Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iDelivery διαθέσιμο στο Appstore


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
110 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:44

Συνημμένο αρχείο  banner.png   41,26KB   35 λήψεις
Γειά σας παιδιά!

Η πρώτη εφαρμογή μας ειναι διαθέσιμη στο Appstore απο σήμερα!

Η εφαρμογή iDelivery σας δίνει την δυνατότητα να πραγματοποιήσετε παραγγελίες φαγητού σε οποιαδήποτε πόλη της Ελλάδας και της Κύπρου και αν βρίσκεστε, χωρίς να απαιτείται η σύνδεση στο διαδίκτυο.
Αναζητήστε εύκολα και γρήγορα, με βάση το είδος του του φαγητού που θέλετε να παραγγείλετε, σε πάνω απο 5000 καταστήματα!
Ακόμα, μπορείτε να διατηρείτε λίστα με αγαπημένα σας deliveraδικα ώστε να έχετε γρήγορη πρόσβαση.

Το iDelivery:
> Είναι ενημερωμένο ωστε να υποστηρίζει και τις τελευταίες αναβαθμίσεις του firmware σας (iOS 5 optimized).
> Υποστηρίζει Retina Display.
> Εύκολη συμπλήρωση των μεγαλυτερων πόλεων στο πεδίο αναζήτησης κάνοντας οριζόντιο scroll στην οθόνη σας!

Για σχόλια, απορίες, διορθώσεις, αλλά και αν θέλετε να προσθέσουμε το δικό σας κατάστημα δωρεάν στο επόμενο update της εφαρμογής, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο greekdelivery[at]gmail.com.

Σε μεταγενέστερα updates θα προστεθούν επιπλέον features! Μείνετε συντονισμένοι!

iTunes Link

και μερικές pics...
Συνημμένο αρχείο  search.png   98,2KB   32 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  pickerAthens.png   75,42KB   29 λήψεις
Συνημμένο αρχείο  foodpicker.png   91,05KB   31 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  favorites.png   67,82KB   31 λήψεις
Συνημμένο αρχείο  detail.png   89,24KB   30 λήψεις

Τελευταία επεξεργασία από: SummerApps, 17/12/2011 - 00:48


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:49

Καλησπερα,
Καλη επιτυχια καταρχας, φαινεται ενδιαφερον η εφαρμογη σας με ομορφο περιβαλλον.
Ειναι μηπως ευκολο μια λιστα με τις πολεις που υποστηριζονται απο την εφαρμογη; Απ'οτι ειδα δεν αναφερεται κατι στο itunes..

#3   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:53

Ναι βασικά φίλε μου είναι όλες οι πόλεις, μέχρι και κωμοπόλεις έχουμε της τάξης τον 3.000 κατοίκων :rolleyes: (πχ. αμύνταιο κλπ.). Θα έχετε και μιά λίστα σύντομα! :rolleyes:

Τωρα για κέρκυρα απ οτι βλέπω που εισαι εχουμε γυρω στα 20αρια μαγαζια με μια γρηγορη ματια που τα ειδα. :unsure:

#4   dsquared

dsquared

    iPH Enthousiast

  • 495 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:53

Καλη επιτυχία και απο εμένα παιδιά

#5   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:55

κανενα promo παιζει φιλε μου; :)

#6   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:59

Καλή επιτυχία... 2 παρατηρήσεις...

1. Καλό θα ήταν να δώσεις κάποια promo codes στο forum για μια γνώμη και rating..
2. Ελπίζω να κάνεις update.. Μουψτην έχουν δώσει πάρα πολλοί Έλληνες developers που βγάζουν μία εφαρμογή και χαίρονται και μετά την παρατάνε τελείως και τη σβήνουν και από το app store.. Προσωπικά μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές και πέταξα αρκετά λεφτά έτσι.. Ήθελα να στηρίξω... Αλλά τελικά δεν κατάφεραν να στηρίξουν αυτοί τη δική τους εφαρμογή..

#7   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 00:59

Θα υπάρξουν και promo codes απλά δεν ξέρω καν τι είναι το itunes connect! Τώρα μαθαίνουμε :rolleyes: ! Ευχαριστούμε και για τις ευχές παίδες!

#8   Parisio

Parisio

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:01

Πολύ καλό ακούγεται,ειδικά για όσους παραγγέλνουν συχνά!Βλέπε εμάς τους φοιτητές :P 8) Δεν μου την εμφιανίζει εμένα στο appstore :/

#9   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:02

Ναι βασικά φίλε μου είναι όλες οι πόλεις, μέχρι και κωμοπόλεις έχουμε της τάξης τον 3.000 κατοίκων :rolleyes: (πχ. αμύνταιο κλπ.). Θα έχετε και μιά λίστα σύντομα! :rolleyes:

Τωρα για κέρκυρα απ οτι βλέπω που εισαι εχουμε γυρω στα 20αρια μαγαζια με μια γρηγορη ματια που τα ειδα. :unsure:

Ευχαριστω για την πληροφορια.. Αρκετα καλα ειναι αν εχει καμια 20αρια που λες. Οχι το λεω μονο κ μονο γιατι καποιοι developers νομιζουν οτι η ελλαδα ειναι μονο η αθηνα, και ειτε δεν συμπεριλαμβανουν καθολου πολεις της επαρχιας η γραφουν οτι να ναι..
Τεσπα απλα αυτο ηταν εμενα το σχολιο μου, σε μελλοντικο update μια λιστα στο itunes με τις πολεις που υποστηριζει θα βοηθουσε, πανω απ'ολα εσας νομιζω. :)

#10   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:03

Καλή επιτυχία... 2 παρατηρήσεις...

1. Καλό θα ήταν να δώσεις κάποια promo codes στο forum για μια γνώμη και rating..
2. Ελπίζω να κάνεις update.. Μουψτην έχουν δώσει πάρα πολλοί Έλληνες developers που βγάζουν μία εφαρμογή και χαίρονται και μετά την παρατάνε τελείως και τη σβήνουν και από το app store.. Προσωπικά μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές και πέταξα αρκετά λεφτά έτσι.. Ήθελα να στηρίξω... Αλλά τελικά δεν κατάφεραν να στηρίξουν αυτοί τη δική τους εφαρμογή..


Ήδη έχουμε ξεκινήσει των σχεδιασμό των extra features που θα έχει το πρώτο update. Σκοπός μας είναι να μείνουμε στον χώρο! :blink: Θα υπάρξουν ανακοινώσεις και promo codes!

#11   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:05

Ευχαριστω για την πληροφορια.. Αρκετα καλα ειναι αν εχει καμια 20αρια που λες. Οχι το λεω μονο κ μονο γιατι καποιοι developers νομιζουν οτι η ελλαδα ειναι μονο η αθηνα, και ειτε δεν συμπεριλαμβανουν καθολου πολεις της επαρχιας η γραφουν οτι να ναι..
Τεσπα απλα αυτο ηταν εμενα το σχολιο μου, σε μελλοντικο update μια λιστα στο itunes με τις πολεις που υποστηριζει θα βοηθουσε, πανω απ'ολα εσας νομιζω. :)



Ευχαριστώ για το feedback και εμείς από επαρχία είμαστε οπότε καταλαβαίνουμε!

#12   SummerApps

SummerApps

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:06

Πολύ καλό ακούγεται,ειδικά για όσους παραγγέλνουν συχνά!Βλέπε εμάς τους φοιτητές :P 8) Δεν μου την εμφιανίζει εμένα στο appstore :/



Θέλει 24 ώρες λέει η μαμά για να βγεί πλήρως! 8)

#13   Parisio

Parisio

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:10

Θέλει 24 ώρες λέει η μαμά για να βγεί πλήρως! 8)

Α,οκ :) :rolleyes: Από αύριο!!

#14   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:23

Καλα να παει! Ερωτηση: πως ακριβως γινεται παραγγελια χωρις συνδεση στο Διαδικτυο;
Whatsapp doc?

#15   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:27

Να υποθέσω...τηλεφωνικά :rolleyes:

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες