Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Η Apple συνεχίζει να ερευνά θέματα με την αυτονομία στο iOS 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
144 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 01/12/2011 - 09:25

Δυστυχως αλλα αλλα το 4s εχει προβλημα με το θεμα αυτονομιας. Σε κατασταση αναμονης και πεφτει σαν να σερφαρεις ιντερνετ. Απογοητευμενος απο αυτο το θεμα σε συγκριση με το 4 που ειχα και εχει κανει πολυ καλη διαχειρηση στο θεμα φορτισης! :(



Δεν ειναι αληθεια αυτο, σε κατασταση αναμονης τουλαχιστον σε μενα μια χαρα ειναι. Ηταν στο 38 τοις εκατο 2 ωρες χτες το απογευμα. Γενικα με λιγοτερη χρηση η αναμονη μου πηγε στις 2 μερες σχεδον.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   kopoylos

kopoylos

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@kopoylos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:kostugos

Δημοσίευση 01/12/2011 - 09:28

εχω το 4αρι...το φορτιζω 2 φορες την μερα(του χω αλλαξει τα φωτα...τις τσιμουχες...τα λαδια...)κ δεν με νοιαζει...το γουσταρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!

#138   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 01/12/2011 - 09:29

εχω το 4αρι...το φορτιζω 2 φορες την μερα(του χω αλλαξει τα φωτα...τις τσιμουχες...τα λαδια...)κ δεν με νοιαζει...το γουσταρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!



+ 1000 οταν παω στο λαπτοπ. Ετσι ειμουνα και γω με το 4αρι στην 4.3.3 jailbroken. Στην 5 πολυ καλυτερη μπαταρια αλλα δε με νοιαζει! Ανοιχτο ναναι και να δουλευει καλα λολ


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#139   kopoylos

kopoylos

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@kopoylos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:kostugos

Δημοσίευση 01/12/2011 - 09:37

+ 1000 οταν παω στο λαπτοπ. Ετσι ειμουνα και γω με το 4αρι στην 4.3.3 jailbroken. Στην 5 πολυ καλυτερη μπαταρια αλλα δε με νοιαζει! Ανοιχτο ναναι και να δουλευει καλα λολ


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)

αχαχαχαχαχαχχααχ ετσι ετσι ετσι....παιχνιδια ιντερνετ εφαρμογες...αχαχαχαχαχαχαχα τα θελω ολα...κ φορτιστη στην δουλεια κ στο σπιτι κ στο αυτοκινητο...αρωστειαααααααααααααααααααααααα!!!!!

#140   jon7

jon7

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 01/12/2011 - 10:51

Για οσους ενδιαφερονται παντως ο φιλος μας εδω Apple Support Communities εχει μαζεμενες τις καλυτερες πατεντες που εχουν χρησιμοποιησει διαφοροι χρηστες και εχουν φερει αποτελεσματα. Οποιοι νομιζουν οτι εχουν σοβαρο προβλημα με την μπαταρια τους, ας ριξουν μια ματια. Καλο διαβασμα !!

Τελευταία επεξεργασία από: jon7, 01/12/2011 - 10:52


#141   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 01/12/2011 - 11:46

αχαχαχαχαχαχχααχ ετσι ετσι ετσι....παιχνιδια ιντερνετ εφαρμογες...αχαχαχαχαχαχαχα τα θελω ολα...κ φορτιστη στην δουλεια κ στο σπιτι κ στο αυτοκινητο...αρωστειαααααααααααααααααααααααα!!!!!



Ετσι, και αυτοκινητου, ΚΑΙ θηκη μπαταρια.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#142   Faih1

Faih1

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 14/12/2011 - 23:40

εγω παντως παιδια δν ειχα κανενα θεμα με τη μπαταρια στο 4s με ios5.σημερα το δουλευω απο το πρωι στο full κ εχει τωρα ενα 74%. δεν ειναι μια χαρα? τωρα ομως τ περασα την 5.0.1 ετσι για την ιστορια δν ειχα θεμα.εμενα το προβληματακι τ το χε στο σημα ομως (offtopic αλλα το λεω για να μη ζηλεψετε που η μπαταρια πεταει,εχω κ εγω τα κακα μ λοιπον)

#143   gismoduck1978

gismoduck1978

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/12/2011 - 20:34

Eπειδη δεν ξερω πως να βαλω ολες τις φωτο(και να τις κανω πιο μικρες αν χρειαζεται) σε ενα ποστ θα τις βαλω μια-μια

#144   gismoduck1978

gismoduck1978

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/12/2011 - 20:36

Ρε παιδια εκανα πατατα.Πως βαζω φωτο σε ενα ποστ?

#145   gismoduck1978

gismoduck1978

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/12/2011 - 14:09

Το δικο μου iphone4 στην 5.0.1 με semi-tethered

Συνημμένα αρχεία






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες