Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Σχετικά με τους τσακωμούς...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Kartisem

Kartisem

    iPH Addict

  • 678 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Kartisem

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:36

Έχει ενήλικες το φόρουμ? ???

Π.Σ. Ξέχασες τα τοπικ "Βγήκε μήπως το untethered 5.0?" και "μήπως βγήκε Jailbreak για το iphone 4s?"

πταίσματα αυτα τα ποστ!!! ακομα ,μικροπταισματα!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:39

Αρκετά ενδιαφέρον θέμα!

προσέξα και ωραιες απαντήσεις που έδωσε ο dinfun .

αλλα μεταξύ πολλων παιδες η ριζα του προβλήματος ειναι αλλου

λες τσακονοντε , ναι νταξει μεχρι ενα σημειο ανθρώπινο , εε αντε να πεις ο αλλος καινουργιος ειναι και δεν ξέρει!
αλλα απο ένα σημειο και μετα σταματάει να λειτουργει η αγνοια και αρχιζεις να υποψιάζεσε τη μαλακια στο κεφαλι !(συγνωμη και για την εκφραση)

ενας καλος λογος, καθετε το καθε μλκισμενο , πισω απο μια οθονη! ενταξει, οχι καινουργιο.
και εγω πισω απο το πληκτρολόγιο μπορω να καθομαι και να το παιζω ταισον.
με την πολυ απλη δικεολογια στον εαυτο μου ,

εε ιντερνετ ειναι τι θα μου κάνει ?
σωστο!

απλα ο αλλος δειχνει και τον χαρακτηρα του ετσι! γιατι να μην σέβεσαι ατομα που
απο την καλοσηνη της καρδιας τους και τιποτα παραπάνω σου δινουν καποια λεπτα απο το χρόνο τους
για να βοηθήσουν οταν εχεις καποιο προβλημα, και οχι μονο μερικοι δεν σέβοντε , βριζουν,απειλουν! κτλπ κτλπ
γνώμη μου? αντε αν εισαι μεγαλοψυχος προσπαθεις και να τον διορθωσεις , φιλε τι τροπος ειναι αυτος, δεν ειναι σωστο κτλπ!

(μιλάω για σχετικα ακρεες και εμφάνης ενοχλητικες συμπεριφορές)

αλλα σιγουρα δεν εχει κανένα νοημα να καθόμαστε απο μερια μας και
να τους δίνουμε τροφη για να φάνε! θα κάτσω εγω να μάθω στον αλλον να νε άνθρωπος?
εε αν ειναι μικρος ίσως και να μάθει , αν ειναι
μεγάλος δεν θα μάθει ποτε. ειτε το ενα ειτε το αλλο...

εγω χαμένος δεν θα βγω! αυτος θα βγει επηδει εχει ξεχάσει να ακουει.

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 25/11/2011 - 13:40


#48   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:39

πταίσματα αυτα τα ποστ!!! ακομα ,μικροπταισματα!!!!!



Μικροπταίσματα? Για να κάνουμε ενα poll να δούμε ποσα εγκεφαλικά έχει προκαλέσει το καθενα απο αυτά τα τοπικς που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια.
Whatsapp doc?

#49   Kartisem

Kartisem

    iPH Addict

  • 678 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Kartisem

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:41

μικροπταισματα,γιατι απλα η απαντηση ειναι ΟΧΙ

#50   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:42

μικροπταισματα,γιατι απλα η απαντηση ειναι ΟΧΙ



Εδω δες

http://www.iphonehel...551#entry741551
Whatsapp doc?

#51   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:46

Εδω δες

http://www.iphonehel...551#entry741551


Thanks για την επισήμανση. To troll έγινε ban
Behind the Scenes...

#52   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 25/11/2011 - 13:47

Thanks για την επισήμανση. To troll έγινε ban


γιατι? γαμω τα γελια εριξα! :lol: :lol:

#53   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:01

Thanks για την επισήμανση. To troll έγινε ban



Τhanks αρχηγε! (το τρολλ εγινε ban ακούγεται πολύ Lord of the Rings! Τον πεταξες στo pit of doom?)

Είχε όντως πλάκα. Έπρεπε να το μεταφέρεις στο humor section :)
Whatsapp doc?

#54   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:07

Κατα καιρους εχουν παρατηρηθει πολλοι τσακωμοι στην ουσια για το τιποτα...
Κι εμενα με εχουν αρπαξει απο τα μουτρα αδικα...
Αλλα λεω τωρα να κατσω να τσακωθω για το καθε παιδι(στο μυαλο) και να χαλασω τη διαθεση μου?
πολυ απλα δεν δινω σημασια...βγαινω απο τη συζητηση και παμε παρακατω...
εχουμε ηδη αρκετα μεγαλα προβληματα για να ασχολουμαστε και με τους αμυαλους που το παιζουν ιστορια μπροστα απο μια οθονη επειδη δεν εχουν κατι αλλο να κανουν....

και τα πιο συμιθισμενα φαινομενα ειναι τα εξης...

1)μου κλειδωσανε το topic!!!
ρε φιλε, το εψαξες λιγο πριν ρωτησεις οτιδηποτε μηπως υπαρχει ηδη απαντηση?

2)Η ορθογραφια βγαζει ματια!!!
Υπαρχουν οπως λενε και πιο πανω ορθογραφοι για ολα τα γουστα,δεν ειναι η δουλεια μου να σε κρινω αλλα εφοσον εσυ δε φροντιζεις να εισαι σωστος θα εχεις και τις αναλογες συνεπειες...

3)κοντρα για την κοντρα!!!
ουδεν σχολιο...

4)πολλες φορες το περιεργο και μη κατανοητο χιουμορ μερικων μελων!
εδω παλι δεν τρεχει λογος να τσκωθουμε διοτι αλλοι εχουν καλη αισθηση και αλλοι οχι...τι να κανουμε τωρα?


αυτα ειχα να πω εγω αγαπητοι μου απο την προσωπικη μου αποψη...

και χαλαρωστε λιγακι γιατι το μονο που καταφερνετε ειναι να χαλιεστε εσεις και να χαλατε και την διαθεση των αλλων μελων και διαχειριστων...

Τελευταία επεξεργασία από: Hidalgo, 25/11/2011 - 14:08

My life's goal is only to fight


#55   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:09

ρε σπαμ στο σπαμ μερικοι , ανχωνοντε ,τρελενοντε , πιανουν το πληκτρολογιο με μανια και οποιον παρει ο χαρος! τι περιμένεις? τα εκανα και εγω δεν λεω! αλλα ημουν 14 ... ;)

#56   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:22

Κατα καιρους εχουν παρατηρηθει πολλοι τσακωμοι στην ουσια για το τιποτα...
Κι εμενα με εχουν αρπαξει απο τα μουτρα αδικα...
Αλλα λεω τωρα να κατσω να τσακωθω για το καθε παιδι(στο μυαλο) και να χαλασω τη διαθεση μου?
πολυ απλα δεν δινω σημασια...βγαινω απο τη συζητηση και παμε παρακατω...
εχουμε ηδη αρκετα μεγαλα προβληματα για να ασχολουμαστε και με τους αμυαλους που το παιζουν ιστορια μπροστα απο μια οθονη επειδη δεν εχουν κατι αλλο να κανουν....

και τα πιο συμιθισμενα φαινομενα ειναι τα εξης...

1)μου κλειδωσανε το topic!!!
ρε φιλε, το εψαξες λιγο πριν ρωτησεις οτιδηποτε μηπως υπαρχει ηδη απαντηση?

2)Η ορθογραφια βγαζει ματια!!!
Υπαρχουν οπως λενε και πιο πανω ορθογραφοι για ολα τα γουστα,δεν ειναι η δουλεια μου να σε κρινω αλλα εφοσον εσυ δε φροντιζεις να εισαι σωστος θα εχεις και τις αναλογες συνεπειες...

3)κοντρα για την κοντρα!!!
ουδεν σχολιο...

4)πολλες φορες το περιεργο και μη κατανοητο χιουμορ μερικων μελων!
εδω παλι δεν τρεχει λογος να τσκωθουμε διοτι αλλοι εχουν καλη αισθηση και αλλοι οχι...τι να κανουμε τωρα?


αυτα ειχα να πω εγω αγαπητοι μου απο την προσωπικη μου αποψη...

και χαλαρωστε λιγακι γιατι το μονο που καταφερνετε ειναι να χαλιεστε εσεις και να χαλατε και την διαθεση των αλλων μελων και διαχειριστων...

Δεν μπορώ να μην γράψω,όταν βλέπω ορθογραφικά λάθη και συντακτικά λάθη κατι παθαίνω .ΟΚ δεν είμαι κανένας φιλόλογος (μάλιστα δεν τους συμπαθώ ) και εγώ κάνω λάθη αλλα να βλέπω κατι λέξεις(πεδι αντι για παιδι,αλλάζη αντι αλλάζει και δεν ξέρω και εγώ τι αλλο..) θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε με μερικούς εδώ μέσα.Είπαμε αλλα μερικοί εχουν δημιουργήσει δικές τους λέξεις (δεν λέω για λέξεις τύπου αναφανδόν,υστεροφημία που ειναι για Μπαμπινιώτη (λέμε τώρα)).Θα μου πείτε υπάρχουν και οι λειτουργικά αναλφάβητοι...έλεος.

#57   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:27

Να ας πούμε, τώρα ο άλλος επειδή του είπα σε άλλο πόστ ότι βλέπω 3D σε μη 3D τηλεόραση, μέσω PS3, με λέει άσχετο.
Επειδη αυτός δεν βλέπει, εγω είμαι ασχετος, κατάλαβες;
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#58   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:34

Δεν μπορώ να μην γράψω,όταν βλέπω ορθογραφικά λάθη και συντακτικά λάθη κατι παθαίνω .ΟΚ δεν είμαι κανένας φιλόλογος (μάλιστα δεν τους συμπαθώ ) και εγώ κάνω λάθη αλλα να βλέπω κατι λέξεις(πεδι αντι για παιδι,αλλάζη αντι αλλάζει και δεν ξέρω και εγώ τι αλλο..) θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε με μερικούς εδώ μέσα.Είπαμε αλλα μερικοί εχουν δημιουργήσει δικές τους λέξεις (δεν λέω για λέξεις τύπου αναφανδόν,υστεροφημία που ειναι για Μπαμπινιώτη (λέμε τώρα)).Θα μου πείτε υπάρχουν και οι λειτουργικά αναλφάβητοι...έλεος.


off topic: εχεις δει πολλους να χρησιμοποιουν αυτες τις λεξεις;.. εχουμε περιορισει το λεξιλογιο μας.. στις 100 λεξεις ημηρεσιως.. απο 4000 + λεξεις .. καλα να παθουμε... :mad:

#59   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:40

Από το Android βρέθηκα ξαφνικά με ένα iPhone 4s , και έχω αγανακτήσει με αυτήν την πατάτα . Η προηγούμενη μου συσκευή ήταν ενα Galaxy II , και μου έχουν βγει τα ματάκια με την θεόμικρη οθονούλα του iPhone !!! Χώρια που τα χρώματα και οι αντιθέσεις είναι χάλια , σε βαθμό να αναρωτιέμαι για το τι βλέπω . Τραγική η Έλλειψη Flash , που είναι η πιο μοντέρνα τεχνολογία για το διαδίκτυο και το μέλλον του Mobile Browsing είναι εκεί . Καρατσεκαρισμένο από έναν κολλητό μου στην ΝΑΣΑ . Επίσης το ιντερφεις του iPhone είναι σχεδιασμενο για ανεγκέφαλους μπαμπουίνους . υπερβολικά απλό . Πως θα νιώσω λίγο Σπέσιαλ σαν άνθρωπος αν δεν πρέπει να μπώ σε 47 μενού , τα μισά από τα οποια είναι κρυφα, να πατήσω διαφορους συνδιασμούς και να πω δυο προσευχες στους προφητες για να κάνω την δουλεία μου . Το άλλο πάλι με το Bluetooth . Τραγικό!!! Δεν υπάρχει τρόπος να στείλω στα φιλαράκια μου φωτογραφίες mp3 και ringtones . Τώρα μην μου πείτε για ανταλαγές μέσω εφαρμογών και email ,γιατί αυτά είναι του διαβόλου. Και εξάλου οι ανταλλάγες αρχείων με τα φιλαράκια μου στο καφέ είναι ο βασικός λόγος που είχα τηλέφωνο . Και μην αρχίσω να μιλάω για της αναφορές μηνυμάτων . Πως θα κατάλαβω πότε η Γκόμενα θα ανοίξει το κινητό της για να την πάρω κατευθείαν και να μην εχει δικαιολογία να αποφεύγει να μου απαντήσει . Τρομερες ελλείψεις . Ας είναι καλά το JB και το Cyndia μόνο έτσι το iPhone είναι κάπως καλό σαν τις Android συσκευές .Εντάξει μπορεί να του αλλάζω τα φώτα με το να κατεβαζω σπασμένες εφαρμογές , αλλά αλήθεια σας λέω είχα σκοπό να αγοράσω την εφαρμογή που μου άρεσε , αλλά να οι καιροι είναι δύσκολοι , ε ουτως η άλλως την βαρέθηκα και λίγο πλεον. Αλλά αυτοί με αναγκάζουν να κάνω JB ,γιατί μας δίνουν μισή συσκευή . Τραγικό να μην μπορείς να αλλάξεις θέματα . Εγω το JB το κάνω για να έχω το SBS Settings όχι για τις σπασμένες εφαρμογες όπως σας προείπα. Αλλά αυτοί οι Αλήτες της GPS εφαρμογες της πουλάνε πανάκριβα .να μην την κατεβάσω από κανένα torrent ; E ναι δεν μπορούν να στερούν από τον Ελληνικό Λαό το δικαίωμα του στο GPS . Γενικά το iPhone ειναι μια Αηδία και θα ξαναπάρω μια καινούργια Android συσκευή να νιώσω λίγο άνθρωπος. Αυτά τα ολίγα , θυματα του Μαρκετινγκ της Apple

Τελευταία επεξεργασία από: Aelaos, 25/11/2011 - 14:42


#60   fkd

fkd

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/11/2011 - 14:41

παντως αν μιλατε για χθες (γιατι ειδα μια εξαρση), ηταν και το φεγγαρι :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες