Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 25/10/2012 - 14:32

Σε αυτη την περίπτωση συμφέρει η μείωση του πάγιου , πάντως αν είσαι καιρο με σύνδεση η κάρτα θα σου κακο φανεί , θα έχεις λεπτά μόνο προς what's up κλπ

το ξερω και αυτο ειναι που σκεφτομαι εχω 10 χρονια συνδεση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/10/2012 - 14:44

κοιτα σε ποια εταιρια ειναι τα περισσοτερα τηλεφωνα που κανεις και δες αν σε συμφερει το -45% ή να πας σε αλλη σε χαμηλοτερο προγραμμα με εκπτωση αντι επιδοτησης..παντως κανε φορητοτητα πρωτα, 10 χρονια ειναι πολλα για να σου δινουν τοσα λιγα

#363   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:36

Θα ήθελα τη γνώμη σας.Τον περασμένο Μάρτιο πήγα ν' ανανεώσω το συμβόλαιο μου στη Vodafone από το Πλαίσιο.Έχω εταιρικό πακέτο και πλήρωνα μέσο όρο 70-75 euro το μήνα.Αρχικά μου είπαν μία επιδότηση 100euro κι έβαλα τα γέλια.Τους είπα ευγενικά ότι είναι πολύ μικρή η επιδότηση και ότι θέλω μεγαλύτερη.Αλλάζοντας το πρόγραμμα μου σε μηνιαίο πάγιο 90euro το μήνα και κάνοντας 2 καινούριες συνδέσεις mobile internet και ένα καρτοπρόγραμμα μου έδωσαν τελικά 650euro επιδότηση με 18 μηνο συμβόλαιο στο πάγιο των 90euro και οι υπόλοιπες συνδέσεις 12μηνες.Από τότε σύνολο δίνω 125euro το μήνα μέσο όρο.Τι επιδότηση μπορώ να διεκδικήσω στην επόμενη ανανέωση του συμβολαίου μου?
(125x18=2.250euro θα δώσω συνολικά στους 18 μήνες)

#364   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:44

Δε μου λες , σε κοβω για μεγιστανα.. δεν αγοραζεις το 5αρι και να μου το πουλησεις στα 500 ευρω? :P


Αν μου δώσουν 2 iphone 5 δωρεάν από την επιδότηση σου πουλάω το ένα 500 ευρώ.Τι επιδότηση μπορώ να ζητήσω?

#365   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 27/10/2012 - 20:05

Παιδιά δεν έχω διαβάσει όλο το topic απλά μια πληροφορία θέλω να δώσω, μπορεί να έχει υποθεί κι όλας. Στα iphone ξέρω απο την εμπειρία μου και απο πρόσφατη συζήτηση σε κατάστημα cosmote βέβαια ότι δίνουν υπερεπιδότηση, μόνο για iphone όμως. Οπότε τι επιδότηση έχει ο καθένας για το iphone εαν ενδιαφέρεστε για αυτό θα το μάθετε μόνο την ημέρα που θα κυκλοφορήσει στην αγορά. Και είναι καλή ακόμα. Καθαρά λέω τι μου είπαν όταν πήγα και ρώτησα, απο εκεί και πέρα δεν ξέρω.

#366   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 27/10/2012 - 20:29

εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι εχουν κοψει τις υπερβολικες επιδοτησεις και προσπαθουν να κανουν προσφορες στα παγια.

#367   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/10/2012 - 14:17

Για μεταφορα δυο γραμμες απο κοτε σε βοδα στο 45 το προγραμμα και τα δυο 450 ευρω επιδοτηση σε 18μηνο αλλα ζητανε λεει πιστωτικη πλεον για 18-24μηνα συμβολαια.ισχυει?

#368   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2012 - 16:46

ειμαι voda μια 10ετια. Τελευταιο χρονο απο περσι τα χριστουγεννα , ειμαι με -30% στο unlimited 60( καπου 46 ευρω).με χει παρει απο Παρασκευη η cosmote και μου εχει κανει προσφορα στο απεριοριστα 70 με τελικη τιμη(φπα, τελη, τα παντα) 49 ευρω και πρεπει να φερω και αλλο ατομο για οικογενειακο πακετο. ειπα ναι στη προσφορα μ φανηκε αρκετα καλη. η voda ακομη δεν με εχει παρει τηλ και αν δεν το κανει θα χασει 2 συνδρομητες σε 1 βδομαδα.... γνωμες; σε αντιπροσφορα σε voda υο να ζητησω;

#369   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/10/2012 - 19:14

ειμαι voda μια 10ετια. Τελευταιο χρονο απο περσι τα χριστουγεννα , ειμαι με -30% στο unlimited 60( καπου 46 ευρω).με χει παρει απο Παρασκευη η cosmote και μου εχει κανει προσφορα στο απεριοριστα 70 με τελικη τιμη(φπα, τελη, τα παντα) 49 ευρω και πρεπει να φερω και αλλο ατομο για οικογενειακο πακετο. ειπα ναι στη προσφορα μ φανηκε αρκετα καλη. η voda ακομη δεν με εχει παρει τηλ και αν δεν το κανει θα χασει 2 συνδρομητες σε 1 βδομαδα.... γνωμες; σε αντιπροσφορα σε voda υο να ζητησω;


για να κανει η κοσμο -30% η βοντα μπορει να σου κανει κ -40%...

#370   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 30/10/2012 - 15:30

Παιδιά οσοι εχετε κανει ανανεωση πριν λιγο, θέλει αναγκαστικα στοιχεία πιστωτικής ή τραπεζικο λογαριασμό η Vodafone για να κλειδώσει μια προσφορα αν σας κάνουν? έχω οικογενειακό στην cosmote και επειδη μου έδιναν λίγα έκανα φορητοτητα στην Vodafone. Δε το έκανα με προοπτική για να ανεβασω την κοσμοτε. Αν δεν ανεβασει δε με πειράζει, αλλα στην περίπτωση αυτη, βρήκα οτι καλυτερο στην αγορά και η Vodafone μου εκανε την καλυτερη προσφορα. Το θέμα ειναι μου ζητάνε τέτοια στοιχεία (πιστωτικη και τραπεζικο λογαριασμο) τώρα, ενώ αρχικά δεν είχαν πει κατι τέτοιο και πρώτη φορα τα άκουσα. Δεν εχει γράψει και κανένας κατι τέτοιο μέσα εδώ.

Το έχω ρωτήσει και http://www.iphonehel...te/page__st__75 αλλα μάλλον εδώ που έχετε Vodafone ταιριάζει καλύτερα.

#371   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 15:35

ε και γιατι δεν δινεις τραπεζικο λογαριασμο, τι φοβασαι μη σου κανουν καμμια καταθεση...χααχαχαχα

#372   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 15:35

Παιδιά οσοι εχετε κανει ανανεωση πριν λιγο, θέλει αναγκαστικα στοιχεία πιστωτικής ή τραπεζικο λογαριασμό η Vodafone για να κλειδώσει μια προσφορα αν σας κάνουν? έχω οικογενειακό στην cosmote και επειδη μου έδιναν λίγα έκανα φορητοτητα στην Vodafone. Δε το έκανα με προοπτική για να ανεβασω την κοσμοτε. Αν δεν ανεβασει δε με πειράζει, αλλα στην περίπτωση αυτη, βρήκα οτι καλυτερο στην αγορά και η Vodafone μου εκανε την καλυτερη προσφορα. Το θέμα ειναι μου ζητάνε τέτοια στοιχεία (πιστωτικη και τραπεζικο λογαριασμο) τώρα, ενώ αρχικά δεν είχαν πει κατι τέτοιο και πρώτη φορα τα άκουσα. Δεν εχει γράψει και κανένας κατι τέτοιο μέσα εδώ.

Το έχω ρωτήσει και http://www.iphonehel...te/page__st__75 αλλα μάλλον εδώ που έχετε Vodafone ταιριάζει καλύτερα.

δες λιγο και το ποστ 372,ο φιλος το ανεφερε και αυτος,μηπως ισχυει!

#373   hyperlost

hyperlost

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:iwhisto

Δημοσίευση 30/10/2012 - 16:07

Ναι ξέρει κανένας τι παιζει?

Να δώσουμε πιστωτικές? το εχει κάνει κανένας?

#374   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 16:42

Ναι δώστε άφοβα.Δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος.Κι εγω εχω δηλώσει η χρέωση να γίνεται μέσω πιστωτικής.Και το πόσο της σύνδεσης κάθε μήνα έρχεται στην έκδοση του λογαριασμού της πιστωτικής.

#375   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:21

ξέρει κανείς αν ισχύει και για τους άλλους παρόχους αυτό ή είναι αποκλειστικότητα της βοδα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες