Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Back Cover (καπάκι πλάτης) for Iphone 4s - 4 (metal,glass,wood etc..)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
82 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 11/02/2013 - 11:36

Παιδια το αγορασα εγω το back cover αυτο...Ειναι διαφορετικο απο οτι στην εικονα αλλα πραγματικα ειναι το κατι αλλο.Εξαιρετικη ποιοτητα και djvassel επαγγελματιας....

Λοιπον εχω και 2 φωτογραφιες για οποιον ενδιαφερεται να δει πως ειναι.


Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα


Eίναι στην πραγματικότητα τόσο σκούρο μεταλλικό (μ' αρέσει) ή μήπως είναι ιδιαίτερα ΑΝΟΙΚΤΟΧΡΩΜΟ (δεν θα μ' αρέσει);

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 11/02/2013 - 11:38

Είναι αρκετά σκούρο...(όχι τόσο όσο του 5 βέβαια)


Παιδιά μια ερώτηση σχετικά, όταν είχα παει το κινητό στο service η μια βίδα φαγωθηκε και τώρα δεν μπορώ να αλλάξω το cover. Για πείτε καμία ιδεα

#78   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 11/02/2013 - 11:40

Είναι αρκετά σκούρο...(όχι τόσο όσο του 5 βέβαια)


Παιδιά μια ερώτηση σχετικά, όταν είχα παει το κινητό στο service η μια βίδα φαγωθηκε και τώρα δεν μπορώ να αλλάξω το cover. Για πείτε καμία ιδεα


Α, ωραία.

Όσο αφορά το δικό σου ερώτημα, δεν υπάρχουν ανταλλακτικά τέτοια (βίδες κτλ) για να πάρεις; Δεν ξέρω, ρωτώ.

#79   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 11/02/2013 - 11:57

Υπάρχουν απλά πως θα την ξεβιδωσω αχαχα

#80   superftp

superftp

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/02/2013 - 12:01

Υπάρχουν απλά πως θα την ξεβιδωσω αχαχα


Βάζεις πολύ μικρή ποσότητα logo στιγμής στο κατσαβίδι και το ακουμπάς στη βίδα σταθερά για λίγη ώρα. Γυρνάς το κατσαβίδι και κατά πάσα πιθανότητα θα γυρίσει και η βίδα. Δοκιμασμένο κόλπο από πολλούς.

Τελευταία επεξεργασία από: superftp, 11/02/2013 - 12:02


#81   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 11/02/2013 - 12:08

Βάζεις πολύ μικρή ποσότητα logo στιγμής στο κατσαβίδι και το ακουμπάς στη βίδα σταθερά για λίγη ώρα. Γυρνάς το κατσαβίδι και κατά πάσα πιθανότητα θα γυρίσει και η βίδα. Δοκιμασμένο κόλπο από πολλούς.


Τί... logo και ...uhu, λέτε ρε παιδιά;! Υπάρχουν πάμφθηνα κατσαβιδάκια με ΜΑΓΝΗΤΗ που κολλά η βίδα πάνω και τέλος, την γυρίζεις άνετα! Ακόμα και τόσο πολύ μικρές.

#82   superftp

superftp

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/02/2013 - 12:12

Τί... logo και ...uhu, λέτε ρε παιδιά;! Υπάρχουν πάμφθηνα κατσαβιδάκια με ΜΑΓΝΗΤΗ που κολλά η βίδα πάνω και τέλος, την γυρίζεις άνετα! Ακόμα και τόσο πολύ μικρές.

Δεν διαφωνώ μαζί σου, απλά με τη Logo θα κάνει τη δουλειά του τώρα ενώ με το κατσαβίδι μέχρι να το παραγγείλει και να του έρθει 2-3 βδομάδες.

#83   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 11/02/2013 - 12:15

Δεν διαφωνώ μαζί σου, απλά με τη Logo θα κάνει τη δουλειά του τώρα ενώ με το κατσαβίδι μέχρι να το παραγγείλει και να του έρθει 2-3 βδομάδες.


Σώπα, καλέ. Τί να... παραγγείλεις κτλ.; Ένα μάικρο-κατσαβίδι χρειάζεται το παιδί, με μαγνητάκι πάνω. Παντού το βρίσκεις, σε ανάλογων εργαλείων μαγαζιά, δεν είναι απαραίτητο να πάρεις "Apple-tool kit".
Γνώμη μου, πάντα. Εννοώ, αυτό θα 'κανα εγώ.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες