Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 2 ψήφοι

Καλη προσφορά της Wind στο mobile Internet!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
225 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/03/2013 - 22:44

Εγώ πάντως παιδιά με Wind εδώ και 6 σχεδόν χρόνια δεν έχω
δει καμμία ουσιαστική διαφορά από Voda τουλάχιστον που είχα
5 χρόνια.Cosmote δεν είχα ποτέ.


Πλέον υπάρχουν μεγάλες διαφορές, ιδίως στα αστικά κέντρα. Σε data και ποιότητα δικτύου υπάρχει χαοτική απόσταση υπέρ της Wind. Τις χρησιμοποιώ και τις δυο ταυτόχρονα (το Voda εταιρικό) για αυτό το αναφέρω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   blondie

blondie

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/03/2013 - 15:01

Πλέον υπάρχουν μεγάλες διαφορές, ιδίως στα αστικά κέντρα. Σε data και ποιότητα δικτύου υπάρχει χαοτική απόσταση υπέρ της Wind. Τις χρησιμοποιώ και τις δυο ταυτόχρονα (το Voda εταιρικό) για αυτό το αναφέρω.


Να σου πω και μενα μου φαίνεται πως το wind κατεβάζει data γρηγορότερα από το voda, τώρα τελευταία...Λες τελικά να μην φταίει η συσκευη;

#198   House1971

House1971

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 10/03/2013 - 14:53

Αν είναι του ίδιου επιπέδου, τότε τα πράγματα είναι cool - αν και όπως έγραψα και σε άλλο thread πριν λίγο, οι υπηρεσίες της Wind βελτιώνονται διαρκώς και νομίζω ότι σε σχέση με Voda παίζει να είναι και καλύτερες.

Συμφωνώ.

Πλέον υπάρχουν μεγάλες διαφορές, ιδίως στα αστικά κέντρα. Σε data και ποιότητα δικτύου υπάρχει χαοτική απόσταση υπέρ της Wind. Τις χρησιμοποιώ και τις δυο ταυτόχρονα (το Voda εταιρικό) για αυτό το αναφέρω.

Μα και εγώ αυτό εννοούσα στο σχόλιο μου,ίσως δεν το ξεκαθάρισα.
Η wind πλέον νομίζω πως υπερέχει.

#199   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/03/2013 - 16:33

Συμφωνώ.

Μα και εγώ αυτό εννοούσα στο σχόλιο μου,ίσως δεν το ξεκαθάρισα.
Η wind πλέον νομίζω πως υπερέχει.


Επιβεβαιώνω και εγώ. Οι ταχύτητες είναι εξαιρετικές, τουλάχιστον Αθήνα που το δοκιμάζω, και η προσφορά απλά δεν παίζεται. Το συστήνω αβέρτα σε φίλους και γνωστούς ;)

#200   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/03/2013 - 20:50

Από τη δουλειά μου δανείζομαι ενίοτε το wind mobile broadband πάντως που έχουν για καβάτζα και δεν έχω κανένα παράπονο. Τουναντίον!

#201   wolfmandim

wolfmandim

    iPH Member

  • 303 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/03/2013 - 19:14

ΚΙ εγώ νομίζω πως είναι γρήγορη, αν και πολλές φορές το 3G αντικαθίσταται από Ε.
Εχει ρωτήσει κανείς αν και πότε θα μπεί στο χορό του 4G; Πλέον είναι η μόνη που υπολείπεται...

#202   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/03/2013 - 22:57

ΚΙ εγώ νομίζω πως είναι γρήγορη, αν και πολλές φορές το 3G αντικαθίσταται από Ε.
Εχει ρωτήσει κανείς αν και πότε θα μπεί στο χορό του 4G; Πλέον είναι η μόνη που υπολείπεται...

Κάθε πράγμα στον καιρό του...

#203   blondie

blondie

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/03/2013 - 14:31

ΚΙ εγώ νομίζω πως είναι γρήγορη, αν και πολλές φορές το 3G αντικαθίσταται από Ε.
Εχει ρωτήσει κανείς αν και πότε θα μπεί στο χορό του 4G; Πλέον είναι η μόνη που υπολείπεται...


Μιας και οι χρεωσεις των άλλων για 4G είναι απαραδεκτες,μακάρι να μπει, μπας και πέσουν οι τιμές ;)

#204   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/03/2013 - 01:32

Μιας και οι χρεωσεις των άλλων για 4G είναι απαραδεκτες,μακάρι να μπει, μπας και πέσουν οι τιμές ;)


Καλά, δεν έχεις κι άδικο εδώ, ωστόσο θεωρώ πως είναι προτιμότερη μια σοφή και χρονικά ύστερη κίνηση, παρά μια βιαστική και προχειροφτιαγμένη κίνηση όπως αυτή της παροχής 4G από τα άλλα δύο δίκτυα ή οποία είναι ήμαρτον και πανάκριβη.

#205   afterthought

afterthought

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/03/2013 - 16:38

Καλά, δεν έχεις κι άδικο εδώ, ωστόσο θεωρώ πως είναι προτιμότερη μια σοφή και χρονικά ύστερη κίνηση, παρά μια βιαστική και προχειροφτιαγμένη κίνηση όπως αυτή της παροχής 4G από τα άλλα δύο δίκτυα ή οποία είναι ήμαρτον και πανάκριβη.


και πανακριβη και αναποτελεσματική...Εδώ το 3G δεν δουλεύει...

#206   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/04/2013 - 14:01

Καλά, δεν έχεις κι άδικο εδώ, ωστόσο θεωρώ πως είναι προτιμότερη μια σοφή και χρονικά ύστερη κίνηση, παρά μια βιαστική και προχειροφτιαγμένη κίνηση όπως αυτή της παροχής 4G από τα άλλα δύο δίκτυα ή οποία είναι ήμαρτον και πανάκριβη.


Ακριβώς αυτό λέω και εγώ. Προτιμώ κάποια εταιρία που δεν το διαφημίζει, παρά κάποια άλλη που μου πουλάει υποσχέσεις για κάτι που δεν μπορεί καν να το στηρίξει.

#207   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/04/2013 - 14:25

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ. Προτιμώ κάποια εταιρία που δεν το διαφημίζει, παρά κάποια άλλη που μου πουλάει υποσχέσεις για κάτι που δεν μπορεί καν να το στηρίξει.


Ακούγεται για 4G το καλοκαίρι από Wind!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!

#208   blondie

blondie

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/04/2013 - 15:20

Ακούγεται για 4G το καλοκαίρι από Wind!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!


καλό θα ήταν αυτό για τις τσέπες μας, γιατί η wind φαίνεται ακολουθεί πολιτική μείωσης τιμών και συμπαρασύρει έτσι και τον ανταγωνισμό που αναγκάζεται να ανταπαντήσει με αντίστοιχες (αν και όχι πάντα τόσο καλές;p), προσφορές...

#209   wolfmandim

wolfmandim

    iPH Member

  • 303 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/05/2013 - 01:43

Ακούγεται για 4G το καλοκαίρι από Wind!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!


Από που το άκουσες αν επιτρέπεται;
Σε ρωτάω γιατί στην Ελλάδα πολλά ακούγονται...

#210   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/05/2013 - 10:45

Από που το άκουσες αν επιτρέπεται;
Σε ρωτάω γιατί στην Ελλάδα πολλά ακούγονται...


Σε thread σε άλλο forum το διάβασα. Φυσικά και δεν είναι επιβεβαιωμένο :-)
Ας περιμένουμε να δούμε... Θεωρώ ότι λογικά θα είναι το πιο συμφέρον οικονομικά πάντως, κρίνοντας από την παρούσα κατάσταση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες