Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τελικά αξιζε η αλλαγή?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
160 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Τελικά αξιζε η αλλαγή?

Τελικά αξιζε η αλλαγή απο 4 σε 4s?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#121   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:35

Σωστο κι αυτο. Και ναι εσυ δεν ειπες μονο 150,παρα πολλοι το λενε παντως.


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα

marrilina ο καθενας διαλεγει που δεινει τα χρηματα του
ολοι καπου τα δεινουν
αλλος κινητα αλλος τσιγαρο (μη μου πεις οτι δεν δεινουν πολαπλασια) αλλος ποτα και αλλος αμαξια κ.ο.κ
δεν συμφωνείς?

Τελευταία επεξεργασία από: manwlis77, 22/11/2011 - 23:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:37

Εγώ πάντως αν είχα 4 δεν έδινα ούτε ευρώ για να πάρω 4S.Είχα εδώ και 3 χρόνια κοντά το 2G και μια χαρά ήμουνα...Σκεφτείτε οι περισσότεροι από εσάς που έχετε τη λόξα σας και καλά κάνετε τι χρησιμοποιείτε από όλα αυτά τα "νέα" features..Πχ στο 4S ποιος χρησιμοποιεί σοβαρά το Siri (όχι για παιχνίδι),το μόνο που αξίζει κάπως είναι η κάμερα αλλά και πάλι οι περισσότεροι έχουν ψηφιακή φωτογραφική.

Αναρτημένη εικόνα


#123   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:38

Και 150 λιγα ειναι δηλαδη? κερατιατικα ειναι ουσιαστικα αφου δεν εχει και μεγαλη διαφορα ετσι δεν ειναι? εχουμε χασει νομιζω την αισθηση της αξιας των χρηματων.

"μονο 200 ευρω" λεει ο ενας, "μονο 150"´λεει ο αλλος.....Εχω λαθος?


Σταλμένο με iΤσίου, το νεο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελίες στο www.ikoutsoulame.gr)



και πριν ρωτήσετε κάτι, κάντε κι εναΑναρτημένη εικόνα


για καποιους ειναι ΜΟΝΟ για καποιους αλλους παρα πολλα. ειναι πολυ σχετικο. ακομα και η αισθηση της αξιας των χρηματων που αναφερεις, σχετικο ειναι. ο καθενας κανει οτι θελει με τα λεφτα του, ειτε τα βγαζει δυσκολα ειτε ευκολα. μην κρινετε ετσι καποιον. στο θεμα τωρα, η αλλαγη για εμενα αξιζε 100% ! μονο και μονο η ληψη βιντεο στα 1080p και το stabilizer ειναι ολα τα λεφτα, χωρις να παω σε επεξεργαστες και λοιπα. οπιος εχει δει τι βιντεο τραβαει, σε καλη τηλεοραση θα καταλαβει τι ενοω.

#124   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:38

Εγώ πάντως αν είχα 4 δεν έδινα ούτε ευρώ για να πάρω 4S.Είχα εδώ και 3 χρόνια κοντά το 2G και μια χαρά ήμουνα...Σκεφτείτε οι περισσότεροι από εσάς που έχετε τη λόξα σας και καλά κάνετε τι χρησιμοποιείτε από όλα αυτά τα "νέα" features..Πχ στο 4S ποιος χρησιμοποιεί σοβαρά το Siri (όχι για παιχνίδι),το μόνο που αξίζει κάπως είναι η κάμερα αλλά και πάλι οι περισσότεροι έχουν ψηφιακή φωτογραφική.

ειπαμε ειναι λόξα ολα τα αλλα ειναι του αερα
αν σκεφτουμε λογικα εχουμε 1000000 λογους να μην παρουμε κινητο των 600-700 ευρω

#125   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:39

marrilina ο καθενας διαλεγει που δεινει τα χρηματα του
ολοι καπου τα δεινουν
αλλος κινητα αλλος τσιγαρο (μη μου πεις οτι δεν δεινουν πολαπλασια) αλλος ποτα και αλλος αμαξια κ.ο.κ
δεν συμφωνείς?



Το κοψα το τσιγαρο, εχω 2 βδομαδες τωρα (speaking of). Τουλαχιστον να τα δωσεις για μηλοφωνο χιλιες φορες καλυτεραααααααα! Και δεν βρωμαει χαχα


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#126   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:41

Αν είναι να αποφύγεις και τσιγάρο και macbook pro να πάρεις.Θα κάνεις απόσβεση πολύ γρήγορα...

Αναρτημένη εικόνα


#127   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:41

Εγώ πάντως αν είχα 4 δεν έδινα ούτε ευρώ για να πάρω 4S.Είχα εδώ και 3 χρόνια κοντά το 2G και μια χαρά ήμουνα...Σκεφτείτε οι περισσότεροι από εσάς που έχετε τη λόξα σας και καλά κάνετε τι χρησιμοποιείτε από όλα αυτά τα "νέα" features..Πχ στο 4S ποιος χρησιμοποιεί σοβαρά το Siri (όχι για παιχνίδι),το μόνο που αξίζει κάπως είναι η κάμερα αλλά και πάλι οι περισσότεροι έχουν ψηφιακή φωτογραφική.



Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ χρήσιμο το siri.. πέρα του ότι παίζεις ναι οκ.. αλλά είναι πολύ χρήσιμο.. όταν οδηγείς πχ να του λες να στείλει ένα μύνημα.. ή και για διάφορες εργασίες.. και μη ξεχνάς ότι είναι σε beta ακόμα... ήδη ετοιμάζεται update στο ios με update και στο siri όπως ακούγεται.. όλο και θα εξελίσσεται... Και μπορεί να σου φανεί και περίεργο αλλά εμένα μου αρέσει που εξασκώ και τα Αγγλικά μου.. :lol:

#128   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:41

Εγώ πάντως αν είχα 4 δεν έδινα ούτε ευρώ για να πάρω 4S.Είχα εδώ και 3 χρόνια κοντά το 2G και μια χαρά ήμουνα...Σκεφτείτε οι περισσότεροι από εσάς που έχετε τη λόξα σας και καλά κάνετε τι χρησιμοποιείτε από όλα αυτά τα "νέα" features..Πχ στο 4S ποιος χρησιμοποιεί σοβαρά το Siri (όχι για παιχνίδι),το μόνο που αξίζει κάπως είναι η κάμερα αλλά και πάλι οι περισσότεροι έχουν ψηφιακή φωτογραφική.



Εγω επειδη ζουσα πολλα χρονια αμερικη, μιλαω αγγλικα με τον συζυγο ( γεννημενος μεγαλωμενος Αμερικη) και ανταλλασουμε πολλα μηνυματα μες την ημερα και κανω και τα περισσοτερα στα αγγλικα, με βολεψε το Σιρι και το χρησιμοποιω πολυ.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#129   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:43

Κι εγώ ήμουνα αμερική καιρό αλλά το siri είναι προβληματικό ακόμα σε πολλά πράγματα...Ότι είναι χρήσιμο συμφωνώ,κυρίως όμως όταν το βελτιώσουν αρκετά..

Αναρτημένη εικόνα


#130   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:48

Κι εγώ ήμουνα αμερική καιρό αλλά το siri είναι προβληματικό ακόμα σε πολλά πράγματα...Ότι είναι χρήσιμο συμφωνώ,κυρίως όμως όταν το βελτιώσουν αρκετά..



Δεν μουχει βγαλει λαθος παντως μεχρι στιγμης σε οτι εχω πει....αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι το VLINGO κανει πραγματα που δεν κανει το Σιρι (πχ να κανει update facebook/twitter status)


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#131   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:48

το μόνο που αξίζει κάπως είναι η κάμερα αλλά και πάλι οι περισσότεροι έχουν ψηφιακή φωτογραφική.


που τωρα ομως με το 4s , δεν χρειαζονται να κουβαλανε ουτε ψηφιακη μηχανη, ουτε καμερα.

#132   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:49

που τωρα ομως με το 4s , δεν χρειαζονται να κουβαλανε ουτε ψηφιακη μηχανη, ουτε καμερα.







Απο το samsung wave εχω σταματησει να κουβαλαω καμερα χαχαααααααααααααα


Edit : λαθος, απο πριν απο αυτο, απο το Samsung JET

Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 22/11/2011 - 23:50

Whatsapp doc?

#133   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:58

Στο θέμα της κάμερας ναι μεν είναι αξιόλογη αλλά με τίποτα δεν φτάνει μια καλή κάμερα...Δεν είναι μόνο θέμα MP.Τεσπά το θέμα είναι ότι η apple κι η κάθε apple κάνουν τη δουλειά τους πολύ καλά,αλλάζουν ένα γράμμα το οποίο δεν το αναγράφουν καν πάνω στο προϊόν τους και κάνουν τρελές πωλήσεις λόγω της μαζοποίησης και του marketing.Καλά κάνουν...

Αναρτημένη εικόνα


#134   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 22/11/2011 - 23:59

Στο θέμα της κάμερας ναι μεν είναι αξιόλογη αλλά με τίποτα δεν φτάνει μια καλή κάμερα...Δεν είναι μόνο θέμα MP.Τεσπά το θέμα είναι ότι η apple κι η κάθε apple κάνουν τη δουλειά τους πολύ καλά,αλλάζουν ένα γράμμα το οποίο δεν το αναγράφουν καν πάνω στο προϊόν τους και κάνουν τρελές πωλήσεις λόγω της μαζοποίησης και του marketing.Καλά κάνουν...



Αυτο παλι δε θα το καταλαβω ποτε. Το γιατι δε γραφουν απο πισω τα μοντελα.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#135   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:02

Μείωση κόστους;Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ...Κρατάνε ίδιο back στο 4 και στο 4S και μειώνουν το κόστος.Στα 10 iphone δεν είναι διαφορά αλλά στα 5 μύρια είναι αρκετή..

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες