Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 2 ψήφοι

Καλη προσφορά της Wind στο mobile Internet!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
225 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 02/02/2012 - 08:49

Κάποιος με είχε βγάλει τρελό που είχα γράψει για τη συγχώνευση vf-wind πάντως... ::)

http://www.myphone.g...ad.php?t=327160

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 02/02/2012 - 09:10

http://news.kathimer.../01/2012_470712

#93   georgekpl

georgekpl

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2012 - 13:53

Καλησπέρα παιδιά!!!

Σκεφτομαι και εγώ να κάνω συμβόλαι με αυτή την προσφορά!

Εvagelia η τιμή είναι 24,90 ή είναι 27,90 όπως είχες γράψει παλιόταιρα???
Επίσης που πέρνεις τηλ για να ρωτήσεις την κάλυψη.
Συγκεκριμένα το θέλω μέχρι το καλοκαίρι δλδ για 6 μήνες, και μου είπαν ότι μπορώ να το διακόψω και απλά πληρώνω το stickακι.
Ευχαριστώ!!!
Ελπίζω η wind να αρχίσει να κάνει την διαφορά...έστω και στην φήμη της, γιατί αυτή η κοσμοτε μας έχει τρελάνει...

#94   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2012 - 14:14

Καλησπέρα παιδιά!!!

Σκεφτομαι και εγώ να κάνω συμβόλαι με αυτή την προσφορά!

Εvagelia η τιμή είναι 24,90 ή είναι 27,90 όπως είχες γράψει παλιόταιρα???
Επίσης που πέρνεις τηλ για να ρωτήσεις την κάλυψη.
Συγκεκριμένα το θέλω μέχρι το καλοκαίρι δλδ για 6 μήνες, και μου είπαν ότι μπορώ να το διακόψω και απλά πληρώνω το stickακι.
Ευχαριστώ!!!
Ελπίζω η wind να αρχίσει να κάνει την διαφορά...έστω και στην φήμη της, γιατί αυτή η κοσμοτε μας έχει τρελάνει...

Καλησπερα φιλε μου..
Για τις εταιριες ολες τα ιδια ειναι πανω κατω μην το ψαχνεις.. Και απο καλυψη και απο τιμες..
Για αυτο που ρωτας νομιζω 29,90 κοστιζει, για κοιταξε εδω... Πιστευω θα σε βολεψει για λιγους μηνες, εκτος και αν εισαι απο επαρχια και πολη με αθλιο εως ανυπαρκτο 3G, οποτε αν δεν εχεις υπομονη δυσκολα...

#95   georgekpl

georgekpl

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2012 - 14:28

Θέλω να το χρησιμοποιήσω στην Χαλκίδα. Πήρα τηλ σε ένα κατάστημα Wind και ρώτησα αν η περιοχή που μένω εχει σήμα 3g και τα σχετικά. Η υπάλληλος μου απάντησε λέγοντας ότι στην συγκεκριμένη περιοχή έχει πολύ καλό σήμα, και επίσης δεν κάνουν συνδέσεις σταθερού internet (στην συγκεκριμένη περιχή) κάνουν μόνο με stickακι επειδή έχει καλό 3g. Τώρα δεν ξέρω κατα πόσο αντικειμενικό είναι, θα ήθελα να παρω και στα κεντρικά της wind να ρωτήσω συγκεκριμένα. Επίσης σκέφτηκα να πάρω μία κάρτα sim της wind να δω τι σήμα παίζει αν και δεν είναι ούτε και αυτό αντικειμενικό.
Τελος πάντων ...απλά θέλω να ρωτήσω για το συμβόλαιο και όχι για την καρτα...είναι 24,90 καθαρά... αυτό εδώ My link ή έχει +ΦΠΑ και τέτοια.????Τέλος κινητής ξέρω σίγουρα δεν έχει γιατί είναι internet υπηρεσία.

#96   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/02/2012 - 16:18

Καλησπέρα :) στο 1231 παίρνεις τηλέφωνο κ ρωτάς για την κάλυψη!! Εάν πιανεις με το κινητο τοτε θα πιανεις κ με αυτο!!! Η τιμη πρέπει να είναι 24.90€ το μήνα αλλα δεν έχει έρθει ο 2ος λογαριασμός για να σου πω σιγουρα!!!στον πρώτο πλήρωσα 29.80 αλλα μου είπε ο υπάλληλος ότι μετα θα έρχεται 24,90 € :) απο το 2ο μήνα μπορείς να το διακοψεις πληρώνοντας μόνο το stickaki 8)

#97   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:16

Καλησπέρα :) στο 1231 παίρνεις τηλέφωνο κ ρωτάς για την κάλυψη!! Εάν πιανεις με το κινητο τοτε θα πιανεις κ με αυτο!!! Η τιμη πρέπει να είναι 24.90€ το μήνα αλλα δεν έχει έρθει ο 2ος λογαριασμός για να σου πω σιγουρα!!!στον πρώτο πλήρωσα 29.80 αλλα μου είπε ο υπάλληλος ότι μετα θα έρχεται 24,90 € :) απο το 2ο μήνα μπορείς να το διακοψεις πληρώνοντας μόνο το stickaki 8)

.....το οποιο να φανταστω παραμενει ακομα πανακριβο ετσι;
Αν θυμαμαι καλα περιπου στα 170-180 ευρω θα επρεπε να δωσω αν εκοβα την συνδεση πριν τους 6 μηνες..

#98   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:21

.....το οποιο να φανταστω παραμενει ακομα πανακριβο ετσι;
Αν θυμαμαι καλα περιπου στα 170-180 ευρω θα επρεπε να δωσω αν εκοβα την συνδεση πριν τους 6 μηνες..

30 κάτι μου είπε ο υπάλληλος ότι έχει!!! Βασικά μου εδειξε κ το χαρτί που έγραφε ποσο εχέι το στικακι :) 33 η 35 δεν θυμάμαι καλα :blush:

#99   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:25

30 κάτι μου είπε ο υπάλληλος ότι έχει!!! Βασικά μου εδειξε κ το χαρτί που έγραφε ποσο εχέι το στικακι :) 33 η 35 δεν θυμάμαι καλα :blush:

Πω μεγαλη διαφορα.. Πριν 2,5 χρονια εμενα τοσο μου ειχαν πει.. Και μετα τους εξι μηνες ανα μηνα μεχρι να κλεισει χρονο μειωνονταν το ποσο, αλλα και παλι ηταν αρκετα..

#100   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:28

Δεν εννοείς το mifi έτσι;;;; Πάντως η χρηστικοτητα του mifi είναι μεγάλη!!! Το στικακι σε περιορίζει :mad:

#101   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:32

Δεν εννοείς το mifi έτσι;;;; Πάντως η χρηστικοτητα του mifi είναι μεγάλη!!! Το στικακι σε περιορίζει :mad:

Οχι, το απλο στικακι εννοω..
Για τσεκαρε το connectify.. Με αυτο εχω κανει wifi spot το νετμπουκ και εχω και στο iphone ιντερνετ κανονικα μεσω wifi χωρις τιποτα επιπλεον..

#102   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:41

Πιστεύω, πως με το που θα γίνει η συγχώνευση των Voda - Wind, όλες αυτές οι προσφορές θα κοπούν! Ίσως να ήθελε να αυξήσει τους συνδρομητές της η wind για να διαπραγματευτεί με καλύτερους όρους την συγχώνευση! Και φυσικά η Voda με το που θα ολοκληρωθεί η συγχώνευση, θα αλλάξει τις χρεώσεις μονομερώς - συνήθης πρακτική τελευταία άλλωστε, και πάπαλα το καρπούζι!!!!!
Με τις υγείες μας...

#103   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:42

Αυτο είναι προγράμμα έτσι;;; :blush: Το mifi όμως μπορείς να το πάιρνεις παντού κ χωρις να χρειάζεται να έχεις το net book μαζι ^_^

#104   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/02/2012 - 18:44

Πιστεύω, πως με το που θα γίνει η συγχώνευση των Voda - Wind, όλες αυτές οι προσφορές θα κοπούν! Ίσως να ήθελε να αυξήσει τους συνδρομητές της η wind για να διαπραγματευτεί με καλύτερους όρους την συγχώνευση! Και φυσικά η Voda με το που θα ολοκληρωθεί η συγχώνευση, θα αλλάξει τις χρεώσεις μονομερώς - συνήθης πρακτική τελευταία άλλωστε, και πάπαλα το καρπούζι!!!!!
Με τις υγείες μας...

Αυτη θα χάσει B) Εάν γίνει οποιαδηποτε αύξηση εγω προσωπικά θα διακοψω τη σύνδεση ;) Όπως κ πολλοι άλλοι!!

#105   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/02/2012 - 19:01

Συγγνώμη για τη στάση μου παιδιά, αλλα αυτη είναι η πραγματικότητα και στο ίδιο έργο θεατές είμασταν και σε άλλες ''προσφορές'' όλων των εταιριών.
Εντωμεταξύ έχω βαρεθεί να ακούω για προσφορές, τώρα που ο κόσμος πεινάει, οι μισθοί έχουν πέσει 40 - 50%, για ποιές προσφορές μας μιλάνε;
Η κίνηση αυτη είπα που αποσκοπούσε (κατα την άποψή μου πάντα), και δεν θα μείνει για πάντα όπως ισχυρίζεται η wind (που μακάρι να κάνω λάθος), και ξέρετε γιατι; Γιατι εδω υπάρχουν Καρτέλ χρυσά μου, δεν θα αφήσουμε εδω τον οποιονδήποτε να κάνει οτι θέλει και να μας χαλάει τη ''πιάτσα'' των τιμών (μετά την συγχώνευση βεβαίως βεβαίως)! Εδω είναι Ελλάδα...τσάμπα έχουμε το τίτλο της ακριβότερης χώρας στην Ευρωζώνη, για να μην πω στην Ευρώπη;

Τελευταία επεξεργασία από: Nikos123, 04/02/2012 - 19:02


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες