Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/01/2012 - 10:03

Πάρτους τηλέφωνο και ζήτησε τους τον λόγο που χωρίς την έγκριση σου το έκαναν και να σου βάλουν την συνομιλία (που δεν υπάρχει) που λες ότι συννενείς.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/01/2012 - 10:14

Πως σας ακουγεται το γεγονος οτι η vodafone αυτοβουλος και χωρις να εχω δοσει εγκριση διεκοψε το αιτημα φορητοτητας που ειχα κανει στην cosmote? Το έμαθα σήμερα από γνωστο μεσα στην cosmote που ειχα κανει την αιτηση φορητοτητας


Λογικά μέχρι να απαντήσεις.. Δεν μπορεί να στο διέκοψαν ολοκληρωτικά από μόνοι τους.. Για να γίνει αυτό θα πρέπει να σε ηχογραφήσουν.. Μόνο τότε τους δίνεται η δυνατότητα να το κάνουν.. Ίσως απλά έκαναν μία παύση στο αίτημά σου (και λογικό είναι ότι πρέπει κάτι να κάνουν.. γιατί σύμφωνα με τον νόμο το αίτημα φορητότητας πρέπει να ολοκληρώνεται σε 2 εργάσιμες) οπότε για να σου δώσουν την προθεσμία να τους απαντήσεις έπρεπε να σταμάταγαν την αίτησή σου μέχρι να απαντήσεις..

#138   ulver81

ulver81

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/01/2012 - 10:24

Λογικά μέχρι να απαντήσεις.. Δεν μπορεί να στο διέκοψαν ολοκληρωτικά από μόνοι τους.. Για να γίνει αυτό θα πρέπει να σε ηχογραφήσουν.. Μόνο τότε τους δίνεται η δυνατότητα να το κάνουν.. Ίσως απλά έκαναν μία παύση στο αίτημά σου (και λογικό είναι ότι πρέπει κάτι να κάνουν.. γιατί σύμφωνα με τον νόμο το αίτημα φορητότητας πρέπει να ολοκληρώνεται σε 2 εργάσιμες) οπότε για να σου δώσουν την προθεσμία να τους απαντήσεις έπρεπε να σταμάταγαν την αίτησή σου μέχρι να απαντήσεις..

Τι να σου πω επι λέξει απο cosmote μου ειπαν "την αιτηση την ακυρωσε η vodafone"...Ετσι και αλλιως η προσφορά που μου ειχαν κανει(η vodafone) δεν με ικανοποιουσε καθολου (δες 2 ποστ πιο πανω) και δεν ειχα σκοπο να απαντησω...αμεσα

Τελευταία επεξεργασία από: ulver81, 03/01/2012 - 10:26


#139   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/01/2012 - 10:34

Τι να σου πω επι λέξει απο cosmote μου ειπαν "την αιτηση την ακυρωσε η vodafone"...Ετσι και αλλιως η προσφορά που μου ειχαν κανει(η vodafone) δεν με ικανοποιουσε καθολου (δες 2 ποστ πιο πανω) και δεν ειχα σκοπο να απαντησω...αμεσα


Πάρε τηλέφωνο στη vodafone να ρωτήσεις τι έγινε και πες μας κι εμάς.. :)

#140   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 04/01/2012 - 17:54

Παιδιά το Σάββατο είχα κάνει αιτηση φορητοτητας για κοσμοτε απο βοντα σήμερα με πήρε τηλέφωνο η κόσμο και μου λέει ότι η βοντα ακύρωσε την φορητοτητα τι να κάνω >:( να περιμένω μέχρι αυριο μήπως με πάρουν και μου κάνουν καμία προσφορά ?

#141   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 04/01/2012 - 18:04

Κανείς :mellow: ?

#142   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 04/01/2012 - 18:23

Σας παρακαλώ απαντηστε

#143   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/01/2012 - 18:23

Πάρε στη vodafone και ρώτα γιάτι την ακύρωσαν...

#144   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 04/01/2012 - 18:26

Σας παρακαλώ απαντηστε




να ακυρωσουν χωρις εντολη σου, δεν γινεται, κατι παιζει παρε τηλ μην αργεις

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#145   KOUVA

KOUVA

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/01/2012 - 18:49

[font="Lucida Console"][/f
Συμφωνώ .Τα πάντα είναι θέμα διαπραγμάτευσης.Κμμιά εταρεία δεν θέλει να χάσει πελάτες .Ιδιαίτερα για το 4s υπάρχει μεγάλη δυνατότητα απο την VODAFONE.

#146   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/01/2012 - 19:00

Παιδιά,και την δικιά μου αίτηση φορητοτητας την ακύρωσαν.ο λόγος είναι οτι κάνουν εργασίες στο σύστημα τους.ετσι τουλάχιστον είπαν σε εμένα.επισης αν πάτε στο σάιτ της βοντα για να κάνετε σύνδεση στον λογαριασμό σας,θα σας πετάξει το συγκεκριμένο μήνυμα.ανέφεραν οτι μετα τις 5 του μήνα θα επανέλθει και παλι το σύστημα.
Οπότε υποθέτω,οτι για να μην χάσουν τους πελατες,ακυρώνουν αυτόματα όλα τα αιτήματα φορητοτητας,για να τα μελετήσουν-απαντήσουν,όταν θα είναι και παλι έτοιμοι.

Sent from my 4s

Τελευταία επεξεργασία από: hlias77, 04/01/2012 - 19:03


#147   ulver81

ulver81

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/01/2012 - 19:10

Παιδιά και μένα ακριβώς το ίδιο μου είπαν γιατί την ακύρωσαν απο voda (το θεωρώ βέβαια τελείως ασόβαρο λόγο) και τα άκουσαν ενα χεράκι...βέβαια απάντηση δεν πήρα αλλά αναμένω...Πάντως ξέρω από άτομο μέσα στη voda οτι έπεσε κράξιμο από τους πάνω να μην δίνουν τα iphone τσαμπα ή με πολυ λίγα λεφτά γιατι ως και πριν από 3 βδομάδες γινόταν πανικός με τις φορητότητες και τώρα τους έχουν πει να είναι πιο μαζεμένοι στις προσφορές

#148   pamekatsika

pamekatsika

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/01/2012 - 20:40

Παιδιά και μένα ακριβώς το ίδιο μου είπαν γιατί την ακύρωσαν απο voda (το θεωρώ βέβαια τελείως ασόβαρο λόγο) και τα άκουσαν ενα χεράκι...βέβαια απάντηση δεν πήρα αλλά αναμένω...Πάντως ξέρω από άτομο μέσα στη voda οτι έπεσε κράξιμο από τους πάνω να μην δίνουν τα iphone τσαμπα ή με πολυ λίγα λεφτά γιατι ως και πριν από 3 βδομάδες γινόταν πανικός με τις φορητότητες και τώρα τους έχουν πει να είναι πιο μαζεμένοι στις προσφορές


Γνωστός μου λίγο πριν τις γιορτές πήγε σε κατάστημα της voda και παρόλο που τους εξήγησε με το ίδιο πρόγραμμα η wind το δίνει δωρεάν αυτοί δε του κάνανε κάποια αντιπρόταση και τηλέφωνο που πήρανε δεν τον πιστεύανε lol
Για μένα έχει μπει μαύρη λίστα η vodafone κανένα χρόνο και βάλε...

#149   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 05/01/2012 - 10:47

δεν θα το παρει ποτε απο τη wind γι' αυτο...

#150   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 05/01/2012 - 11:09

Για μένα έχει μπει μαύρη λίστα η vodafone κανένα χρόνο και βάλε...


Έχεις δίκιο φίλε. Απαράδεκτοι είναι! Εγώ πλέον έχω κόψει κ τις συνδέσεις κ το γύρισα σε κάρτα κ έχω βρει την ησυχία μου. Όμως κ εγώ πλέον πιστεύω ότι η μόνη σοβαρή από τις τρεις είναι η cosmote.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες