Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

redsn0w 0.9.9b9


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
56 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:07

Το ξέρω αλλά από όσο γνωρίζω απαγορεύεται να δίνουμε δημόσια ρέπο! Γι αυτό και δεν το έγραψα!



Δεν απαγορεύεται να δίνουμε δημόσια repo, πώς σουρθε αυτό?

Αυτό που απαγορεύεται είναι να δίνουμε sites κλπ για πειρατικό υλικό και γενικά για πειρατικά apps. To ρεπο είναι απλά ρεπο.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   lazaroc

lazaroc

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:08

Μπορείς να πας στα sources, hackulo μολις το περάσεις, και να δεις τη λίστα. Δεν έχει πολλά πράγματα γενικώς, είναι κυρίως για το installous.

Ωραία. και πάλι ευχαριστώ.
Με το που κατέβασα το installous κόλλησε.
Από το redsnow κάνω justboot αλλά τίποτα.
Γιατί;

#48   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:11

Ωραία. και πάλι ευχαριστώ.
Με το που κατέβασα το installous κόλλησε.
Από το redsnow κάνω justboot αλλά τίποτα.
Γιατί;



Tί ακριβώς κόλλησε? Σου ζήτησε επανεκκίνηση? Έχει ένα γενικό πρόβλημα η cydia σήμερα απότι είπε ο nikosgnr κάπου που διάβασα νωρίτερα.

Πρέπει να το κλείσεις το κινητό πριν ξεκινήσεις το just boot. Σύνδεσέ το με τον υπολογιστή, κράτα πατημένα τα home/power button mέχρι να σβήσει οντας συνδεδεμένο με το usb, και πάτα next στο just boot Και ξεκίνα κατευθείαν.

Ποιά έκδοση installous Κατέβασες?

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 27/12/2011 - 11:11

Whatsapp doc?

#49   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:11

Δεν απαγορεύεται να δίνουμε δημόσια repo, πώς σουρθε αυτό?

Αυτό που απαγορεύεται είναι να δίνουμε sites κλπ για πειρατικό υλικό και γενικά για πειρατικά apps. To ρεπο είναι απλά ρεπο.

το repo είναι site. Και το συγκεκριμένο έχει πειρατικό υλικό...

#50   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:13

το repo είναι site. Και το συγκεκριμένο έχει πειρατικό υλικό...



Ωχ ο αστυνόμος Μπέκας! :lol:
Ναι το πειρατικό υλικό το έχει το installous όμως όχι το hackulo καθαυτό.

Αστο τώρα λεπτομέρειες, μην το ψάχνεις. Εδώ δε σβήνουν τόπικ που φυτρώνουν σα μανιτάρια "Δε μου δουλεύει το Ινσταλλους", "Πάω να συγχρονίσω εφαρμογές κατεβασμένες απο ινστάλλους και μου σβήνονται στο ιτουνς" κλπ.
Whatsapp doc?

#51   lazaroc

lazaroc

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:13

Tί ακριβώς κόλλησε? Σου ζήτησε επανεκκίνηση? Έχει ένα γενικό πρόβλημα η cydia σήμερα απότι είπε ο nikosgnr κάπου που διάβασα νωρίτερα.

Πρέπει να το κλείσεις το κινητό πριν ξεκινήσεις το just boot. Σύνδεσέ το με τον υπολογιστή, κράτα πατημένα τα home/power button mέχρι να σβήσει οντας συνδεδεμένο με το usb, και πάτα next στο just boot Και ξεκίνα κατευθείαν.

Ποιά έκδοση installous Κατέβασες?

Εντάξει έγινε. Μάλλον το έχασα λίγο με τα δευτερόλεπτα στο boot. Το 4 νομίζω κατέβασα.

#52   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:18

Εντάξει έγινε. Μάλλον το έχασα λίγο με τα δευτερόλεπτα στο boot. Το 4 νομίζω κατέβασα.

οκ! Ναι συμβαίνει καμιά φορά αμα το χασεις εστω για κλάσμα δευτερολέπτου να μην πιάσει. Ολα καλά λοιπον
Whatsapp doc?

#53   lazaroc

lazaroc

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:21

οκ! Ναι συμβαίνει καμιά φορά αμα το χασεις εστω για κλάσμα δευτερολέπτου να μην πιάσει. Ολα καλά λοιπον

Εντάξει τότε. Και πάλι ευχαριστώ.

#54   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:22

Ωχ ο αστυνόμος Μπέκας! :lol:
Ναι το πειρατικό υλικό το έχει το installous όμως όχι το hackulo καθαυτό.

Αστο τώρα λεπτομέρειες, μην το ψάχνεις. Εδώ δε σβήνουν τόπικ που φυτρώνουν σα μανιτάρια "Δε μου δουλεύει το Ινσταλλους", "Πάω να συγχρονίσω εφαρμογές κατεβασμένες απο ινστάλλους και μου σβήνονται στο ιτουνς" κλπ.

Ναι, έχει και το Crackulous για να σπας τις εφαρμογές του appStore και να τις στέλνεις στο apptrackr...
Κατά τα άλλα δεν προωθεί την πειρατεία...
Δεν σου κάνω τον αστυνομικό, ούτε στην λέω που το έδωσες, δεν είναι άλλωστε δική μου δουλειά. Το τι topics γίνονται και τι λέγεται δεν με αφορά. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του.
Αλλά να μην ακούω ανακρίβειες. Το συγκεκριμένο site προωθεί την πειρατεία, και εσύ το διαφημίζεις. Και αυτό αντίκειται στους κανονισμούς του forum. Τέλος

Τελευταία επεξεργασία από: kdelios, 27/12/2011 - 11:25


#55   lazaroc

lazaroc

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:28

Εντάξει τότε. Και πάλι ευχαριστώ.

Σε έπρηξα λιγάκι. Κάτι ακόμα. Πριν κάνω το update ένας φίλος μου είχε κάνει κάτι που μπορούσα να πηγαίνω τις σελίδες εκτός από δεηιά - αριστερά και πάνω - κάτω και να βάλω περισσότερα εικονίδια στην "γραμμή" κάτω κάτω. Μήπωσ ξέρεις πως;

#56   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:31

Ναι, έχει και το Crackulous για να σπας τις εφαρμογές του appStore και να τις στέλνεις στο apptrackr...
Κατά τα άλλα δεν προωθεί την πειρατεία...
Δεν σου κάνω τον αστυνομικό, ούτε στην λέω που το έδωσες, δεν είναι άλλωστε δική μου δουλειά. Το τι topics γίνονται και τι λέγεται δεν με αφορά. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του.
Αλλά να μην ακούω ανακρίβειες. Το συγκεκριμένο site προωθεί την πειρατεία, και εσύ το διαφημίζεις. Και αυτό αντίκειται στους κανονισμούς του forum. Τέλος



Δεν το διαφημίζω, δε βγήκα και με τη ντουντουκα, ζήτησε μια πληροφορία ο φίλος και του την έδωσα. Απο κει και πέρα και εγώ τα χω πει και ταχω γράψει οτι δεν πρέπει αυτό κι εκείνο να ποστάρεται. Τί να κάνουμε τώρα.

Το ξέρω ότι δε μου κάνεις τον αστυνομικό (φαντάστηκα οτι θα γελάσεις με το "αστυνόμος Μπέκας" και μετά θυμήθηκα οτι ποτέ δε γελάς! :( )
Whatsapp doc?

#57   lazaroc

lazaroc

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/12/2011 - 11:37

Δεν το διαφημίζω, δε βγήκα και με τη ντουντουκα, ζήτησε μια πληροφορία ο φίλος και του την έδωσα. Απο κει και πέρα και εγώ τα χω πει και ταχω γράψει οτι δεν πρέπει αυτό κι εκείνο να ποστάρεται. Τί να κάνουμε τώρα.

Το ξέρω ότι δε μου κάνεις τον αστυνομικό (φαντάστηκα οτι θα γελάσεις με το "αστυνόμος Μπέκας" και μετά θυμήθηκα οτι ποτέ δε γελάς! :( )



Ωχ παιδιά σορυ αν όλο αυτό έγινε απο μένα. Είμαι λίγο άσχετος.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες