Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   andstag

andstag

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:@andstag13

Δημοσίευση 25/01/2012 - 11:38

και εμενα πολλά μου φανηκαν.. υπαρχει περιπτωση να κανω φοροτητα κ να μην παρουν τηλ για αντιπροσφορα απο vodafone ;




ΟΧΙ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 25/01/2012 - 12:14

Γιατί λες όχι;

#168   andstag

andstag

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:@andstag13

Δημοσίευση 25/01/2012 - 17:00

Γιατί λες όχι;




Έκανες αίτηση φορητότητας και δεν σε πήραν;

Εμένα μου έσπασαν τα νεύρα γιατι απο 10 του μηνός που ηταν να παραλάβω 2 iphone 4s 16gb μαύρα δωρεάν (μετά απο αίτηση φορητότητας) τελικά θα παραλάβω αύριο το πρωί, μετά απο δοκιμασίες.
Και τι εννοώ με αυτο:
την Πέμπτη έρχεται ο κούριερ (μετά απο ραντευού 10:00 με 13:00) στις 15:00 και αντί για δωρεάν μου ζητάει 125 ευρώ.
Κάνω άρνηση παραλαβής και τους παίρνω τηλ. για να διωρθώσουν το λάθος.
Αποτέλεσμα;
Να με γράψουν στα αρχ/δια τους.
Οπότε Τρίτη πρωί πάω για φορητότητα 2η φορά και μέσα σε 2 ώρες με πήραν τηλ. και τους είπα αν σε 2 εργάσιμες δεν τα έχω ακυρώστε τα ολα.
Στις 15:00 με ξαναπήραν τηλ. και ολα κανονίστηκαν.

#169   123abs

123abs

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/01/2012 - 17:14

οτι εγινε εγινε παιδια μεχρι τελος Δεκεμβριου
Τωρα δινουν λιγοτερα και απο τριτη ακομα πιο λιγα
Αν υπαρχει παρτο τωρα

#170   martiniskiss

martiniskiss

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 17:43

Αναλυτικά τα βήματα για σκληρό παζάρι !!!

http://www.iphonehel...hp?/topic/77019


Το Link ειναι λαθος φιλε!!!

Για φορητοτητα σε cosmote σε πιο νουμερο παιρνω?? Η φορητοτητα σε ποσες μερες γινετε( 2-3 )??
Θα μου στειλουν και courier για υπογραφη η απλα με το τηλεφωνο ειναι ολα οκ???
Το λεω γτ δε θελω να αλλαξω εταιρια..

Θελω να ριξω το παγιο μου η να παρω περισσοτερα στο ιδιο παγιο..
Με vodafone ειμαι.. Η λετε να παρω κατευθειαν vodafone??

#171   martiniskiss

martiniskiss

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 19:29

Αντε πειτε μου μπας και παρω αυριο γτ ολο το αναβαλλω! :lol:

#172   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 31/08/2012 - 12:54

Τηλέφωνο για φορητότητα απο Vodafone σε Cosmote ξερουμε;;; Λήγει σε 5 μέρες το συμβόλαιό μου και επειδή περιμένω ότι θα μ δώσουν κανένα 100άρι επιδότηση (με vodafone unlimited 60 και μεγάλους λογαριασμου) θέλω να είμαι προετοιμασμένος....ξέρουμε γενικά τι παιζει τώρα;;; Απο επιδοτήσεις κλπ;
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#173   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:03

κανενα 50ρικο...αν κανεις το γνωστο πας στο γερμανο κανεις αιτηση φορητοτητας δεν υπογραφεις τιποτα και σε 2 μερες σε παιρνει η voda kai σου δινει κανενα 550 ευρω.αλλα περιμενε να βγει το καινουριο μην πεσεις στην λουμπα για 2 βδομαδες...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#174   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:05

Πλεον οι επιδοτησεις απο το καλυτερο στο χειροτερο πανε: wind-vodafone-cosmote. Εχει τοσο πολυ κοσμο η cosmote που δεν τις ανεβαζουν με τιποτα, ενω vodafone με παζαρια μετα απο φορητοτα παντα καλυτερα βγαινει στο τελος.

#175   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:05

καλα προφανώς θα περιμένω...κ απλά θα τους πω ότι θέλω το καινουριο σε αυτην την τιμή (γιατί λογικά 669 θα κάνει όπως και τα προηγούμενα....).....απλά έλεγα μήπως μπορούσα να το κάνω απο τήλ....οπότε μολις μου βγει η επιδότηση και μάθω τα νέα , πάω Γερμανο.....
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#176   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:15

καλα προφανώς θα περιμένω...κ απλά θα τους πω ότι θέλω το καινουριο σε αυτην την τιμή (γιατί λογικά 669 θα κάνει όπως και τα προηγούμενα....).....απλά έλεγα μήπως μπορούσα να το κάνω απο τήλ....οπότε μολις μου βγει η επιδότηση και μάθω τα νέα , πάω Γερμανο.....

μην πας πουθενα!
απο το σπιτι σου μπες στο site της cosmote και κανε την αιτηση για την φορητοτητα!

#177   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:17

μην πας πουθενα!
απο το σπιτι σου μπες στο site της cosmote και κανε την αιτηση για την φορητοτητα!


εκει π λέει να συμπληρώσω στοιχεία και τηλέφωνο;; η καλύτερα να καλέσω σε έναν αριθμο π δίνει;
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#178   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:29

εκει π λέει να συμπληρώσω στοιχεία και τηλέφωνο;; η καλύτερα να καλέσω σε έναν αριθμο π δίνει;

Δεν θυμαμε ακριβως να σου πω αλλα ετσι ειχα κανει,δεν πηρα τηλ,ψαξε εκει που λεει για συμβολαια καπου εχει να κανεις φορητοτητα.!
ειναι πολυ απλη διαδικασια και τελειως απροσωπη αλλα εχει αποτελεσμα και χωρις να μπλεκεις με συνομιλιες και τα συναφη!

Τελευταία επεξεργασία από: kosnic, 31/08/2012 - 13:30


#179   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:30

Δεν θυμαμε ακριβως να σου πω αλλα ετσι ειχα κανει,δεν πηρα τηλ,ψαξε εκει που λεει για συμβολαια καπου εχει να κανεις φορητοτητα.!
ειναι πολυ απλη διαδικασια και τελειως απροσωπη αλλα εχει αποτελεσμα και χωρις να μπλεκεις με συνομιλιες και τα συναφη!


ωραία...άντε να περάσουν οι μέρες να έρθει η ώρα να δούμε τι "ψαρια θα πιάσουμε"
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#180   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 31/08/2012 - 13:37

Θα σου πω προσωπική εμπειρία που είχα στην οικογένεια μου! Ολοι στην οικογενεια μου και στο σοι τησ γυναικασ του αδερφου μου εχουν cosmote, εκτοσ απο τον αδερφο μου και τη γυναικα του.Δεκέμβρη μήνα έληγε το οικογενειακο συμβόλαιο (unlimited 45 και unlimited 100)το 100 οπωσ ειναι ευκολα αντιληπτό ηταν τησ γυναικασ του)που είxε ο αδερφος μου στη Vodafone,πελάτης της οποίας είναι τα τελευταία δέκα χρόνια, και τους παίρνει τηλέφωνο και ζητά να του μειώσουν το παγιο( ο λογαριασμός κάθε μήνα ήταν στα 180 με 200€). Η απάντηση τους ήταν ξέρετε, δεν βγαίνουμε, είμαστε στα όρια, μπορούμε να σας μεγαλώσουμε την επιδότηση απο 120 σε 160€ συνολικά για τα δυο νούμερα μαζί! Νευριασμενος για την αντιμετώπιση, με παίρνει τηλ και του λέω πάμε cosmote! Είχα κάνει δυο υπολογισμούς με βάση τους λογαριασμούς και τις κλήσεις που έκαναν και έτσι πήγαμε cosmote! Έκανε τα δυο νούμερα φορητοτητα στα απεριόριστα 45 και 55, πήρε ένα iPhone 4 και ένα 3GS δωρεάν, και πληρώνει με την έκπτωση του οικογενειακού πακέτου σκαριά 95 ευρω το μήνα σε σχέση με τις 200αριες που έδινε στη Vodafone!!!!! Μόλις έκανε την αίτηση φορητοτητας την άλλη μέρα τον πήραν τηλ απο τη Vodafone να ρωτήσουν γιατί ένας καλός και πιστός πελάτης σαν τον αδερφό μου ήθελε να φύγει απο την εταιρία τους, και ότι λόγω της εμπιστοσύνης που τόσο χρόνια έδειχνε στη Vodafone του έκαναν για ένα χρόνο 65% έκπτωση στα πάγια! Και τους απάντησε με πολυ ωραίο τροπο, τι άλλαξε κύριε και με αγαπήσατε έτσι παράφορα ενώ μέχρι χτες μου λέγατε ότι δεν βγαινεται;;; Αφού λοιπόν δεν θέλατε να μου κάνετε μια μείωση και να συνεχίζεται να παίρνετε 130-140ευρω το μήνα που δεν είναι καθόλου λίγα, λυπάμαι αλλα δεν σας δίνω πλέον ούτε αυτά!!!!!!
Καλή σας μέρα!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες