Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τυπολόγιο, διαθέσιμο στο App Store


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
101 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2011 - 14:15

Η εφαρμογή σε εκπτωτική τιμή μέχρι τις 19 Νοεμβρίου!
Τιμή 0.79€

Τελευταία επεξεργασία από: zacharisharris, 17/11/2011 - 14:22


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 17/11/2011 - 14:29

Σε εμένα την βγάζει 1,59€


Sent from my iPhone4s using Tapatalk

#18   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2011 - 14:30

Ναι Αυγουστή μόλις άλλαξα την τιμή και η Apple θέλει λίγο χρόνο για να την εφαρμόσει σε όλες τις χώρες!

#19   kikimis

kikimis

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2011 - 14:34

φανταστικό!!!!!! παρα πολυ καλη εφαρμογη!!!!!!!!!
μια απο τις πιο χρησιμες εφαρμογες για το σχολειο!!!!!!!! :)

Τελευταία επεξεργασία από: kikimis, 17/11/2011 - 14:37


#20   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 17/11/2011 - 14:36

αν υπαρχει κανενα ακομα θα σου ημουν ευγνομων

#21   mais

mais

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Billys Mais

Δημοσίευση 17/11/2011 - 14:38

Μπράβο, πολύ χρήσιμη εφαρμογή φαίνεται.

#22   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:09

Εντάξει, είναι απλά καταπληκτικό, ο άνθρωπος ανεβάζει post στις 8:41 το πρωί για να ενημερώσει περί της επικείμενης αναβάθμισης της εφαρμογής, και 14 λεπτά μετά σκάει η πρώτη απάντηση που φυσικά ζητάει κατευθείαν promo! 3 λεπτά μετά σκάει δεύτερη απάντηση που φυσικά ζητάει και αυτή promo (και μάλιστα μονολεκτικά!), και 5 λεπτά μετά σκάει και τρίτη, και οποία έκπληξις, θέλει κι αυτή promo! Πάλι καλά που έκανε τον κόπο να γράψει δυο κουβέντες η Marilina, και να του ευχηθεί καλή συνέχεια, χωρίς να ζητήσει promo (iMarilina, έσωσες την τιμή των χρηστών του iPhoneHellas)... Μιλάμε έχουμε καταργήσει πλέον και τα προσχήματα, κάποτε οι τζαμπατζήδες έγραφαν πρώτα δυο καλές κουβέντες περί στήριξης των Ελλήνων developers πρωτού προχωρήσουν στο... παρασύνθημα (promo), τώρα βαριούνται ακόμα και αυτό να κάνουν...

Αγαπητέ Χάρη, καλωσήρθες στον υπέροχο κόσμο των τζαμπατζήδων του Ελληνικού AppStore! Ετοιμάσου να σε φλομώσουν στα post και στα pm για Promos, και προετοιμάσου ψυχικά για την στιγμή που θα δείς την εφαρμογή σου σπασμένη να κυκλοφορεί σε περισσότερα αντίτυπα απο αυτά που έχεις πουλήσει στο AppStore. Σου εύχομαι καλή τύχη και καλό κουράγιο...

#23   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:10

αν υπαρχει κανενα ακομα θα σου ημουν ευγνομων

me too

#24   baspil66

baspil66

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:32

Εντάξει, είναι απλά καταπληκτικό, ο άνθρωπος ανεβάζει post στις 8:41 το πρωί για να ενημερώσει περί της επικείμενης αναβάθμισης της εφαρμογής, και 14 λεπτά μετά σκάει η πρώτη απάντηση που φυσικά ζητάει κατευθείαν promo! 3 λεπτά μετά σκάει δεύτερη απάντηση που φυσικά ζητάει και αυτή promo (και μάλιστα μονολεκτικά!), και 5 λεπτά μετά σκάει και τρίτη, και οποία έκπληξις, θέλει κι αυτή promo! Πάλι καλά που έκανε τον κόπο να γράψει δυο κουβέντες η Marilina, και να του ευχηθεί καλή συνέχεια, χωρίς να ζητήσει promo (iMarilina, έσωσες την τιμή των χρηστών του iPhoneHellas)... Μιλάμε έχουμε καταργήσει πλέον και τα προσχήματα, κάποτε οι τζαμπατζήδες έγραφαν πρώτα δυο καλές κουβέντες περί στήριξης των Ελλήνων developers πρωτού προχωρήσουν στο... παρασύνθημα (promo), τώρα βαριούνται ακόμα και αυτό να κάνουν...

Αγαπητέ Χάρη, καλωσήρθες στον υπέροχο κόσμο των τζαμπατζήδων του Ελληνικού AppStore! Ετοιμάσου να σε φλομώσουν στα post και στα pm για Promos, και προετοιμάσου ψυχικά για την στιγμή που θα δείς την εφαρμογή σου σπασμένη να κυκλοφορεί σε περισσότερα αντίτυπα απο αυτά που έχεις πουλήσει στο AppStore. Σου εύχομαι καλή τύχη και καλό κουράγιο...

Δηλαδή κύριε ρομπεν των δασών πως θέλεις να δούμε και να βαθμολογησουμε μια νέα εφαρμογή?
Αλλα φυσικά οποίος δεν έχει δουλειά να κάνει τρώγεται με τα ρούχα του.
Καλή συνέχεια στη εφαρμογή σου.(δεν πήρα promo εγω γιατι θα την αγοράσω όπως και άλλες πολλές άλλωστε)

#25   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:48

Δηλαδή κύριε ρομπεν των δασών πως θέλεις να δούμε και να βαθμολογησουμε μια νέα εφαρμογή?


Μα, αγοράζοντας την φυσικά, όπως αγόρασες και πολλές άλλες άλλωστε...

#26   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1.278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:53

Μήπως θα μπορούσα να έχω και εγώ ένα promo μιας και είμαι μαθητής λυκείου και δυστυχώς δεν έχω κάρτα για να το αγοράσω.
Υ.Γ.: Απαράδεκτο πάντως να μην δέχεται paypal το itunes.

#27   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:55

Εντάξει, είναι απλά καταπληκτικό, ο άνθρωπος ανεβάζει post στις 8:41 το πρωί για να ενημερώσει περί της επικείμενης αναβάθμισης της εφαρμογής, και 14 λεπτά μετά σκάει η πρώτη απάντηση που φυσικά ζητάει κατευθείαν promo! 3 λεπτά μετά σκάει δεύτερη απάντηση που φυσικά ζητάει και αυτή promo (και μάλιστα μονολεκτικά!), και 5 λεπτά μετά σκάει και τρίτη, και οποία έκπληξις, θέλει κι αυτή promo! Πάλι καλά που έκανε τον κόπο να γράψει δυο κουβέντες η Marilina, και να του ευχηθεί καλή συνέχεια, χωρίς να ζητήσει promo (iMarilina, έσωσες την τιμή των χρηστών του iPhoneHellas)... Μιλάμε έχουμε καταργήσει πλέον και τα προσχήματα, κάποτε οι τζαμπατζήδες έγραφαν πρώτα δυο καλές κουβέντες περί στήριξης των Ελλήνων developers πρωτού προχωρήσουν στο... παρασύνθημα (promo), τώρα βαριούνται ακόμα και αυτό να κάνουν...

Αγαπητέ Χάρη, καλωσήρθες στον υπέροχο κόσμο των τζαμπατζήδων του Ελληνικού AppStore! Ετοιμάσου να σε φλομώσουν στα post και στα pm για Promos, και προετοιμάσου ψυχικά για την στιγμή που θα δείς την εφαρμογή σου σπασμένη να κυκλοφορεί σε περισσότερα αντίτυπα απο αυτά που έχεις πουλήσει στο AppStore. Σου εύχομαι καλή τύχη και καλό κουράγιο...


μαγκα μου αν εχεις καποιο προβλημα μαζι μου ή με τον καθενα απο εδω μεσα να το πεις σε αυτον που εχεις προβλημα και οχι σε ολο το forum...
εμενα δεν μου περισεβουν λεφτα να αγοραζω εφαρμογες... αν εσενα και του καθε εσενα σου περισεβουν σου ευχομαι να τα κανεις 2πλασια και 3πλασια...
(και να ξερεις ειμαι κατα του πειρατικου... εχω ''σπασει'' πολλα iDevices εκτος απο το δικο μου...)
αντε γεια...

#28   MacDimitris

MacDimitris

    iPH Contributor

  • 1.278 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:MacDimitris

Δημοσίευση 17/11/2011 - 15:56

Εντάξει, είναι απλά καταπληκτικό, ο άνθρωπος ανεβάζει post στις 8:41 το πρωί για να ενημερώσει περί της επικείμενης αναβάθμισης της εφαρμογής, και 14 λεπτά μετά σκάει η πρώτη απάντηση που φυσικά ζητάει κατευθείαν promo! 3 λεπτά μετά σκάει δεύτερη απάντηση που φυσικά ζητάει και αυτή promo (και μάλιστα μονολεκτικά!), και 5 λεπτά μετά σκάει και τρίτη, και οποία έκπληξις, θέλει κι αυτή promo! Πάλι καλά που έκανε τον κόπο να γράψει δυο κουβέντες η Marilina, και να του ευχηθεί καλή συνέχεια, χωρίς να ζητήσει promo (iMarilina, έσωσες την τιμή των χρηστών του iPhoneHellas)... Μιλάμε έχουμε καταργήσει πλέον και τα προσχήματα, κάποτε οι τζαμπατζήδες έγραφαν πρώτα δυο καλές κουβέντες περί στήριξης των Ελλήνων developers πρωτού προχωρήσουν στο... παρασύνθημα (promo), τώρα βαριούνται ακόμα και αυτό να κάνουν...

Αγαπητέ Χάρη, καλωσήρθες στον υπέροχο κόσμο των τζαμπατζήδων του Ελληνικού AppStore! Ετοιμάσου να σε φλομώσουν στα post και στα pm για Promos, και προετοιμάσου ψυχικά για την στιγμή που θα δείς την εφαρμογή σου σπασμένη να κυκλοφορεί σε περισσότερα αντίτυπα απο αυτά που έχεις πουλήσει στο AppStore. Σου εύχομαι καλή τύχη και καλό κουράγιο...

Θα συμφωνήσω μαζί αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις όπως εγώ π.χ που έχω μόνο paypal χωρίς κάρτα τράπεζας και δεν μπορώ να την βάλω στο itunes. Πολύ ευχαρίστως να στείλω στο paypal το developer τα 1.59 ευρώ. Το αναφέρω μιας και ζήτησα promo.

#29   baspil66

baspil66

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/11/2011 - 16:07

Μα, αγοράζοντας την φυσικά, όπως αγόρασες και πολλές άλλες άλλωστε...

Είπαμε οποίος δεν έχει δουλειά .........ξινεται..............,!!!!!!

#30   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2011 - 20:19

Το Τυπολόγιο στην πρώτη θέση της κατηγορίας του, σε λιγότερο απο 24 ώρες κυκλοφορίας!

Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: zacharisharris, 17/11/2011 - 20:19


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες