Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Eortes και EortesLite (ελληνικές) διαθέσιμες στο AppStore


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
391 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   jjkarag

jjkarag

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Twitter:@jjkarag
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 24/04/2012 - 22:55

Σου είπα να γράψεις ότι λύθηκε πριν ξαναπαρουσιαστεί διότι δεν μπόρεσα να το αναπαράγω στην νέα έκδοση. Ο τρόπος που το γράφεις αφήνει λάθος εντυπώσεις.

Το ίδιο πρόβλημα έχω & εγώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 24/04/2012 - 23:20

Παιδιά καλησπέρα, έχω αγοράσει την εφαρμογη εδώ και πολύ καιρό απο την αρχή, είναι πολύ καλή και εξαιρετικά χρήσιμη, θα ήθελα όμως και άλλους ήχους ειδοποίησεων, γιατί ο παρών ηχός είναι πολύ κάπως...επίσης καλό θα ήταν να διάβαζε, κατ επιλογή, και τις ειδοποίησεις που έχουμε προγραμματίσει στο ημερολόγιο... :)

#273   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/04/2012 - 23:40

Σου είπα να γράψεις ότι λύθηκε πριν ξαναπαρουσιαστεί διότι δεν μπόρεσα να το αναπαράγω στην νέα έκδοση. Ο τρόπος που το γράφεις αφήνει λάθος εντυπώσεις.


Μου παρουσιαζεται συνεχεια.. Ειδες το γραφει κι αλλος απο πανω.. Δεν ειμαι λαθος.. Εχει πολλα προβληματα .. Δεν λεω καλη εφαρμογη και χρησιμη αλλα να παραδεχεσαι τα λαθη της εφαρμογης σου.. Δεν ειμαστε τρελοι εμεις μου τα λεμε. Εχει ενα προβλημα με το fb. Δεν σε κατηγορω .. Ανθρωπινο ειναι. Αλλα δεν χρειαζεται να μου στελνεις pm να γραψω οτι λυθηκε το προβλημα απο τη στιγμη που ΔΕΝ λυθηκε.

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 24/04/2012 - 23:40


#274   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 25/04/2012 - 01:00

Μετά το τελευταίο προσωπικό σου μήνυμα στο οποίο αναφέρεις ξανά ότι το πρόβλημα υπάρχει, δεν σου απάντησα καθόλου αναγνωρίζοντας το πρόβλημα χωρίς να μπορώ να το αναπαράγω.
Δεν σου ζήτησα μετά το τελευταίο σου μήνυμα να γράψεις ότι το πρόβλημα δεν υφίσταται.
Γιατί αυτό αφήνεις να εννοηθεί.
Δεν χρειαζόταν να ξαναγράψεις κάτι εδώ αφήνοντας υπονοούμενα.
Επιπλέον στην τελευταία σου απάντηση πιο πάνω το τραβάς ακόμα περισσότερο: "Εχει πολλα προβληματα" όπως γράφεις χωρίς να αναφέρεις ποια είναι αυτά. "Δεν ειμαστε τρελοι εμεις μου τα λεμε" λες και αποκάλεσα τρελό όποιον μου ανέφερε ένα πρόβλημα.
Εάν αυτά δεν είναι κακόβουλα σχόλια τότε δεν ξέρεις να εκφράζεσαι.

Το πρόγραμμα όπως γνωρίζεις το συντηρώ και δεν το έχω αφήσει στην τύχη του.
Όταν θα εντοπίσω την πηγή του προβλήματος θα το λύσω.
Ελπίζω να λήξει εδώ η αντιπαράθεση.

#275   jackc

jackc

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2012 - 07:08

Το πρόβλημα με το Facebook που αναφέρει ο Alex0007 μου παρουσιάστηκε και εμένα. Τελικά το έλυσα κάνοντας log out στο FB από τις ρυθμίσεις, και μετά ξανά log in. Τώρα οι δημοσιεύσεις στο FB παίζουν κανονικά.

Γενικότερα μιλώντας πάντως, η εφαρμογή είναι εξαιρετική. Την έχω βάλει από την αρχή που είχε βγει, και στη διάρκεια του χρόνου παρακαλουθώ τον developer να ενσωματώνει σταδιακά όλα τα features που του ζητούσαν οι χρήστες (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου). Του αξίζει λοιπόν ένα μπράβο από μέρους μου για την όλη προσπάθεια.

#276   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/04/2012 - 08:40

Το πρόβλημα με το Facebook που αναφέρει ο Alex0007 μου παρουσιάστηκε και εμένα. Τελικά το έλυσα κάνοντας log out στο FB από τις ρυθμίσεις, και μετά ξανά log in. Τώρα οι δημοσιεύσεις στο FB παίζουν κανονικά.

Γενικότερα μιλώντας πάντως, η εφαρμογή είναι εξαιρετική. Την έχω βάλει από την αρχή που είχε βγει, και στη διάρκεια του χρόνου παρακαλουθώ τον developer να ενσωματώνει σταδιακά όλα τα features που του ζητούσαν οι χρήστες (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου). Του αξίζει λοιπόν ένα μπράβο από μέρους μου για την όλη προσπάθεια.


Πραγματι ςτσι που λες λυνεται, αλλα προσωρινα μονο.. Μετα απο 10-15 μερες ξαναπαρουσιαζεται και θα πρεπει ξανα να κανεις log out και log in

Μετά το τελευταίο προσωπικό σου μήνυμα στο οποίο αναφέρεις ξανά ότι το πρόβλημα υπάρχει, δεν σου απάντησα καθόλου αναγνωρίζοντας το πρόβλημα χωρίς να μπορώ να το αναπαράγω.
Δεν σου ζήτησα μετά το τελευταίο σου μήνυμα να γράψεις ότι το πρόβλημα δεν υφίσταται.
Γιατί αυτό αφήνεις να εννοηθεί.
Δεν χρειαζόταν να ξαναγράψεις κάτι εδώ αφήνοντας υπονοούμενα.
Επιπλέον στην τελευταία σου απάντηση πιο πάνω το τραβάς ακόμα περισσότερο: "Εχει πολλα προβληματα" όπως γράφεις χωρίς να αναφέρεις ποια είναι αυτά. "Δεν ειμαστε τρελοι εμεις μου τα λεμε" λες και αποκάλεσα τρελό όποιον μου ανέφερε ένα πρόβλημα.
Εάν αυτά δεν είναι κακόβουλα σχόλια τότε δεν ξέρεις να εκφράζεσαι.

Το πρόγραμμα όπως γνωρίζεις το συντηρώ και δεν το έχω αφήσει στην τύχη του.
Όταν θα εντοπίσω την πηγή του προβλήματος θα το λύσω.
Ελπίζω να λήξει εδώ η αντιπαράθεση.


Παρατηρησα κι αλλο ενα προβλημα οπως σου χα πει και σε pm .. Ενω καποιοι μοορει να εχουν γενεθλια (απο το fb) αλλα δεν τους εμφανιζει η εφαρμογη παντα όλους..

#277   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/04/2012 - 14:19

Νίκο όταν ζητάς τα permissions του Facebook ζητάς το offline_access?
Γιατί αλλιώς το fb token γίνεται invalidate άν ο χρήστης κάνει logout/login στο FB αν ο χρήστης κάνει logout από το FB από το κινητό.

Επίσης αν ο χρήστης αλλάξει κωδικό στο Facebook, τότε είναι υποχρεωτικό να ξαναζητήσεις permissions στην εφαρμογή ξανά, γιατί το access token αλλάζει...

#278   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/05/2012 - 06:35

Στην lite έκδοση μπορώ να βάλω να φαίνονται οι γιορτές της κάθε μέρας στο notification center, και αν ναι πως;

#279   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/05/2012 - 07:28

Εννοώ τις γιορτές ή αν υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογη που το κάνει;

#280   boogieman

boogieman

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/05/2012 - 09:47

Να υποθέσω ότι δε γίνεται ε;

#281   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/05/2012 - 02:47

Θα αναβαθμιστεί ποτέ η εφαρμογή τι θα γίνει;;; Εχει καταντησει σπαστικό.. Σημερα το πρωι δεν ανοιγε με τιποτα και όλο κκρασαρε.. Περα απο το προβλημα με το fb που εξακολουθεί.. Πέρασε τόσος καιρός..

#282   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/05/2012 - 02:55

Στην lite έκδοση μπορώ να βάλω να φαίνονται οι γιορτές της κάθε μέρας στο notification center, και αν ναι πως;


Αυτό γίνεται χωρις καμια εφαρμογη... Στειλε μου πμ για περισσοτερα

#283   Eve

Eve

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 20/07/2012 - 11:06

Μια μικρή παρατήρηση θα ήθελα να κάνω.

18 Ιουλίου δε φέρνει το όνομα Αιμίλιος που γιορτάζει. Δεν έχω δοκιμάσει τι γίνεται με το Αιμιλία, Αιμιλιανός, Αιμιλιανή.

#284   ManiaAristidou

ManiaAristidou

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/07/2012 - 17:31

Καλη εφαρμογή, αλλα πολλά bugs βρε παιδι μου.

#285   chriszachos

chriszachos

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:chriszachos

Δημοσίευση 21/07/2012 - 17:49

Πράγματι έχει πολλά προβλήματα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες