Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 21/12/2011 - 19:15

δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου για μια γραμμη και ιδιαιτερα αυτη με 25€...
αντε να σου δωσουν το πολυ 140-150€ απο την εταιρεια που εισαι αν κανεις φορητοτητα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 19:40

παιδια αν ειστε σε βοντα μη κανετε καμια φορητοτητα σε γουιντ δεν πιανει..η βοντα εχει εξαγορασει την γουιντ απο το καλοκαιρι και προσπαθει να παρει τους πελατες με το καλο για να τους εχει και στο μελλον.οποτε και γουιντ να πατε σε λιγο καιρο βοντα θα ειστε.η αγορα δεν εγινε κατευθειαν απο το χρηματιστηριο για να μην πανε ολοι στην κοσμοτε.οποτε τον νου σας

#123   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 21/12/2011 - 19:49

η βοντα εχει εξαγορασει την γουιντ απο το καλοκαιρι


που το εχεις δει αυτο?

#124   xristospapane

xristospapane

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/12/2011 - 01:50

δουλευει κολλητος στα κεντρικα της βοντα εγγυημενο 100%.

#125   biliou

biliou

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/12/2011 - 05:08

Παιδια εχει παρει κανεις προσφατα εκπτωση 50% στο παγιο???

#126   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 11:28

Εχω και εγω ξαδερφη στα κεντρικα της voda... Οντως ακουγεται οτι ή εχει αγοραστεί ή οτι θα αγοραστεί αμεσα..
Μεσω αγγλιας αρχες καλοκαιριου ξεκινησαν για να πουλησουν τη vodafone ελλαδος..ομως επειδη δεν υπηρξαν σοβαρες προτασεις, αποφασισαν τελικα να επενδυσουν και να την κανουν μεγαθηριο στην ελλαδα ελεγχοντας το 70-80% της αγορας.. Και ετσι προχωρανε στην εξαγορα της wind.

#127   nadia

nadia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/12/2011 - 13:00

Να σας παραθέσω εδώ και 2 χρόνια τι έκανα με τις επιδοτήσεις.
2010- Μου δίνουν 60 € επιδότηση για 2 γραμμές στο uln5 και το άλλο με τα 200' το μήνα.
Κάνω αίτημα φορητότητας και μου δίνουν επιδότηση 200€ στο uln 25, και την άλλη γραμμή επειδή μίλαγε πολύ την πάμε στο uln45 με 60% έκπτωση και 120€ επιδότηση...
Όπως καταλαβαινετε με 320 έκανες πολλά...Οπότε και αγοράσαμε το ps3 που πάντα ήθελε :).
2011- Οι γραμμές ( 2 δικές μου και 2 των γονιών μου), και λόγω κρίσης ( δεν θέλω σχόλια!!!) κάναμε κάποιες καρτοπρόγραμμα. Ε τους πήραμε τηλ να γίνουν καρτοκινητά και έδωσαν 50% έκπτωση το καρτοπρόγραμμα 20! Εγώ πάλι φέτος δεν έκανα τσαλίμια και πήρα έκπτωση στα πάγια επειδή είχα ήδη αγοράσει το μήλο μου :).

Αυτά....Οπότε εάν η επιδότηση είναι μικρή, πρώτη κίνηση είναι να καλέσετε στο 1227, απο το κινητό σας και να κάνετε παζάρια!
Εάν είναι ανένδοτοι και δεν σας δώσουν ότι θέλετε, κάνετε φορητότητα στην cosmote, και σας πέρνουν τηλ την επόμενη μερα, και σας τάζουν λαγούς με πετραχύλια! ;)

#128   nadia

nadia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/12/2011 - 13:02

Παιδια εχει παρει κανεις προσφατα εκπτωση 50% στο παγιο???

Και 60% μην σου πω.....

#129   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 13:05

από εμπειρία πριν λιγες μέρες μιας ξαδέλφης μου να πω οτι αν είστε vodafone και δεν σας δίνουν καλη επιδότηση μην κανετε αιτιση φωριτοτητας στην wind γιατι ουτε τηλ δεν θα σας παρουν. Η ξαδέλφη οταν μου το ειπε της ειπα κανε στην cosmote και μολιε έκανε η voda αμεσως τηλεφωνο,,και έτσι πήρε σε καλη τιμη το 4.

#130   nadia

nadia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/12/2011 - 13:13

από εμπειρία πριν λιγες μέρες μιας ξαδέλφης μου να πω οτι αν είστε vodafone και δεν σας δίνουν καλη επιδότηση μην κανετε αιτιση φωριτοτητας στην wind γιατι ουτε τηλ δεν θα σας παρουν. Η ξαδέλφη οταν μου το ειπε της ειπα κανε στην cosmote και μολιε έκανε η voda αμεσως τηλεφωνο,,και έτσι πήρε σε καλη τιμη το 4.


Και πιο πονηρα να το δεις, ποιός είναι ο άμεσως ανταγωνιστης της vodafone? Η cosmote....
Άρα κάνεις στον άμεσω ανταγωνιστή φορητότητα!
Και εγώ που δούλευα στην vodafone παλιά, η φορητότητα είναι η τελευταία λύση τους! Και πάλι να έχετε στα υπόψην ότι δεν τα δίνουν όλα εξ αρχής...Ακόμα και όταν σε πάρουν τηλ, πρέπει να τους πιέσεις για να σου δώσουν περισσότερα...

#131   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2011 - 13:24

ναι το ξερω εννοειτε πως πρεπει να τους πεισεις...επισης η wind μαλλον θα εξαγοραστεί απο voda ισως γιαυτο δεν τους νοιαζει.

#132   stefanos7

stefanos7

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/12/2011 - 13:39

θα με παρουν σημερα τηλ απο οτι μ ειπαν κ θα ενημερωσω..

#133   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/12/2011 - 21:26

ΠΡΟΣΟΧΗ!

σε οσους ειχε γινει προσφορα μετα την φορητοτητα

επειτα και με την νεα αυξηση της τιμης των παγιων 60 ευρω

θα ανεβει και η προσφορα σας εγω ειχα συμφωνια 40 ευρω να δωσω για το 4s και πηγα σημερα και μου ειπανε να δωσω 100!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Rockettt, 24/12/2011 - 21:28

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#134   ulver81

ulver81

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2011 - 17:18

Παιδιά έκανα και εγω σήμερα αίτηση φορητότητας σε cosmote απο vodafone και με πήραν κλασσικά τηλ μετα από 4 ώρες! Τους είπα το γνωστό ποιηματάκι...είμαι στη vodafone απο το 2001 κτλ...Αυτή τη στιγμή έχω το πρόγραμμα unlimited 50 το παλιό με απεριοριστο ιτερνετ και για να πάω στο νεο unlimited 60 σε 18μηνο συμβόλαιο από αρχική επιδότηση 160 ευρώ μου την ανέβασαν και είπαν ότι το iphone 4s που θέλω βγαίνει στα 160 ευρώ να δόσω και ότι έχβ 4 μέρες να απαντήσω και ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι καλύτερο...Ομολογώ πως εκνευρίστηκα καθώς ξέρω περιπτωσεις που πριν 1 μήνα πήραν το 4s τσάμπα με τα ίδια ακριβώς προγράμματα. Βέβαια μου είπαν ότι πρέπει να απαντήσω σε 4 εργάσιμες αλλά πιστέυω οτί αν περιμένω τις 4 εργάσιμες θα ξαναπάρουν οι ίδιοι τηλ...Τι συμβουλεύετε?

Τελευταία επεξεργασία από: ulver81, 30/12/2011 - 17:23


#135   ulver81

ulver81

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/01/2012 - 10:01

Πως σας ακουγεται το γεγονος οτι η vodafone αυτοβουλος και χωρις να εχω δοσει εγκριση διεκοψε το αιτημα φορητοτητας που ειχα κανει στην cosmote? Το έμαθα σήμερα από γνωστο μεσα στην cosmote που ειχα κανει την αιτηση φορητοτητας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες