Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Διαθεσιμοτητα Iphone4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
157 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   justelene

justelene

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2012 - 18:17

Παιδιά ξεκίνησε η διάθεση iphone? Γνωρίζει κανείς από Γερμανό ή Cosmote?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   logicone

logicone

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 04/02/2012 - 22:00

χθες ήρθε το cargo 4s.στο γερμανό & κοσμοτε υπάρχει 'υλικό'.

Τελευταία επεξεργασία από: logicone, 04/02/2012 - 22:00


#138   makisthomas17

makisthomas17

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2012 - 22:04

παιδια ξερουμε ποτε εδω στην θεσσαλονικη ο κοτσοβολος τηα φερει το 4s σε λευκο 32αρι?

#139   Dimitrisvar

Dimitrisvar

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/02/2012 - 00:58

Ξέρει κανείς πότε η Wind θα φέρει iphone 4s?

#140   bluescorpion

bluescorpion

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/02/2012 - 01:09

Ξέρει κανείς πότε η Wind θα φέρει iphone 4s?

Μόλις την εξαγοράσει η Vodafone :P

#141   Dimitrisvar

Dimitrisvar

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/02/2012 - 01:12

σοβαρά μιλάς για ποιο λόγο?αφου είπανε για συγχωνευση.Περιμένω ήδη 2 μήνες φίλε να μου το παραδώσουν.

#142   makisthomas17

makisthomas17

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/02/2012 - 02:53

Επιτελους με πειραν τηλ απο τον κοτσοβολο με ειπαν στην αρχη οτι βρησκετε η συσκευη στην αποθηκη τους και την παρασκευη μπορω να παω να το παρω αλλα τελικα μετα με ξανα πειραν και μου ειπαν την τριτη μετα της μια μπορω να παω να το παραλαβω....κατι ειναι και αυτο....

#143   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 14/02/2012 - 20:38

Παιδιά δεν υπάρχει!! Με τηλεφωνούν σήμερα από το Γερμανό και με ειδοποιούν ότι το iPhone μου βρίσκεται στο κατάστημα και να περάσω να το πάρω (μετά από 1,5 μήνα και βάλε αναμονής) και επειδή δεν είμαι στην Ελλάδα έστειλα κάποιον γνωστό μου να πάει να το πάρει! Και πληροφορούμε πριν λίγο ότι υπήρξε λάθος στην παραγγελία και αντί για άσπρο που είχα παραγγείλει μου έφεραν μαύρο! Δηλαδή η ιστορία αυτή είναι για γέλια δεν υπάρχει!!! Ευτυχώς είμαι στο εξωτερικό και ανέχομαι κι άλλο την αναμονή!! Πολύ τυχερός ο επόμενος που βρισκόταν στην λίστα και περίμενε μαύρο!!! Άντε να περιμένουμε πάλι καλό ΠΆΣΧΑ!!!

#144   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 14/02/2012 - 20:58

παιδια εδω στην αλεξανδρουπολη ο γερμανοσ εχει αρκετα και μαυρα και ασπρα.....100%

#145   justelene

justelene

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:42

Παρέλαβε κανείς iphone 4s λευκό 16gb από Γερμανό? γιατί με ταλαιπωρούν από ένα κατάστημα της Λάρισας από τα Χριστούγεννα? μήπως με δουλεύουν???

#146   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 19/02/2012 - 00:44

Παρέλαβε κανείς iphone 4s λευκό 16gb από Γερμανό? γιατί με ταλαιπωρούν από ένα κατάστημα της Λάρισας από τα Χριστούγεννα? μήπως με δουλεύουν???

2 μήνες αναμονή..?έλεος..ούτε αυτοκίνητο να παραγγελνες! σίγουρα σε δουλεύουν,ακύρωσε το και παρήγγειλε απο αλλού!

#147   Lucy

Lucy

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 19/02/2012 - 01:08

Παρέλαβε κανείς iphone 4s λευκό 16gb από Γερμανό? γιατί με ταλαιπωρούν από ένα κατάστημα της Λάρισας από τα Χριστούγεννα? μήπως με δουλεύουν???

μην το ξαναπεις!:P

#148   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 04/03/2012 - 15:54

Παιδιά μετά από 2,5 μήνες περίπου αναμονής και αφού προσπάθησα να αλλάξω κατάστημα εκεί που μου έλεγαν ότι κατά το Πάσχα περίπου θα μου το φέρουν μόλις τους είπα να ακυρώσουν την παραγγελία γιατί από ένα κατάστημα Cosmote θα μου το φέρουν από βδομάδα, μου είπαν από το Γερμανό ότι μέχρι την Τετάρτη θα είναι στο κατάστημα τους το κινητό! Και μάλιστα μου είπαν ότι στην στα καταστήματα της Cosmote δεν έχουν τόσο πελατεία γι' αυτό το φέρνουν γρήγορα το iPhone επιτέλους!!!Να ρωτήσω και κάτι άσχετο, επειδή εγώ θα το πάρω και θα την ανοίξω την συσκευή 4 Απριλίου, το θέμα που μπορείς να γυρίσεις το iPhone πίσω είναι 3 μέρες αφότου θα το αγοράσω ή 3 μέρες αφότου θα ενεργοποιηθεί η συσκευή?

#149   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 05/03/2012 - 12:40

Παιδιά μετά από 2,5 μήνες περίπου αναμονής και αφού προσπάθησα να αλλάξω κατάστημα εκεί που μου έλεγαν ότι κατά το Πάσχα περίπου θα μου το φέρουν μόλις τους είπα να ακυρώσουν την παραγγελία γιατί από ένα κατάστημα Cosmote θα μου το φέρουν από βδομάδα, μου είπαν από το Γερμανό ότι μέχρι την Τετάρτη θα είναι στο κατάστημα τους το κινητό! Και μάλιστα μου είπαν ότι στην στα καταστήματα της Cosmote δεν έχουν τόσο πελατεία γι' αυτό το φέρνουν γρήγορα το iPhone επιτέλους!!!Να ρωτήσω και κάτι άσχετο, επειδή εγώ θα το πάρω και θα την ανοίξω την συσκευή 4 Απριλίου, το θέμα που μπορείς να γυρίσεις το iPhone πίσω είναι 3 μέρες αφότου θα το αγοράσω ή 3 μέρες αφότου θα ενεργοποιηθεί η συσκευή?


Από την αγορά! Απλά όταν ενεργοποιηθεί από τότε θα ξεκινήσει να μετράει η εγγύηση για ένα χρόνο!

#150   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 05/03/2012 - 13:11

Από την αγορά! Απλά όταν ενεργοποιηθεί από τότε θα ξεκινήσει να μετράει η εγγύηση για ένα χρόνο!

Ωραία ευχαριστώ πολύ!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες