Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απόπειρα Κλοπής


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
130 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   mcsjcw4s

mcsjcw4s

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 17:06

Μακαρι να ημουν λιγο τρελος και να κυκλοφορουσα με πιστολι..δε μπορω μ αυτα τρελενομαι..ειναι για πολυ ξυλο τα μαλα@#$%^ρια..να τους σαπισεις να τους αφησεις γυμνους και να φυγεις..παρολα αυτα αν τυχει κατι τετοιο πρεπει να εισαι ψυχραιμος γιατι τα πραματα αρχιζουν και ξεφευγουν και δεν αξιζει να πεθανεις εναντι 600 ευρω..αν σκεφτεις κατι και τη γλιτωσεις εχει καλως..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   kle

kle

    iPH Addict

  • 764 μηνύματα
  • Twitter:@akiskle
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/12/2011 - 17:22

Μακαρι να ημουν λιγο τρελος και να κυκλοφορουσα με πιστολι..δε μπορω μ αυτα τρελενομαι..ειναι για πολυ ξυλο τα μαλα@#$%^ρια..να τους σαπισεις να τους αφησεις γυμνους και να φυγεις..

εγώ πάντως αυτό θα κάνω, με τις συνέπειες που μου αναλογούν


Στάλθηκε απο το κινητό μου

#18   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 11/12/2011 - 18:23

Ας τολμήσει κάποιος.... τον έκανα σπετσοφαι... :mad:

#19   mcsjcw4s

mcsjcw4s

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2011 - 19:06

Παιδια ωραια αυτα αλλα εξαρταται σε ποιον θα το κανεις..προαναφερθηκε κιολας το περιστατικο με την καμερα των 150 ευρω..Η ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΖΟΥΓΚΛΑ!ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΩΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ''Ο ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟΣ ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ'' ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΟ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΑΦΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΤΙΓΡΗ...

#20   lambrosn

lambrosn

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/12/2011 - 19:26

Η μάνα το φευγατου δεν εκλαψε ποτέ....


---
I am here: http://maps.google.c...90235,23.736032

#21   foivos

foivos

    iPH Member

  • 209 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:smart hub on Samsung tv

Δημοσίευση 11/12/2011 - 23:02

Παιδιά πάντως, και εγώ είμαι τής άποψης να λείπουν οι "παλλικαρισμοί" και η "μαγκιά".
Δέν λέω, πολλοί ίσως είστε ικανοί να τούς αντιμετωπίσετε (να τούς σαπίσετε, για τήν ακρίβεια :P ), αλλά δέν αξίζει τόν κόπο!
Είναι άτομα που δέν έχουν να χάσουν τίποτα (δουλειά, οικογένεια, λεφτά, κτλ.) και τα παίζουν όλα για όλα!
Άν πέσετε στο επίπεδό τούς και τούς αντιμετωπίσετε, μόνο χαμένοι θα βγείτε.

Ξέρω, είναι δύσκολο όταν η αδρεναλίνη ανεβαίνει, αλλά το καλύτερο είναι να σηκωθείτε να φύγετε.



Συμφωνώ,η ζωη σου φέρνει τα παντα γύρω σου οποιαδήποτε στιγμη,εάν λειτουργησεις παρορμητικα..ποτε δεν ξέρεις τι θα γίνει.

#22   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 11/12/2011 - 23:10

Συμφωνώ,η ζωη σου φέρνει τα παντα γύρω σου οποιαδήποτε στιγμη,εάν λειτουργησεις παρορμητικα..ποτε δεν ξέρεις τι θα γίνει.


Να σου πω κατι? αν χτυπα ξυλο συμβει κατι τετοιο, χιλιες φορες να μου παρουν τα λεφτα, το μηλο και οτι αλλο ναναι παρα να γινει τιποτα χειροτερο.
Whatsapp doc?

#23   blade

blade

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 11/12/2011 - 23:49

ακου "φιλαρακο ελα λιγο"...κοιτα θρασσος...ντροπη απλα..καλα εκανες φιλαρακο κ την κοπανησες

δυστυχως καποιος θα την πατησει..

#24   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 11/12/2011 - 23:56

Να σου πω κατι? αν χτυπα ξυλο συμβει κατι τετοιο, χιλιες φορες να μου παρουν τα λεφτα, το μηλο και οτι αλλο ναναι παρα να γινει τιποτα χειροτερο.

Συμφωνώ απόλυτα Μαριλίνα! Αν και 80% των φορών στις γυναίκες δε θα αρκεστούν στο να πάρουν μόνο λεφτά,υπάρχοντα κτλ αλλά να κάνουν πολλά χειρότερα. Πραγματικά ας τα πάρουν όλα και να μην αγγίξουν ούτε 1 τρίχα απ τα μαλλιά μας παρά να κάνουν τίποτα άλλο που να μας στοιχίσει την ψυχολογική και σωματική υγεία...

#25   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/12/2011 - 00:03

Εγω πάντως-ξέρω ότι είναι λάθος-θα αμυνθω!!!δεν μπορω να δεχτώ ότι ο άλλος με το έτσι θέλω να μου πάρει κάτι που δούλεψα για να το αγοράσω :mad:

#26   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/12/2011 - 00:37

Εγω πάντως-ξέρω ότι είναι λάθος-θα αμυνθω!!!δεν μπορω να δεχτώ ότι ο άλλος με το έτσι θέλω να μου πάρει κάτι που δούλεψα για να το αγοράσω :mad:



Καλα δε λεω οι περισσοτεροι θα ψαρωσουν αμα κανουμε κατι γιατι δε θα το περιμενουν. Το ρισκαρεις ομως στη μια περιπτωση που θα βγει κανα μαχαιρι και μετα σου λεω εγω.

Και επισης, ευκολο να το λες κι αλλο να το παθαινεις.

Στην Αμερικη δουλεψα παρτ ταιμ σε ενα pet shop μεγαλης αλυσιδας για 3 μηνες. Ενα βραδυ 5 λεπτα πριν το κλεισιμο μονο εγω και η μανατζερ μεσα, μπηκε τυπος και καλα να ψωνισει και μολις εφτασε στο ταμειο μας ειπε να βγαλουμε τα λεφτα και να του τα δωσουμε. Δεν τον ακουσα γιατι μετραγα ταμειο στην αλλη ακρη και ηρθε, εβγαλε οπλο μου τοχωσε στη μουρη και μου φωναξε.

Μου πηρε ολη νυχτα να συνελθω.
Whatsapp doc?

#27   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/12/2011 - 00:48

Καλα δε λεω οι περισσοτεροι θα ψαρωσουν αμα κανουμε κατι γιατι δε θα το περιμενουν. Το ρισκαρεις ομως στη μια περιπτωση που θα βγει κανα μαχαιρι και μετα σου λεω εγω.

Και επισης, ευκολο να το λες κι αλλο να το παθαινεις.

Στην Αμερικη δουλεψα παρτ ταιμ σε ενα pet shop μεγαλης αλυσιδας για 3 μηνες. Ενα βραδυ 5 λεπτα πριν το κλεισιμο μονο εγω και η μανατζερ μεσα, μπηκε τυπος και καλα να ψωνισει και μολις εφτασε στο ταμειο μας ειπε να βγαλουμε τα λεφτα και να του τα δωσουμε. Δεν τον ακουσα γιατι μετραγα ταμειο στην αλλη ακρη και ηρθε, εβγαλε οπλο μου τοχωσε στη μουρη και μου φωναξε.

Μου πηρε ολη νυχτα να συνελθω.

Σιγουρα ευκολο να το λες κ άλλο να το παθαινεις!!Αλλα επειδη με ξερω θα αντίδρασω παρορμητικα κ τότε θεός βοηθός! :P

#28   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 12/12/2011 - 00:49

Σιγουρα ευκολο να το λες κ άλλο να το παθαινεις!!Αλλα επειδη με ξερω θα αντίδρασω παρορμητικα κ τότε θεός βοηθός! :P

και γω σου λεω εκ πειρας οτι θα σου κοπουν τα ποδια και δε θα προλαβεις ουτε να κατουρηθεις πανω σου ο φοβος ειναι το τελειο παραλυτικο, δεν προλαβαινεις να κουνηθεις.

Ακου με που σου λεω. Και γω πολλα λεω και πολλα κανω, αλλα ξερω και σου λεω.
Whatsapp doc?

#29   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 12/12/2011 - 00:53

Εγω πάντως-ξέρω ότι είναι λάθος-θα αμυνθω!!!δεν μπορω να δεχτώ ότι ο άλλος με το έτσι θέλω να μου πάρει κάτι που δούλεψα για να το αγοράσω :mad:

συγνωμη αλλα αν σου τραβηξει ο αλλος κανα οπλο ή βγαλει μαχαιρι πως ακριβως θα αμυνθεις..?

#30   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/12/2011 - 00:53

Μερικές φορές όμως ο φόβος δεν είναι παραλυτικός αλλά μπορεί να σε κάνει να επιτεθείς για να αμυνθείς. Πχ η σκυλίτσα μου είναι πάρα πολύ φοβιτσιάρα (σαν εμένα ενα πράγμα) και όποτε την πλησιάζει άλλο σκυλί έστω και φιλικά το πιάνει απ το λαιμό για να μην της επιτεθεί εκείνο πρώτο. Μπορεί να είναι ατυχές παράδειγμα αλλά έχουμε και ζωόδη ένστικτα και ποτέ δεν ξέρει κάποιος πως μπορεί να αντιδράσει στο φόβο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες