Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 2 ψήφοι

Καλη προσφορά της Wind στο mobile Internet!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
225 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   domino

domino

    iPH Member

  • 249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:05

Πάντως εγω που ειμαι πελάτης χρόνια στη κινητή δεν έχω κανένα παράπονο!!!! Και οι προσφορές είναι καλές κ το σήμα της πολυ καλο!!!τωρα στο ασύρματο θα δειξει :blush:



Λιγο υπομονη και τον μαρτιο θα δειτε τρελη αλλαγη στο ασυρματο δικτυο ευαγγελια μου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:08

Οσο για την ΕΕΤΤ και περι ανταγωνισμου.. Η Ιταλια που εχει τοσα εκατομμυρια πληθυσμου εχει μονο 4 εταιριες.. Εμεις με το 1/7 της Ιταλιας εχουμε 3!! 2 εταιριες ειναι λογικο για μια χωρα οπως η Ελλαδα.. Και ακομα κι ετσι να ναι που λες για τα εμποδια.. Βρισκουν τροπο ευκολα.. Η wind ξερουμε οτι πηγαινει για πτωχευση... Αν δεν κανει κατι τετοιο πολυ απλα θα κλεισει..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#63   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:20

Εγω, θα συμφωνησω και με τους δυο, σε ενα σημειο με τον καθενα, αρα ειμαι καπου στη μεση!!! :

1) Οντως, η wind πληρωνει το κακο ιστορικο της(και την αναξιοπιστια της, αλλα αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη), αλλα ωε εταιρια ειναι χρηματηστηριακα αξιοπιστη(ακομα).
2) Επισης, αν θελουν να βρουν τρυπες, κολπα κτλ, θα βρουν.

Μακαρι μονο ο,τι γινει να μην φερει προβλημα σε κοσμο και χασει τις δουλειες του. Αυτο μονο ευχομαι και με νοιαζει.

Απλα νομιζω οτι βγαινουμε off topic. Συγνωμη!

Φιλικα παντα...

#64   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:27

Λίγο off topic :lol:
Προχτες πάντως στην μητέρα μου της τριπλασιασε την πρώτη ανανέωση που έκανε για το 2012!!! Αφού κ η κοπέλα στην wind δεν το πίστευε!!παντα τέτοια :P

#65   domino

domino

    iPH Member

  • 249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:34

Λίγο off topic :lol:
Προχτες πάντως στην μητέρα μου της τριπλασιασε την πρώτη ανανέωση που έκανε για το 2012!!! Αφού κ η κοπέλα στην wind δεν το πίστευε!!παντα τέτοια :P

Ειναι οπως λενε καποιοι επειδη παμε για πτωχευση...μεσανυχτα μαυρα κιολας...

Και τα καλυτερα επονται Ευαγγελια...

#66   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/01/2012 - 23:42

Μακάρι..... :)

#67   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2012 - 16:02

Ναι, είναι offtopic αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω την εμμονή κάποιων όσον αφορά το σήμα της Wind. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι αυτό το κλισεδάκι παίζει πολύ στο forum. Προσωπικά που χρησιμοποιώ Cosmote και Wind γιατί βλέπω ξεκάθαρα ότι η δεύτερη έχει καλύτερο σήμα;

#68   gelioa

gelioa

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/01/2012 - 16:52

Είμαι χρήστης της wind στο ασυρματο Ίντερνετ απο τον καιρο που με 5000 δρχ είχες GPRS πιλοτικά απεριόριστο οταν οι άλλοι δεν είχαν καν ασυρματο Ίντερνετ δεν θα πω ότι το σήμα είναι πάντα καλο η ότι όπου και να πας θα βρεις σίγουρα σήμα ... Φέτος πήρα μαζι μου για την δουλεια το iPad με 2gb για να λύση τυχόν προβλήματα που θα είχα με πελάτες και στο μέρος που ήμουν με το ζόρι ειχα GPRS λίγο ποιο κάτω και πρωί πρωί 3g καλη ταχύτητα ... Ζω στα Ιωάννινα και το σήμα με iPhone είναι πάντα σχετικό εντός πόλης κέντρο όλα Οκ μόλις βγεις έστω και λίγο ψάχνεις να το βρεις ,,,
Τι θέλω να πω με αυτο; Όλα είναι θέμα bandwidth .... Που νομίζω δεν το έχει η wind ...λόγο του ότι η δουλεια μου σχετίζεται με δίκτυα αυτο καταλαβαίνω ...

Τελευταία επεξεργασία από: gelioa, 17/01/2012 - 16:52


#69   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/01/2012 - 20:03

Καλησπέρα :)
Τελικα έκανα σύνδεση με τα 30GB κ πραγματικα το σήμα είναι πολυ καλο!!ειχα τις επιφυλάξεις μου αλλα τελικα είμαι πολυ ευχαριστημένη!!!
Και μιλάω για την Κυψέλη που μου είπαν ότι το σήμα δεν θα είναι καλο!!!παντως είδα μεγάλη καλυτέρευση απο πριν τα Χριστούγεννα!!!

#70   dmilonas

dmilonas

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2012 - 18:40

Ρε παιδιά μόλις παρέλαυα το πακέτο 3g τις wind και έχω απελπιστεί. Μου ειπαν στο καταλστημα ότι μέσα στην πόλη του Διδυμοτείχου θα είναι τέλειο το σήμα. Έκανα speed test και κατεβάζω με 60 kbps. Γύρισα στις εποχες των μοντεμ 54. Τι να πω δεν ξέρω. Θα πληρώνω για ένα χρόνο αυτό το πράγμα δηλαδή εγώ;;;;

#71   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/01/2012 - 18:45

Μπορείς να κανεις διακοπή στο συμβόλαιο απο την ώρα που δεν έχεις καλο σήμα!!!

#72   ntoukos

ntoukos

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/01/2012 - 11:56

Και εγω πηρα τα 30gb και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με ταχυτητες αρκετά υψηλες.


Μπραβο στη wind.

#73   dmilonas

dmilonas

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2012 - 12:08

Δυστυχώς στην περιοχή μου δεν έχει καθόλου καλό σήμα.

Τελευταία επεξεργασία από: dmilonas, 21/01/2012 - 12:08


#74   gkp

gkp

    iPH User

  • PipPip
  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/01/2012 - 08:04

Και εγώ πήρα τα 30gb της wind. Από ταχύτητες είμαι οκ θεωρώ. Θα μπορούσα να ήμουν και καλύτερα αλλά εμένα με ικανοποιεί.

To test το έκανα από εκεί που ουσιαστικά χρησιμοποιώ αρκετές ώρες το mifi και τα αποτελέσματα που πήρα είναι τα παρακάτω:
Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: gkp, 23/01/2012 - 08:05


#75   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/01/2012 - 08:33

Αν ξεπεράσεις τα 30GB σε κόβει. μειώνει ταχύτητα, απλά συνεχίζεις να κατεβάζεις ή χρεώνεσαι?!
Γενικά όλες οι εταιρίες θα έπρεπε να έχουν ένα πακετο απεριόριστο. Να έχουμε επιτέλους internet απο το κινητό, παντού και πάντα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες