Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καινούριο iphone4S...χρησιμοποιημένο?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
289 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   aalex

aalex

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/05/2012 - 13:25

Πολύ μυστήριο έχει πέσει με την όλη ιστορία και πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω ποίο είναι το νόημα!!
Μαφία μπλέκεται, απατεωνιά ξαναμπλέκεται...δε καταλαβαίνω.
Και πολύ εύλογα θα πει κάποιος φίλος.....ΤΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΛΑΒΑΙΝΕΙΣ? :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/05/2012 - 13:42

ρε παιδιά το είπα ποιο πάνω, μάπα η υπόθεση. Ο φίλος πήγε να μας εκθέσει το πρόβλημα τοθυ ενώ αυτό έχει λήξει, απο τη στιγμή που του δώσανε καινούργιο τι προσπαθεί τώρα να κάνει δεν καταλαβαίνω. Απο την πρώτη στιγμή έπρεπε να δώσει στοιχεία του καταστήματος στο φόρουμ, και να πάει στην προστασία του καταναλωτή να κάνει καταγγελία. Αλλα απότι καταλαβαίνω ο συνομιλητής μας δεν πρέπει να είναι κάν ενήλικος, οπότε δε το συνεχίζω. Παλικάρι μου συγγνώμη δε θα ακούσεις απο κανένα λαμόγιο, γιαυτό άλλη φορά να είσαι ποιο προσεκτικός στο τι ζητάς. Και στο κάτω κάτω δηλαδή να σε κλέψω εγώ, να σε ζητήσω συγγνώμη και εσύ θα με πείς εντάξει δε πειράζει??? Πλάκα μας κάνεις?

#288   Sgouros

Sgouros

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/05/2012 - 14:02

οκ καλή καρδιά ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του εγώ απ την πλευρά μου για να προστατεύσω τον κόσμο τα λέω λυπούμε αν σας κούρασα η δεν έγινε αντιληπτή η θέση και η κατάσταση μου , ευχαριστώ για τον χρόνο σας,

#289   aalex

aalex

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/05/2012 - 14:10

Δεν αντιπαρέχεται κανείς με τη προθεσή σου να προστατέψεις το κόσμο, απλά ο τρόπος που το κάνεις με μισόλογα και μυστήριο και σκοτεινές υποθέσεις στη ζώνη του λυκόφωτος καταφέρνεις το αντίθετο.
Φιλικά πάντα.

#290   Sgouros

Sgouros

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/05/2012 - 14:31

σε προηγούμενο post ανέφερα πως όποιος θέλει να μάθει περισσότερα μπορώ να του επιδείξω τα στοιχεία που έχω , που αποδεικνύουν τη θέση μου και την απατεωνιά τους, θα χαρώ πολύ σε προσωπικό επίπεδο να τα παρουσιάσω αλλά αν δεν πάρω απάντηση και συγνώμη θα κρατηθώ σε ένα επίπεδο πριν φτάσω στο δικό τους, ελπίζω να έγινα κατανοητός.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες