Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 09/12/2011 - 21:34

Με 75 ευρώ πάγιο min σου έδιναν 110 ευρώ επιδοτηση ρε φίλε μου;Δεν υπάρχει αυτό...Είναι πολύ αλήτες τελικά...Πολλά έδωσες,έπρεπε να κάνεις αίτηση φορητότητας γιατί είναι αλήτες.Άκου 110 ευρώ επιδότηση...κλέφτες και λωποδύτες είναι...

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 09/12/2011 - 21:48

Καλησπέρα σας.και εγω εχω τραβήξει παρόμοια σκηνικά.με εμημέρωσε ένας πωλητής φίλος απο wind οτι απο τον ιανουάριο οι επιδοτήσεις ΤΕΛΟΣ.αυτό σας το λέω ΟΧΙ επίσημα γιατι δεν είμαι υπάλληλος κάποιας εταιρείας απλά το έμαθα και το μοιράζομαομ μαζί σας.



δεν νομίζω γιατί θα πέσει πολύ και η αγορά κινητής έτσι.. Αν κοπεί η επιδότηση πχ στο iPhone που είναι μια τόσο ακριβή συσκευή... πόσοι θα το πάρουν πια χωρίς συμβόλαιο?? Ειδικά το 32 και 64gb θα είναι απλησίαστο μετά..

Απλώς γεγονός είναι ότι σε σπρώχουν στα 24μηνα συμβόλαια τώρα τελευταία κάτι που γίνεται εδώ και καιρό στο εξωτερικό...
Μήπως στο πε αυτό από τη wind γιατί η εταιρία θα κλείσει?? :P ή θα γίνει η συγχώνευση με τη vodafone που περιμένουμε?

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 09/12/2011 - 21:49


#108   ximiole

ximiole

    iPH User

  • 115 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/12/2011 - 21:53

μα αν εκανα φορητοτητα στην cosmo σε αντιστοιχο προγραμμα π.χ unlimited 45 θα επρεπε να πληρωνα περι 300 ευρω για iphone 4s και επισης στην περιοχη μου η βοντα εχει Η+ δικτυο ενω η COSMO gprs

#109   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 09/12/2011 - 22:11

Θα μπλόφαρες δεν θα πήγαινες cosmote ρε...Θα σε έπαιρναν μετά θα τους έλεγες για χαμηλή επιδότηση και θα έπαιρνες ότι ήθελες...

Αναρτημένη εικόνα


#110   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/12/2011 - 22:25

ρε παιδια αυτα γινονται και σε καρτοκινητα γιατι εχω ενα και θελω να το κανω συνδεση εχουν αλλες 2(συνδεσεις κοσμοτε) στην οικογενεια?με ειχε παρει πριν λιγο καιρο η βοντα αλλα της ειπα δεν ενδιαφερωμαι τι μπορω να κανω τωρα που θελω να κανω συνδεση και να παρω και ενα αιφον δωρο γιατι κανεις απο τις αλλες δυο που εχουμε δεν εχει παρει τιποτα καλο μεχρι τωρα και η μια συνδεση ειναι απο τοτε με τις φραντζολες

#111   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 09/12/2011 - 22:26

ρε παιδια αυτα γινονται και σε καρτοκινητα γιατι εχω ενα και θελω να το κανω συνδεση εχουν αλλες 2(συνδεσεις κοσμοτε) στην οικογενεια?με ειχε παρει πριν λιγο καιρο η βοντα αλλα της ειπα δεν ενδιαφερωμαι τι μπορω να κανω τωρα που θελω να κανω συνδεση και να παρω και ενα αιφον δωρο γιατι κανεις απο τις αλλες δυο που εχουμε δεν εχει παρει τιποτα καλο μεχρι τωρα και η μια συνδεση ειναι απο τοτε με τις φραντζολες



ναι γίνονται.. παίρνεις την ανταγωνίστρια εταιρία δηλαδή τη vodafone στο 13894 δωρεάν και κάνεις αίτηση τηλεφωνική για φορητότητα σε πρόγραμμα συμβολαίου ..

#112   ximiole

ximiole

    iPH User

  • 115 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/12/2011 - 23:39

Θα μπλόφαρες δεν θα πήγαινες cosmote ρε...Θα σε έπαιρναν μετά θα τους έλεγες για χαμηλή επιδότηση και θα έπαιρνες ότι ήθελες...

κανονικα η επιδοτηση μου σε οποιο προγραμμα και να πηγαινα για 18μηνο με τον ιδιο αριθμο ηταν 150 ευρω....και τελικα μου την κανανε 450 ευρω παρολο που μειωσα και το προγραμμα μου απο 75 σε 60 ευρω το μηνα!

Τελευταία επεξεργασία από: ximiole, 09/12/2011 - 23:39


#113   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 11/12/2011 - 11:57

Παιδιά ξέρετε αν αυτό http://www.cosmote.g...eToCosmote_Form είναι για αίτηση φορητότητας και αν ναι σε πόσες μέρες θα με πάρει η βοδα ευχαριστώ
:rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: spyipad, 11/12/2011 - 11:57


#114   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 12/12/2011 - 15:16

το πολυ σε 3 εργασιμες...
εδω επιλεγεις συσκευη και μετα πατας φορητοτητα...

