Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

My Vodafone: Η must-have εφαρμογή για τους χρήστες iPhone που βρίσκονται στην Vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 20/12/2011 - 13:39

πριν κανετε αποδοχη τους ορους τους διαβασατε;



Γιατί είδες τπτ περίεργο??

Τελευταία επεξεργασία από: ilpap, 20/12/2011 - 13:39


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   costef

costef

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2011 - 13:42

Καλά, όλοι εσείς οι ενθουσιασμένοι με την εφαρμογή διαβάσατε τους όρους χρήσεως? Χειρότερη συμπεριφορά στα προσωπικά μας δεδομένα δεν μπορεί να υπάρξει. Θέλουν να μας πουλήσουν στον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ. Μην μένετε μόνο στην αρχή τους, προχωρήστε και παρακάτω. Μια φορά θυμάμαι απάντησα σε έναν διαγωνισμό και με ξεσκίσανε στα SMS για κανένα δίμηνο. ΜΑΚΡΥΑ από όλους αυτούς τους πονηρούς δικηγορίσκους των εταιρειών.

Τελευταία επεξεργασία από: costef, 20/12/2011 - 13:44


#18   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 20/12/2011 - 13:42

Cosmote ακους?? ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥ! ΑΕΙ



άντε να δούμε πότε θα νιώσει κι η cosmote... καλή κίνηση από τη vodafone πάντως



Θα νιώσει και η Cosmote, θέλει δε θέλει, λόγο ανταγωνισμού! ;)



Όπως πάντα η Cosmote τα παπά και της θα μας δώσει... Μπράβο στην Vodafone που έκανε κάτι τέτοιο..



Ορίστε και η Cosmote. Εφαρμογή COSMOTE

#19   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/12/2011 - 13:44

Θα νιώσει και η Cosmote, θέλει δε θέλει, λόγο ανταγωνισμού! ;)

Ένιωσε!!! Χαχαχαχα!!!

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#20   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/12/2011 - 13:45

Ρε παιδια δεν καταλαβα... Τι ελεγαν οι οροι χρησεως;;;;

#21   costef

costef

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2011 - 14:01

Ρε παιδια δεν καταλαβα... Τι ελεγαν οι οροι χρησεως;;;;

1. Το site της VODAFONE είναι σύστημα επικοινωνίας της «ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ» (VODAFONE) με τo κοινό, το οποίο παρέχει μέσω του Διαδικτύου πληροφορίες και υπηρεσίες.
2. Η VODAFONE δε δεσμεύεται σε καμία περίπτωση από το περιεχόμενο των ιστοσελίδων της.
3. Η VODAFONE θα διατηρεί σε αρχείο και θα επεξεργάζεται τυχόν προσωπικά δεδομένα των επισκεπτών των ηλεκτρονικών της σελίδων και των πελατών της, που θα έρθουν εις γνώση της βάση των υποβληθεισών αιτήσεων και πραγματοποιηθεισών συναλλαγών με σκοπό την υποστήριξη, προώθηση και εκτέλεση της συναλλακτικής της σχέσης με αυτούς.
4. Η VODAFONE μπορεί να διαβιβάζει τα προσωπικά δεδομένα σε συνδεδεμένες με αυτή επιχειρήσεις, εφόσον τούτο επιβάλλεται από λόγους λειτουργικής και μηχανογραφικής εξυπηρέτησης της συναλλακτικής της σχέσης μας ή για στατιστικούς ή ιστορικούς λόγους.
5. Η VODAFONE δικαιούται επίσης (εφόσον δεν έχει λάβει ειδική αντίθετη εντολή μου) να ανακοινώνει τα προσωπικά δεδομένα μου σε τρίτους για την διαφημιστική προβολή των προϊόντων και υπηρεσιών τηςVODAFONE ή επιχειρήσεων με τις οποιες η VODAFONE έχει συνεργασία), την έρευνα αγοράς ή άλλη παρόμοια δραστηριότητα, και την προώθηση από απόσταση προιόντων ή υπηρεσιών δικών της ή τρίτων. Σε οποιαδήποτε χρονική στιγμή διατηρώ το δικαίωμα ενημέρωσης ή και αντίρρησης στην περαιτέρω επεξεργασία των στοιχείων μου βάσει του άρθρου 13 του Ν. 2472/97 για την προστασία προσωπικών δεδομένων.
6. Σε περίπτωση απευθείας γνωστοποίησης από εμένα σε τρίτους προσωπικών δεδομένων μου, η VODAFONEδεν φέρει οποιαδήποτε ευθύνη αναφορικά με την χρήση από τους εν λόγω τρίτους των προσωπικών δεδομένων μου. Για τον λόγο αυτό, ανήκει στην δική μου ευθύνη να μελετώ προσωπικά τους σχετικούς όρους προστασίας προσωπικών δεδομένων, προτού γνωστοποιήσω προσωπικά δεδομένα μου σε τρίτους μέσω του διαδικτύου.
7. Σε οποιαδήποτε χρονική στιγμή διατηρώ το δικαίωμα ενημέρωσης ή και αντίρρησης στην περαιτέρω επεξεργασία των στοιχείων μου βάση του άρθρου 13 του νόμου 2472/97.
8. Σε περίπτωση που οι παραπάνω όροι υποστούν ουσιαστική μεταβολή, ηVODAFONE θα ενημερώνει τους πελάτες της και τους επισκέπτες των ηλεκτρονικών της σελίδων μέσω ανακοινώσεων σε αυτές.
9. Πραγματοποιώντας οποιαδήποτε από τις ακόλουθες συναλλαγές, Πληρωμή ΛογαριασμούVodafone, Ανανέωση του χρόνου ομιλίας (με οποιοδήποτε ποσό), Ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω προγράμματος περιοδικής ανανέωσης, Αγορά οποιουδήποτε προϊόντος, Δημιουργία Νέας Σύνδεσης, Ανανέωση συμβολαίου, ηVodafone διατηρεί το δικαίωμα να χρησιμοποιήσει τα στοιχεία μου σε τρέχουσες προσφορές και διαγωνισμούς οι οποίοι δεν συνεπάγονται καμία υποχρέωση από την πλευρά του χρήστη. Σε περίπτωση που οι νικητές επιθυμούν, μπορούν να αρνηθούν την παραλαβή των δώρων τους χωρίς καμία δική τους υποχρέωση.

#22   azriel84

azriel84

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2011 - 14:09

Εμένα πάντως μου βγάζει σφάλμα σύνδεσης σε 4S με 5.0.1 πάνω όταν πάω να συνδεθώ στο MyAccount με full 3G σήμα...

Τελευταία επεξεργασία από: azriel84, 20/12/2011 - 14:10


#23   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:12

Κρίμα που δεν είναι universal και για iPad όπως της cosmote...

#24   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:21

εγω το κατεβασα και μολις διαβασα τους ορους πατησα ακυρο.

#25   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/12/2011 - 15:50

ουστ απατεωνες ...μακρια...

καλα σου επαιξα την μπινια και σου πηρα το 4s οπως το πηρα vodafone !

τι επιδοτηση ηταν αυτη....................

#26   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 20/12/2011 - 16:22

Με απλά λόγια λέει οτι θα κάνει ΟΤΙ θέλει με τα προσωπικά δεδομένα μας. Αντε γεια!

#27   koukou

koukou

    iPH Enthousiast

  • 456 μηνύματα
  • Twitter:@ikoukou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:koukou

Δημοσίευση 20/12/2011 - 16:36

Με απλά λόγια λέει οτι θα κάνει ΟΤΙ θέλει με τα προσωπικά δεδομένα μας. Αντε γεια!


Τους ίδιους όρους έχετε αποδεχτεί και κατά την εγγραφή στο site!Τουλάχιστον όταν γράφτηκα εγώ τα ίδια έλεγε!
Τι σας πείραξε τώρα;

#28   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 20/12/2011 - 16:42

Γιατί είδες τπτ περίεργο??




οτι εχει το δικαιωμα να δημοσιοποιει τα στοιχεια μας προς τριτους,

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#29   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 20/12/2011 - 17:20

Τους ίδιους όρους έχετε αποδεχτεί και κατά την εγγραφή στο site!Τουλάχιστον όταν γράφτηκα εγώ τα ίδια έλεγε!Τι σας πείραξε τώρα;


Δεν τους είχα διαβάσει, κακώς βέβαια αλλά συνήθως το αντίθετο ισχύει με τις εταιρείες. Όλοι αναφέρουν ότι θα σου προστατέψουν τα δεδομένα. Βασιζόμενη η vodafone στο ότι ελάχιστοι διαβάζουν τους όρους σου αναφέρει ξεκάθαρα ότι θα κάνει ότι θέλει για να μην έχει προβλήματα.
Τώρα στην εφαρμογή είναι ποιο εμφανείς οι όροι.


οτι εχει το δικαιωμα να δημοσιοποιει τα στοιχεια μας προς τριτους,


Ναι ναι τα διάβασα...

#30   HolyDeamon

HolyDeamon

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2011 - 17:36

στην cosmote ειναι διαφορετικοι οι οροι?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες