Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#466   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2013 - 06:50

Πραγματικά έχω συγχυστεί! Χρειάζομαι επιγόντως τη γνώμη σας.
Είμαι συνδρομητής της Vodafone τα τελευταία 4 χρόνια. Πριν 18 μήνες πήρα επιδότηση 860 euro για να ανανεώσω στο unlimited 100, το οποίο εδώ και 2 μήνες έχω μετατρέψει σε Vodafone Red 3. Τους 18 αυτούς μήνες έχω δώσει στη Vodafone 3307 euro!!! Πράγμα που σημαίνει ότι ξεπερνάω και το πάγιο μου μιας και μιλάω και στο εξωτερικό. Ζητούσα προσφορά γιατί είναι η περίοδος επιδότησης μου και μου έλεγαν διαρκώς μόνο για 24μηνο μπορούμε να σας δώσουμε καλή προσφορά. Εν ολίγοις η προσφορά που μου δίνουν μιλώντας για το iPhone 5 32 GB σε 18μηνο είναι να πλήρωσω 355 euro και να μου κάνουν δώρο ένα πάγιο που είναι 135 euro. Δηλαδή σύνολο 567 euro αν κάνουμε τις πράξεις. Αν σκεφτούμε ότι ανανεώνω και ότι για τους επόμενους 18 μήνες δεν ξεπερνάω το πάγιο μου (πράγμα που δεν πρόκειται να συμβεί γιατί όπως είπα μιλάω και ταξιδεύω στο εξωτερικό), αυτομάτως θα κερδίσουν από μένα άλλα 135x18=2430 euro. Μαζί με αυτά του προηγούμενου χρόνου σύνολο έχουν κερδίσει από μένα 5737 euro. Η επιστροφή δηλαδή που μου γίνεται είναι περίπου 10%.
Και ρωτάω εγώ με το φτωχό μου μυαλό, τι θα κάνατε στη περίπτωση μου;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/05/2013 - 07:20

Εγώ θα έκανα μια αίτηση φορητότητας για να τους πιέσω πολύ .Και εμένα δεν μου δίνουν πολλά 370 Ευρώ επιδότηση και θα τους κάνω ένα αίτημα να τους πιέσω όσο μπορώ να κερδίσω όσα ποιο πολλά μπορώ από αυτούς .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#468   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2013 - 07:28

Αυτό και σκοπεύω να κάνω σήμερα, αλλά δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Κάθε χρόνο τα ίδια.

#469   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/05/2013 - 08:14

Φέτος είναι χειρότερα από κάθε άλλη χρονιά δεν δίνουν επιδοτήσεις μεγάλες όπως παλιά αλλά σου δίνουν περισσότερο χρόνο με ποιο λίγα χρήματα.Αν δω και δεν με συμφέρει αυτό θα κάνω θα προσπαθήσω να κερδίσω στα πάγια να τα κατεβασω με τον ίδιο χρόνο ομιλίας και θα πάρω συσκευή μόνος μου .Έτσι κι αλλιώς εδώ τα πουλάνε χρυσάφι ενώ στο εξωτερικό οι συσκευές είναι πολύ φτηνότερες .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#470   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2013 - 09:46

Πηγα και εκανα την αιτηση φορητοτητας. Επειδη δεν θυμαμαι,ειναι λογικο που μου ζητησε ταυτοτητα;

#471   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/05/2013 - 09:47

Ναι .Απλά αν τα βρεις με την εταιρεία σου δεν υπογράφεις κάποιο χαρτί κάτι από την άλλη εταιρεία.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#472   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2013 - 09:54

Ναι αυτο ξερω,απλα την προηγουμενη φορα ειχα παει σε καταστημα γερμανος για κοτε και τωρα πηγα σε wind και σκαλωσα.Μου ειπε να υπογραψω κιολας αν θελω και του πα δεν χρειαζεται ακομα ;) Αναμενω λοιπον απο voda τηλεφωνο. Την τελευταια φορα με ειχαν παρει σε δυο ωρες!!! Για να δουμε φετος

#473   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 01/05/2013 - 10:56

εμενα μου εδιναν 66 ευρω ακομα γελαω και με ενα τηλ στο 1229 αν θυμαμαι καλα που ειναι για τις διακοπες μου το εκανα 280!

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#474   pantelis9898

pantelis9898

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/05/2013 - 11:21

Και εγω το ιδιο είχα παθει με Vod και το 5 το αγορασα απο καταστημα μεσω σκρουτζ.Ψαξε λιγο και θα το βρεις φθηνα...

#475   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2013 - 12:03

Παιδιά το έχω το 5, απλά το όλο θέμα είναι για το γ@μώτο

#476   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 01/05/2013 - 12:13

Μη το ψαχνεις για επιδοτηση συσκευης οτι και να σου δωσουν χαμενος θα βγεις.

Κανε φορητοτητα, ωστε να σου μειωσουν τα παγια οσο περισσοτερο γινεται (εμενα μου τα ειχε μειωσει η βονταφον 75% κ 55%) και αγορασε οποια συσκευη εχεις αναγκη μονος σου.

You'll Never Walk Alone


#477   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/05/2013 - 15:41

Σας ευχαριστω ολους παιδια. Προς το παρων περιμενω τηλεφωνο απο Voda για να αρχισει η κουβεντουλα. Οταν έχω νεότερ θα σας ποσταρω

#478   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/05/2013 - 10:45

Σημερα δεχτηκα τη κληση της Voda και η προσφορα που μου εγινε είναι 715 euro. Δηλαδή για το iPhone 5 32GB πρεπει να δώσω 140 euro, πράγμα που δέχτηκα κιόλας. Απλά το ποστάρω για να το δουν όσοι θέλουν να πράξουν αντίστοιχα

#479   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 02/05/2013 - 10:48

Δεν επρεπε να το δεχτεις, θα στο ανεβαζαν κιαλλο.

You'll Never Walk Alone


#480   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/05/2013 - 11:32

Οχι,γιατι στην αρχη με πηρε και μου ειπε αλλη προσφορα,μετα με ξαναπηρε και μου ειπε αυτη τη προσφορα,της ειπα να κανει κατι καλυτερο,το κλεισαμε και με ξαναπηρε και μου ειπε οτι ειναι οτι καλυτερο μπορει να κανει. Θα ηταν ρισκο μετα να της πω οτι δεν το δεχομαι γιατι μπορει οντως να ελεγε αληθεια. Ακομα και ψεμματα να ελεγε δεν μπορουσα να το ρισκαρω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1), Google (1)