Τελευταία επεξεργασία από: HarrisCasual, 12/12/2011 - 15:18


#115   ZisisKozani

ZisisKozani

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 12/12/2011 - 18:00

Λοιπόν παιδιά να κάνω και εγώ με την σειρά μου μία ερώτηση.
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited 30 (μετά απο μία προσφορά που μου κάνανε πέρυσι με 50% έκπτωση στο πάγιο).
Είχα σκοπό λοιπόν να αγοράσω το iPhone 4s 16gb Λευκό κάνοντας ανανέωση στο Vodafone Unlimited 45 24μηνο.
Στην Vodafone της Κοζάνης που πήγα, για ανανέωση στο Unlimited 45 24μηνο μου έδιναν εκπτωση μόνο 300 ευρώ για το iPhone 4s 16gb οπότε θα χρειαζόταν να πληρώσω 370 ευρώ τη συσκευή.
Βέβαια μου είπαν οτι θα έχω έξτρα και την επιδότηση μου. Αλλα μιας και περιμένω αρκετά μικρή επιδότηση το κινητό σίγουρα δεν θα το έπαιρνα φθηνότερα απο 300 ευρώ.
Επίσης μου είπαν οτι δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν iPhone 4s στο κατάστημα. Ούτε καν στο περίπου.
Έτσι σκέφτηκα να πάω στον Γερμανό που δουλεύει ένας φίλος μου να πάρω τελικά το iPhone 4s Λευκό αλλα σε 32gb χωρητικότητας κάνοντας φορητότητα στην Cosmote (στο αντίστοιχο πρόγραμμα 'Απεριόριστα 45 για 24 μήνες').
Το κινητό θα μου στοιχίσει 389 ευρω.
Επίσης ο φίλος μου απο τον Γερμανό μου εγγυήθηκε οτι σε 10 μέρες το πολύ θα έχω την συσκευή στα χέρια μου.
Σκέφτηκα λοιπόν όταν με πάρουν τηλέφωνο απο την Vodafone για προσφορά να τους πώ οτι στην Cosmote μου προσφέρουν το iPhone 4s 32gb Λευκό σε αρκετά χαμηλότερη τιμή απο ότι αυτούς στο αντίστοιχο 24μηνο πρόγραμμα Unlimited 45. Όπως επίσης οτι θα το παραλάβω άμεσα.
Λέτε να τσιμπήσουν και να μου κάνουν καμία καλύτερη προσφορά, αλλα και να μου το στείλουν πιό γρήγορα;
Αλλιώς για δώστε μου καμία συμβουλή για το τι άλλο θα ήταν καλύτερο να πώ για την περίπτωση μου.
Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω άμα το παζάρι πετύχει και μου κάνουνε κάποια καλή προσφορά απο Vodafone, αν θα πρέπει να έχω κάποιον φόβο οτι δεν θα τηρήσουν την συμφωνία.

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά και συγνώμη για το μεγάλο κείμενο.

#116   ZisisKozani

ZisisKozani

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/12/2011 - 17:15

Κανείς;
Ελπίζω να μην διαβάζετε ακόμα το post μου απο χτες... :lol: :rolleyes: :P

#117   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 13/12/2011 - 18:53

δε χρειαζεται να τους παρεις τηλεφωνο... απλα κανε τη φορητοτητα και θα σε παρουν να στο δωσουν τσαμπα...

Τελευταία επεξεργασία από: HarrisCasual, 13/12/2011 - 18:54


#118   ZisisKozani

ZisisKozani

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/12/2011 - 20:19

δε χρειαζεται να τους παρεις τηλεφωνο... απλα κανε τη φορητοτητα και θα σε παρουν να στο δωσουν τσαμπα...


Μα εννοείται οτι δεν θα τους έπαιρνα τηλέφωνο εγώ αλλα θα περίμενα να με πάρουν αυτοί για προσφορά.
Οπότε λες να μπορέσω να το πάρω σχεδόν τζάμπα?

#119   stefanos7

stefanos7

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2011 - 22:11

καλησπερα, θελω και εγω την γνωμη σας η μανα μου εχει vodafone unlimited 25 και της δινουν την εξωφρενικη επιδοτηση των 36 ευρω!!
ξερω την διαδικασια(φορητοτητα) την εχω κανει πριν ενα χρονο ερχομενος στην βοντα με συνολικη επιδοτηση κοντα στα 1300 ευρω για 3 νουμερα(οικογενειακο πακετο) στα παγια 60,60 και το 25
αλλα τωρα εληξε το 25αρι συμβολαιο.Πηρα στην κοσμοτε κ μου ειπαν για το 25 απεριοριστα με 70 ευρω.
Αξιζει να το κυνηγησω ?
το λεω επειδη ειναι μικρο το παγιο ?
ποση λετε να ειναι η επιδοτηση που λαβω απο την βοντα μετα την "απειλη" της φορητοτητας?
καθε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη..

#120   stefanos7

stefanos7

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2011 - 22:24

κανεις???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες