Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Budget Flow 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
51 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 19/11/2011 - 15:53

Καλησπέρες! Η πρώτη εφαρμογή για iPhone/iPad/iPod touch της Psarokokkalo Mikroefarmoges είναι εδώ κ είμαστε πολυ χαρούμενοι.

Ονομάζεται “Budget Flow 2”.
Αναρτημένη εικόνα

Η εφαρμογή "Budget Flow 2" είναι μια εφαρμογή διαχείρισης των οικονομικών σας.
Με το BF2 μπορείς να γράφεις πόσα χρήματα έχεις στη τράπεζα, τα έσοδά σου κ τα έξοδά σου χωρίς να εισάγεις δεκάδες δεδομένα σε διάφορες καρτέλες όπως κάνουν άλλες εφαρμογές. Πέρασε απλά τα δεδομένα κ όποτε ανοίξεις την εφαρμογή από το iPhone/iPad/iPod touch σου θα έχεις απευθείας μια εικόνα των οικονομικών σου. Τόσο απλά! Εκτός αυτού δε χρειάζεται να πληρώσετε χρήματα για να την κατεβάσετε καθώς είναι δωρεάν.

Χαρακτηριστικά της εφαρμογής:
-my savings, income & expenses (βάζεις τα χρήματα που έχεις στους λογαριασμούς σου στη τράπεζα, τα μηνιαία σου έσοδα & έξοδα)
- the report (μια μικρή αναφορά της κατάστασης των οικονομικών σου κ εαν χρειάζεται συμβουλές για να τα βελτιώσεις)
- my chart (ένα γράφημα που μπορείς να περάσεις ό,τι οικονομικά δεδομένα θεωρείς σημαντικά)
- my notebook (σημειωματάριο, γράφεις οτιδήποτε θεωρείς σημαντικό σχετικά με τα οικονομικά σου)
- επιλέξτε νομίσματα (αγγίξτε απλά το εικονίδιο κ επιλέξτε ανάμεσα σε €, $, £, ¥ κ ε΄να ρωμαϊκό χρυσό νόμισμα)
- υποστηρίζει retina display

Τρέχει σε:
-iPhone 3G / 3GS / 4 / 4S και iPad 1 / 2 (universal app) καθώς επίσης κ iPod touch 2ης ή μεταγενέστερης γενιάς (ενδέχεται να τρέχει κ στο original iPhone απλά δεν το έχουμε δοκιμάσει)
-με λογισμικό iOS 3.0 ή νεώτερο

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Προς το παρόν όλα τα κείμενα είναι στα αγγλικά ακόμα και στα tab. Αν και εμφανίζεται το ελληνικό πληκτρολόγιο δεν θα μπορέσετε να αποθηκεύσετε κείμενο με ελληνικούς χαρακτήρες. Επίσης, ήδη έχω δώσει στην Apple την έκδοση 2.1 με κάποιες μικρές διορθώσεις κ βελτιώσεις.

Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα


Παρακαλώ βαθμολογήστε και αφήστε ένα Review για την εφαρμογή στο App Store. Είναι πολύ σημαντικό γιατί έτσι θα μας βοηθήσετε να τη βελτιώσουμε.

Αφήστε και ένα σχόλιο με τις απόψεις σας για το παιχνίδι.
Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη.

Περισσότερες πληροφορίες στο:
www.psarokokkalo.com

Follow Psarokokkalo apps & games on twitter @psarokokkalo


App store link:
http://itunes.apple....d479658833?mt=8

Τιμή: ΔΩΡΕΑΝ!!!

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 19/11/2011 - 15:58


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gimis69

gimis69

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2011 - 15:40

Κατ' αρχήν ένα BRAVO για την πολύ χρήσιμη εφαρμογή.
Δεν την κατεύασα ακόμη γιατί είμαι στη δουλειά και εδώ δεν έχω WI-FI για να συνδεθώ με το iphone.
Καλό πιστεύω θα ήταν να είναι σε επιλογή και τα Ελληνικά για εμάς που είμαστε της παλιάς γενιάς και μας δυσκολεύουν λίγο τα αγγλικά.
Και κάτι άλλο. Μιάς και η εφαρμογή απευθύνεται στα οικονομικά καλό θα ήταν πιστεύω τα χρώματα να ειναι πιο γήινα π.χ. κάποια σκούρα χρώματα όπως το γκρι-μαύρο-καφέ... Γιατί με την πρώτη ματιά στις photos που έχεις ανεβάσει το interface του μου φάνηκε σαν παιχνίδι.
Και πάλι BRAVO και συγνώμη για τις παρατηρήσεις μου.

#3   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 27/11/2011 - 17:47

Οι παρατηρήσεις είναι καλοδεχούμενες πάντα. Για τα χρώματα θα κάνω πλάκα στον αδερφό μου που επέμενε για πιο "χαρούμενα" χρώματα!!! Σε ότι αφορά τα ελληνικά προς το παρόν δεν γίνεται κ αμφιβάλλω αν θα τα περάσουμε στο άμεσο μέλλον. Επίσης να ανακοινώσω κ εδώ ότι ήδη μετά το πρώτο μικρό update που ανεβάσανε πριν μερικές μέρες ήδη έρχεται (ελπίζω ανήμερα Χριστουγέννων) κ major update με νέα features! Stay tuned 😌


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   RaTaPLaN

RaTaPLaN

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2011 - 22:37

Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εφαρμογη σου :-) την κατεβασα και στο iPad και στο iPhone αλλα αντιμετωπίζω και στα δυο το ίδιο ακριβώς πρόβλημα.Στα κενά κουτάκια ¨rename field¨ όταν γράφω κάτι με λατινικούς χαρακτήρες γιατί όπως γράφεις τα ελληνικά δεν υποστηρίζονται ακόμα δεν μου εμφανίζει τπτ.δείχνει τον κερσορα να κουνιέται αλλα αφήνει το κουτακι κενό,σαν να μην έχω γράψει τπτ.μήπως υπάρχει πρόβλημα το οποίο δεν εντοπίστηκε;επίσης σαν παράπονο και χωρίς να ξέρω εαν μπορεί να εφαρμοστεί είναι η έλλειψη ελληνικών.είναι μια ελληνική εφαρμογη και όμως το menu είναι στα αγγλικά.κατα τα αλλα μ´αρεσε το περιβάλλον γιατί είναι χρωματιστο και δεν κουράζει το μάτι.ελπιζω να λυθούν τα διάφορα προβλήματα και πάλι συγχαρητήρια :-)

#5   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 06/12/2011 - 03:54

Κυκλοφόρησε στις 4 Δεκεμβρίου update (v2.2) που επιλύει μικροπροβληματάκια που εντοπίστηκαν κατά τη χρήση της εφαρμογής. Εργάζομαι κ σε major update που ελπίζω να κυκλοφορήσει πριν το νέο έτος (για Χριστούγεννα το αποκλείω πλέον). Τα ελληνικά δεν ξέρω πότε θα περαστούν 😔


Sent from my iPhone using Tapatalk

#6   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 15/12/2011 - 19:53

αδελφέ στο ελληνικό appstore γιατί δεν την βλέπω?

#7   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 24/12/2011 - 20:53

Χρόνια πολλά κ καλά Χριστούγεννα να έχουμε!!!

Η επιτυχία του BF2 ήταν πρωτοφανής -δεν το περιμέναμε για να είμαστε ειλικρινείς (4000 downloads σε δύο βδομάδες).

Πριν από μερικές μέρες διαθέσαμε ένα major update (v2.3.0) για την εφαρμογή μας που της προσδίδει νέα χαρακτηριστικά και δεκάδες διορθώσεις.

Επειδή αρκετοί με ρώτησαν για ποιο λόγο δεν το βλέπουνε πλέον στο ελληνικό app-store ειναι διότι το αποσύραμε :huh: Δεν διατίθεται πλέον σε Ελλάδα κ Κύπρο κ δεν υποστηρίζεται (για όσους το κατέβασαν) με updates. Κυκλοφορεί σε όλα τα υπόλοιπα καταστήματα στην αγγλική γλώσσα με την ονομασία "Budget Flow 2".

ΟΜΩΣ!!!! Για τους Έλληνες φίλους μας σε Ελλάδα κ Κύπρο θα κυκλοφορήσει η ίδια εφαρμογή (με όλες τις αλλαγές της έκδοσης 2.3.0) σε λίγες εβδομάδες αλλά με άλλο όνομα (ελληνικό). Ήδη εργαζόμαστε πάνω σε αυτή την έκδοση τις τελευταίες μέρες, οπότε λιγάκι υπομονή 8) Να σημειώσουμε ότι η Ελληνική έκδοση θα είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Για όσους κατεβάζουν εφαρμογές από τα ξένα appstores (πχ. us/uk) επισκεφτείτε τη σελίδα της εφαρμογής εδώ.

Μερικά screenshots:
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα

Κ έτσι για τα χρόνια πολλά, σας δίνω 5 κωδικούς (για τα ξένα appstores όχι το ελληνικό) για να δείτε τις αλλαγές κ να μας πείτε τη γνώμη σας ::)
RPYYEFEAWMJF
ETNHFLYF9TKY
LAWKAYFFPWFR
KT9RPNK3KFYY
4L4M7EAX76AE

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 24/12/2011 - 21:42


#8   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/12/2011 - 20:56

ενδιαφερον!

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#9   SCORPHIE29

SCORPHIE29

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2011 - 21:05

γιατι δεν την βρησκω καθολου την εφαρμογη ρε παιδια???

#10   SCORPHIE29

SCORPHIE29

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2011 - 21:18

νοπ....τα ψαχνω ολα λιγο βιαστικα γιαυτο.. δεν εχω πολυ χρονο.. θενς!!

#11   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/12/2011 - 21:29

ευχαριστω πολυ!!!
θα την δοκιμασω!!
4L4M7EAX76AE

#12   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 24/12/2011 - 21:48

RPYYEFEAWMJF

Τη δοκιμάσω και εγω, ευχαριστω πολυ. Καλα Χριστούγεννα.

#13   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 25/12/2011 - 10:51

Χρόνια πολλά ξανά!!!

Ορίστε κ ακόμα 10 κωδικοί (οι παραπάνω εξαντλήθηκαν αμέσως) :lol:

HNYKRLTWH9J4
L7J7K4ERRW7H
PHAHWENFKA9N
LXT4PNH77A9K
KFYWWNHN7LHN
NM6AEEF7EHAF
7KELYJW9K33A
WLEEN6AHKPHM
L36AR77M7J47
EWNXXT9P3R7F

#14   kokolaki

kokolaki

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/12/2011 - 11:02

WLEEN6AHKPHM
Ευχαριστω πολυ και χρόνια πολλα σε όλους !

#15   matsakonis

matsakonis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/12/2011 - 11:15

NM6AEEF7EHAF Ευχαριστώ πολύ και καλά Χριστούγεννα!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες