Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/09/2012 - 15:00

Σήμερα πήγα και γω να ρωτήσω από περιέργεια και μου είπαν το υπέρογκο ποσό των 140 e <_<
συνδρομητής πάνω απο 5 χρονια στο πακέτο unl 50 18 μηνο,μου εχει λειξει και μου είπαν να το κανω 24μηνο για να πάρω αυτη την επιδότηση
χαχαχαχα ναι αμε πως! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: h8breed, 18/09/2012 - 15:00


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 18/09/2012 - 15:01

Σήμερα πήγα και γω να ρωτήσω από περιέργεια και μου είπαν το υπέρογκο ποσό των 140 e <_<
συνδρομητής πάνω απο 5 χρονια στο πακέτο unl 50 18 μηνο,μου εχει λειξει και μου είπαν να το κανω 24μηνο για να πάρω αυτη την επιδότηση
χαχαχαχα ναι αμε πως! :lol:


Το κολπο το ξέρεις.. :) 13897

#318   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/09/2012 - 15:10

Το κολπο το ξέρεις.. :) 13897


ναι για αυτο γελαω! απλα περιμενω να ερθει πρωτα το iphone5 :P

#319   agelosd82

agelosd82

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/09/2012 - 15:32

Βασικά έχω κι εγώ το ίδιο θέμα...
Η δικιά μου επιδότηση λήγει σε κανά μήνα,ενώ η συζηγος κάνει ήδη χρήση της δικια της και το συμβόλαιο της λήγει σε ένα χρόνο.Προλαβαινω να το κάνω οικογενειακό;Γίνεται;Τι μου πρότεινετε;

Καμία ιδέα;

#320   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/09/2012 - 18:48

Σήμερα μίλησα με την vodafone και μου είπαν ότι λόγο κρίσης οι επιδοτήσεις όσο περνάει ο καιρός θα κοπούν εντελώς. Αυτο είναι το σχέδιο. Το μόνο που θα κάνουν είναι μειώσεις στα πάγια.

#321   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 21/09/2012 - 18:51

Σήμερα μίλησα με την vodafone και μου είπαν ότι λόγο κρίσης οι επιδοτήσεις όσο περνάει ο καιρός θα κοπούν εντελώς. Αυτο είναι το σχέδιο. Το μόνο που θα κάνουν είναι μειώσεις στα πάγια.


Ναι γενικά έτσι λένε...αλλά ο μονος λόγος που ο κόσμος κάνει μεγάλα συμβόλαια (όταν κάνει ) είναι οι επιδοτήσεις και μάλιστα οι υπερεπιδοτήσεις για συσκευές τύπου iphone....οταν αρχίζουν και φεύγουν πελάτες εκεί να δείς πως σου κάνουν οτι χαρη θες.....προσπαθούν απλά να κάνουν τον κόσμο να πληρώνει χωρίς να προσφέρουν κάτι.....κάνε μια αίτηση φορητότητας να δεις αμέσως πως η vodafone και η κάθε vodafone θα σε παρακαλάει να μείνεις και θα σ δίνει ΟΤΙ θες...:) φιλικά
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#322   gpap3301

gpap3301

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/09/2012 - 18:55

Ναι γενικά έτσι λένε...αλλά ο μονος λόγος που ο κόσμος κάνει μεγάλα συμβόλαια (όταν κάνει ) είναι οι επιδοτήσεις και μάλιστα οι υπερεπιδοτήσεις για συσκευές τύπου iphone....οταν αρχίζουν και φεύγουν πελάτες εκεί να δείς πως σου κάνουν οτι χαρη θες.....προσπαθούν απλά να κάνουν τον κόσμο να πληρώνει χωρίς να προσφέρουν κάτι.....κάνε μια αίτηση φορητότητας να δεις αμέσως πως η vodafone και η κάθε vodafone θα σε παρακαλάει να μείνεις και θα σ δίνει ΟΤΙ θες... :) φιλικά


πανε αυτα φιλε μου, δεν ειναι τυχαιο που δεν αναφερθηκε καν η ελλαδα στην επισημη παρουσιαση του iphone, ουτε στο επισημο ελληνικο ιστοχωρο της λεει ακομα κατι...ουτε καν "αναμενεται..."

#323   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 21/09/2012 - 18:57

πανε αυτα φιλε μου, δεν ειναι τυχαιο που δεν αναφερθηκε καν η ελλαδα στην επισημη παρουσιαση του iphone, ουτε στο επισημο ελληνικο ιστοχωρο της λεει ακομα κατι...ουτε καν "αναμενεται..."


ποτε δε λεει αναμενεται!! την ημερα που κυκλοφορει ανεβαινει κ στην σελιδα.. οσο για το πρωτο που ειπες.. με αυτη την ψυχολογια δεν πας πουθενα...

#324   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 21/09/2012 - 18:59

πανε αυτα φιλε μου, δεν ειναι τυχαιο που δεν αναφερθηκε καν η ελλαδα στην επισημη παρουσιαση του iphone, ουτε στο επισημο ελληνικο ιστοχωρο της λεει ακομα κατι...ουτε καν "αναμενεται..."


το αν και πότε θα έρθει το iphone δεν έχει να κάνει με αυτό που σου λέω....αυτο π σ λέω για τις επιδοτήσεις είναι γεγονος πάντως...:) δοκίμασε και μετά πες μ....προσωπικά πήρα 500ευρώ επιδότηση και 10% έκπτωση στο πάγιό μου (πριν 2 εβδομάδες)...δν νομίζω λοιπόν οτι πάνε αυτα....

ποτε δε λεει αναμενεται!! την ημερα που κυκλοφορει ανεβαινει κ στην σελιδα.. οσο για το πρωτο που ειπες.. με αυτη την ψυχολογια δεν πας πουθενα...

με προλαβες :Ρ
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#325   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 21/09/2012 - 19:06

το αν και πότε θα έρθει το iphone δεν έχει να κάνει με αυτό που σου λέω....αυτο π σ λέω για τις επιδοτήσεις είναι γεγονος πάντως... :) δοκίμασε και μετά πες μ....προσωπικά πήρα 500ευρώ επιδότηση και 10% έκπτωση στο πάγιό μου (πριν 2 εβδομάδες)...δν νομίζω λοιπόν οτι πάνε αυτα....


ακριβως... και μενα καπως ετσι εγινε πριν μερικους μηνες.
απλα παλια οι επιδοτησεις ηταν τοσο μεγαλες και ευκολες που κανανε πολλες κομπινες.. τωρα για να παρεις μεγαλη επιδοτηση πρεπει να στη δωσει αποκλειστηκα το αρμοδιο τμημα.
εδω κοψανε απο τα κεντρικα στην αθηνα το δικαιωμα να σου αυξανει την επιδοτηση.. μετρημενοι στα δαχτυλα πλεον οι ανθρωποι που ασχολουντε με αυτα.. αν την δικαιολογει ο λογαριασμος σου τις μεγαλες προσοφορες τοτε θα τις παρεις.... ;)

#326   chrhel

chrhel

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 21/09/2012 - 19:49

εμενα μου εδιναν 140 ευρω για διο χροννια με παγιο 60ευρω πηγα κοσμοτε εκανα αιτηση και μοθ εδωσαν το 4σ 10% στο παγιο και μετα τους πηρα και το vodafon foul σημα δωρεαν μολις το πηρα στα χερια μου το τηλεφωνω τουσ περνω και λεω δεν εχο σημα θα το παρω? και λεει ναι εχει 90 ευρω καλα λεω φευγω και μου το εστειλε τσαμπα γιαυτο αιτηση πρωτα και μετα τουσ πιεζεις

#327   gpap3301

gpap3301

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2012 - 12:12

το αν και πότε θα έρθει το iphone δεν έχει να κάνει με αυτό που σου λέω....αυτο π σ λέω για τις επιδοτήσεις είναι γεγονος πάντως... :) δοκίμασε και μετά πες μ....προσωπικά πήρα 500ευρώ επιδότηση και 10% έκπτωση στο πάγιό μου (πριν 2 εβδομάδες)...δν νομίζω λοιπόν οτι πάνε αυτα....


με προλαβες :Ρ



παμε λιγο ενα ενα, πες μου τι μεσο λογαριασμο εκανες ανα μηνα τους τελευταιους 12 μηνες...
κ μετα πες μου τι παγιο σε εβαλαν κ πηρες 500επιδοτηση(2 ετη φανταζομαι), δηλ. 250/χρονο...

Τελευταία επεξεργασία από: gpap3301, 22/09/2012 - 12:12


#328   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 22/09/2012 - 15:05

Λογαριασμοί μαξ 80 το μήνα στ Vodafone 60....και την επιδότηση την πήρα σε 18μηνο..:)
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#329   gpap3301

gpap3301

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/09/2012 - 16:41

Λογαριασμοί μαξ 80 το μήνα στ Vodafone 60....και την επιδότηση την πήρα σε 18μηνο.. :)

μαλιστα, στην ουσια δηλ. πηρες αυτο που διαφημιζουν, 4,5 παγια δωρο, (4.5*80=360ευρω/χρονο, αρα για 18μηνες 540ευρω...σου φαγαν κ 40 ευρω χααχχα)_

οκ νορμαλ γιατι ετσι οπως το πες ειναι σαν να ειχες 20-30 ευρω παγια κ να πηρες την σουπερ ντπουπερ επιδοτηση

#330   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 23/09/2012 - 16:45

.Βάλε και το 10% το χρόνο έκπτωση....δλδ άλλα 100 ευρώ... 6*18.... 600 βγάζει...άρα τους έφαγα κ 60 ευρώ...κ μάλιστα τα 4,5 πάγια π λες είναι 4,5*60=270..... Δλδ σε 18μηνο 405....βγάλε τα μαθηματικά τώρα...

Τελευταία επεξεργασία από: PanosMouz, 23/09/2012 - 16:47

| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες