Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
88 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 02/01/2012 - 15:21

εγω μαγκες σας προτρεπω να μην αγοραζετε απο ovale-joeytech..
πολυ απλα γιατι τα ιδια ειναι ολα.
κανο εμποριο εδω κ 1 χρονο κ φερνω κ joyetech που μου κοστιζουν εμενα 25$
κριμα δν ειναι??? να σας πιανουν τον ποπο ολοι οι πονηροι??

κ ασε που δεινουν κ εγγυηση τα ξαδερφια απο τιν ανατολη για 6 μηνες σε μπαταρια κ ατμοποιητη ενω εδω τα πονηρα δν δινουν τιποτα...
to ego-c ειναι μια μεγαλη πατατα. 5 ατμοποιητες???? δηλαδη η ovale που πουλαγε 2 με το ego-t τωρα δεινει 5???
1 καθε εβδομαδα????? εμενα προσοπικα μου εχουν κλασει 2 ovale κ 1 joyetech κ κανενας κινεζικος.. κ ΑΣΕ που οταν μαζευτουν πολλα καμμενα τα στελνω πισω κ μου στελνουν αλλα κ τα δεινω στα πελατακια μου τσαμπα.
το καλυτερο για μενα ειναι να αγορασετε μια μπαταρια των 1100mah ego-t κ ενα clearomizer με ενα berlin drop tip κ πραγματικα δν θα ξερετε τι σημενει leaking...
με το elips θα εχετε μιδαμινα προβληματα leaking αλλα η μπαταριες σε βγαζουν μια μερα συνολο...
κ αν πατε να αγορασετε elips να προτημησετε το LSK BEGGING Που μηδενιζει τα προβληματα διαρροων..
το ηλεκτρονικο τσιγαρο ειναι μοδα κ πολυ το εκμεταλευομαστε αλλα μιας κ εχω μια γραμμη εδω,
δν με ξερετε μπορω να λεω την αληθεια.αλλοστε δν εχω αναφερει καν οτι πουλαω τσιγαρα..

εγω παρείγγειλα ego-t που ειχε 2 μεσα δεν με κάλυπτε και πηγα και πηρα μια 1000αρα μπαταρια τις joyetech και ενα atmo τυπου ego-w της bio και δεν το βγαζω απο το στομα :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/01/2012 - 15:24

εγω παρείγγειλα ego-t που ειχε 2 μεσα δεν με κάλυπτε και πηγα και πηρα μια 1000αρα μπαταρια τις joyetech και ενα atmo τυπου ego-w της bio και δεν το βγαζω απο το στομα :)



αυριο που θα ειναι ανοιχτα τα μαγαζια θα το κοιταξω!

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#78   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 25/01/2012 - 03:01

Μολίς χθες αγορασα το ελιπς και ειναι αρκετα καλο,το μονο που με ξενερωσε ηταν το λαδακι που αγορασα...ειναι το μαξμπορο και καλα αλλα η γευση του πιο πολυ θυμιζει καραμελα παρα τσιγαρο και εχει και μετρια νικοτινη.Εχει κανεις να προτεινει καποιο λαδακι το οποιο να εχει γευση απο ΤΣΙΓΑΡΟ????Και ας ειναι και απο ασο φιλτρο!!!χχαχαχα(καπνιζα τον γνωστο κιτρινο καπνο)

Τελευταία επεξεργασία από: asdkostas, 25/01/2012 - 03:04


#79   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/01/2012 - 05:50

οποιος προλαβει να αγορασει προλαβε.. οι γιατροι το σταματανε γιατι δεν εχουν οφελη απο αυτο.. Κοινως, οτι εγινε και με τα μηχανακια που φτιαχναν οζον .. διαφυγοντα κερδη ..

Τι εγινε με τα μηχανακια οζον;

#80   panosfx

panosfx

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 07:31

δεν νομιζω να κανει δουλεια το ηλεκτρονικο τσιγαρο!


Χρησιμοποιω το ηλεκτρονικο τσιγαρο απο 13 Ιουλιου 2011.Πανω απο 6 μηνες δηλαδη.
Κανονικο τσιγαρο δεν εχω αναψει αν και ειχα στο συρταρι μου πακετο.Μια τζουρα εχω κανει μονο κι αυτη απο περιεργια οταν ηρθε ο ξαδερφος μου.
Εκανα 50 περιπου βαρια τσιγαρα την ημερα(Prince).Εσωσα την υγεια μου ,την τσεπη μου ,δε μυριζουν τα ρουχα μου,το δωματιο μου,το αμαξι,δεν προκειται να καψω τιποτα,δεν ενοχλω τους αλλους.
Υπαρχει και φορουμ αν θελετε να το ξεκινησετε κι εχετε αποριες E-kapnisma

#81   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/01/2012 - 07:43

Χρησιμοποιω το ηλεκτρονικο τσιγαρο απο 13 Ιουλιου 2011.Πανω απο 6 μηνες δηλαδη.
Κανονικο τσιγαρο δεν εχω αναψει αν και ειχα στο συρταρι μου πακετο.Μια τζουρα εχω κανει μονο κι αυτη απο περιεργια οταν ηρθε ο ξαδερφος μου.
Εκανα 50 περιπου βαρια τσιγαρα την ημερα(Prince).Εσωσα την υγεια μου ,την τσεπη μου ,δε μυριζουν τα ρουχα μου,το δωματιο μου,το αμαξι,δεν προκειται να καψω τιποτα,δεν ενοχλω τους αλλους.
Υπαρχει και φορουμ αν θελετε να το ξεκινησετε κι εχετε αποριες E-kapnisma

50 primce την ημερα;; omg!!

Αυτο που μου χουν πει διαφοροι φιλοι οτι μαζευεται υγρο στους πνευμονες ή κατι τετοιο με το ηλ.τσιγάρο ισχύει ή όχι; Εγω που εχω κοψει τελειως το τσιγαρο περιπου 1,5 χρονο αν παρω το ηλ τσιγαρο σκετο χωρις νικοτινη μονο με αρωμα λεγε να με επηρεασει; Σαν ναργιλες το σκεφτομαι..

#82   panosfx

panosfx

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2012 - 10:01

Οχι δεν ισχυει.Δεν εχει αναφερθει κανενα περιστατικο με υγρο στους πνευμονες.Πιστεψε με με τον ντορο που εχει γινει με το ηλεκτρονικο τσιγαρο αν υπηρχε εστω και ενας με υγρο στους πνευμονες θα ειχε γινει ο χαμος τωρα.Πολεμο του κανουν για να το φορολογησουν.
Κι εγω χωρις νικοτινη κανω.Οχι το χρειαζομαι πια αλλα για την συνηθεια,σα ναργιλες οπως ειπες.
Το καλυτερο ειναι να μην κανεις ουτε κι αυτο αν και περιεχει μονο αρωμα και γλυκερινη.


Sent from my DD using Tapatalk

#83   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 25/01/2012 - 15:10

Χρησιμοποιω το ηλεκτρονικο τσιγαρο απο 13 Ιουλιου 2011.Πανω απο 6 μηνες δηλαδη.
Κανονικο τσιγαρο δεν εχω αναψει αν και ειχα στο συρταρι μου πακετο.Μια τζουρα εχω κανει μονο κι αυτη απο περιεργια οταν ηρθε ο ξαδερφος μου.
Εκανα 50 περιπου βαρια τσιγαρα την ημερα(Prince).Εσωσα την υγεια μου ,την τσεπη μου ,δε μυριζουν τα ρουχα μου,το δωματιο μου,το αμαξι,δεν προκειται να καψω τιποτα,δεν ενοχλω τους αλλους.
Υπαρχει και φορουμ αν θελετε να το ξεκινησετε κι εχετε αποριες E-kapnisma

μπραβο ρε φιλε ειλικρινα, χαιρομαι για σενα και για οσους τα καταφερνουν
σαν αντικαπνιστης μπορω να πω οτι με ενοχλει πολυ ακομα και τα ρουχα που μυριζουν και οντως υπαρχει χαοτικη διαφορα
μην ακουτε αυτα που λενε, εχει κανει τρομερη ζημια στο κανονικο τσιγαρο με συνεπειες και στο φορο αυτου, και γι αυτο το πολεμανε

#84   Johnny768

Johnny768

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 09:07

Παιδια καλησπερα σας...Ελπιζω να μην "μπαινω" πολυ αργα στο θεμα.
Σαν αρχαριος και γω και λιγο παραπανω ψαξιμο στο χωρο του ηλεκτρονικο τσιγαρου προμηθευτηκα και αγορασα εχθες :
Ovale ego-C (starter kit)
δηλαδη ενα μονο τσιγαρο,δεν πηρα την κασετινα,
1)μπαταρια της ovale 650 mA
να και εκανα μαλλον βλακεια γιατι με αλλαγη επιτοπου μου εδινε την 1100 με 7 ευρω παραπανω και πισω την 650.Απλα το θεωρησα οτι θα γινοταν λιγο μεγαλουτσικο.Χαζομαρα μου λετε?
2)φοριτιστης medicre που δεν το προσεξα και θα τον γυρισω πισω σημερα για να μου δωσει τον ovale.
3)Φυτικη γλυκερινη με νικοτινη 0.9 golden virginia 30ml
Ολα αυτα στην τιμη των 52€.

Εχω που το ξεκινησα απο χθες με 1η φορτιση περιπου στην 1:30 ωρα και λιγο παραπανω.Στην αρχη λιγο με ζαλισε και εβηχα μεχρι και τωρα που μιλαμε.Ελπιζω να ειναι λογικο αλλα εχω στο μυαλο μου και πως οταν ειχα αρχισει το τσιγαρο εκανα καποιες μερεςνα το συνηθισω....

Αυτα για αρχη ακουω τις γνωμες σας....

#85   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 28/03/2012 - 14:09

Βρήκα τις προάλλες ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο nobacco ξερετε που μπορω να βρω φορτιστή και πιπα;

#86   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/03/2012 - 14:23

Ειχα παρει πριν 1 μιση χρονο το Nobacco απο καταστημα στην Ακαδημιας.
εσκασα 99 ευρω να το αγορασω και αλλα 15 ευρω για φιλτρακια...
Αηδιασα...!
ετρεχε το υγρο απο το φιλτρο στο στομα μου...
το κρατησα 2 βδομαδες...
απο τοτε συνεχισω να καπνιζω 1 πακετο κανονικα την ημερα... :lol:

#87   nellos

nellos

    iPH Addict

  • 625 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/03/2012 - 14:30

Απλα εκανες λαθος επιλογη ηλ.τσιγαρου


Στάλθηκε απο την καταμαυρη 4αρούμπα μου :-)

#88   thomaz

thomaz

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Smar-Tom

Δημοσίευση 28/03/2012 - 15:15

Ασχολούμαι με το ηλ. τσιγάρο εναμιση χρόνο(πρώην καπνιστής 3 πακέτα). Έχω ακούσει πάρα πολλά από δεν μου κάνει, είναι χάλια, μου κάηκε, μου χαλασε, τρέχουν υγρα κλπ. Το θέμα είναι η σωστή επιλογή ανάλογα με τις ανάγκες. Ο πόλεμος που γίνεται τελευταία είναι για την φορολόγηση και μόνο. Τα χρήματα που χάνονται από την διακοπή καπνίσματος είναι πολλά! Στην Ελλάδα η αλήθεια είναι πως έχω παράπονα από καταστήματα γιατί απλά δεν γνωρίζουν και πολλά. Δεν μιλάω για όλα τα καταστήματα. Μονόδρομος για μένα αγορές απο εξωτερικό από 2 μαγαζιά πολύ φτηνά με εγγύηση έτους (Ελλάδα μόνο ένα μήνα μπαταρίες και DOA ατμο) Αν θέλει κάποιος πληροφορίες ευχαρίστως να βοηθήσω μέσω pm να μην θεωρηθεί πως κάνω διαφήμηση.

Τελευταία επεξεργασία από: thomaz, 28/03/2012 - 15:20


#89   nellos

nellos

    iPH Addict

  • 625 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/03/2012 - 15:23

Ετσι ειναι η επιλογη του καταλληλου τσιγαρου ειναι το πιο βασικο


Στάλθηκε απο την καταμαυρη 4αρούμπα μου :-)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες