Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
520 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:43

Δηλαδη λες οτι καλύτερη τιμή δεν θα μου κάνουν και αν μου αρέσει...μου φαίνεται πως η cosmo θα χάσει κόσμο φετος απο συμβόλαια..εχουν και αλλοι τρεις γνωστοι μου το ίδιο θέμα οποτε θα τους ενημερώσω..


όχι δεν λέω αυτό.. καλά θα κάνεις εσύ να δοκιμάσεις για αίτηση φορητότητας σε vodafone.. Απλώς λέω ότι είναι καλό για μένα να βλέπουμε διαφορές από εταιρία σε εταιρία και να μην είναι όλα πανομοιότυπα όπως έχεις επικρατήσει στην αγορά της κινητής... Σου εξηγώ ότι στο συγκεκριμένο πρόγραμμα είναι φθηνότερη η vodafone.. Στο πρόγραμμα όμως που θέλω να πάω εγώ είναι φθηνότερη η cosmote (unlimited 45).. κοίταξε τους πίνακες με τις τιμές και τα προγράμματα και θα το δεις..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:46

όχι δεν λέω αυτό.. καλά θα κάνεις εσύ να δοκιμάσεις για αίτηση φορητότητας σε vodafone.. Απλώς λέω ότι είναι καλό για μένα να βλέπουμε διαφορές από εταιρία σε εταιρία και να μην είναι όλα πανομοιότυπα όπως έχεις επικρατήσει στην αγορά της κινητής... Σου εξηγώ ότι στο συγκεκριμένο πρόγραμμα είναι φθηνότερη η vodafone.. Στο πρόγραμμα όμως που θέλω να πάω εγώ είναι φθηνότερη η cosmote (unlimited 45).. κοίταξε τους πίνακες με τις τιμές και τα προγράμματα και θα το δεις..


Ναι οντως..εγω θα κάνω την προσπάθεια μου πάντως, ευχαριστώ για τις πληροφορίες και την άμεση απάντηση :)

#48   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:47

Ναι οντως..εγω θα κάνω την προσπάθεια μου πάντως, ευχαριστώ για τις πληροφορίες και την άμεση απάντηση :)


Πολύ καλά θα κάνεις.. Και εγώ έκανα την αίτηση φορητότητας από το πρωί για την cosmote (είμαι vodafone) και περιμένουμε :)

#49   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 12:59

πως την κανεισ την αιτηση φορητοτητας ???

#50   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:02

πως την κανεισ την αιτηση φορητοτητας ???


Μπορείς να την κάνεις σε οποιοδήποτε κατάστημα (αλλα΄είναι λίγο ριψοκίνδυνο αυτό αν θες να κάνεις την φορητότητα μόνο για να πάρεις μεγαλύτερη επιδότηση)
Ο καλύτερος τρόπος είναι τηλεφωνικά στο 13897 για cosmote πχ που είναι και 24ωρο και χωρίς χρέωση...

#51   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:03

Πας πολύ απλά σε ένα κατάστημα Cosmote και ζητάς να κάνεις μια αίτηση φορητότητας.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#52   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:03

Συνέχεια της ενημέρωσης από το topic αυτό post #83 με πήραν από την Vodafone σήμερα το πρωί και από τα 208,00 Ευρώ μου ενέκριναν τα δύο 4S που τους ζήτησα .

Τώρα περιμένω να τα παραλάβω.

Γιαυτό παιδιά πρέπει να επιμένετε πολύ για να καταφέρετε να κερδίσετε .

Από τα 208,00 Ευρώ το έκαναν ένα δωρεάν iPhone 4S και σήμερα έγιναν δύο δωρεάν 4S. :)



να σου δωσω και τη δικια μου φορητοτητα να την κανεις εσυ?

#53   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:03

:lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#54   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:05

αν παρω τηλ σε εκπροσωπο ?? ειμαι οτε και θελω να παω βοντα ειμαι 4 χρονια πελατησ περιπου κανω κανα 60-70ευρο το μηνα λογαριασμο

#55   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:06

αν παρω τηλ σε εκπροσωπο ?? ειμαι οτε και θελω να παω βοντα ειμαι 4 χρονια πελατησ περιπου κανω κανα 60-70ευρο το μηνα λογαριασμο


πάρε χωρίς χρέωση το 13894 και κάνε αίτηση τηλεφωνικά..

ΥΓ εννοείς cosmote όχι οτε .. μην τα μπερδεύουμε.. καμία σχέση.

#56   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:09

cosmote ναι απλα επρεπε να αλλαξω τη γλωσσα πληκτρολογιου κ το εγραψα ετσι...

παιρνω δλδ βοντα και τους λεω θελω να κανω φορητοτητα??? θα μ πουν ποιο κινητο θες??? κ θα μ κανουν προσφορα για το iphone ...και τι κανω μετα τουσ λεω ναι οκ το κλεινω το κινητο με τη προσφορα τους ???


και μετα περιμενω απο την cosmote να με παρουν?

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 11/11/2011 - 13:10


#57   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:12

cosmote ναι απλα επρεπε να αλλαξω τη γλωσσα πληκτρολογιου κ το εγραψα ετσι...

παιρνω δλδ βοντα και τους λεω θελω να κανω φορητοτητα??? θα μ πουν ποιο κινητο θες??? κ θα μ κανουν προσφορα για το iphone ...και τι κανω μετα τουσ λεω ναι οκ το κλεινω το κινητο με τη προσφορα τους ???


και μετα περιμενω απο την cosmote να με παρουν?


οι τιμές είναι αυτές που βλέπεις στο site της voda.. δεν θα σου πουν κάτι διαφορετικό.. Μάλιστα αν θες συμπλήρωσε τη φόρμα αυτή στο site της voda και θα σε πάρουν μέσα σε 2 δευτερόλεπτα (το χω χρονομετρήσει :lol: ) http://www.vodafone....on?pageId=1032# και πήγαινε δεξιά που λέει "θέλω να έρθω στη voda".

Θα σου ζητήσουν στοιχεία κτλ όλα.. όπως όταν κάνεις νέα σύνδεση.. πες από την αρχή ότι θέλεις να κάνεις αίτηση φορητότητας.

Mετά από 2 εργάσιμες περίπου θα σε πάρουν από την cosmote να σε ρωτήσουν γιατί φεύγεις κτλ... και εκεί θα γίνει το παζάρι

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 11/11/2011 - 13:13


#58   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 13:18

οι τιμές είναι αυτές που βλέπεις στο site της voda.. δεν θα σου πουν κάτι διαφορετικό.. Μάλιστα αν θες συμπλήρωσε τη φόρμα αυτή στο site της voda και θα σε πάρουν μέσα σε 2 δευτερόλεπτα (το χω χρονομετρήσει :lol: ) http://www.vodafone....on?pageId=1032# και πήγαινε δεξιά που λέει "θέλω να έρθω στη voda".

Θα σου ζητήσουν στοιχεία κτλ όλα.. όπως όταν κάνεις νέα σύνδεση.. πες από την αρχή ότι θέλεις να κάνεις αίτηση φορητότητας.

Mετά από 2 εργάσιμες περίπου θα σε πάρουν από την cosmote να σε ρωτήσουν γιατί φεύγεις κτλ... και εκεί θα γίνει το παζάρι


φιλε μου το ειχα κανει κ το καλοκαιρι αυτο ακριβως που λες ειχα στειλει τον αρ. μου κ με πηραν αμεσως και τους ειχα πει κ καλα οτι αν ερθω μπορω να εχω επιδοτηση 50% που το γραφει στην αρχικη της βοντα κ μετα μ εδιναν το ihone to 4 200 ευρο στο προγραμμα unlimited 50 απο 340 ;)οποτε δε νομιζω να το παρω οσο εχει στο προγραμμα αυτη τη στιγμη αλλωστε ποιος ο σκοπος της φορητοτητας ...σκοπος μ θα ειναι να μ κανουν 100-150 ευρο ψαλιδι για να το παρω...απλα δε ξερω αν κανω τη συμφωνια τηλεφωνικα αν γινεται να με παρουν απο την cosmote για να μ κανουν την αντιπροσφορα τους μετα...

βασικα θελω να παω βοντα γιατι εχω και hol κ θελω να παρω τι προσφορα 10 eyro καθε μηνα ::)

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 11/11/2011 - 13:20


#59   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/11/2011 - 14:13

κάλεσε το 13894 όπως σου πα..Σίγουρα θα σε πάρουν τηλέφωνο και απο κοσμοτε για αντιπροσφορά.

#60   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 11/11/2011 - 14:16

δηλαδη να πω ναι στη προσφορα της βοντα και να περιμενω να με παρει h cosmote τηλ ?

απο οτι θυμαμαι στο στελνουν με courrier δε θα παω να το παρω???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες