Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

My Vodafone: Η must-have εφαρμογή για τους χρήστες iPhone που βρίσκονται στην Vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   dimigoul

dimigoul

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:10

και σε μενα μια χαρα δουλευει
δοκιμασε να μπεις και απο τον υπολογιστη μηπως παιζει κανα θεμα με το account σου :huh:

Στον υπολογιστη δουλευει μια χαρά με το acount μου. Το πρόβλημα το έχω στο iphone4 και στο ipad με την εφαρμογή

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:12

Στον υπολογιστη δουλευει μια χαρά με το acount μου. Το πρόβλημα το έχω στο iphone4 και στο ipad με την εφαρμογή


Aκριβώς αυτό ήθελα να αναφέρω:

Έκανα πριν μία ώρα σύνδεση στη Vodafone (data only) για το iPad. Ο τύπος δε μου έδωσε αριθμό κινητού, το οποίο χρειάζεται κατά το registration, και έτσι πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και αφού έδωσα ΑΦΜ κλπ-κλπ μου το έδωσαν.

Αφού συμπλήρωσα όμως τη φόρμα της εγγραφής, είδα πως η τελική ενεργοποίηση γίνεται με τον κωδικό ο οποίος σου στέλνεται με SMS. Ποιό SMS, αφού το iPad δε δέχεται...

Ξαναπαίρνω τηλέφωνο και μου λένε πως ΜΑΛΛΟΝ δε γίνεται.

Αυτά!

***Επιπλέον ο τύπος που ΕΔΕΙΞΕ εμαιλ από τα κεντρικά το οποίο έλεγε πως να γνωστοποιηθεί προς όλους τους ενδιαφερόμενους πελάτες πως στο iPad 3 tethering δεν υπάρχει γιατί η Apple ακόμη δεν έχει συμφωνήσει με κανέναν ευρωπαϊκό πάροχο για κάποια ζητήματα. Θα ενεργοποιηθεί σε μελλοντικό carrier settings update. Η καθυστέρηση τέλος, οφείλεται μόνο από την πλευρά της Apple®.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 27/03/2012 - 22:16


#48   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:14

Εμένα από όταν έχει βγει δεν μπαίνει με την καμμία με 3G,με wifi μπαίνει...Τώρα τι παίζει δεν ξέρω.

Αναρτημένη εικόνα


#49   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:23

Aκριβώς αυτό ήθελα να αναφέρω:

Έκανα πριν μία ώρα σύνδεση στη Vodafone (data only) για το iPad. Ο τύπος δε μου έδωσε αριθμό κινητού, το οποίο χρειάζεται κατά το registration, και έτσι πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών και αφού έδωσα ΑΦΜ κλπ-κλπ μου το έδωσαν.

Αφού συμπλήρωσα όμως τη φόρμα της εγγραφής, είδα πως η τελική ενεργοποίηση γίνεται με τον κωδικό ο οποίος σου στέλνεται με SMS. Ποιό SMS, αφού το iPad δε δέχεται...

Ξαναπαίρνω τηλέφωνο και μου λένε πως ΜΑΛΛΟΝ δε γίνεται.

Αυτά!

***Επιπλέον ο τύπος που ΕΔΕΙΞΕ εμαιλ από τα κεντρικά το οποίο έλεγε πως να γνωστοποιηθεί προς όλους τους ενδιαφερόμενους πελάτες πως στο iPad 3 tethering δεν υπάρχει γιατί η Apple ακόμη δεν έχει συμφωνήσει με κανέναν ευρωπαϊκό πάροχο για κάποια ζητήματα. Θα ενεργοποιηθεί σε μελλοντικό carrier settings update. Η καθυστέρηση τέλος, οφείλεται μόνο από την πλευρά της Apple®.


Sent from my iPad using Tapatalk HD




Thanks για την πληροφορια.λογικα θα γινει συντομα!

#50   dimigoul

dimigoul

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:55

Κατι πρεπει να παιζει με το acount. Δοκιμασα και απο συσκευη android με τους κωδικους μου και πάλι βγαζει τεχνικό σφάλμα

#51   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/03/2012 - 22:57

Kαλα , μην περνεις και ορκο. Ειναι μια πολυ προχειρη εφαρμογη, που εμενα μια δουλευει, και 10 δε δουλευει. Απο pc, κατι καλυτερο, αλλα οχι παντα! Και μιλαω απο το κινητο τοσο με wifi, oσο και με 3g. Kαλο θα ηταν πριν βγει μια εφαρμογη, τοσο χρήσιμη να την εχουν ελέγξει πρωτα, να μη μας βγαζει τα συκωτια! Ναι, και εμενα κανει log in , αλλα μετα λεει ή τεχνικο σφαλμα , ή ο αριθμος δεν αντιστοιχει! Εχω εγκαταστησει-απεγκαταστησει την εφαρμογη, αλλαξα κωδικους με υπαλληλο της Voda, και παλι τιποτα! Παλι καλα που ειναι δωρεαν, αλλιως...!!! Τωρα, τη τελευταια φορα δουλεψε, αλλα δεν τη ξαναδοκίμασα...

Ελπιζω να βελτιωθει, αλλιως θα φαει ακυρο!

Υ.Γ.: και εγω για 4ς μιλαω και με την 5.01, και με την 5.1 , και επισης τους εχω γραψει και review στο AppStore...

Τελευταία επεξεργασία από: aquadigio, 27/03/2012 - 22:58





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες