Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/05/2013 - 11:32

Οχι,γιατι στην αρχη με πηρε και μου ειπε αλλη προσφορα,μετα με ξαναπηρε και μου ειπε αυτη τη προσφορα,της ειπα να κανει κατι καλυτερο,το κλεισαμε και με ξαναπηρε και μου ειπε οτι ειναι οτι καλυτερο μπορει να κανει. Θα ηταν ρισκο μετα να της πω οτι δεν το δεχομαι γιατι μπορει οντως να ελεγε αληθεια. Ακομα και ψεμματα να ελεγε δεν μπορουσα να το ρισκαρω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/05/2013 - 11:52

παιδια απλα για να γνωριζετε.οι προσφορες που κανουν βγαινουν μεσω προγραμματος που εχουν διαθεσιμο οι υπαλληλοι,το οποιο τους βγαζει δυο τιμες,η πρωτη ειναι ο στοχος που πρεπει να πετυχουν οταν δεν δεχτεις την επιδοτηση που σου δινουν με την ανανεωση και η δευτερη ειναι το οριο που μπορουν να κανουν!
οποτε τους λετε κατευθειαν οτι θελετε απο την αρχη να σας δωσουν το οριο και οχι τον στοχο τους!

Τελευταία επεξεργασία από: kosnic, 02/05/2013 - 11:54


#483   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/05/2013 - 11:56

Εμένα με πήραν πριν από Cosmote τηλέφωνο να ανανεώσω σε Unlimited 25 (περίπου 30/μήνα το λογαριασμός), τους είπα ότι θέλω ίδια τιμή που δίνουν σε νέους πελάτες (αλλά τους παλιούς στα @@ τους) και μου είπε θα δω τι μπορεί να γίνει και θα σας πάρω αμέσως. 18 / χρόνο έκπτωση το καλύτερο που μπορεί να κάνει μου είπε όταν με ξαναπήρε και ότι είναι πολιτική της Cosmote για νέους πελάτες αυτά που αναγράφονται στο σαιτ.
Εγώ δηλαδή που είμαι παλιός πληρώνω τα ίδια με έναν νέο που έχει unlimited 35. Κι εγώ για φορητότητα θα πάω γιατί δεν καταλαβαίνουν αλλιώς, θα γίνω "νέος" και με τη βούλα αν χρειαστεί..

Αναρτημένη εικόνα


#484   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/05/2013 - 12:12

Εμένα με πήραν πριν από Cosmote τηλέφωνο να ανανεώσω σε Unlimited 25 (περίπου 30/μήνα το λογαριασμός), τους είπα ότι θέλω ίδια τιμή που δίνουν σε νέους πελάτες (αλλά τους παλιούς στα @@ τους) και μου είπε θα δω τι μπορεί να γίνει και θα σας πάρω αμέσως. 18 / χρόνο έκπτωση το καλύτερο που μπορεί να κάνει μου είπε όταν με ξαναπήρε και ότι είναι πολιτική της Cosmote για νέους πελάτες αυτά που αναγράφονται στο σαιτ.
Εγώ δηλαδή που είμαι παλιός πληρώνω τα ίδια με έναν νέο που έχει unlimited 35. Κι εγώ για φορητότητα θα πάω γιατί δεν καταλαβαίνουν αλλιώς, θα γίνω "νέος" και με τη βούλα αν χρειαστεί..

τα ιδια μου εκανε εμενα η hol(στην ουσια ειναι η ιδια η vodafone),πληρωνα 25 ευρω την δευτερη χρονια απο 20 ευρω για 24αρα γραμμη(ο θεος να την κανει) ενω οι νεοι συνδρομητες 15,οποτε τους πηρα τηλ να μου το μειωσουν και τους ανεφερα οτι για να μην φτασω στο σημειο να κανω φορητοτητα ωστε να γινει αυτη η μειωση να γινει κατευθειαν!αρχισαν τα μπλα μπλα οτι δεν γινεται για εμενα και τους λεω καλως,κανω αιτηση προς την wind και τσουπ σε 3 ημερες το τηλ απο την hol με την προσφορα τους στα14,8 ευρω και απαιτησα και 5 ευρω πιστωση για τον εναν χαμενο μηνα που μου τον χρεωσαν 25 ευρω!

#485   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 02/05/2013 - 12:20

Εμένα με πήραν πριν από Cosmote τηλέφωνο να ανανεώσω σε Unlimited 25 (περίπου 30/μήνα το λογαριασμός), τους είπα ότι θέλω ίδια τιμή που δίνουν σε νέους πελάτες (αλλά τους παλιούς στα @@ τους) και μου είπε θα δω τι μπορεί να γίνει και θα σας πάρω αμέσως. 18 / χρόνο έκπτωση το καλύτερο που μπορεί να κάνει μου είπε όταν με ξαναπήρε και ότι είναι πολιτική της Cosmote για νέους πελάτες αυτά που αναγράφονται στο σαιτ.
Εγώ δηλαδή που είμαι παλιός πληρώνω τα ίδια με έναν νέο που έχει unlimited 35. Κι εγώ για φορητότητα θα πάω γιατί δεν καταλαβαίνουν αλλιώς, θα γίνω "νέος" και με τη βούλα αν χρειαστεί..


Δεν έχει νόημα καν.. Δοκίμασε με φορητότητα.. Στην τελική το γυρνάς σε καρτοκινητό για 1 μήνα και μετά το ξανακάνεις σύνδεση και είσαι νέος πελάτης..

#486   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 02/05/2013 - 12:30

Δεν έχει νόημα καν.. Δοκίμασε με φορητότητα.. Στην τελική το γυρνάς σε καρτοκινητό για 1 μήνα και μετά το ξανακάνεις σύνδεση και είσαι νέος πελάτης..

Δεν έχει νόημα 18 το χρόνο τι να κερδίσω...Το θέμα είναι ότι είναι στο ίδιο όνομα κι άλλες συνδέσεις και θα τους απειλήσω και με αυτές ότι θα διακοπούν όλες μαζί γιατί είναι προκλητικό να δίνεις σε νέους αλλά στους παλιούς τίποτα...
Να το γυρίσω σε καρτοκινητό και να μπλέξω πάλι με διαδικασίες δεν θα το κάνω αλλά μπορώ να κάνω εικονική αίτηση φορητότητας να δω τι μπορώ να πετύχω...

τα ιδια μου εκανε εμενα η hol(στην ουσια ειναι η ιδια η vodafone),πληρωνα 25 ευρω την δευτερη χρονια απο 20 ευρω για 24αρα γραμμη(ο θεος να την κανει) ενω οι νεοι συνδρομητες 15,οποτε τους πηρα τηλ να μου το μειωσουν και τους ανεφερα οτι για να μην φτασω στο σημειο να κανω φορητοτητα ωστε να γινει αυτη η μειωση να γινει κατευθειαν!αρχισαν τα μπλα μπλα οτι δεν γινεται για εμενα και τους λεω καλως,κανω αιτηση προς την wind και τσουπ σε 3 ημερες το τηλ απο την hol με την προσφορα τους στα14,8 ευρω και απαιτησα και 5 ευρω πιστωση για τον εναν χαμενο μηνα που μου τον χρεωσαν 25 ευρω!

Έτσι θέλουν γιατί είναι αρπαχτικά αλλά το θέμα είναι να μπαίνεις σε διαδικασίες συνέχεια κτλ...

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 02/05/2013 - 12:32

Αναρτημένη εικόνα


#487   vag8

vag8

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/05/2013 - 13:30

Δεν έχει νόημα καν.. Δοκίμασε με φορητότητα.. Στην τελική το γυρνάς σε καρτοκινητό για 1 μήνα και μετά το ξανακάνεις σύνδεση και είσαι νέος πελάτης..

κι εμενα ως καινουρια στην κοσμοτε απο βονταφον που ημουν μου εδωσαν το unlimited 65 με 40 ευρω και εχει 1500 ομιλια σε ολους, 1500 μηνυματα σε ολους και 1 γιγα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες