Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Σχετικά με τους τσακωμούς...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:25

και τα εγεν(ετω) φορουμ καλα ειναι...

Mαριλίνα παρεμπιπτόντως ελπίζω να ανεβάσεις καποιο ποστ με magazino για να χαμογελάσουμε και να ξεχαστουμε λιγάκι.(αν έχεις βέβαια χρόνο και διάθεση).Δεν εβρισκα στο search το εγένετω φόρουμ για να ποστάρω εκει ....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:41

πωπω με εχουν αρρωστήσει στο 3d topic
ερχομαι εδω να σας πω το πονο μου! αχαχαχχαχαχαχαχα
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#123   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:41

Ψιτ... Σουτ εσύ ... :lol:

τρελό αγόρι εσύ δεν διάβασες καλά το μήνυμα μου!!! εγώ είπα... ότι κατάλαβα το χιούμορ του, απλά το υπογράμμισα για κάποιον που δεν το καταλάβει!!! :P

#124   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 20:43

Καλα γεμίσαμε 5 σελιδες για να αναφερθούν τα αυτονόητα ..

#125   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 21:28

κανενας ψυχιατρος υπαρχει στο φορουμ; αληθεια τωρα. :)

#126   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 25/11/2011 - 21:53

είμαστε σεξυ υπέροχα πλάσματα και αγαπιόμαστε μέχρι θανάτου!!!

ΥΓ. όποιος έχει ακόμα το μαχαιράκι μου στην πλάτη του, παρακαλώ να μου το επιστρέψει!!!

#127   Hoganhc

Hoganhc

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2011 - 02:17

Εγω επιμενω!!!
ΜΠΙΝΕΛΙΚΟTOPIC! Θα λειτουργησει ευεργετικα. Θυμαμαι υπηρχε σε ενα αλλο φορουμ παλιοτερα (νομιζω οτι οχι πια) και μετα τα 10 πρωτα ποστς υπηρχαν βρισιες που "δεν υπαρχουν".... Τρελο γελιο

#128   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 26/11/2011 - 09:29

Εγω επιμενω!!!
ΜΠΙΝΕΛΙΚΟTOPIC! Θα λειτουργησει ευεργετικα. Θυμαμαι υπηρχε σε ενα αλλο φορουμ παλιοτερα (νομιζω οτι οχι πια) και μετα τα 10 πρωτα ποστς υπηρχαν βρισιες που "δεν υπαρχουν".... Τρελο γελιο

εγώ το υιοθετώ σε 2 φορουμ που είχα και τώρα σε 3 ξένα που είμαι mod και admin! και λέγονται member trashtalking

#129   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/11/2011 - 10:17

Καλημέρα σε όλους,θέλω με την σειρά μου να πώ και εγώ για το θέμα αυτο δυο λόγια.Θα συμφωνήσω με τα πιο πολλά που δίαβασα,αλλά ρε παιδιά ενα φόρουμ ειναι εδώ τίποτα παραπάνω,δε λέω πρέπει να τηρούνται κάποιοι κανόνες και αυστηρά μάλιστα για να μην ξεφύγει το φόρουμ τελίως,σίγουρα υπάρχουν άτομα που ελένχουν εδώ την κατάσταση και μπράβο για την δουλειά που κάνουν,φιλίες-συμπάθειες-αντιπαθειες ειναι φυσιολογικό να δημιουργούνται.Όμως μην ξεχνάμε πως όλοι οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί και πάντα θα έχουμε και εντάσεις και διαφωνίες σε πολλά θέματα,μην έχουν όμως την απαίτηση μερικοί φίλοι εδω μέσα ως πρός τι πρέπει να λέει ο ένας,πως πρέπει να γράφει ο άλλος,γιατί σκέφτεται έτσι ο αυτός και πάει λέγοντας.Αυτήν την εντύπωση εχω ώρες ώρες με αυτά που διαβάζω.Εγώ δεν είμαι δάσκαλος να μάθω π.χ ορθογραφία σε κάποιον που ειναι 25+ χρονών και κάνει τραγικά λάθη,δεν θα γυρίσω όμως να το κάνω θέμα οκ ρε παιδιά τι να κάνουμε δεν είναι όλοι έξπερ στην ορθογραφία!Μερικοί το λένε και το ξαναλένε το κουράζουν το θέμα με αυτά,αν είναι μην διαβάζετε καν αυτά που γράφουν,όπως είχαμε προχθές το θέμα με την φίλη μας που κάποιοι δε γέλασαν με αυτά που έγραψε,οκ και είπαμε πώς δεν αναγκάζει κανείς κάποιον να διαβάζει αυτο που γράφει.Έχουμε γίνει κριτική επιτροπή για όλα και όλα αυτα γιατί υπάρχουν άτομα που συμφωνούν σε αυτά που λένε αλλιώς δεν νομίζω κάθε μέρα να έλεγαν τα ίδια και τα ίδια.Το πιό σημαντικό που ήθελα να πώ ειναι για τα νέα μέλη,αν κάποιος διαβάσει αυτά που λέμε εδώ πραγματικά θα νομίζει πως για να είναι κάποιος μέλος στο iPhone-Hellas πρέπει να έχει κάποια στάνταρ κριτήρια όπως:
1)Να ξέρει άπιαστη ορθογραφία(τουλάχιστον 19 στην Ελληνική γλώσσα)
2)Να ξέρει Ελληνικές λέξεις που πλέον δεν χρησιμοποιούνται στην καθημερινότητα και να τις ποστάρει στο φόρουμ.
3)Να μην κάνει ποτέ μα ποτέ χαζές ερωτήσεις γιατι θα τα ακούσει απο μερικούς.
4)Να έχει κάνει και ενα IQ τέστ δεν είναι κακό ;) .
5)Στις 3 χαζές ερωτήσεις καίγεσαι(ψάξε άλλο φόρουμ για τις χαζές ερωτήσεις που κάνεις)
6)Με βάση το 5 πρόσεχε λοιπόν τι ρωτάς!
7)Πρόσεχε μην έχει εδω μέσα(φόρουμ)κάποιον κακό mood γιατί θα την πληρώσεις εσύ στο τέλος!
Αυταααα......αν κατάλαβε κανείς πλάκα κάνω για τα αποπάνω,αλλά έχουν και μια μικρή δόση αλήθειας.Συγχωρέστε με για τυχόν ορθογραφικά λάθη.Βασικά αυτή ειναι η γνώμη μου,αλλοι θα διαφωνήσουν άλλοι θα συμφωνήσουν αυτά ειναι τα καλά κουβέντα να κάνουμε,μην τα περιμένουμε όλα μα όλα έτοιμα.Be cool :P .
Φιλικά Σωκράτης......




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες