Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 03/09/2012 - 16:58

Ξέρουμε αν παίρνουν με απόκρυψη...;;; Και αν δεν με βρούν θα ξαναπάρουν..;
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/09/2012 - 17:28

Ξέρουμε αν παίρνουν με απόκρυψη...;;; Και αν δεν με βρούν θα ξαναπάρουν..;


Παιρνουν και με αποκρυψη ναι. Θα σε ξαναπαρουν την επομενη

#228   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 03/09/2012 - 17:30

Οκ....γτ μάλλον με πήραν κ δν τ πρόλαβα....(γτ τ μόνο άτομο π με παίρνει με απόκρυψη σ αυτό τον αριθμό είναι ενας κολλητός π είμαστε μαζί καφέ οπότε δν παίζει...;) )
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#229   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/09/2012 - 17:32

Οκ....γτ μάλλον με πήραν κ δν τ πρόλαβα....(γτ τ μόνο άτομο π με παίρνει με απόκρυψη σ αυτό τον αριθμό είναι ενας κολλητός π είμαστε μαζί καφέ οπότε δν παίζει... ;) )


Αν βιάζεσαι μπορείς να πάρεις και στην εξυπηρέτηση (2106702000 για να μην χρεώνεσαι) και να τους πεις να αφήσουν μύνημα να σε ξανακαλέσουν. Από αυτούς φαίνεται από ποιο τμήμα σε κάλεσαν.

#230   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 03/09/2012 - 17:34

Ούτε καν...θα περιμένω να με πάρουν...γτ από τη στιγμή π ήταν απόκρυψη δν μπορώ να πω : με πήρατε εσείς...:Ρ
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#231   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 03/09/2012 - 17:45

Εχω στην βοντα το απεριοριστο 75 κ δευτερο νουμερο στο 45!ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την βοντα απο αποψη σηματος(οταν ειχα κοσμοτε ειχα 2παυλες κ με βοντα εχω φουλ)!λογω του οτι οι περισσοτεροι που μιλαω εχουν κοσμοτε αποφασισα να φυγω απο βοντα κ να παω σε κοσμοτε!εκανα την αιτηση το Σαββατο&σμρ με εχουν παρει απο την βοντα 5τηλ. απο το 21028.....&αλλα τοσα απο αποκρυψη!καθε μηνα πληρωνω κ για τα 2νουμερα 150-180€!η προσφορα που μ κανανε για να μεινω ειναι πως μου δινουν επιδοτηση για συσκευη 500€ και καποια εκπτωση στα παγια!ακομα δν εχω αποφασισει καθως δν λεω πολυ καλη η προσφορα τους αλλα εγω φευγω για το λογο των επαφων που εχουν σχεδον ολοι κοσμοτε!!!

#232   ioik

ioik

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/09/2012 - 18:06

Εχω στην βοντα το απεριοριστο 75 κ δευτερο νουμερο στο 45!ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την βοντα απο αποψη σηματος(οταν ειχα κοσμοτε ειχα 2παυλες κ με βοντα εχω φουλ)!λογω του οτι οι περισσοτεροι που μιλαω εχουν κοσμοτε αποφασισα να φυγω απο βοντα κ να παω σε κοσμοτε!εκανα την αιτηση το Σαββατο&σμρ με εχουν παρει απο την βοντα 5τηλ. απο το 21028.....&αλλα τοσα απο αποκρυψη!καθε μηνα πληρωνω κ για τα 2νουμερα 150-180€!η προσφορα που μ κανανε για να μεινω ειναι πως μου δινουν επιδοτηση για συσκευη 500€ και καποια εκπτωση στα παγια!ακομα δν εχω αποφασισει καθως δν λεω πολυ καλη η προσφορα τους αλλα εγω φευγω για το λογο των επαφων που εχουν σχεδον ολοι κοσμοτε!!!

Γιατι δεν σε παίρνανε και νωρίτερα τηλέφωνο να σου κάνουν αυτη τη προσφορα και σε πήρανε τώρα που έκανες αίτηση φορητοτητας;;;;; Σε αγαπήσανε παράφορα τώρα, γιατι δεν θέλουν να χάσουν τα 180 ευρωπουλακια!!!!!! Αρα, βγάζουν τα αντερα τους και έχουν μεγάλο περιθώριο για μειώσεις, αλλα σε θυμούνται μόνο όταν κανείς αίτημα φορητοτητας!
Να έχετε υπόψιν σας ότι και τα προγράμματα είναι πολυ ακριβά για αυτά που προσφέρουν αν αναλογιστεί κανείς ότι οι εσωτερικές κλήσεις και μηνυματα(Vodafone προς Vodafone) δεν τους στοιχίζουν τίποτα!!!!

#233   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 03/09/2012 - 18:11

Γιατι δεν σε παίρνανε και νωρίτερα τηλέφωνο να σου κάνουν αυτη τη προσφορα και σε πήρανε τώρα που έκανες αίτηση φορητοτητας;;;;; Σε αγαπήσανε παράφορα τώρα, γιατι δεν θέλουν να χάσουν τα 180 ευρωπουλακια!!!!!! Αρα, βγάζουν τα αντερα τους και έχουν μεγάλο περιθώριο για μειώσεις, αλλα σε θυμούνται μόνο όταν κανείς αίτημα φορητοτητας!
Να έχετε υπόψιν σας ότι και τα προγράμματα είναι πολυ ακριβά για αυτά που προσφέρουν αν αναλογιστεί κανείς ότι οι εσωτερικές κλήσεις και μηνυματα(Vodafone προς Vodafone) δεν τους στοιχίζουν τίποτα!!!!


Προφανώς κ δν τον αγαπήσανε κ έχουν τεράστιο κέρδος αλλά κ περιθώρια για μειώσεις....απλά δν τους συμφέρει να τα δίνουν φτηνά...... Ελλαδισταν εντω...! (Για να μην ξεχνιόμαστε) .... Απλά έχουν ένα "όπλο να διαπραγματεύονται με τον καταναλωτή" όπως έχουμε εμείς σαν "όπλ" τη φορητότητα.....αυτό καταλαβαίνω εγώ προσωπικά......:/

Τελευταία επεξεργασία από: PanosMouz, 03/09/2012 - 18:11

| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#234   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 03/09/2012 - 18:46

Εχω στην βοντα το απεριοριστο 75 κ δευτερο νουμερο στο 45!ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την βοντα απο αποψη σηματος(οταν ειχα κοσμοτε ειχα 2παυλες κ με βοντα εχω φουλ)!λογω του οτι οι περισσοτεροι που μιλαω εχουν κοσμοτε αποφασισα να φυγω απο βοντα κ να παω σε κοσμοτε!εκανα την αιτηση το Σαββατο&σμρ με εχουν παρει απο την βοντα 5τηλ. απο το 21028.....&αλλα τοσα απο αποκρυψη!καθε μηνα πληρωνω κ για τα 2νουμερα 150-180€!η προσφορα που μ κανανε για να μεινω ειναι πως μου δινουν επιδοτηση για συσκευη 500€ και καποια εκπτωση στα παγια!ακομα δν εχω αποφασισει καθως δν λεω πολυ καλη η προσφορα τους αλλα εγω φευγω για το λογο των επαφων που εχουν σχεδον ολοι κοσμοτε!!!


Ε και εγω για τον ιδιο λογο εφυγα απο βοντα δυστυχως...
Ειχα φτασει σε σημειο που δεν ειχα κανενα να μιλησω στα απεριοριστα

#235   onoufrios

onoufrios

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/09/2012 - 23:00

φορητοτητα!!!η μονη λυση

#236   ppetros23

ppetros23

    iPH Enthousiast

  • 367 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/09/2012 - 23:19

Εγω ξερω οτι χρονια στην cosmote με μεσο ορο λογαριασμους επαιρνα 30 με 50 ευρω επιδοτηση και περιση κανω φοτητοτητα στη wind και με παιρνει η cosmote και μου κανει επιδοτηση 450 ευρω και εβαλα απο την τσεπη μου 220 ευρω και πηρα τo iphone 4s.
Τελικα ετσι θελουν ετσι θα εχουν.αυτα εχω να πω.

Εγω ξερω οτι χρονια στην cosmote  με μεσο ορο λογαριασμους 25 ευρω επαιρνα 30 με 50 ευρω επιδοτηση και περιση κανω φοτητοτητα στη wind και με παιρνει η cosmote και μου κανει επιδοτηση 450 ευρω και εβαλα απο την τσεπη μου 220 ευρω και πηρα τo iphone 4s.
Τελικα ετσι θελουν ετσι θα εχουν.αυτα εχω να πω.


#237   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 04/09/2012 - 11:26

Εχουμε θετικό αποτέλεσμα..... :) η προσφορά της voda ήταν 4s - 180€ στο ίδιο πρόγραμμα π είμαι ;)
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#238   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 04/09/2012 - 11:34

Εχουμε θετικό αποτέλεσμα..... :) η προσφορά της voda ήταν 4s - 180€ στο ίδιο πρόγραμμα π είμαι ;)


Αυτά είναι!
Αίτητη φορητότητας είπες έκανες τηλεφωνικά?

#239   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 04/09/2012 - 11:50

Αυτά είναι!
Αίτητη φορητότητας είπες έκανες τηλεφωνικά?

Ναι... Τηλεφωνικά.....και σήμερα έσκασε τηλ πρωί πρωί....! ;)
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#240   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 04/09/2012 - 11:56

Ναι... Τηλεφωνικά.....και σήμερα έσκασε τηλ πρωί πρωί....! ;)


Ωραιος! Ολα καλα δηλαδη. Μπαμ-μπαμ εγινε η δουλεια.
Απλως για μενα -προσωπικα παντα- δεν αξιζει να το κρατησεις, αφου ηδη εχεις 4, πουλα το για το 5. Γιατι θα εχει μεγαλες διαφορες.

Αλεξ στην περιπτωση που εχουμε κοσμοτε και θελουμε φορητοτητα σε βοντα, τι κανουμε? ποιον αριθμο παιρνουμε? ζηλευω γιατι και μενα τελειωνει σε λιγο το συμβολαιο, εχω και οικογενειακο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες