπεσε τρίτη, δηλαδή 4 μέρες μετά. Βάζω την sim της σύνδεσης, είχα τηλέφωνο αλλά δεν είχα αναγνώρισης κλήσης και data. Παίρνω εξυπηρέτηση πελατών, μου λένε είναι μέχρι να ενημερωθούν τα συστήματα, το πρωί θα είστε οκ. Το άλλο απόγευμα ενεργοποιήθηκε η αναγνώριση κλήσεων, τα data όμως τπτ. Μετά από αλλεπάλληλα τηλεφωνήματα και απειλές (ακόμα δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα data μια βδομάδα μετά), μου λένε ότι το πρόβλημα είναι ότι σε κάποια συστήματα το νούμερο φαίνεται ακόμα ως καρτοκινητό και μέχρι να ενημερωθούν και αυτά δεν θα έχω νετ. Η απάντηση στο ποσο θα παρει αυτό είναι: άγνωστο λογικά μέχρι 5 εργάσιμες. Δηλαδή 10+ μέρες από τότε που έκανα τη σύνδεση (αφού πρώτα άκουσα ένα κάρο βλακείες ότι φταίνε ρυθμίσεις σε συσκευή, να κάνω restart restore και όλα τα συναφή-η ίδια συσκευή με τη sim του καρτοκινητού έμπαινε net μια χαρά). Πόσο έλεος δηλαδή είναι αυτή η vodafone;

Μετά από 15 τηλέφωνα μου είπαν ότι θα έχω έκπτωση στο πάγιο του επόμενου λογαριασμού και ότι αυτή τη στιγμή δεν καταγράφονται και κατά συνέπεια δεν χρεώνομαι ούτε για τις κλήσεις μου!!!!!

Τουλαχιστον σε αποζημιωσαν! ;) Κατι ειναι και αυτο...
XS Max 256 Gb Space Gray

#492   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/03/2012 - 13:52

Τουλαχιστον σε αποζημιωσαν! ;) Κατι ειναι και αυτο...


Θα με αποζημιώσουν... ακόμα δεν μπορούν να μου παρέχουν αυτά για τα οποία πληρώνω... Στα μισά συστήματα με βλέπουν ως συμβόλαιο και στα άλλα μισά ως καρτοκινητό εδώ και 5 μέρες και δεν μπορούν να κάνουν τίποτα!

#493   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 04/03/2012 - 23:02

μου κανουν το unlimited 45 απο 35 πω εχω για 18μηνο
επιδοτηση μονο 211 ευρω :(

Ζητα το unlimited 50 24μηνο!!! Το unlimited 50 παιρνει γυρω στα 200 ευρω επιπλεον!!! Πηρα επιδοτηση 543 ευρω!!! Πιεσε τους ομως λιγο!!!Δοκιμασε φορητοτητα για καλυτερα αποτελεσματα!!!

#494   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 04/03/2012 - 23:11

για φορητοτητα τι πρεπι να κανο :(

να παρεις τηλεφωνο αλλη εταιρία να ζητησεις φορητοτητα.
Whatsapp doc?

#495   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 05/03/2012 - 10:07

δεν θελω να φιγο απο vodafone.



Δεν είπα οτι θα φύγεις, είπα να κάνεις ΑΙΤΗΣΗ φορητότητας (απειλή δηλαδή οτι θα φύγεις) ώστε να δεις τί θα σου προσφέρει η βόνταφον για να κάτσεις.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες