Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 09:14

εγω θελω να παρω το 4s στο 45 24μηνο με 269 ευρω που ειναι και απο 70 που εχω να τα παω στα 200 ωστε να δωσω 60 ευρω μονο!

δηλαδη τι να τους πω οτι η cosmote μου το δινει μονο με 50 ευρω στο ιδιο προγραμμα??


Δε χρειαζεται καν να παρεις την κοσμοτε. Εμεις απλα πηγαμε στη βοντα και τους ειπαμε οτι και καλα μας πηρε η κοσμοτε και μας ρωταγε αν μας ενδιαφερει να αλλαξουμε παροχο και ρωτησαμε απο περιεργει ποσο βγαινει το μηλοφωνο στο ταδε προγραμμα και μας ειπε ξερω γω 60 ευρω. Και το σκεφτομαστε γιατι ειναι καλη η επιδοτηση κλπ κλπ και ειμαστε καλοι πελατες και χρονια και θαπρεπε ναχουμε καλυτερη επιδοτηση κλπ κλπ και μας κανανε.

Δεν ρωτησανε να δουνε και κανα αποδεικτικο το ποσα προσεφερε η κοσμοτε.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 29/11/2011 - 09:14

Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/11/2011 - 09:14

Την Cosmote πρώτα από όλα θα ρωτήσεις με το ίδιο πακέτο τι σου δίνει για να μιλάς σωστά και τεκμηριωμένα γιατί αυτοί ξέρουν δεν είναι χαζοί απλά προσπαθούν κάθε φορά να μην εξαντλήσουν το όριο και να σου δώσουν χαμηλή επιδότηση και να μείνεις πελάτης τους.

Ρώτησε πρώτα γράψε σε ένα χαρτί από το κατάστημα που πήγες μέχρι το όνομα του υπαλλήλου και το τι προνόμια και τι πάγιο τα πάντα .

Μετά θα μπορείς να τους πεις με σωστά επιχειρήματα.Το 45 που λες με 24μηνο η Cosmote κανονικά πρέπει να στο δώσει δωρεάν το iPhone 4S.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#63   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/11/2011 - 09:16

Δεν ρωτησανε να δουνε και κανα αποδεικτικο το ποσα προσεφερε η κοσμοτε.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)


Αποδεικτικό δεν ζητάνε αλλά αν τα έχει όλα αυτά που του περιγράφω θα μπορεί να κερδίσει την μέγιστη επιδότηση .;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#64   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 09:16

Την Cosmote πρώτα από όλα θα ρωτήσεις με το ίδιο πακέτο τι σου δίνει για να μιλάς σωστά και τεκμηριωμένα γιατί αυτοί ξέρουν δεν είναι χαζοί απλά προσπαθούν κάθε φορά να μην εξαντλήσουν το όριο και να σου δώσουν χαμηλή επιδότηση και να μείνεις πελάτης τους.

Ρώτησε πρώτα γράψε σε ένα χαρτί από το κατάστημα που πήγες μέχρι το όνομα του υπαλλήλου και το τι προνόμια και τι πάγιο τα πάντα .

Μετά θα μπορείς να τους πεις με σωστά επιχειρήματα.Το 45 που λες με 24μηνο η Cosmote κανονικά πρέπει να στο δώσει δωρεάν το iPhone 4S.



Ωπ αρχηγε σορρυ που λεω άλλα απο σενα αλλά παροτι πηρα κοσμοτε και ρωτησα , άλλα ειπα τελικα στη βοντα απο αυτα που μου χαν πει απο κοσμοτε και δεν αμφισβητησε κανεις :)


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 29/11/2011 - 09:16

Whatsapp doc?

#65   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/11/2011 - 09:31

Ωπ αρχηγε σορρυ που λεω άλλα απο σενα αλλά παροτι πηρα κοσμοτε και ρωτησα , άλλα ειπα τελικα στη βοντα απο αυτα που μου χαν πει απο κοσμοτε και δεν αμφισβητησε κανεις :)


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)



ok οποτε θα τους πεισω οτι η cosmote μου το δινει δωρεαν στο 45 24μηνο!

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#66   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 09:35

ok οποτε θα τους πεισω οτι η cosmote μου το δινει δωρεαν στο 45 24μηνο!



Θα τους πεις και θα τους επιμεινεις.

Οι γονεις μου 14 χρονια πελατες βοντα με τρελλους λογαριασμους πριν απο τα unlimited και τους διναν 140 ευρω επιδοτηση και στους δυο μαζι. Και πηρα σηκωτο τον πατερα και πηγαμε, ξαναπηγα και γω το απογευμα και πηρε τελικα 627 ευρω. Εβαλε 40 ευρω και πηρε 4s.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το καινούριο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (www.ikoutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#67   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 29/11/2011 - 10:45

Το πρόβλημα με τις χαμηλές επιδοτήσεις λύνεται ως εξής.(Το έχω κάνει 2 φορές στο παρελθόν με επιτυχία)
Επικοινωνείς με την εταιρία σου όποια και να είναι.
Τους ζητάς σε λογικά πλαισια βάσει των λογαριασμών σου ένα Χ πάγιο(Δεν μπορείς να έχεις λογαριασμούς 20 ευρώ και να τους ζητάς 300 ευρώ πάγιο)
Αν δεν σε ικανοποιήσουν,κάνε μια αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρία.
Αν την κάνεις πρωι μέχρι το μεσημέρι έχει πέσει τηλ στάνταρ και θα σε ρωτήσουν γιατί φεύγετε έχετε παράπονα και και και.
Εκεί εσύ επίθεση,με δουλεύετε στις επιδοτήσεις,είναι πολύ χαμηλές κτλ.
Θα σου πουν όλο γλύκα πόση επιδότηση θέλετε;
Εκεί εσύ θα πεις ένα μεγάλο αλλά λογικό πόσο.Πχ αν νομίζεις ότι δικαιούσαι 400 ευρώ πες 500 για να πάρεις τα 400.
Θα σου πει να μιλήσω με τον προϊστάμενο και σας ξαναπαίρνω.
Πήρες ότι ήθελες και ακύρωσες την φορητότητα(δεν έδωσε έγκριση η εταιρία σου επειδή άλλαξες γνώμη)

Θέλουν παζάρια οι εταιρίες όλες σε αυτό το θέμα.

Αναρτημένη εικόνα


#68   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 29/11/2011 - 10:59

Θέλουν παζάρια κ αν έχεις κ λίγο τσαμπουκά τότε τα καταφέρβεις. Όμως τα προγράμματα παγίου με δέσμευση 12-24 μηνών ουσιαστικά δεν συμφέρουν. Είναι πολύ ακριβά ό,τι δώρο κ να σου δίνουν. Εγώ με κάρτα έχω internet, sms κ τηλεφωνα με 12€ κ είμαι ικανοποιημένος. Πραγματικά σκεφτείτε το εντελώς μαθηματικά ρε παιδιά αν σας συμφέρουν τα συμβόλαια. Βάλτε τα κάτω κ υπολογίστε τα. Είναι κρίμα να δίνετε 40/50 αρια σε αυτές τις εταιριες με τέτοια κρίση.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#69   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 11:01

Θέλουν παζάρια κ αν έχεις κ λίγο τσαμπουκά τότε τα καταφέρβεις. Όμως τα προγράμματα παγίου με δέσμευση 12-24 μηνών ουσιαστικά δεν συμφέρουν. Είναι πολύ ακριβά ό,τι δώρο κ να σου δίνουν. Εγώ με κάρτα έχω internet, sms κ τηλεφωνα με 12€ κ είμαι ικανοποιημένος. Πραγματικά σκεφτείτε το εντελώς μαθηματικά ρε παιδιά αν σας συμφέρουν τα συμβόλαια. Βάλτε τα κάτω κ υπολογίστε τα. Είναι κρίμα να δίνετε 40/50 αρια σε αυτές τις εταιριες με τέτοια κρίση.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Σίγουρα, είναι το τι βολεύει τον καθένα. Εγώ με τη δουλειά μου βολεύομαι με το unlimited 50, γιατί είμαι συνέχεια στο δρόμο και στο τηλέφωνο. Οποτε δε με χάλαει η ανανέωση για 12 η 18 μήνες. Αλλα το να πάει κάποιος απο 12 και 15 ευρώ το μήνα στα 50 αν δεν τα χρησιμοποιεί είναι κρίμα μονο για το κινητό, καλύτερα να το πάρει με δόσεις μονο συσκευή απο κανα κατάστημα.
Whatsapp doc?

#70   TOYLIS

TOYLIS

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:toylis

Δημοσίευση 29/11/2011 - 12:42

ρε, μην φας τους παπαδες.. κανε πραγματικα αιτηση φορητοτητας σε αλλη εταιρεια.. πανε στην Γουιντ! (φανταστικο το αγγλικο μου!) στην Κοσμουτε! και πες οτι θες να γυρισεις σε αυτους.. θα σου δωσουν μεγαλυτερη επιδοτηση και μετα μολις δει η βονταφον οτι φευγεις τοτε θα παρεις καλη επιδοτηση .. οχι μπλοφα ομως.. κανονικα υπεγραψε με την γουιντ ή την κοσμοτε..

#71   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 12:44

ρε, μην φας τους παπαδες.. κανε πραγματικα αιτηση φορητοτητας σε αλλη εταιρεια.. πανε στην Γουιντ! (φανταστικο το αγγλικο μου!) στην Κοσμουτε! και πες οτι θες να γυρισεις σε αυτους.. θα σου δωσουν μεγαλυτερη επιδοτηση και μετα μολις δει η βονταφον οτι φευγεις τοτε θα παρεις καλη επιδοτηση .. οχι μπλοφα ομως.. κανονικα υπεγραψε με την γουιντ ή την κοσμοτε..



Αμα υπογράψει μετα δε μπορεί να κάνει πισω. Και ασε τη Γουιντ ειναι άσχετοι χαχα!

(Πήγε να μου πουλήσει η τύπισα για φορητότητα iphone 3g, 3Gigabyte)
Whatsapp doc?

#72   TOYLIS

TOYLIS

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:toylis

Δημοσίευση 29/11/2011 - 13:07

Αμα υπογράψει μετα δε μπορεί να κάνει πισω. Και ασε τη Γουιντ ειναι άσχετοι χαχα!

(Πήγε να μου πουλήσει η τύπισα για φορητότητα iphone 3g, 3Gigabyte)


καλο μου .. σε μαγαζι βονταφον δουλευω.. αμα δεν ξερεις, μην μιλας..

#73   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/11/2011 - 13:10

καλο μου .. σε μαγαζι βονταφον δουλευω.. αμα δεν ξερεις, μην μιλας..



ΤΕΛΕΙΑ! Για πες μου αφού θα ξέρεις, η εγγύηση δεν καλύπτει usb καλώδιο που ήταν χαλασμένο απο σφραγισμένη συσκευή ε?
Whatsapp doc?

#74   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 29/11/2011 - 13:18

Εμενα μου εχουν δωσει 552 ευρω επιδοτηση για το Unlimited 50 για 2 χρονια στην Vodafone. Περιμενω μεχρι τελος της εβδομαδας ενα 32αρι μαυρο S φυσικα.Με 237 το παιρνω. Καλα δεν ειναι??

#75   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 29/11/2011 - 13:20

Αρκετά καλά είσαι σίγουρα.Τους πίεσες καθόλου ή στο έδωσαν από μόνοι τους;;

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες